התחדשתי!... והתחדשתי שוב! (עדכון בעמוד 4)

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
superman274
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #136 

תתחדש נאטה מדהים,
אפשר תיאור על הjbl pro
איך הם?

FastandFurious (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 901 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

נושא שלא נקרא #137 

@superman274
·תודה רבה.
ה jblים מוציאים סאונד גדול בשרני מפורט ועמוק יש הרגשה שאתה בתוך
בועה של סאונד אתה לא מרגיש שיש רמקול ייחסית גדול מעל הראש שלך, יש להם טויטר שופרי שמפזר את הסאונד למרחב הכללי
אני מאוד נהנה מהם הם מושלמים עבורי, לא צריך די פולר או בי פולר בשביל להנות מסראונד על קיר אחורי ברגע שרמקול כזה קיים
הוא עובד בשיטת מונו פולר יש לו יתרונות בקונפגרציה שלו בזכות הבניה שלו עם הזווית וההטויטר השופרי...
נערך לאחרונה על ידי FastandFurious ב 04/01/2020 21:03, נערך פעם 1 בסך הכל.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 630 פעמים
קיבל תודות: 1001 פעמים

נושא שלא נקרא #138 

masteraudio כתב:אני לא מבין למה לחלק מהאנשים שמגבים בשירשור זה קשה להגיד פשוט "תיתחדש ותהנה" למה כל ההערות של האים בדקת והאים והאים...
...
·כי ככה זה עובד ידידי.
אתה לא רוצה לשמוע דעות שונות? אל תפרסם בפורום בו קיימים אנשים עם דעות שונות, שקיבלו הזדמנות להביע את דעתם.
לויקטור:
ראשית, תתחדש, ואני שמח מאוד לשמוע שבמבחן השמיעה והתוצאה אתה יותר משבע רצון.
שנית, גם אני חושב שגם אם החלל זמני, קבוע או בכלל - אפשר לשנות מעט את הבמה הקדמית הצפופה (ע"י מזנון מותאם מחדש) וגם לתת כיווניות לאחוריים, ההתנסות שלי עם זה בביתי השיגה תוצאות לא פחות ממדהימות בהשוואה ל OFF AXIS.
תהנה ותמשיך לשמוח בחלקך.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #139 

@gal-cohen
·תודה גל.
כרגע אני לא חושב שיש מה לשנות במזנון, אעבור חלל ואז אבדוק
את האפשרויות...

אין צורך לשנות משהו עם ה jblים, ראית איך זה נראה כאשר מחברים להם מתקן שיכול לקבע אותם לצדדים?
זה באמת יראה מוגזם ויכער משמעותית את הבמה האחורית שנראת כרגע דיי רגוע לומרות הגודל של הרמקול הזה, לא ניסתי אז אני לא יכול לבוא ולהגיד שהסאונד יהיה טוב יותר או להפך, פשוט מראש זה לא נראה טוב, אבל מעבר לזה אני לא רואה צורך, צריך לשמוע אותם בשביל להבין שהם מתפקדים בצורה מדהימה

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #140 

ויקטור, תתחדש שוב... (Y)

זה רמקול מדפי שיש לו יכולת של רצפתי עם השני דרייברים 6.5 אינץ' שיש לו... :P
בכל מקרה, למרות שכבר דיברו על איך שזה נראה (זמנית), אני גם חושב שהתלייה שלהם על הקיר עושה עימם עוול ולא נותנת להם את הבמה שהם צריכים לקבל.
אבל הזמני כרגע לא מעניין וזה מה יש ועם זה מתמודדים.

בכל מקרה, לחלל הבא בעוד חצי שנה, לא פירטת איך הוא הולך להיות אבל אני בהחלט חושב שאם מתאפשר אז לשים אותם על זוג סטנדים, זה ייראה פגז !!
לגבי הסנטר - שילוב שלו במזנון שכולל 2 מפלסי גובה (נמוך באמצע לסנטר בהטייה וגבוה משני צידיו) וסגרת את הפינה.

תראה איזה יופי הם נראים על הסטנדים בסרטון הנ"ל. לשיקולך.
יאללה תיהנה מהם וקח את כל הדעות פה בכיף... (f)

Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #141 

תודה אבי, כנראה שבחלל הבא הם עדיין יהיו צמודים לקיר, זה לפחות התכנון כרגע, הם מתוכננים מבחינת הבניה שלהם להיות צמודי קיר, מאחורי הרמקולים שמתי משטח מבודד ואז עליו סגרתי את המתקן שמתחבר לרמקול ואז חיברתי למתקן בקיר ככה שההחזרים מהקירות לא מורגשים.

אבי אני בטוח בעצמי ואני יודע איזה סאונד אני מקבל אז ככה שאני לא מתרגש מתגובות של חברים פה, כאשר העלתי את התמונות ידעתי שיהיו תגובות כאלה ואחרות, להפך אני אוהב את זה כל עוד הדברים נאמרים בצורה מכובדת וכל עוד לא יורדים לפסים אישיים זה חלק בלתי נפרד מהשירשור.

בסירטון ששלחת הבחור עובד עם הרמקול הקטן בסדרה kl 525 בתור סנטר.... חבל הרס את כל המערך, כנראה חשוב לו יותר הדו ערוצי, אחרת אין סיבה לבחור ברמקול הקטן בסדרה כרמקול סנטר ולשים kl650 בצדדים
Denon X4800H
speakers Klipsch THX
Subwoofer PSA Ev1813
Zidoo Z1000 Pro
Lg C1 83

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #142 

"מתוכננים מבחינת הבנייה להיות צמודי קיר"
...
זה לאור כל שלרוב (אם אני מבין נכון) הרמקולים הללו מותקנים מאחורי בד אקוסטי ולכן חשוב שלא יבלטו מדיי על מנת לא "לנגוס" באורך של החדר.

כיוון שאתה מתכנן לשים בסלון (ועדיין לא בחדר קולנוע ייעודי), שקול אסתטית לשים אותם על מעמדים ייעודיים.
תן להם את הבמה והפרונט שהם זכאים לו.
לעניות דעתי, לשים על קיר - נראה פחות אסתטי בעיניי.
יחד עם שילוב של הסנטר (הזהה) בתוך מזנון עם שאר הציוד שיש לך בצדדים, יכול לתרום מעבר לסאונד הפנומנאלי שאתה בטוח מקבל גם טיפה יותר אסתטיקה.
כאמור, דעתי הלא קובעת.
בעינייך זה כמובן יכול להחשב אסתטי יותר על הקיר. הכל טוב - כל עוד אתה מרוצה והאישה תומכת (אנחנו פחות מעניינים)... (Y)
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #143 

avihuli כתב:
...
...
זה לאור כל שלרוב (אם אני מבין נכון) הרמקולים הללו מותקנים מאחורי בד אקוסטי ולכן חשוב שלא יבלטו מדיי על מנת לא "לנגוס" באורך של החדר.

כיוון שאתה מתכנן לשים בסלון (ועדיין לא בחדר קולנוע ייעודי), שקול אסתטית לשים אותם על מעמדים ייעודיים.
תן להם את הבמה והפרונט שהם זכאים לו.
לעניות דעתי, לשים על קיר - נראה פחות אסתטי בעיניי.
יחד עם שילוב של הסנטר (הזהה) בתוך מזנון עם שאר הציוד שיש לך בצדדים, יכול לתרום מעבר לסאונד הפנומנאלי שאתה בטוח מקבל גם טיפה יותר אסתטיקה.
כאמור, דעתי הלא קובעת.
בעינייך זה כמובן יכול להחשב אסתטי יותר על הקיר. הכל טוב - כל עוד אתה מרוצה והאישה תומכת (אנחנו פחות מעניינים)... (Y)
...
·תודה אבי...
יכול להיות מעניין עם המעמדים שלהם, נראה מה יהיה
אם אתם לא הייתם מעניינים אותי אז לא הייתי פה :wink:

Gad007
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 82 פעמים

נושא שלא נקרא #144 

FastandFurious כתב:
...
...
·המרחק המינימלי לרמקולים האלה לפי הוראות ייצרן הוא כ 50 סמטימטר בין רמקול לרמקול, ו 30 סמטימטר מקיר צדדי.
אצלי כרגע בקיר הקיים המרחקים הם לא רחוקים ממה שמאפשר הייצרן.

17 סמטימטר מהקיר הפינתי + 38 גודל תיבה ×3 תיבות = 1 מטר ו 31 סמטימטר, מה שמשאיר מרחק מכל רמקול כ 43 סמטימטר
זה בדיוק 2 מטר ו17 סמטימטר.. אז נכון אני לא 30 סמטימטר מהקיר בפינה, ואני לא 50 סמטימטר בין רמקול לרמקול So what?
הדבר היחיד שמפריע לי באמת זה שהסלון שלי עמוק בייחס לקיר קידמי שהוא קצר ולא ניתן ליצור משולש שווה צלעות, אבל שוב אני בונה את המערכת ומייעד איתה לחלל אחר אז לא צריך להתרגש יותר מידי...

מי שמכר לי את הרמקולים אמר לי במפורש שהרמקולים יהיו צפופים
אבל הוא גם יודע לאחר שיחות איתו שהחלל הקיים זמני, כתבתי הכל אתה יכול לראות את ההודעה האחרונה שלי ש צוטטתי את יואב.
מה רצית שבעל החנות לא יסכים למכור לי את הרמקולים בגלל החלל?

אישתי אוהבת אותי מאוד ויודעת ומבינה שרמקולים זה חלק בלתי נפרד ממני ואני חושב שאשה שבאמת אוהבת את הבעל שלה צריכה להבין אותו ולקבל אותו עם כל השגעונות שלו כל עוד זה לא שגעונות כמו סמים אלכוהול הימורים אלימות ודברים יוצאים מין הכלל, אז פה מדובר בסך הכל ברמקולים אפשר לחשוב... רק אנחנו צריכים לקבל את השיגעונות שלהן נעליים איפור בשמים ביגוד וכו? חח
...
·

אני בטוח שיש לך שיקולים הגיוניים לבחירה הזאת. פשוט לדעתי היו לך רמקולים מעולים של סונוס, ולא הבנתי למה החלפת. גם זכור לי שתמיד ההית נגד קליפש, וירדת על כל מי שסגד להם, ובצדק. לא מכיר את הדגם הזה, אולי הוא באמת שונה משאר הקליפשים. אבל לדעתי, רמקולים כאלו נעדו כמרקולי סראונד לאולמות קולנוע, קטנים או גדולים. אני לא אתפלא אם יש אולמות שעושים בהם שימוש. כפי שאמרו כאן, לשימוש ביתי הם יותר יתאימו למרתף גדול שיועד כחדר הקרנה עם מקרן ומסך שקוף אקוסטית. אני מניח שקבלת עליהם דיל טוב שלא יכולת לסבר לו. מקווה שתמצא להם מקום הולם בדירה אחרת. אגב אין בעיה שהם צמודים לקיר אחורי מבחינה אקוסטית, כי זו שיטה מקובלת מאד באולפני הקלטות. זה מבטל החזרים מהקיר האחורי. הבעיה אצלך כרגע היא שהם קרובים לקיר צדדי, וקרובים מידי זה לזה, לא ברור מה יש לך מאחור. מה לגבי אטמוס? גם אם תשים רמקולי גובה מקדימה, המרחק שלהם לקדמיים קטן מידי בכדי שירגישו הבדל בין צלילים מקדימה ומלמעלה.

קראת את מדריך המשתמש שלהם? איך המלצות ההתקנה לזוג בודד או שלישיה קדמית? המרחקים שציינת לדעתי מדברים על התקנה באולם קולנוע של שורה של רמקולים כאלו בקירות הצדדיים בתור סראונד, כמו באולמות שיש לך 8 רמקולים בכל צד. לא הגיוני ש 50 ס"מ התקנה בין רמקול קדמי לסנטר. לא תקבל הפרדת ערוצים מורגשת...

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #145 

@Gad007
·הרמקולים שרכשתי יכולים לשמש גם כ סראונדים כמו כל ייצרן שממליץ על הקדמים הראשים שלו בתור סראונדים, ראה חוברת הוראות למשתמש של כל רמקולים שתבחר זה לפחות אני מסיק מ 8 חברות שונות שפתחתי את המדריך למשתמש שלהם... כמובן בתנאי חלל מסויימים...

הרמקולים שלי הם מסדרת הפרו זאת חטיבה שונה לגמרי מהחטיבה של המיינסטרים, הסדרה כאמור מקצועית לשימושים החל מבתי קולנוע בייתים ועד לאולמות אצטדיונים וכו' בדגמים גבוהים יותר של הפרו

אני לא חושב על סידור אטמוס תקרתי בדירה שכורה,
כרגע אני לא חושב שיש צורך מעבר ל5.1 בסיסי

יכול להיות שהמרחקים הם 60 סמטימטר במינימום ולא 50 סמטימטר, יש בחוברת של הרמקולי מידע לגביהם, שוב הרמקולים האלה הם קודם כל קדמיים, אך נתן לשלבם בתור סראונדים, מי שיש לו אפשרות כלכלית לרכוש כאלה לסראונד הוא יהנה מאוד, בסדרה שלהם יש סראונדים בי פולריים ועוד זוג קדמים קטנים יותר, פחות התחברתי לתווך התדרים של הקטנים והם ללא פורט קדמי, הם גם יכולים לשמש בתור סראונדים.... זאת הסיבה שלוקחים במקרים מסויימים kl650 בתור סראונד, הגודל שלהם ותווך התדרים שלהם מעולה...
אני יכול להראות לך לפחות 10 מקרים פה בארץ שהם נבחרו לשמש בבתי קולנוע כ רמקולים ראשיים, התקנות שחברים לתחום ביצעו בחדרים מטופלים עם תקציבים גבוהים.. מעבר לזה אני יכול להראות לך שגם ב avforums אנשים שמביני עניין בחרו בהם כ רמקולים ראשיים לקולנוע ביתי פרטי... עזוב אתה תמיד רואה תמונה מסויימת ובוחר להסתכל על מה שנוח לך ולכן חלק מהאנשים מאמינים שאתה (טרול מובהק/טהור) ולבלבל משתמשים אחרים... אני חושב שאתה יכול לתרום המון לפורום אם רק תיישר קו עם עצמך ותכתוב דברים שהם אמיתיים כי לרוב יש לך בריחות מאוד קשות אתה צריך לעבוד על היצר הרע שלך ששולח אותך לכתוב שטויות בניגוד לחלק הטוב שבך שלפעמים מפתיע.... הייתי מעוניין לפגוש אותך ולהכיר אותך יותר לעומק מעבר לדפי הפורום הצעתי לך בעבר להיפגש אך אתה כנראה לא מעוניין, חבל מה יש לך כבר להסתיר? אמרת שאתה גר ברחובות אז אנחנו מאוד קרובים

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 630 פעמים
קיבל תודות: 1001 פעמים

נושא שלא נקרא #146 

@FastandFurious
·יפה אמרת (Y)

hasday
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: אבי חסדאי
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 50 פעמים

נושא שלא נקרא #147 

תתחדש ותהנה, נראה אחלה ובטח גם נשמע ככה.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #148 

ויקטור ידידנו

יש לך רמקולים מעולים, גם בסראונד. תתחדש .

אני מסכים שהסידור של כולם לא הכי אופטימלי כרגע. עם כל הכבוד גם את הסידור אצל החבר ishaked זה לא משהו שהייתי עושה אצלי פשוט כי מרחקים ומיקום זה משהו שמאוד משפיע על סוג כזה של רמקולים.

זאת רק דעתי, אני לא יכול לנחש איך בפועל זה נשמע אצלך, אם אתה אוהב את הסאונד זה מה שחשוב (f)

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #149 

mulder כתב:ויקטור ידידנו

יש לך רמקולים מעולים, גם בסראונד. תתחדש .

אני מסכים שהסידור של כולם לא הכי אופטימלי כרגע. עם כל הכבוד גם את הסידור אצל החבר ishaked זה לא משהו שהייתי עושה אצלי פשוט כי מרחקים ומיקום זה משהו שמאוד משפיע על סוג כזה של רמקולים.

זאת רק דעתי, אני לא יכול לנחש איך בפועל זה נשמע אצלך, אם אתה אוהב את הסאונד זה מה שחשוב (f)
...
·תודה ערן.
חבל ש ishaked (אילן) לא שלח לנו תמונות של הבמה הקדמית שלו, אם כבר ביקורת, שיתן לנו גם להעביר ביקורת על הסידור הקיים אצלו
זאת הפעם השניה שאני מבקש ממנו תמונות של הבמה הקדמית והוא פשוט מתעלם. כמובן שהוא לא חייב.

shiki
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: שלומי
נתן תודות: 257 פעמים
קיבל תודות: 184 פעמים

נושא שלא נקרא #150 

ויקטור תתחדש!

נראה פגז ואני מניח שהסאונד לא פחות ממדהים, גם אני יותר מתחבר לרמקול תלוי על קיר מאשר מונח על סטנד.

מאחל לך הרבה שעות של צפייה והאזנה מהנה (b)

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”