מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

האם הבמה הקדמית צריכה חיזוק של הגברה חיצונית ?

עמוד 9 מתוך 21
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  8  |  9  |  10  | ... |  19  |  20  |  21  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)

האם הבמה הקדמית צריכה חיזוק של הגברה חיצונית ?

כן, צריך הגברה חיצונית נוספת על הרסיבר
32%
 32%  [ 17 ]
לא צריך הגברה חיצונית, הכול טוב כרגע
28%
 28%  [ 15 ]
לא יודע. צריך להאזין על מנת לקבל החלטה
38%
 38%  [ 20 ]
סך הכול הצבעות : 52

מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 754
מספר הודעות: 15305

#121  נשלח: ג' 07/01/2020 7:13

avihuli
·כפי שטען ufffnick, נסה, תאזין, תחליט. מדידות יכולות לסנן החוצה את כל המוצרים הגרועים אבל לא מסוגלות להחליט עבורך מה מתאים לך יותר.

בחזרה לפוסט הראשון שלי, את האינטגרייטד הוספתי בגלל שהרסיבר נשמע רע ולא בגלל שהוא נשמע חלש ובמהלך כמה שנים טובות חייתי עם הקשבה לאודיו דו ערוצי ללא Room Correction או DSP כלשהוא דרך האינגרייטד ולסרטים עם ה Audissey. להודות על האמת, זה עבד מצויין ואת "טיוב הנתונים" שעשה האינטגרייטד שמעו גם בסרטים ובאודיו רב ערוצי.

עד שהשנה נשבר לי והחלטתי שאין סיכוי שאת הכסף שלי אצליח לגרור אחרי לעולם הבא ולכן עדיף לבזבז אותו עכשיו על מכוניות מהירות, אלכוהול זול ונשים קלות דעת - או בהיעדרם: על ציוד אודיו יקר שאני לא ממש צריך אבל ללא ספק יעשה לי טוב על הלב.

אז כך האינטגרייטד נותר לי מיותם בצד. אם בא לך לנסות אותו אתה יכול לקחת אותו לנסיעת מבחן אצלך בסלון.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
avihuli
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 873
מספר הודעות: 6443

#122  נשלח: ג' 07/01/2020 10:34

Catskinner
תודה רבה קלוד...
רק תשים לב שאישתך לא תקרא את מה שרשום כאן, אחרת היא יכולה להתעופף עלייך מהמטבח בטעות...

פישפשתי לך קצת וקלטתי איזה הגברה יש לך - WOW !! חיה רעה !!
לא יודע איך זה נשמע בפועל (וגם זה פחות מעניין), אבל זה פשוט נראה אשששששש.... !!!

שומר את ההצעה שלך עם אילו הנוספות שקיבלתי להשאלה, מקסימום נעשה טיול ברחבי הארץ לאיסופים.

זוג Focal Little Bird, לבן 1,111 שקל

** עדיין מחפש תחליפיים, תהיו חברים ותציעו. פרטי/בשרשור:
https://www.hometheater.co.il/vp2839204#2839204
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 754
מספר הודעות: 15305

#123  נשלח: ג' 07/01/2020 11:10

avihuli
·זה נשמע טוב ובעוד שבוע זה יישמע טוב יותר.
avihuli
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011

#124  נשלח: ה' 09/01/2020 1:44

היום דיברתי עם החבר'ה מפיוצ'ר שאמרו חד משמעית שיותר מכדאי להוסיף הגברה חיצונית לסטאפ אצלי. רצוי גם להגביר את הסנטר ולא רק את הקדמיים.
בנוסף גם דיברתי עם אחד מחברי הפורום פה שבדק הגברה ישנה של ATI היום (150W לערוץ) על סט ה-SVS פריים שיש לו וגם הוא יצא באותה תחושה שהרמקולים נפתחים ומקבלים "שדרוג". הקשיתי ושאלתי האם האבחנה ברורה - כן. האם בוצע כיול אחרי כל סשן החלפה ? האם נבדק תחת אותם תנאים ? על אותו פס קול ? וכו'... לכל השאלות התשובה הייתה כן.

קיצור, אם אנחנו חוזרים רגע לאימוטיבה אז יש לנו את ה:
A150 שהוא סטריאו 75 וואט לערוץ, במחיר "סביר", הכי SLIM שמצאתי.
A300 שהוא סטריאו עם 150 וואט לערוץ, טיפה יקר יותר, לא כ"כ SLIM ומתגובות שקראתי קצת ברשת הוא מגיע אם מאוורר קירור בפנים שיש שטוענים שעושה רעש... מעבר לזה - כל שאר הנתונים הטכניים היבשים על הנייר בינהם - זהים לחלוטין.

עליתי רגע רמה ויצאתי מהקיבעון שלי של סטריאו ובדקתי את הרב ערוצי. אז יש את ה-A500 ואחריו A700 ששניהם מוציאים 80 וואט לערוץ (גם הם עם מאווררי קירור) ומן הסתם הם לא SLIM.

עליתי שוב מול SVS ושאלתי האם לדעתם עדיף A150 או שני PA-1 (מונובלוק קלאס D).
ענו המונובלוק כנראה זו הדרך שכדאי ללכת בה כי הוא יותר חזק (140 וואט לערוץ). אבל כאמור פחות נוטה ללכת עליו בגלל שהעלות תוכפל וכן אין טריגר. מטרידה אותי תופעת הנקישות שהוזכרה בסרטון שצירפתי מקודם במידה והמגבר לא על ON קבוע.

כל נתוני הוואט לערוץ הם לפי 8 אוהם אבל לאור סקירה של ה-SVS אולטרה שצורפה פה הם יותר מתקרבים ל-4 אוהם ככה שבפועל כנראה אקבל יותר וואט לערוץ.

שורה תחתונה: מדגדג לי כנראה להזמין את ה-A150 על עיוור כי הוא בול לפוני מבחינת הדרישות שלי עיצובית.
לא יודע איך זה ישפיע על הסאונד בגלל נתון הוואט הנמוך יחסית, אבל זה בדיוק אותו נתון אם אקח מגבר רב ערוצי (5 וואט הבדל).

אני צריך להחליט האם אני פותח (וסוגר לבינתיים) את המסע הזה לצורך העניין ב"מגבר כניסה" או שאני משתולל והולך על היי אנד שכרגע על הפרק זה הלינגדורף SDA2400. מה שכולם אמרו שיש הבדל בסאונד בין הגברת קלאס D לזו של AB.

אם יש המלצות למישהו על דגמים נוספים שהם SLIM, שתפו בבקשה. אני לבינתיים עדיין לא מתקדם.

אני יכול להתחיל עם ה-A150 ומקסימום אח"כ למכור אותו (לדעתי יעוף די מהר) או שאייעד אותו לקדמיים הגבוהים כפי שהמליץ הבחור בסרטון הזה להלן.
אגב ממה שראיתי יש די הרבה סרטונים של חברה עם אימוטיבה שיש להם SVS (או הפוך).

Gad007
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2019
הבעות תודה: 80
מספר הודעות: 648

#125  נשלח: ה' 09/01/2020 3:45

avihuli כתב:
היום דיברתי עם החבר'ה מפיוצ'ר שאמרו חד משמעית שיותר מכדאי להוסיף הגברה חיצונית לסטאפ אצלי. רצוי גם להגביר את הסנטר ולא רק את הקדמיים.
בנוסף גם דיברתי עם אחד מחברי הפורום פה שבדק הגברה ישנה של ATI היום (150W לערוץ) על סט ה-SVS פריים שיש לו וגם הוא יצא באותה תחושה שהרמקולים נפתחים ומקבלים "שדרוג". הקשיתי ושאלתי האם האבחנה ברורה - כן. האם בוצע כיול אחרי כל סשן החלפה ? האם נבדק תחת אותם תנאים ? על אותו פס קול ? וכו'... לכל השאלות התשובה הייתה כן.

A300 שהוא סטריאו עם 150 וואט לערוץ, טיפה יקר יותר, לא כ"כ SLIM ומתגובות שקראתי קצת ברשת הוא מגיע אם מאוורר קירור בפנים שיש שטוענים שעושה רעש... מעבר לזה - כל שאר הנתונים הטכניים היבשים על הנייר בינהם - זהים לחלוטין.

עליתי רגע רמה ויצאתי מהקיבעון שלי של סטריאו ובדקתי את הרב ערוצי. אז יש את ה-A500 ואחריו A700 ששניהם מוציאים 80 וואט לערוץ (גם הם עם מאווררי קירור) ומן הסתם הם לא SLIM.

ענו המונובלוק כנראה זו הדרך שכדאי ללכת בה כי הוא יותר חזק (140 וואט לערוץ). אבל כאמור פחות נוטה ללכת עליו בגלל שהעלות תוכפל וכן אין טריגר. מטרידה אותי תופעת הנקישות שהוזכרה בסרטון שצירפתי מקודם במידה והמגבר לא על ON קבוע.

כל נתוני הוואט לערוץ הם לפי 8 אוהם אבל לאור סקירה של ה-SVS אולטרה שצורפה פה הם יותר מתקרבים ל-4 אוהם ככה שבפועל כנראה אקבל יותר וואט לערוץ.

שורה תחתונה: מדגדג לי כנראה להזמין את ה-A150 על עיוור כי הוא בול לפוני מבחינת הדרישות שלי עיצובית.
לא יודע איך זה ישפיע על הסאונד בגלל נתון הוואט הנמוך יחסית, אבל זה בדיוק אותו נתון אם אקח מגבר רב ערוצי (5 וואט הבדל).

אני צריך להחליט האם אני פותח (וסוגר לבינתיים) את המסע הזה לצורך העניין ב"מגבר כניסה" או שאני משתולל והולך על היי אנד שכרגע על הפרק זה הלינגדורף SDA2400. מה שכולם אמרו שיש הבדל בסאונד בין הגברת קלאס D לזו של AB.

אם יש המלצות למישהו על דגמים נוספים שהם SLIM, שתפו בבקשה. אני לבינתיים עדיין לא מתקדם.

אני יכול להתחיל עם ה-A150 ומקסימום אח"כ למכור אותו (לדעתי יעוף די מהר) או שאייעד אותו לקדמיים הגבוהים כפי שהמליץ הבחור בסרטון הזה להלן.

·

לגבי CLASS D אז יש חברה שמוכרת קיט מוכן. הדגם הכי מצקדם שלהם זה NC400. שני מונובלוקים שאתה רוכש כל אחד בנפרד:

https://www.diyclassd.com/product/nc400-mono-kit-c...

זה המגבר:

https://www.diyclassd.com/product/nc400/11

הוא לא כולל ספק, אבל מדובר במגבר מאד מאד חזק ואיכותי. שים לב היכן הוא ממוקם במדד ביצועי מגברים משוקלל שנקרא NISAD:

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php...

הוא מקום שלישי ועוקף המון מגברים של חברות מובילות.

הוא מאד קומפקטי ושוקל רק 250 גרם. הספק שלו נפרד (אתה מקבל הכל בקיט). יש סרטון הדרכה כיצד להרכיב. לא מצריח הלחמות אפילו.

הנה סריקה מקצועית ואמינה שלו (מאדם שמסמך רק על מדידות הנדסיות ללא תיאורים הזויים של "חם", "פתוח", "רטוב", שאתה קורה עי סוקרי מגזינים שרק מתארים את ההזיות שהם עצמם חווים).

Gad007
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2019
הבעות תודה: 80
מספר הודעות: 648

#126  נשלח: ה' 09/01/2020 4:35

avihuli כתב:

·

לגבי CLASS D אז יש חברה שמוכרת קיט מוכן. הדגם הכי מצקדם שלהם זה NC400. שני מונובלוקים שאתה רוכש כל אחד בנפרד:

https://www.diyclassd.com/product/nc400-mono-kit-c...

זה המגבר:

https://www.diyclassd.com/product/nc400/11

הוא לא כולל ספק, אבל מדובר במגבר מאד מאד חזק ואיכותי. שים לב היכן הוא ממוקם במדד ביצועי מגברים משוקלל שנקרא NISAD:

הוא מקום שלישי ועוקף המון מגברים של חברות מובילות.

הוא מאד קומפקטי ושוקל רק 250 גרם. הספק שלו נפרד (אתה מקבל הכל בקיט). יש סרטון הדרכה כיצד להרכיב. לא מצריח הלחמות אפילו.

הנה סריקה מקצועית ואמינה שלו (מאדם שמסמך רק על מדידות הנדסיות ללא תיאורים הזויים של "חם", "פתוח", "רטוב", שאתה קורה עי סוקרי מגזינים שרק מתארים את ההזיות שהם עצמם חווים).

Nir547
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 22, 2005

הבעות תודה: 64
מספר הודעות: 615

#127  נשלח: ה' 09/01/2020 7:57

Gad007
·התיאור של חם/פתוח הוא ממש לא הזיות!
אם יש משהו שיכול למנוע ממני או מאחרים לרכוש מוצר אודיו מסויים, זה מה שיכול למנוע!
תבצע השוואה בין הקאנטון/ELAC לבין QUAD (נניח), וגם תקרא איך המגזינים, בעיקר הגרמניים, מבצעים מדידות, ומתארים את הצליל.
kobbi (קובי ויסמן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 17, 2004
הבעות תודה: 288
מספר הודעות: 3893

#128  נשלח: ה' 09/01/2020 8:13

תאוריה מחד ופרקטיקה מהצד השני.
לאורך 20 השנים בהן היתה לי מערכת קולנוע ביתי, לא היה ולו רסיבר אחד (תמיד היו לי רסיברים מהליין היקר יחסית של החברות, לא הטופ אבל הכי קרוב לשם) שנתן את מה שהגברה חיצונית נותנת.
וגם בהגברה חיצונית היו הבדלים מהותיים שנבעו דרך אגב לא מעוצמת המגבר מה שבדרך כלל אנשים מודדים אלא מהgain של הפרה של הרסיבר והתאמת המגבר אליו.
כיום עם parasound a23 בתצורת מונובלוק לימין ולשמאל וזה מדהים איזה הבדל ביכולת שלהם לנהל את המוסיקה, לספק חוויה גם בווליום נמוך, לייצר במה רחבה.
בקיצור כל השנים אני עם רסיבר למרות ההגברות החיצוניות מסיבה אחת בלבד, פרוססור יקרים כפליים ולא נפוצים כמעט כלל בארצינו.
אחרת ללא ספק פרוססור והגברה חיצונית.
FastandFurious (ויקטור (חיים:))
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2015

הבעות תודה: 473
מספר הודעות: 4328

#129  נשלח: ה' 09/01/2020 8:17

avihuli כתב:
בנוסף גם דיברתי עם אחד מחברי הפורום פה שבדק הגברה ישנה של ATI היום (150W לערוץ) על סט ה-SVS פריים שיש לו וגם הוא יצא באותה תחושה שהרמקולים נפתחים ומקבלים "שדרוג". הקשיתי ושאלתי האם האבחנה ברורה - כן. האם בוצע כיול אחרי כל סשן החלפה ? האם נבדק תחת אותם תנאים ? על אותו פס קול ? וכו'... לכל השאלות התשובה...

·היי אבי בוקר טוב....
אתה לא צריך את החברה מפיוצ'ר וגם לא נסיון של אחרים על מנת להבין שהגברה חיצונית משפרת את הסאונד פלאים, לדעתי השירשור הזה מבלבל אותך לגמרי כי תמיד הדעות חלוקות.... רמקולים כמו שלך לא רק שצריכים הגברה חיצונית, הם חייבים הגברה חיצונית החל מהקדמים ועד הסנטר...
קח לך הגברה טובה של ATI ל 5 ערוצים ההגברה הזאת מתאימה לרמקולים של SVS (תנסה לארגן לה מקום במזנון), אתה תחוש בשינויים בשניה הראשונה שתריץ עליה את הסאונד אצלך.

קולנוע ללא הגברה חיצונית עם רסיבר דגל מיינסטרים ככול שיהיה זה פשוט לא קולנוע במיטבו... אטמוסים לא חייב להגביר אבל את ה 5 בסיסיים צריך מאוד ומומלץ מבחינתי להגביר... הרסיברים מתעייפים ההגברה נשמעת "דביקה" אין סדר ודינמיקה בווליום בריא (בייחס להגברה יעודית) הגברה יעודית איכותית תתן לך להנות לאורך כל הסרט מבלי שהפס קול ישמע לך צעקני ומתעייף תמיד ישמע לך דינמי הצלילים יקבלו משקל ונוכחות, המכות באס שתקבל מהרמקולים יהיו הרבה יותר פאנצ'ים ומלאים, הרמקולים יהיו במקום אחר ממה שהיום עם כל הכבוד לכל הגברה של כל רסיבר מיינסטרים וגם קצת גבוהה מהם..

כתבתי לא פעם בדיוק מה שמשה דבר איתך אתמול, כתבתי שניסתי הגברות והסברתי מעולה מה הייתרונות, אפילו בווליום לא גבוהה אתה מקבל את כל הפרטים הכי קטנים מה שנקרא "טקסטורה"
כמובן שצריך להתאים את ההגברה לרמקולים בשביל לקבל את כל הפרטים האלה שאני מדבר עליהם....

תשאל שוב את משה ותאמר לו שיברר בדיוק כמה וואט מוציאה ההגברה שבדק לכל ערוץ, כנראה שיש טעות והיא לא מוצאה רק 150 וואט לכל ערוץ אולי יותר...

לרמקולים שלך אתה צריך לפחות לפחות 200 וואט לכל ערוץ ורצוי גם יותר, צריך רזרבות, כלומר לתת לרמקול מה שהוא צריך ושישאר להגברה וואטים מסויימים מעבר, זה מה שנקרא רזרבות.

כל מה שכתבתי זה מהנסיון שלי באופן אישי גם על רמקולים מדפיים וגם על רמקולים רצפתיים עם ה סונוס FABER VENERE 2.0 כולל הסנטר שלהם, ועם ה B&W 804D3 כזוג שעבדו פאנטום סנטר.

בהצלחה רבה
ארז_וחני
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 06, 2008
הבעות תודה: 200
מספר הודעות: 4798

#130  נשלח: ה' 09/01/2020 8:37

השאלה ששאלת היא שאלה כללית שאין לה תשובה אחת נכונה.
התשובה תלויה ב:
1. היכולות של הרסיבר הנוכחי
2. עד כמה קשה לרסיבר הנוכחי שלך להוציא את המיטב מהרמקולים שלך.
3. נקודת החיתוך שממנה אתה מפנה לטיפול הסאב ומשחרר את הרסיבר מההגברה - ככל שהיא גבוהה יותר אז לרסיבר קל יותר להניע את הרמקולים.
4. האלטרנטיבה המוצעת להגברת החזית הקדמית - ככל שהיא תהיה איכותית יותר כך יהיה הבדל מורגש יותר.

לכן אתה מקבל מגוון דיעות , כל אחד לפי הציוד שהיה אצלו.

אם כבר אתה בוחן הגברה חיצונית אז הייתי מציע לך לא להתפשר על הגברת הסנטר , כלומר, אותה הגברה לקדמיים ולסנטר וכן לא לחבר אינטגרייטד אלא רק מגבר פאואר על מנת שבק"ב לא יהיה מעבר כפול בקדם הגברה.
ארז
guys
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 19, 2006
הבעות תודה: 72
מספר הודעות: 1167

#131  נשלח: ה' 09/01/2020 8:49

ארז_וחני
·
ארז, האם ht bypass לא אמור לפתור את הבעיה הזו שאתה מציין?
FastandFurious (ויקטור (חיים:))
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2015

הבעות תודה: 473
מספר הודעות: 4328

#132  נשלח: ה' 09/01/2020 8:49

חייב לציין שההמלצה שלי נוגעת לקולנוע נטו.
דו ערוצי לא מעניין אותי בכלל בכלל.

SUBWOOFER- SB 16 ULTRA
RECEIVER- ANTHEM MRX- 720
eyosha
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 15, 2009
הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 1202

#133  נשלח: ה' 09/01/2020 8:50

ארז_וחני כתב:
השאלה ששאלת היא שאלה כללית שאין לה תשובה אחת נכונה.
התשובה תלויה ב:
1. היכולות של הרסיבר הנוכחי
2. עד כמה קשה לרסיבר הנוכחי שלך להוציא את המיטב מהרמקולים שלך.
3. נקודת החיתוך שממנה אתה מפנה לטיפול הסאב ומשחרר את הרסיבר מההגברה - ככל שהיא גבוהה יותר אז לרסיבר קל יותר להניע את הרמקולים.
4. האלטרנטיבה המוצעת להגברת החזית הקדמית - ככל שהיא תהיה איכותית יותר כך יהיה הבדל מורגש יותר.

לכן אתה מקבל מגוון דיעות , כל אחד לפי הציוד שהיה אצלו.

אם כבר אתה בוחן הגברה חיצונית אז הייתי מציע לך לא להתפשר על הגברת הסנטר , כלומר, אותה הגברה לקדמיים ולסנטר וכן לא לחבר אינטגרייטד אלא רק מגבר פאואר על מנת שבק"ב לא יהיה מעבר כפול בקדם הגברה.
ארז

·נכון מאד
אינטגרייטד לא עשה טוב אצלי.
וכן אם המטרה ק"ב ולא מוסיקה. אתה חייב את כל הבמה הקדמית לפחות,אם לא גם אחוריים.
אצלי הגברה רק לקדמיים לא נשמעה טוב בק"ב, רק בסטריאו ושוב רק בווליום גבוה.
שהילדים ישנים 🤔 לא היה שום הבדל בק"ב.
לכן בסוף נשארתי רק עם הרסיבר וזהו.
אני פשוט לא שומע בווליום חזק מאד רוב הזמן
avihuli
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011

#134  נשלח: ה' 09/01/2020 13:03

קודם כל, אני רוצה להודות לכל מי שמשתתף בדיון הפעיל פה וגם לאלו שמאחורי הקלעים על הדעות השונות והמגוונות שיש לכל אחד.
אז תודה לכם...

מאוד הייתי רוצה להישאר עם הגברה בגובה SLIM. האימוטיבה A150 בא לי בדיוק כמענה לצורך למרות שאני מבין שהוא כנראה יהיה "חלש" מדיי מבחינת ההגברה מול המצב הקיים ברסיבר. אין פה סיכון ממשי מבחינתי בהזמנה עיוורת כי מקסימום אמכור אותו כחדש אחרי כמה ימים בהפסד של 100-200 שקל אם לא יעשה כלום. סדר העדיפות שלי ברכישה הזו נוטה ל-51% עיצוב ו-49% ביצועים.

מוכן בכיף לזרום עם הגברת הסנטר בנוסף, מובן לי גם ההיגיון שבדבר. הויתור על ערוץ הסנטר הוא כתוצאה מהתיעדוף לעיצוב.
לא ראיתי הרבה מגברים שהם 3 ערוצים SLIM (וגם כאלו שלא).
מסכים שצריך רק מגבר נטו ולא אינטגרייטד (קלוד - נפל לי האסימון סוף סוף ההבדלים בינהם).

ויקטור - אני יכול לדחוף גג שבגג במזנון 10 ס"מ גובה בלחץ וזה גם אם אני מקבמן איזה משהו עם הממיר של יס.
הנתון הזה של הגובה לדעתי לא מסתדר עם שום הגברה בריאה של 200 וואט לערוץ על מגבר רב ערוצי.

אלי - לאור הנ"ל העיצובי, אני מניח שארד מהנושא של קיט מונובלוק לכל רמקול. אם היה חלל אחר (אולי בעתיד), זה באמת נראה WIN WIN.

ארז - לשאלותייך הכלליות אני מניח:
1. היכולות של הרסיבר הנוכחי - ציינתי בהודעה הראשונה בשרשור
2. עד כמה קשה לרסיבר הנוכחי שלך להוציא את המיטב מהרמקולים שלך - אני באמת לא יודע כי לא ניסיתי. כרגע אני לא מרגיש שחסר משהו
3. נקודת החיתוך שממנה אתה מפנה לטיפול הסאב ומשחרר את הרסיבר מההגברה - ככל שהיא גבוהה יותר אז לרסיבר קל יותר להניע את הרמקולים. חיתוך ב-80 הרץ
4. האלטרנטיבה המוצעת להגברת החזית הקדמית - ככל שהיא תהיה איכותית יותר כך יהיה הבדל מורגש יותר. ברור לי לחלוטין

אני חושב שהגיע הרגע כבר להתחיל להתכנס לדגמים ספציפיים שעומדים כמענה לצורך.
בינתיים אני מצליח להתאפק עם הדיגדוג של ה-A150.

masteraudio (משה לביא)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 23, 2007
הבעות תודה: 38
מספר הודעות: 781

#135  נשלח: ה' 09/01/2020 13:11

המגבר שבחנתי היה ה ATI AT-1508 וההספק שלו לכל ערוץ 200W.

ויקטור אתה תמחד צודק.

אביהוא סליחה שהטעתי אותך

SURROUND SPEAKERS- WHARFEDALE VALDUS 200
ATMOS SPEAKERS- SVS PRIME ELEVATION
SUBWOOFER- SVS PB-2000
(2) הבעות תודה: avihuli , FastandFurious
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  8  |  9  |  10  | ... |  19  |  20  |  21  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה