מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

שרשור תגובות: השקת שירות Yes+ השירות העתידני של טלויזיית יס

עמוד 9 מתוך 10
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  הבא 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 1304

#121  נשלח: ג' 03/12/2019 16:27

andy1991 כתב:

ציטוט:
...

·אז מצטער אבל נפלת על נציגה לא כזאת חכמה, קודם כל זה תשובה שגויה, נכונה חלקית, אבל למה יותר טוב?

קודם כל אפל טיוי בהרבה יותר מהיר מהממיר, בכללי מהיר מכל מכשיר אחר בשוק (מניסיון)
לא נתקע, לא שום דבר, אתה עף.

יש אפליקציות, ממיר של יס אין לך בו כלום, מה הוא יודע לעשות?! כלום.

המכשיר הוא גם קונסולה יש לך את השירות של אפל apple arcade משחקים מטורפים! אתה יכול לחבר בו שלט של פלייסטישן או אקסבוקס וממש כמו קונסולה.

לשמוע מוזיקה ממגוון שירותים תלוי לאיפה אתה מנוי.

ועוד אלפי אפליקציות, יוטוב, מה שאתה אוהב יש לך שמה!

שירות של אפל טיוי פלוס מתנה לשנה! אתה יכול לשכור סרטים שרק יצאו בקולנוע, וכמובן הסדרות של אפל במתנה

בסופו של יום החסרונות עולים על היתרונות - בשלב זה. לחיצה על כפתור ברסיבר מעבירה אותי לשיאומי מי בוקס שם יש לי את כל האפליקציות שאני צריך ויותר.

לחיצה אחרת מחזירה לממיר, שכרגע יש לו שני יתרונות בולטים על פני השירות החדש: יציבות ואפס דיליי בשידורים חיים (חשוב מאוד לספורט). בבדיקה שנערכה על ידי אתר TGSPOT ופורסמה היום, הם מדברים על דיליי של כ-40 שנ' (!) - זה דיליי בלתי נסבל למי שצורך ספורט או בכלל, מעוניין לראות שידורים חיים בזמן אמת ולא בדיליי בלתי סביר. ברגע שיפתרו את עניין הדיליי, אפשר יהיה להתגבר על חוסר היציבות שקורית אחת לתקופה, בגלל תשתיות פח האשפה שיש במדינה שלנו .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
andy1991
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 08, 2013
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 78

#122  נשלח: ג' 03/12/2019 16:45

blknom1 כתב:

ציטוט:
...

בסופו של יום החסרונות עולים על היתרונות - בשלב זה. לחיצה על כפתור ברסיבר מעבירה אותי לשיאומי מי בוקס שם יש לי את כל האפליקציות שאני צריך ויותר.

לחיצה אחרת מחזירה לממיר, שכרגע יש לו שני יתרונות בולטים על פני השירות החדש: יציבות ואפס דיליי בשידורים חיים (חשוב מאוד לספורט). בבדיקה שנערכה על ידי אתר TGSPOT ופורסמה היום, הם מדברים על דיליי של כ-40 שנ' (!) - זה דיליי בלתי נסבל למי שצורך ספורט או בכלל, מעוניין לראות שידורים חיים בזמן אמת ולא בדיליי בלתי סביר. ברגע שיפתרו את עניין הדיליי, אפשר יהיה להתגבר על חוסר היציבות שקורית אחת לתקופה, בגלל תשתיות פח האשפה שיש במדינה שלנו .

·
איזה יציבות בידיוק?
כנראה אף פעם לא חווית אפל טיוי אין יותר יציב מזה..
בחיים לא חוויתי תקלה באפל טיוי ואני כמה שנים עם דבר כזה מאז כמובן שידרגתי לאפל טיוי 4k
לעומת ממירים שקורה שצריך להוציא מהחשמל או שנתקע.. הכי לא יציב.

חוץ מהקטע של הדיילי זה החיסרון היחיד
לחובבי ספורט אכן זה יכולה להיות אכזבה
פרופיל | שלח הודעה | חפש
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 1304

#123  נשלח: ג' 03/12/2019 17:04

andy1991 כתב:

ציטוט:
...

·
איזה יציבות בידיוק?
כנראה אף פעם לא חווית אפל טיוי אין יותר יציב מזה..
בחיים לא חוויתי תקלה באפל טיוי ואני כמה שנים עם דבר כזה מאז כמובן שידרגתי לאפל טיוי 4k
לעומת ממירים שקורה שצריך להוציא מהחשמל או שנתקע.. הכי לא יציב.

חוץ מהקטע של הדיילי זה החיסרון היחיד
לחובבי ספורט אכן זה יכולה להיות אכזבה

אני אמנם לא חובב של אפל אבל לא דיברתי על יציבות המכשיר אלא על יציבות קו האינטרנט. במדינה שבה מרבית מהציבור עדיין גולש על רוחב פס של 40 מגה, אני צופה שכאשר שלושה אנשים יצפו בו זמנית על גבי הרשת, כאשר במקביל יש לא מעט מכשירים אחרים שצורכים מרוחב הפס, תהיה בעיה של יציבות או ירידה באיכות התמונה. שלא לדבר על ניתוקים שקורים מדי פעם ברשת בשל תשתיות לקויה. בלווין הדברים הללו לא קורים למעט במקרי קיצון כאשר מזג האוויר חורפי מהרגיל (מה שלא קורה כאן לרוב).

נושא הספורט הוא בהחלט אתגר גדול - דיליי של מס' שניות בודדות הוא נסבל אבל 40 שניות זו הליכה אחורה.
·
פרופיל | שלח הודעה | חפש
andy1991
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 08, 2013
מספר הודעות: 78

#124  נשלח: ג' 03/12/2019 18:04

blknom1 כתב:

ציטוט:
...

אני אמנם לא חובב של אפל אבל לא דיברתי על יציבות המכשיר אלא על יציבות קו האינטרנט. במדינה שבה מרבית מהציבור עדיין גולש על רוחב פס של 40 מגה, אני צופה שכאשר שלושה אנשים יצפו בו זמנית על גבי הרשת, כאשר במקביל יש לא מעט מכשירים אחרים שצורכים מרוחב הפס, תהיה בעיה של יציבות או ירידה באיכות התמונה. שלא לדבר על ניתוקים שקורים מדי פעם ברשת בשל תשתיות לקויה. בלווין הדברים הללו לא קורים למעט במקרי קיצון כאשר מזג האוויר חורפי מהרגיל (מה שלא קורה כאן לרוב).

נושא הספורט הוא בהחלט אתגר גדול - דיליי של מס' שניות בודדות הוא נסבל אבל 40 שניות זו הליכה אחורה.
·

·
40 מגה זה הזוי
יש לי 500 מגה של הוט ואני מבסוט..

לא מכיר 40 מגה חחח אולי לפני 10 שנה הייתי בזה
פרופיל | שלח הודעה | חפש
תומריקו
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2005
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 142

#125  נשלח: ג' 03/12/2019 19:13

oferlaor
·

תודה על התגובה עופר , מדבר על תכנים מנטפליקס או INFUSE ..

תודה .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
eldan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 12, 2018
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 386

#126  נשלח: ד' 04/12/2019 2:37

מישהו יודע מתי ייצא לאנדרואיד tv ?? היה לי אפל tv והשלט ממש לא נוח קשה לתפעל איתו . אני אוהב את השלט הרגיל עם הלחצנים . זה פשוט מתסבך אותי השלט אוויר של אפל tv .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
mayahaz1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 12, 2009
מספר הודעות: 318

#127  נשלח: ה' 05/12/2019 21:39

אני משתמש באפליקציה עם הapple tv 4k שלי.לא מצאתי בcatch up את האופציה של resume וכל תוכנית מתחילה מההתחלה, אפילו אם מקודם צפיתי רק עד קטע מסוים. האם ישנה הגדרה כזו ואני מפספס? תודה
פרופיל | שלח הודעה | חפש
zahipan2
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 27, 2012

הבעות תודה: 25
מספר הודעות: 457

#128  נשלח: ו' 06/12/2019 8:48

oferlaor כתב:
אין לי מושג באיזה נגן הם משתמשים. יש SDK של מספר רב של DRM שכולם רצים מעל הנגן המובנה של אפל TV.

אין לי דרך כרגע למדוד דיליי, השמועות מדברות על בין 8-30 שניות.

אני מתגורר לא רחוק מאצטדיון טרנר. הדיליי ב-YES הוא כ-8 שניות והדיליי ב-STING TV הוא כ-30-40 שניות. בשני המקרים הייתי/עדיין צריך לסגור את החלונות בזמן משחקים של הפועל ב"ש.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3881
מספר הודעות: 69929

#129  נשלח: ו' 06/12/2019 9:32

zahipan2 כתב:
ציטוט:
...

אני מתגורר לא רחוק מאצטדיון טרנר. הדיליי ב-YES הוא כ-8 שניות והדיליי ב-STING TV הוא כ-30-40 שניות. בשני המקרים הייתי/עדיין צריך לסגור את החלונות בזמן משחקים של הפועל ב"ש.
·טוב, זה כבר מקרה מאוד ספציפי.

אני מדבר על השוואה בין השירות המהיר לאיטי ביותר.

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3881
מספר הודעות: 69929

#130  נשלח: ו' 06/12/2019 9:37

mayahaz1 כתב:
אני משתמש באפליקציה עם הapple tv 4k שלי.לא מצאתי בcatch up את האופציה של resume וכל תוכנית מתחילה מההתחלה, אפילו אם מקודם צפיתי רק עד קטע מסוים. האם ישנה הגדרה כזו ואני מפספס? תודה
·
נראה שזה פיצר חסר. באופן כללי, זה לא זוכר איפה אתה עומד בתוכניות.

נקווה שיחזירו את הפי'צר החשוב הזה בקרוב.

mcjames
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Mar 01, 2012

הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 44

#131  נשלח: שבת 21/12/2019 23:32

אני ממש נהנה מהשרות הזה, לראשונה משנת 1991 אני שוקל לעזוב את הוט.
אבל העניין עם ההקלטות, או שזה על הפנים או שלא הבנתי מה לעשות עם זה
בסדרה לה אין מספר פרקים, למשל משחקי השף, אי אפשר לדעת איזה פרק מפעילים, וגם אחרי שמתחילים לצפות אי אפשר לדעת כי בשום מקום זה לא כותב מתי זה הקליט את זה... יש למשהו פתרון? עם כל הכבוד לממשק קל.. חייבים לדעת מתי פרק כלשהו הוקלט או לפחות לסדר את זה בטבלה שיש לה איזשהו סדרכרונולוגי מובהק.

ואם משהו מיס רואה את זה.. היה יכול להיות חכם להצליח לנגן משהו כמו שיש סטארט אוובר בהוט, כלומר אם כבר משהו במילא זמין בקצ'אפ, למה אי אפשר לנגן אותו אחורה מפס המדע, אלא צריך לעזוב הכל וללכת במיוחד לקצ'אפ.. חבל
פרופיל | שלח הודעה | חפש
off
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2007
הבעות תודה: 160
מספר הודעות: 1051

#132  נשלח: א' 22/12/2019 9:51

mcjames כתב:
אני ממש נהנה מהשרות הזה, לראשונה משנת 1991 אני שוקל לעזוב את הוט.
אבל העניין עם ההקלטות, או שזה על הפנים או שלא הבנתי מה לעשות עם זה
בסדרה לה אין מספר פרקים, למשל משחקי השף, אי אפשר לדעת איזה פרק מפעילים, וגם אחרי שמתחילים לצפות אי אפשר לדעת כי בשום מקום זה לא כותב מתי זה הקליט את זה... יש למשהו פתרון? עם כל הכבוד לממשק קל.. חייבים לדעת מתי פרק כלשהו הוקלט או לפחות לסדר את זה בטבלה שיש לה איזשהו סדרכרונולוגי מובהק.

ואם משהו מיס רואה את זה.. היה יכול להיות חכם להצליח לנגן משהו כמו שיש סטארט אוובר בהוט, כלומר אם כבר משהו במילא זמין בקצ'אפ, למה אי אפשר לנגן אותו אחורה מפס המדע, אלא צריך לעזוב הכל וללכת במיוחד לקצ'אפ.. חבל

·בזמן צפיה בכל ערוץ לחץ על שלט אפל בחלק העליון פעמיים. זה יקפיא את השידור שבו אתה צופה. ואז עם האצבע משוך שמאלה וזה יחזור לכל שלב בשידור. זה עובד בכל הערוצים.
כמו כן לחיצה ארוכה על אינפו התוכנית בזמן השידור מביאה תפריט כגון סטראט אובר.
אין צורך ללכת לחפש בקאצ' אפ.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
mcjames
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Mar 01, 2012

הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 44

#133  נשלח: א' 22/12/2019 18:10

off
·וואלה.. אפילו כתוב סטארט אוובר, ממש נחמד, ולהריץ קדימה ואחורה הבנתי על ההתחלה וזה ממש ממש נח וכייף. רק ההתמצאות בהקלטות באמת על הפנים, אני מקווה שיסודר.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Mad-Dog
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2007
הבעות תודה: 516
מספר הודעות: 4073

#134  נשלח: ו' 10/01/2020 1:05

לא אמרו שתהיה אפליקציה לאנדרואיד טיוי?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
off
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2007
הבעות תודה: 160
מספר הודעות: 1051

#135  נשלח: ו' 10/01/2020 9:31

Mad-Dog כתב:
לא אמרו שתהיה אפליקציה לאנדרואיד טיוי?

·נראה שהם מסתירים שת"פ בלעדי עם אפל טיוי בשלב הראשון.
אחרי ההשקה דובר על אנדרואיד טיוי "תוך כמה שבועות". כבר היה ברור אז שמקדמים פה מכשירי אפל טיוי בשלב זה.
מצד שני בקרוב זה בטח יקרה...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה