הוט 500 עם ממירים חדשים. כזה טירלול עדיין לא נתקלתי

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

הוט 500 עם ממירים חדשים. כזה טירלול עדיין לא נתקלתי

נושא שלא נקרא #1 

חוברתי היום להוט 500. על הדרך גם שידרגו לי את הממירים של הטלויזיה.
לא יודע בדיוק איך אבל הממירים זקוקים לרכיב רשת שמחובר ישירות למודם\ראוטר של הוט ומקבל ממנו כתובת. כלומר, אם הופכים לי את ההוטבוקס לברידג', לא תהיה לי טלויזיה.
עכשיו רכשתי לפני שבוע ראוטר לא זול של אסוס. מה אני אמור לעשות? לזרוק אותו לפח?
אנסה מחר לבדוק עם שירות הלקוחות מה עושים. מצידי שיחזירו לי את הממירים הישנים.

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 401 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

לא מכיר את הממירים של הוט, אבל האם מהממיר יש רק חיבור קואקס או שיש גם חיבור כבל אתרנט?
אם את חיבור הרשת הם עושים עם כבל האתרנט, לדעתי לא צריכה להיות בעיה שתחבר אותם (ישירות או דרך סוויץ') לראוטר שלך כשההוטבוקס מוגדר כברידג'.

או שאותו "רכיב רשת" שציינת פשוט יתחבר לראוטר שלך. הראוטר שלך יספק את כתובות ה-IP.

מנסה לעזור...
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 171 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הוא כנראה מחובר לטלויזיה של הוט

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #4 

איינשטיין כתב:לא מכיר את הממירים של הוט, אבל האם מהממיר יש רק חיבור קואקס או שיש גם חיבור כבל אתרנט?
אם את חיבור הרשת הם עושים עם כבל האתרנט, לדעתי לא צריכה להיות בעיה שתחבר אותם (ישירות או דרך סוויץ') לראוטר שלך כשההוטבוקס מוגדר כברידג'.

או שאותו "רכיב רשת" שציינת פשוט יתחבר לראוטר שלך. הראוטר שלך יספק את כתובות ה-IP.

מנסה לעזור...
...
האמת, לא כל כך ברור לי איך הכל בסדר אבל הסתדרתי. לרכיב הזה אין יציאות. המודם מחובר לראוטר שלי בכניסת WAN וכל שאר הרכיבים בבית מחוברים לראוטר שלי.
מה שלא ברור לי זה איך אין התנגשות בין שני DHCP SERVERS? יכול להיות שהתשובה טמונה בכך שהמודם מחובר לכניסת ה WAN של הראוטר ורק הוא מקבל כתובת מהמודם? כפי הנראה כן...

על האופציה השניה חשבתי אבל זה לא יעבוד כי כבל הכבלים מחובר מהקיר לרכיב ומהרכיב למודם (קצת מוזר הייתי אומר).
על האופציה הראשונה שהצעת לא חשבתי. אם באמת יש כניסת קווי זה יכול לעבוד (תלוי אם יש משהו מיוחד ברכיב הנוסף ועד כמה חשוב שהוא זה שיחובר לקיר ולא המודם)
בכל אופן ככה נראה הרכיב הנוסף והמודם ממבט ציפור (סליחה על הבלאגן)
 בכל אופן ככה נראה הרכיב הנוסף והמודם ממבט ציפור (סליחה על הבלאגן)

IdanTs
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

חחחחח קרה לי בדיוק אבל בדיוק אותו דבר.
ממירי פייבר = אין לך BRIDGE.
לא לא ממש אכפת מהממירים החדשים, אז אמרתי להם שיחזירו לי את הממיר הישן (MAGIC HD נראה לי) והמצב חזר לקדמותו.

ניסיתי הכל כדי לעקוף את החסימה הזו, לא הצלחתי.

MrYair
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 345 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

משיש לך זה מתאם מוקה,מעביר אינטרנט על גבי כבל קואס.
אבל לפי התמונה שצרפת אני רואה שיש לך הוטבוקס 3

מה בעיה להפוך אותו למצב מודם? הרי זה לא פייברבוקס הממיר כולל הכל.

1. תנתק את המתאם מוקה
2. תהפוך את ההוטבוקס למצב במודם בלבד
3. תחבר כבל רשת בין ההוטבוקס ליציאת WAN של הראוטר שלך
4. תעשה כיבוי הדלקה מחדש לשניהם.
5. את המתאם מוקה תחבר לאחת היציאות LAN של הראוטר שלך.

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #7 

MrYair כתב:משיש לך זה מתאם מוקה,מעביר אינטרנט על גבי כבל קואס.

1. תנתק את המתאם מוקה
...
תשמע, נכון לכרגע הכל עובד פיקס. חוץ מהעובדה שהראוטר עבר לחלק כתובות של 192.168.2 במקום 192.168.1 מה שדרש ממני לשנות את כל הכתובות השמורות שהיו לי לפני, אין לי תלונות. אם בכל זאת ארגיש שמשהו לא עובד כמו שצריך, אחבר כמו שהצעת. את הווייפיי בהוטבוקס ביטלתי. לא שזה הפריע למשהו אבל סתם שיהיה.

אגב, מה עם חיבור הכבלים מהקיר? איך אותו אצטרך לחבר בתצורה שהצעת?

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #8 

MrYair כתב:משיש לך זה מתאם מוקה,מעביר אינטרנט על גבי כבל קואס.

1. תנתק את המתאם מוקה
...
אז ככה. חבר בעבודה טען היום שמבחינת השימוש שלי, יכול מאוד להיות שכשיש NAT כפול, יהיה קשה למשתמשי טורנט להוריד ממני וזה בעייתי מאוד.
הגעתי הביתה לפני כחצי שעה וחיברתי את מתאם המוקה כמו שאמרת. נראה שהטלויזיה עובדת כמו שצריך. שלב הבא, צילצלתי לתמיכה הטכנית של הוט על מנת שיהפכו את המודם לברידג' בלבד. לאחר מספר ניסיונות כושלים הוא בדק וטען שאמרו לו שלא ניתן להפוך הוטבוקס 4 לברידג' (אמרתי לו שזה הוט בוקס 3 אך הוא עמד על שלו שזה 4). הוא אמר שרק הוט בוקס 2 ניתן להפוך לברידג' אבל הוא לא תומך ב 500 מגה (טירלול כבר אמרתי?).
בקיצור אני בבעיה ממש קשה.

תודה בכל אופן על העזרה.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #9 

@kingikra
·
אני דיי בטוח שרק הוטבוקס 4 תומך ב-500 מגה.
ואם הם לא מוכנים להפוך אותו לברידג', כנס לממשק ותעשה את זה לבד.
לא יודע איך זה בדגמים החדשים, אבל בהוטבוקס 2 שהיה לי, פשוט היה צריך לסמן V על Bridge Mode וזהו.

MrYair
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 345 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

kingikra כתב:
...
...
אז ככה. חבר בעבודה טען היום שמבחינת השימוש שלי, יכול מאוד להיות שכשיש NAT כפול, יהיה קשה למשתמשי טורנט להוריד ממני וזה בעייתי מאוד.
הגעתי הביתה לפני כחצי שעה וחיברתי את מתאם המוקה כמו שאמרת. נראה שהטלויזיה עובדת כמו שצריך. שלב הבא, צילצלתי לתמיכה הטכנית של הוט על מנת שיהפכו את המודם לברידג' בלבד. לאחר מספר ניסיונות כושלים הוא בדק וטען שאמרו לו שלא ניתן להפוך הוטבוקס 4 לברידג' (אמרתי לו שזה הוט בוקס 3 אך הוא עמד על שלו שזה 4). הוא אמר שרק הוט בוקס 2 ניתן להפוך לברידג' אבל הוא לא תומך ב 500 מגה (טירלול כבר אמרתי?).
בקיצור אני בבעיה ממש קשה.

תודה בכל אופן על העזרה.
...
אם אתה הופך את ההוטבוקס למצב ברידג' ומחבר לראוטר שלך
אין לך דאבל NAT כי הוטבוקס במצב ברידג' הוא לא מבצע NAT

ואתה לא צריך את התמיכה בישביל להפוך את הZבל סיני הזה לברידג'
יש לך בממשק שלו אפשרות לסמן V אישור לתת לו לעלות וסלאמת

יש לנו אחד כזה בעבודה מחובר לצ'קפוינט כי קו גיבוי ויושב כבר חצי שנה במצב ברידג'.

Aviv943
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 43 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

אני לא יודע לגבי הוטבוקס, אבל גם אני הייתי בצרה דומה לשלך. התחברתי להוט טריפל עם מהירות 200 מגה וממיר פייבר + פייבר מיני
לא משנה כמה שיחות עשיתי לשירות שלהם, אין אפשרות להעביר את הפייבר למצב בריג', לא דרכם ולא דרך הממשק (אין שם אופציה כזאת).
להערכתי הם לאט לאט מורידים את האפשרות הזאת.
בסוף נשארתי עם הפייבר ללא הראוטר שלי. בהתחשב באלטרנטיבות זאת הייתה האופציה העדיפה.

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #12 

TheCoolest ו MrYair,

תאמינו לי שניסיתי. אני איש מחשבים אבל ממש לא צריך להיות כזה כדי למצוא את האופציה של ברידג'. לאחת אישור הסימון, ההוטבוקס אכן עושה אתחול וחוזר למצב של ראוטר.
גם הנציג שהיה איתי אתמול בטלפון כנראה ניסה. ראיתי את ההוטבוקס לפחות פעמיים עושה איתחול ואז הוא בירר וחזר עם הבשורה.
בכל מקרה אני ממש לא משוכנע שזו הבעיה עם הטורנט. לדעתי הספק איכשהו חוסם את זה (לא כל כך ברור לי איך אבל קראתי כתבות ישנות שהוא חסם גישה רק ל TL. גם ניסיתי לחבר את המחשב שלי ישירות למודם ואיתחלתי את ה UTORRENT. ראיתי שיוזרים מנסים להתחבר כדי להוריד ממני אבל מתנתקים.
מה שאעשה בראשון זה אתחבר להוטנט רק כדי לוודא שאכן הספק הוא הבעיה ואחליט מה לעשות.

תודה בכל אופן

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #13 

טוב אז לאחר חודש וקצת נישברתי וצילצלתי אליהם שיחליפו את הממירים הגרועים האלו. לא ברור איך הדבר הזה עבר בקרת איכות.
אם מזפזפים במהירות כמו בממירים הישנים, הממיר נתקע מהר מאוד. אם מתנהגים אליו בסלחנות ומזפזפים לאט הוא נתקע לאחר יומיים שלושה. רק הוצאה מהחשמל והחזרה מסדרת את הבעיה (באחת הפעמים גם זה לא עזר ורק הוצאה והחזרה נוספת לחשמל פתרה את הבעיה).

חשבתי לעצמי, אם כבר מחליפים את הממירים ולא צריך את המוקה יותר, למה לא להחליף כבר גם את ההוטבוקס 4 לאחד שניתן להגדיר אותו כברידג'? פה כבר התחילה סאגה בילתי נסבלת שאין לי מילים אחרות לומר חוץ מאשר לשבור אותי. השירות העביר אותי לתמיכה. התמיכה אומרים שהחלפת מודם זה רק בשירות (והם צודקים). אחרי ניתוקים וניסיונות נוספים השגתי שוב את השירות ששוב טען שזה התמיכה. ביקשתי מהנציגה שתתן לי לדבר עם נציג בכיר יותר או לפחות תשאר איתי על הקו ותשמע בעצמה שהתמיכה טוענים שזה השירות.

אני באמת חסר אונים? האם יש דרך ליצור קשר עם מישהו שיבין קודם כל על מה אני מדבר בכלל? יש מקום שאפשר לפרסם הודעת שיימינג על השירות הזה? (אין לי פייסבוק)?

hamoomin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 27 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

למה שלא פשוט תתקשר לטכני ותתעקש שישנו את ההוטבוקס 4 לברידג, אני עבדתי איתו ככה ואחרי כמה נציגים שעברתי הגעתי למישהו שהבין על מה אני מדבר.

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #15 

hamoomin כתב:למה שלא פשוט תתקשר לטכני ותתעקש שישנו את ההוטבוקס 4 לברידג, אני עבדתי איתו ככה ואחרי כמה נציגים שעברתי הגעתי למישהו שהבין על מה אני מדבר.
...
כפי שציינתי לפני, אני יכול לעשות זאת גם לבד. זה בסה"כ לסמן וי באיזו תיבה. הבעיה היא שלאחר האיתחול זה חוזר למצב ראוטר. כנראה שצרבו את הקושחה של המכשיר כך שלקוחות לא יוכלו לשנות את זה לברידג'

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”