מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מסכי ה 55" הטובים ביותר ל 2019 לפי CNET

עמוד 2 מתוך 4
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 
   פורומים > וידאו > פורום OLED בחסות LG
מחבר הודעה
jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007
הבעות תודה: 1181
מספר הודעות: 8302

#16  נשלח: ה' 24/10/2019 11:37

אפרופו ישראלים ופיילוט -
לפני כשבועיים בערך בן דוד שלי (שיודע שאני "מבין בטלויזיות") הגיע אליי במיוחד לראות את ה- OLED וכו'. הדגמתי לו כל מיני דמואים וקטעים מסרטים והסברתי לו מי נגד מי מבחינת טכנולוגיות ומותגים. לא משהו חפירה ועמוק כי הוא לא ממש מבין בתחום ולמען האמת גם לא ממש מתעניין. אמרתי לו שלדעתי אין לו שום צורך ב- OLED וגם לא במסך פרימיום שכן לכיס שלו ולשימושים שלו מבחינת תכנים ותנאי צפייה אין בכך צורך. אמרתי לו "לך על משהו שהוא לא הכי יקר ולא הכי זול. משהו באמצע. כשתרצה לסגור סופית דבר איתי ואתן לך דגם או רשימת דגמים." אחלה. שבוע לאחר מכן הוא מעדכן אותי שהוא קנה פיילוט 65 אינץ' (נראה לו עלתה לו איזה 2000 ומשהו שקל), התקין אותה והוא מרוצה. אמרתי לו שהכי חשוב זה שהוא מרוצה.

תחילת השבוע הייתי אצלו בחג. העפתי מבט על הפיילוט הזו. תקשיבו, זו BY FAR אחד המסכים הכי גרועים שראיתי עד היום, אם לא הכי גרוע. זה מה שאני קורא לו בז'רגון שלי "מסך לשירותים". תמונה פח אשפה. נכנס להגדרות לנסות להנציל ממנה משהו - תפריט עם בערך שלוש הגדרות. לא זוכר מהן האפשרויות אבל זה משהו בסגנון של בהירות, התנגדות (לא טעות שלי, ככה קראו שם לניגודיות) וחדות ועוד איזה הגדרה לטמפ' צבע (בה היו האפשרויות "חם", "רגיל" ו- "מגניב"(!!). מישהו אשכרה תרגם טמפ' צבע של COOL במקום ל- "קר" למגניב. נו שויין, פיילוט כאמור) ושליטה על מנגנון סינון רעשים ומתיחת תמונה. זהו בערך. מצב ברירת המחדל נראה זוועה ונראה אובר מעובד ומלאכותי. בחירת טמפ' צבע "חם", הפחתת חדות לאפס, כיבוי סינון רעשים ובחירת מתיחת תמונה למלא (כדי לבטל OVERSCAN של התמונה) הביאה את התמונה למשהו הרבה יותר סביל. אבל את הבעיה העיקרית של הטלויזיה הזו לא הצלחתי לסדר והיא מנגנון החלקת התנועה. ישנו מנגנון החלקת תנועה פעיל ללא שליטת הצופה. הוא פשוט עובד, נקודה. אין בתפריט תחת שום הגדרה ותת הגדרה אפשרות לבחור לכבות אותו. וכאילו שזה לא מספיק הוא גם מנגנון החלקה מוגזם וגרוע. כל זמן מסויים המסך "מתבלבל" כנראה בהמצאת פריימים מלאכותיים יש מאין (במיוחד במעברי סצינה) ומציג מעין מיקרו תקיעה או גיהוק כזה בתנועה. זהו, לכו תחיו עם זה. מסך לשירותים כאמור.

אבל גולת הכותרת הגיעה כאשר הטלויזיה החלה לעשות אתחול מחדש לעצמה כל כמה דקות. אין לי שמץ של מושג מה גרם לזה והבן דוד אמר שזה דבר חדש ושזה לא קרה לו מעולם קודם לכן. מאחר וזה קרה אחרי ההתעסקות שלי אני מניח שיש קשר כלשהו. כנראה הטלויזיה לא אוהבת שמשנים לה את הגדרות התמונה. גם הגדרתי לו את הרשת הביתית ועדכנתי לו את אפליקיית היוטיוב, אז אולי זה בכלל הכיוון. בכל אופן אין לי שמץ. אחרי כמה פעמים שזה קרה החלטנו להוציא מהחשמל וגם להחליף את כניסת הממיר הוט מכניסת HDMI אחת לכניסה אחרת. סתם בשביל לנסות. אין לי מושג מה פתר את זה אבל הנושא של האתחול כבר לא חזר על עצמו.

בכל מקרה, לדעתי זו טלויזיה לשירותים או למי שממש אבל ממש לא מעניין אותו איך רואים. אנשים שמחפשים שדרוג לטלויזיה שחור לבן ישנה שיש להם ועבורם תמונה עם צבע זו התקדמות - זו כנראה הטלויזיה בשבילכם.

*אגב, למרות כל האמור לעיל הבן דוד מרוצה ממנה. היא גדולה, זולה מאד והתמונה צבעונית. מה שמראה שלכל סיר יש מכסה.

integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 344
מספר הודעות: 6576

#17  נשלח: ה' 24/10/2019 12:04

jacko-il
·
אני בזבזתי יום שלם מחיי אצל גיסתי היקרה כדי לחבר לה מיני פיסי שהזמנתי לה לניגון מדיה על איזו טלוויזית מדבקה שקנתה באחת מרשתות שיווק המזון.

עזוב פח, לא הצלחתי להגיע למצב שרואים ברזולוציה הנכונה. והמסך מכיל את כל התמונה.

כששאלתי אותה למה לא שאלה אותי לפני שקנתה, אמרה שאם הייתה שואלת זה היה עולה לה פי שתיים וזה גם לא מפריע לה שרואים את הסרט חתוך .

אבל, לפחות היא לא טוענת שזה מסך "מצויין".

האבסורד הוא שאז לא היה מיבוקס והמיני PC עלה לא מעט. בכסף שהשקיעה במיני פיסי עם תוספת קטנה הייתה קונה טלוויזיה נורמלית עם נגן פנימי נורמלי ורק מחברת אליה דיסק (שלא לדבר על הנוחות).

נערך בפעם אחרונה על-ידי integral בתאריך ה' 24/10/2019 13:07, נערך סך הכל פעם אחת
(1) הבעות תודה: jacko-il
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Evil-u
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 14, 2005

הבעות תודה: 99
מספר הודעות: 1297

#18  נשלח: ה' 24/10/2019 12:31

Huber כתב:

ציטוט:
...

·

תזהרו - יאשימו אתכם באליטיזם (מניסיון)!

https://www.hometheater.co.il/vp3001865#3001865

·אני לא אליטיסט, אני קולוניאליסט,

אם אגיע לשלטון אתחיל בתוכנית של ״ אולד לכל ילד״

בסלוגן: ״לילד שלי רק קונטרסט אינסופי!״
(2) הבעות תודה: jacko-il , beltar
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 344
מספר הודעות: 6576

#19  נשלח: ה' 24/10/2019 13:09

Evil-u
·
אל תיישם את התוכנית שלך בבקשה, כי הילדים בטוח יצרבו את האולדים וח.י. יתחילו להתנער מאחריות מחשש לפשיטת רגל
Evil-u
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 14, 2005

הבעות תודה: 99
מספר הודעות: 1297

#20  נשלח: ה' 24/10/2019 13:11

integral כתב:
@Evil-u
·
אל תיישם את התוכנית שלך בבקשה, כי הילדים בטוח יצרבו את האולדים וח.י. יתחילו להתנער מאחריות מחשש לפשיטת רגל

·אה זה בסדר, אני אוכיח שזליגות אור זה גורם לבעיות התפתחותיות,

נמצא תקציב לשדרוג אולד כל שנה.
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 127
מספר הודעות: 2398

#21  נשלח: ה' 24/10/2019 14:02

בנאדם קונה טלויזית פילוט ומרוצה ממה. פה מסבירים למה זה לא בסדר שהוא מרוצה.
מוקדש ל Huber.
(1) הבעות תודה: shmizan
shmizan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 22, 2010
הבעות תודה: 25
מספר הודעות: 346

#22  נשלח: ה' 24/10/2019 14:09

nir11
·תגיד אתה לא מבין שרק OLED זה הכי טוב ומי שלא קונה הוא ישראלי מצוי ממוצע וחסר בינה?
כמה פעמים צריך להסביר לך את זה?
(1) הבעות תודה: nir11
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2636
מספר הודעות: 44532

#23  נשלח: ה' 24/10/2019 14:09

nir11 - מי מנע ממך לרכוש פיילוט? רק תגיד לי ואטפל בו

רכוש מה שבא לך ותהנה,רק אל תספר לנו כמה "מצויין" המוצר הבינוני שבחרת לרכוש ותנסה לשכנע את עצמך ואותנו (את עצמך כנראה כבר שיכנעת מניח) שעשית את עיסקת חייך וש"בשופרסל שי מסכים מצויינים במחירים מצויינים"

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007

#24  נשלח: ה' 24/10/2019 14:14

מזל שלא התיאשת. אני אנסה לשכנע במה שאני מאמין, ומה שיפה זה שאין דבר שאתה יכול לעשות בקשר לזה, כל עוד אני שומר על חוקי הפורום, דבר שאני מקפיד עליו.
החוסר יכולות הזאת, לראות את הגיבנת של עצמך. אתה מנסה לשכנע אדם בכך שהוא קנה מוצר רע, למרות שהוא מרוצה. הסיבה היחידה לכך היא הצורך הפנימי שלך לקבל אישור שהמותר שלך, והמחיר ששילמת עליו - מוצדקים. דיסוננס קוגניטיבי לפי הספר.
בשופרסל מוכרים מוצרים מצוינים במחירים מצוינים.
Jehova,Jehova,Jehova.
(1) הבעות תודה: shmizan
shmizan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 22, 2010

#25  נשלח: ה' 24/10/2019 14:16

Huber
·ביקום מקביל טלוויזיה שהתמונה שמשודרת עליה נצרבת בה, נחשבת טלוויזיה פח.

אני יודע שאצלך יש רק מה ש-HUBER חושב שהוא נכון, והוא האמת האבסולוטית ביקום, אבל מה שאתה מפספס כאן זה שלאנשים שונים מתאימים דברים שונים, ויש אנשים שמצוין להם מכשיר מסוים גם אם לך הוא לא..

נראה גם שפספספת ש nir11 כתב שהוא קנה לעצמו באופן אישי טלוויזיית high end. הוא לא בא לשכנע מישהו בשום דבר..
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#26  נשלח: ה' 24/10/2019 14:16

shmizan כתב:
@nir11
·תגיד אתה לא מבין שרק OLED זה הכי טוב ומי שלא קונה הוא ישראלי מצוי ממוצע וחסר בינה?
כמה פעמים צריך להסביר לך את זה?
·

אתה מומחה בלעוות דברים. תראה לי פעם אחת שטענתי משהו אפילו קרוב לזה. אני בהחלט חושב ש OLED זה הכי טוב, וזה מגובה בלא מעט סקירות מאתרים מקצועיים בתחומם, וכן - אני בהחלט חושב שהישראלי הממוצע (וחסר בינה זו תוספת שלך, שוב עיוות דברי) לא ירכוש אולד, אבל מזה להגיע למשפט שלך מצריך הרבה יצירתיות וכתיבה סלקטיבית.

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#27  נשלח: ה' 24/10/2019 14:18

shmizan כתב:
@Huber

, אבל מה שאתה מפספס כאן זה שלאנשים שונים מתאימים דברים שונים, ויש אנשים שמצוין להם מכשיר מסוים גם אם לך הוא לא..

nir11 כתב:
אתה מנסה לשכנע אדם בכך שהוא קנה מוצר רע, למרות שהוא מרוצה. הסיבה היחידה לכך היא הצורך הפנימי שלך לקבל אישור שהמותר שלך, והמחיר ששילמת עליו - מוצדקים. .
,,.
·

פעם שלישית ואחרונה - אפא טענתי משהו כזה? פעם אחת תגבה את הטענות ההזויות שלך ותעמוד מאחורי ההשמצות.

פשוט שני טיפוסים הזויים שעושים לייקים אחד לשני -מדהים

לא אטרח להגיב לך עד שתעשה את המינימום הזה.

(1) הבעות תודה: nir11
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007

#28  נשלח: ה' 24/10/2019 14:21

דרך אגב, בעידן ה CRT, כשהייתי אדם תפרן עם אישה, תינוק, ומשכנתא, קנינו טלוויזיה שמנה מתוצרת פיילוט. אני אפילו לא בטוח אם זה היה כבר בעידן המדבקה, או כשהחברה עוד הייתה קיימת. זה היה ב 1997 כמדומני. המסך (נדמה לי בגודל 25), ענה לנו על כל הצרכים, היינו מאוד מרוצים ממנו. עברו שלוש שנים בערך שנים, וכשהמעות היו בידי, קנית מסך CRT של לווה אופטה. מה שמפריך את כל הטענות שלך, מראה שאני לא דתי בעניין הזה, מה שאי אפשר לומר עליך. OLED or bust.
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007

#29  נשלח: ה' 24/10/2019 14:25

כן, אתה כבר אמרת בדיון אחר שהתיאשת ממני. ממש עמדת באמירה הזו.
אתה פשוט לא מסוגל לקלוט שאפילו בפורום של וידאופילים יש יותר מבנאדם אחד שחושב אחרת ממך!
ואני ממש לא עובד בלהוכיח מה כתבת, ולהביא לך הוכחות, כל זה כדי שאזכה ביקר מכל - בתגובה שלך.
למדתי מזמן שלכתוב שאני לא אענה עד ש XYZ יקרה - זה למלכד את עצמי....
shmizan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 22, 2010

#30  נשלח: ה' 24/10/2019 14:26

Huber כתב:
ציטוט:
...
·לא אטרח להגיב לך עד שתעשה את המינימום הזה.
·
כאילו אני יושב עם אקדח לראשך.. לא רוצה אל תגיב, אתה לא מפחיד אותי
אין לי מה להוכיח כלל וכלל, הכל כתוב פה ובנושא השני וכולם יכולים לקרוא.
הירידה שלך לפסים אישים עם כינויים מצחיקה במיוחד
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > פורום OLED בחסות LG עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה