מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

האם הבמה הקדמית צריכה חיזוק של הגברה חיצונית ?

עמוד 5 מתוך 21
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  | ... |  19  |  20  |  21  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)

האם הבמה הקדמית צריכה חיזוק של הגברה חיצונית ?

כן, צריך הגברה חיצונית נוספת על הרסיבר
32%
 32%  [ 17 ]
לא צריך הגברה חיצונית, הכול טוב כרגע
28%
 28%  [ 15 ]
לא יודע. צריך להאזין על מנת לקבל החלטה
38%
 38%  [ 20 ]
סך הכול הצבעות : 52

מחבר הודעה
Nir547
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 22, 2005

הבעות תודה: 67
מספר הודעות: 615

#61  נשלח: ה' 02/01/2020 16:55

avihuli
·התשובה שקיבלת היא בדיוק כמו שכתבתי לך.
אין צורך בתוספת הגברה חיצונית.
מכיוון שכולם כאן משוגעים מהתחביב הזה, כולל אותי, תביא הגברה חיצונית, ותבדוק אם יש שינוי.
תנסה לשחק גם עם מיקום הרמקולים כמו שקלוד כתב או שתנסה לשפר את האקוסטיקה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2014
הבעות תודה: 73
מספר הודעות: 1154

#62  נשלח: ה' 02/01/2020 17:11

ADICT
·יש לי סנטר RC 64-2 שהשגתי לכמה חודשים עד שאקנה את החדש

אם תרצה
(1) הבעות תודה: avihuli
ADICT
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2007
הבעות תודה: 244
מספר הודעות: 7789

#63  נשלח: ה' 02/01/2020 17:15

Eliran15
·צןר קשר 0505686382 נראה מה קורה

royla (רועי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2012

הבעות תודה: 284
מספר הודעות: 2021

#64  נשלח: ה' 02/01/2020 17:16

אבי,
כולנו "משגעים אותך" בלי סוף, כל אחד והניסיון האישי שלו,

שוב מזכיר את הפוסט הפסיכי שלי, במטרה להזכיר לך לעשות כיול של המערכת עם המיקרופון לאחר חיבור המגבר, אולי בשבילך אפילו מספיק מגבר כוח,כמו שציינתי-יש לי מגבר משולב ואני ממש לא משתמש בו בסטריאו אל רק כפאוור.

בלי ויכוחים מיותר- הRCA משפיע מאוד על הסאונד -קח 2 זוגות מהחנות לנסות- תריץ כיול עם כל אחד בנפרד.

כן אמרו לך כבל חשמל-אני מסכים לחלוטין!

כל ויכוח על כבלים למיניהם -אני לא מתכוון להגיב-כל אחד שיבחן בעצמו! אבי אחד הותיקים פה,הוא לא צריך שיכנוע של אף אחד על כן או לא....

בהצלחה,

תעדכן

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2014

#65  נשלח: ה' 02/01/2020 18:51

ADICT
·ח עכשיו ראיתי בפון שזה אתה

נפגשנו ביוקנעם אז לגבי המדפיים שהבאתי לך

זה אני אלירן מהוד השרון
FastandFurious (ויקטור (חיים:))
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2015

הבעות תודה: 473
מספר הודעות: 4330

#66  נשלח: ה' 02/01/2020 18:59

Eliran15
·מקווה שלא נשמתם אוויר מזוהם 😂😂😂
Gad007
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2019
הבעות תודה: 80
מספר הודעות: 648

#67  נשלח: ה' 02/01/2020 19:12

avihuli כתב:
הגיעה התשובה מ-SVS.

לפני שארשום אותה, מתוצאות הסקר עולה כי בקרב אלה שיש להם דעה מובהקת של כן / לא צריך הגברה חיצונית ההתפלגות שווה - 50%.
מקרב אלה שיש להם דעה מובהקת (כן/לא), מול הקבוצה שלא יודעת וצריכה לבדוק - גם כאן, ההתפלגות שוה ועומדת על 50%.
זה אומר שכל אמת היא נכונה ולמעשה צריך לבדוק בעצמנו כי אין פה משהו מובהק סטטיסטית.
ע"פ תוצאות המדגם של 40 משיבים.

לגבי התשובה של SVS, שאלתי אותם ספציפית לגבי ההגברה של האימוטיבה מסדרת ה-BasX A - 150 / 300 בהקשר לסטאפ שלי.
זה מה שהם ענו לי:

ציטוט:
...

בקיצור, אם אני מבין נכון - הם לא ענו ישירות שכנראה במקרה שלי אין צורך ממשי.
ואני מסייג, אלא אם יש לי משהו מובחן שאני מרגיש שהוא באמת נדרש. מה שלא מתקיים בפועל בשטח.

איך אני מתקדם מכאן ?
לא יודע. כנראה שבכל זאת אביא בהזדמנות מגבר בהשאלה רק לצורך הבדיקה.

·

ה SDA2400 זה מגבר CLASS D של לינדורף. אם אתה שוקל אותו, אז ללא ספק עדיף את מה שהמצלתי לך של ICEPOWER כמו ה 300AS1. אם אתה לא בקטע של פרויקטי DIY, אז אתה יכול ללכת על EMOTIVA PA-1 שמבוסס על אותם המודולים. אני עכשיו מתכוון לשדרג את המודולים שלי ל 700AS1 שהם המודולים שיש ב PS AUDIO M700 מונובלוקים שעולים 4000 דולר לזוג, כאשר שני מודולים 700AS1 עולים 2800 שח עד הבית.

https://hometheaterhifi.com/reviews/amplifier/power-amplifier/emotiva-pa-1-balanced-class-d-power-amplifier-review/

זו סקירה של ה M700 של PS AUDIO. זה מגבר מונו 700 וואט:

https://www.stereophile.com/content/ps-audio-stell...

בתוך כל יחידה כזאת יש מודול 700AS1 שעולה 300 דולר. ה M700 נמכר ב 2000 דולר בארצות הברית לכל פרייר. שים לב לסקירה של סטריאופייל. הם פנו ל PS AUDIO לגבי כמה זמן צריך BREAK IN למגבר הזה, וקבלו תשובה שבועיים. הסוקר מר שלאחר שבועיים הוא נשמע הרבה יותר חם. מה שמצחיק והזוי כאן, שאני שאלתי את המפתח של המודול של ICEPOWER שפגשתי כמה פעמים בכנסים אקדמיים, לגבי BREAKE IN, והוא צחק ואמר לי, שאני מן הסתם לא צריך את הדעה שלו, כי אני מכיר את התכונות של ממיר ממותג כזה. שהתעקשתי אז למה PS AUDIO ממליצים הרצה של שבועיים, הוא ענה שזה כנראה מה שהלקוחות של PS AUDIO מצפים לשמוע. זה סוג של טקס פולחני שהם צריכים לעבור עם כל מוצר אודיו...

בכל מקרה, ה 300AS1 נשמע מעולה, וה 700AS1 אמור להשמע עוד יותר טוב.
תלתל
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 04, 2011
הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 390

#68  נשלח: ה' 02/01/2020 19:14

avihuli כתב:
@תלתל
הכוונה שלי הייתה להדגמות של SVS בחו"ל שלפי חלק מהסרטונים ביוטיוב אין מגברים בנוסף.

אגב, למה אתה ממליץ להפעיל שיקול דעת אם היה מדהים במה ששמעת ?

·1.חדר תצוגה מטופל ואקוסטי ישדרג פלאים כל רמקול שתשמע שם.

2.לא זוכר,אבל בטוחני שהשקיעו גם בכבילה ובמגברים.

3.פאוור מבחינתי הוא ממש לא לעוצמה אלא לשליטה על הדרייברים ובמקרה שלי,לפטור את הרסיבר שלי מהנעת הסט הקידמי בעל העכבה הנמוכה שברשותי.

4.המגבר שלך -על הנייר-מספיק לסט שלך.אם תגיע בציפייה שהוספת מגבר כוח תהווה שינוי קיצוני-תתאכזב.
כן תעזור לרסיבר שלך "לנשום" ולשלוט אבל ציינת שאינך גורם לו "להתאמץ" וכל זה בגלל חור במזנון...

5.כן ממליץ להוסיף מגבר כוח (לבדיקה) כדי לבדוק במו אוזניך וכדי להרוג את הג'וק שבתוכך

בהצלחה

ליאור.
Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2014

#69  נשלח: ה' 02/01/2020 19:19

FastandFurious
·
Amir64 (אמיר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2012
הבעות תודה: 933
מספר הודעות: 6545

#70  נשלח: ה' 02/01/2020 20:47

עופרפולק כתב:
עוד הגברה חוץ אולי מווליום יותר חזק לא יהיה לך גם לא שינוי בסאונד זה מה הרמקול מוציא לך הוא לא ישמע לך פתאום אחרת . מה שכן אם תוסיף אקולייזר חיצוני אתה יודע זה אם עשרים כפתורים מכול צד זה כן . מוסיף פה טראבל מוריד פה באס משחק איתו זה שינוי בסאונד שהרמקול מוציא. ככה לי נראה

עופר,
הוספת הגברה חיצונית לא נעשית מחוסר של ווליום.
יש מספיק ווליום גם מההגברה הכי חלשה שקיימת ברסיברים.
קרא למשל את התגובה שלי בדף 4 בשרשור.

לגבי האקולייזר, לא צריך להוסיף שום אקולייזר חיצוני.
יש אקולייזר פנימי ברסיבר (הוא חלק ממערכת הכיול), ואפשר לשחק איתו ידנית איך שרוצים.
Gad007
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2019

#71  נשלח: ה' 02/01/2020 21:05

Amir64 כתב:

ציטוט:
...

עופר,
הוספת הגברה חיצונית לא נעשית מחוסר של ווליום.
יש מספיק ווליום גם מההגברה הכי חלשה שקיימת ברסיברים.
קרא למשל את התגובה שלי בדף 4 בשרשור.

לגבי האקולייזר, לא צריך להוסיף שום אקולייזר חיצוני.
יש אקולייזר פנימי ברסיבר (הוא חלק ממערכת הכיול), ואפשר לשחק איתו ידנית איך שרוצים.

·

זה תלוי בכמה רוצים להשקיע. לי יש דנון X6400H. ווליום והספק ממש לא חסר לו, וגם מערכת כיול לא רעה בכלל. מבחינתי הוא אוברקיל עבור סרטים, משחקי מחשב וטלויזיה. אבל במוסיקה ממש לא ההיתי מסופק ממנו. אז יצאתי למסע שדרוגים. מלבד רמקולים קדמיים, שאינם רלוונטיים לדיון כאן, רכשתי קדם מגבר DAC סטרימר איכותי מאד של חברת NAD. הדגם לא נפוץ במיוחד כי הוא מאד חדש מתחילת 2019. הוא מבוסס BLUOS שהיא חדשה יחסית אבל מאד מתקדמת. יש בו DAC הכי מתקדם של ESS SABRE, ויש לו מערכת כיול DIRAC LIVE ל 2.2 ערוצים. הוא כמובן עם יכולת HT BYPASS מאד מתקדמת. זה אומר אפשר לבצע BYPASS אמיתי ללא כל התערבות שנקרא ANALOG BYPASS ואפשר לבצע BYPASS חלקי ולהמשיך להינות מה EQ הדיגיטאלי שיש בו וגם בקרת עוצמה קבועה למיזוג אופטימאלי עם הרמקולים הקדמיים. יחד עם ה NAD רכשתי גם שני מגברי הספק חיצוניים, רק כדי להוזיל עלויות, הרכבתי אותם בעצמי ב DIY. הם מבוססים CLASS D של 300 וואט של ICEPOWER. השינוי העיקרי באיכות הסאונד במוסיקה ללא ספק הגיע מ ה NAD, בעיקר בגלל ה DIRAC LIVE שעושה עבודה הרבה יותר טובה מהאודיסי. לא רק בכיול EQ אלא תזמוני מופע שונים לכל רמקול\סאב ובאופן שונה לפי חתום התדר. זה משפר את ה IMAGING משמעותית, את הפרדת הכלים, וגורם לך רק לרצות לשמוע יותר מוסיקה מבלי להתעייף, כמו שהיה קורה לי עם הדנון. אבל כמובן חלק מזה הוא בגלל שדרוג המרקולים הקדמיים ל FOCAL ARIA.

אגב זה הקדם של NAD:

https://www.whathifi.com/reviews/nad-c-658

https://www.soundstagesimplifi.com/index.php/equip...

אני עובד על סקירה שלו כבר הרבה זמן. עדיין לא החלטתי אם היא תפורסם כאן או בפורום אחר, שאולי יעריך את זה יותר.
Nir547
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 22, 2005

הבעות תודה: 67
מספר הודעות: 615

#72  נשלח: ה' 02/01/2020 21:17

Gad007
·לemotiva נתונים מעניינים על הנייר ושווה לבדוק.
צמד כאלו + פרה משומש, נראית כאחלה עסקה.
בהצלחה בפרויקט.
Gad007
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2019

#73  נשלח: ה' 02/01/2020 21:50

Nir547 כתב:
@Gad007
·לemotiva נתונים מעניינים על הנייר ושווה לבדוק.
צמד כאלו + פרה משומש, נראית כאחלה עסקה.
בהצלחה בפרויקט.

·

האמוטיבה בהזמנה ישירה מהאתר שלהם ששולח לארץ, שתי יחידות כאלו יוצא 3000 שח:

https://emotiva.com/products/pa-1

כאמור, אלו המודולים 300AS1 שקיימים ב PS AUDIO STELLAR 300S שנחשב לאודיפילי ברמת הכניסה פלוס. רק מזכיר שוב, שבאותה העלות אפשר להזמין שני מודולים 700AS1 שהם המודולים ב PS AUDIO 700M שנחשב דגרם אחת מתחת למגבר העל שלהם, ה BHK. לאחר הוספת מארזים, חיבורים, והרכבה למי שאין בזה נסיון, יוצא שני מונובלוקים מאד איכותיים מבוססים 700AS1. צרפתי לכאן את עקומת ה THD של ה 700AS1 כפונקציה של ההספק במוצא. הגרף האדום הוא עבור תדר 6.67 קילהרץ, שזה המקרה הכי גרוע בגלל אפקט אינטר-מודולציה (התחזקות של הרמוניות זוגיות). מה שחשוב לשים לב זה שאחוז העיוותים לא עובר לעולם את 0.02 אחוז במקרה הגרוע ביותר, עד להספק מוצא של 200 וואט. התמונה השניה היא ההיענות של המגבר שנשארת יציבה על 32 דציבל הגבר עד ל 50 קילוהרץ. גם המופע נשאר יציב עד ל 20 קילוהרץ. אלו נתונים שלא ניתן לקבל מאף מגבר אנלוגי, פרט אולי ל RELENTLESS שעולה 250 אלף דולר לבלוק יחיד...

חבל שרוב חברי הפורום כאן ממהרים לפסול מגברי CLASS D מתוך הנחה שגויה שמדובר במגבר דיגיטאלי. הטכנולוגיה של CLASS D התקדמה מאד בשנים האחרונות. המודולים 300AS1 ו 700AS1 הם מודולים שיצאו ב 2018.

avihuli
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 873
מספר הודעות: 6452

#74  נשלח: ה' 02/01/2020 22:10

לפחות יצא משהו טוב מהשרשור הזה שהשגנו לשלומי סנטר...

ניר:
וואלה, אכן כולנו משוגעים ומשתגעים מהתחביב.
אין לי לאיפה לשחק עם הרמקולים, הוספתי לינק כמה תגובות קודם לתמונה מדוע אי אפשר.
לגבי אקוסטיקה - לא נראה לי שיש בעיה. אני אתאם בהמשך עם אחד מחברי הפורום המוערכים פה שעשה הפסקה קלה מהתחביב לקפוץ אליי ANY TIME שהוא רוצה בשביל לעשות מדידות וגם לשבת על הא ודא של החיים ועל מה שחשוב באמת... (אם אתה קורא את זה - אוהב אותך, חבר יקר !!).

רועי:
הכל טוב.
כמו שרשמת רק במילים אחרות, אני רחוק מלהיות אחד כזה שהולך אחרי העדר. לרוב אני נוהג הפוך, חחח...
כרגע רק לומד וסופג את מה שרושמים פה, מסנן גם את מה שלא רלוונטי במידת הנדרש.

אמיר:
חיכיתי לתגובה ממך. אשמח לדעתך מה השורה התחתונה בנושא ברמת המספרים/ נתונים ?

אלי:
אשמח אם תתייחס ספציפית (טכנית / הנדסית) למה ששאלתי פה אבל במילים פשוטות שאבין:
במה שונה האימוטיבה PA-1 שהמלצת עליו מול מגברי הכניסה לדוגמא שלהם ה- A-150 או אחיו היותר גדול ה- A-300 ?
https://emotiva.com/collections/amps/stereo
האם יש הבדל מובהק בינהם ?
מה ההבדלים בין ה-150 ל-300 ?

כמו כן, מאיפה מזמינים את המודולים הללו שאתה מדבר עליהם ?

ומי שיכול לענות גם על השאלות הנ"ל להבהרה:
1. מה קורה אם אשאיר את הרמקולים מחוברים ליציאות הרמקולים ברסיבר ובמקביל אחבר גם את יציאות הפרה למגבר חיצוני שממנו יש עוד רמקולים ?
2. האם ניתן לחבר את הכניסות במגבר החיצוני ליציאות "רגילות" של LINE IN, לדוגמא של נגן CD, או שהוא יודע לעבוד רק מיציאות של פרה ?

ושאלה חדשה:
איך ניתן לדעת מה ההבדל בין הזרמה של "מוזיקה" באמצעות AirPlay של אפל מול הזרמה באמצעות BT ?

זוג Focal Little Bird, לבן 1,111 שקל

** עדיין מחפש תחליפיים, תהיו חברים ותציעו. פרטי/בשרשור:
https://www.hometheater.co.il/vp2839204#2839204
Gad007
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2019

#75  נשלח: ה' 02/01/2020 22:58

avihuli כתב:
לפחות יצא משהו טוב מהשרשור הזה שהשגנו לשלומי סנטר...

ניר:
וואלה, אכן כולנו משוגעים ומשתגעים מהתחביב.
אין לי לאיפה לשחק עם הרמקולים, הוספתי לינק כמה תגובות קודם לתמונה מדוע אי אפשר.
לגבי אקוסטיקה - לא נראה לי שיש בעיה. אני אתאם בהמשך עם אחד מחברי הפורום המוערכים פה שעשה הפסקה קלה מהתחביב לקפוץ אליי ANY TIME שהוא רוצה בשביל לעשות מדידות וגם לשבת על הא ודא של החיים ועל מה שחשוב באמת... (אם אתה קורא את זה - אוהב אותך, חבר יקר !!).

רועי:
הכל טוב.
כמו שרשמת רק במילים אחרות, אני רחוק מלהיות אחד כזה שהולך אחרי העדר. לרוב אני נוהג הפוך, חחח...
כרגע רק לומד וסופג את מה שרושמים פה, מסנן גם את מה שלא רלוונטי במידת הנדרש.

אמיר:
חיכיתי לתגובה ממך. אשמח לדעתך מה השורה התחתונה בנושא ברמת המספרים/ נתונים ?

אלי:
אשמח אם תתייחס ספציפית (טכנית / הנדסית) למה ששאלתי פה אבל במילים פשוטות שאבין:
במה שונה האימוטיבה PA-1 שהמלצת עליו מול מגברי הכניסה לדוגמא שלהם ה- A-150 או אחיו היותר גדול ה- A-300 ?
https://emotiva.com/collections/amps/stereo
האם יש הבדל מובהק בינהם ?
מה ההבדלים בין ה-150 ל-300 ?

כמו כן, מאיפה מזמינים את המודולים הללו שאתה מדבר עליהם ?

ומי שיכול לענות גם על השאלות הנ"ל להבהרה:
1. מה קורה אם אשאיר את הרמקולים מחוברים ליציאות הרמקולים ברסיבר ובמקביל אחבר גם את יציאות הפרה למגבר חיצוני שממנו יש עוד רמקולים ?
2. האם ניתן לחבר את הכניסות במגבר החיצוני ליציאות "רגילות" של LINE IN, לדוגמא של נגן CD, או שהוא יודע לעבוד רק מיציאות של פרה ?

ושאלה חדשה:
איך ניתן לדעת מה ההבדל בין הזרמה של "מוזיקה" באמצעות AirPlay של אפל מול הזרמה באמצעות BT ?

·

אני אתחיל מהשאלה בסוף. תכנית אתה יכול להשאיר רמקולים מחוברים ולחבר יציאות PRE למגבר חיצוני ומשם לרמקולים אחרים, אבל זה ממש לא מומלץ, כי תהיה בעיית תזמון בין הצליל שמגיע לרמקולים המחוברים ישירות לרסיבר, לבין אלו שמוזנים ממגבר חיצוני, ולמערכת הכיול של הרסיבר אין יכולת לתקן בעיה כזאת. זה יוצר תופעה של COMB FILTER שזה כמו "ראיה כפולה" רק באוזניים. תקבל אפקט של הדהוד מתכתי. אבל, אילו אתה דואג שבזמן שהרמקולים המחוברים לרסיבר עובדים, אלו שמחוברים לגבר חיצוני יושתקו מהגבר עצמו, אז אין בעיה. השאלה היכן תמקם שני זוגות רמקולים קדמיים?

מגבר הספק חיצוני חייב חיבור ליצאה מסוג PRE כדי לווסת את העוצמה. אם אתה קונה גם מגבר הספק וגם קדם מגבר עם HT BYPASS, אז תוכל לעשות מה שראתה רוצה, ולחבר אליו ישירות כל מקור מכל סוג של חיבור.

הפתרון הוא קדם מגבר עם HT BYPASS שלוקח שליטה כשצריך אותו, ורק מגביר את האות כאשר אתה צופה בסרט.

AIRPLAY ו BT זה אותו העיקרון. הזרמת מוסיקה באיכות LOSSY כמו MP3. זה לא מומלץ, פרט למוסיקת רקע או לשמיעה מחוץ לבית. בקדם מגבר שלי NAD C658 יש את האופציות הללו, אבל אני לא משתמש בהן. מוסיקה אני שומע מהרשת או מ TIDAL.

לגבי האמוטיבה. A-100 זה מגבר סטריאו אנלוגי נחשב לאיכותי, אבל מאד חלש עם 50 וואט לערוץ. הוא פחות טוב מההגברה שיש לך בימהה כרגע, אז הוא לא אופציה. ה PA-1 זה הגברה מונו. זה אומר שצריץ שניים כאלו. זה מגבר CLASS D מאד טוב, שנותן 300 וואט ב 4 אוהם, וכ 140 וואט ב 8 אוהם. הוא בערך באותו ההספק שיש לך ביממה כרגע, רק עם ביצועים יותר טובים. הוא מגיע במארץ מאד קומפקטי שנוח למקם קרוב לכל רמקול אן מעליהם.

ה A-300 גם הוא אנלוגי וגם הוא סטריאו. הוא בעל הספק מוצא מאד דומה ל PA-1 ולכן מאד קרוב אליו בביצועים. לפי מפרט התכני, ה PA-1 מעט טוב יותר.

את מה שיש בתוך ה PA-1 או מה שיש בתוך מגברי על כמו M700 של PS AUDIO, אתה יכול להזמין כמוני מאתר הבריטי הבא:

https://www.profusionplc.com/index.html

בשביל לזמין את ה 300AS1 או ה 700AS1 אתה יוצר איתם קשר והם יחזרו אליך עם כמה שאלות תחקור לוודא שאתה לא מרגל.. סתםם. הם יבקשו ממך הצהרה על כך שאתה מתכוון לעשות שימוש פרטי בלבד במודולים ולא מסחרי, וגם שאתה מודע לכך שאתה למעשה מקבל מעגלים אלקטרוניים ולא מוצר מוגמר. חברת PS AUDIO עם ההסכם שלה מול ICEPOWER אוסרת על מכירה סיטונאית של המודולים, כי אחרי הכל, כאשר ה 700AS1 נכנס למארז מהודר עם הלוגו של PS AUDIO, מחירו קופץ מ 350 דולר, ל 2000 דולר. אבל, עבור אותם חסידי PS AUDIO, שחושבים שהמודולים עוברים איזה טקס וודו עי PS AUDIO בכדי לקבל כוון סאונד יחודי, זה כנראה משתלם.

לי יש כרגע את ה 300AS1 שזה הדגם החדש ואני מאד מסופק ממנו. אבל המחשבה ש ICEPOWER הוציאו את דגם העל שלהם ה 700AS1 שכולל גם ספק DC חדש עם תיקון גורם הספק, קבלים הרבה יותר גדולים, תדר מיתוג של 650 קילוהרץ במקום 550, וכמובן פי 2 הספק, לא נותנת לי לישון, אז אני מתכוון לשדרג את המודולים. את ה 300AS1 אני העביר לערוצי הסראונד כנראה, או שאני אנסה למכור אותם.
(1) הבעות תודה: avihuli
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  | ... |  19  |  20  |  21  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה