שרשור תגובות: Gillette Labs Heated Razor - גילוח חם ורך

חדשות ועדכונים של HT Magazine
noam
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 54 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

@OhadG
·
יש אתרים מומלצים? לקניית סכינים, ציוד וכו'

תודה.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

@noam
·בגדול אתה יכול לרכוש הכל דרך Amazon וזה לא עולה המון.

סכין גילוח בסיסית כמו ה Edwin Jagger DE89 תעלה בסביבות 30-50$, תלוי בגימור ובחומר של הידית. זו הוצאה חד פעמית היות והסכין לא תתבלה, לא תתקלקל ותוכל להוריש אותה לדורות הבאים.

מברשת גילוח טובה של Edwin Jagger תעלה בסביבות 40$. פה צריך לשים לב היות ובשוק מוכרים גם מברשות סינטטיות או מזיפים נחותים. מה שאתה רוצה זו מברשת שהזיפים שלה מדורגים כ: Best Badger לכל הפחות (היקרים ביותר מדורגים Silver Tip). זו לא הוצאה חד פעמית כי אחת לכמה שנים תצטרך לרכוש חדשה. באחת לכמה שנים אני מתכוון ל 5-10 שנים.

קרם גילוח זה כבר עניין של טעם אישי. אני משתמש ב Taylor of Bond Street כי אני מפונק, נהנתן והדוניסט, אבל כל אחד והטעם שלו וכמובן שרמת המחירים נעה בין סביר בהחלט למחירים מופרכים. צנצנת מחזיקה לי חצי שנה פחות או יותר.

להבים לסכין עולים גרושים פשוטו כמשמעו. יש מבחר אדיר בדרגות של חדות שונה. הלהבים החדים ביותר נחשבים לאלו המיוצרים ע"י Feather מיפן. אני דווקא משתמש באלו של Persona הפחות חדים שמתאימים יותר לעור שלי. למרבה האירוניה Persona התחילה כמפעל ישראלי אבל הם נרכשו לפני כמה שנים ע"י Duracell ואני לא יודע איפה הם מיוצרים היום. להב של סכין מחזיק אצלי כשבוע ואני עדיין משתמש בחבילה של 200 להבים שנרכשה לפני כמעט 3 שנים. לדעתי המחיר של כל להב יצא לי משהו כמו 30 או 50 אגורות.

רכישת קערה להקצפת הסבון היא הוצאה מיותרת אבל אם אתה חייב משהו שיחזיק מעמד לאורך שנים אז אין בעיה: גש לריקושט וקנה מהם קערה למרק מפלדה אלחלד עם דפנות כפולים. אותו מוצר יימכר לך בחנויות מתמחות לציוד גילוח במחיר שיהיה פי 5-10 ממה שיעלה בריקושט.

movieman
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 364 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

סכין רוטט של ג'ילט עם 5 סכינים קטנים עושה אחלה עבודה.

וקיבלתי לפני חודש וחצי מ. גילוח מס' 3 של פיליפס - 9000 PRESTIGE שהיא ממש מעולה ומשאירה עור חלק כמעט לחלוטין - בכל פעם נדהם מחדש לאיזה רמה הם הגיעו (והיא מחליפה את הנורלקו 1290 הטובה והישנה) .תוך דקה אני מגולח בצורה טובה מאוד - כשאין זמן אני משתמש בה.

אוריה
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 89 פעמים
קיבל תודות: 47 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

תעירו אותי כאשר המחיר יירד לאזור ה 200 שקל

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

אני לא מבין איך זה שאין פורום של טיפוח אישי, וברשותכם, הפרדה מגדרית היא לא דבר רע במקרה שכזה (אם יש ביקוש לכך בכלל בצד הנשי של הפורום, שנראה מעט... דליל).

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

אבל על מה אתה רוצה שאנחנו הגברים נדבר בנושא טיפוח אישי?? עשית פעם השוואה בין ארונות והמדפים עמוסי מוצרי הקוסמטיקה שכל אישה המכבדת את עצמה מחזיקה בבית לבין האזור הממוזער שאליו נדחקו הגברים באמבטיה? ראית פעם מהי ההגדרה של אישה עבור מזוודה קטנה לנסיעה קצרה ומה יש בתוכה?

כמה משחות שיניים, שמפו, סבון, ומברשות שער יש לך? בוא נתערב שבדיוק כמוני אין לך יותר מאחד מכל דבר. כמה אפשר כבר לדבר על זה? באותה מידה אפשר לפתוח פורום נפרד בנושא מלגזות ומריצות ולקוות שזה ימשוך עניין ויתמלא מעצמו.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

יש המון מוצרים בתחום הטיפוח האישי (כן לנשים יותר, הן פשוט התחילו קודם), ורמת ההשקעה בטיפוח אישי יכול לכלול את נושא פיתוח גוף (האמת יצא משעשע, טיפוח ופיתוח גוף).
במקום שדיונים על סוגי ספורט (אופניים, חדר כושר, ביגוד וכד') יחד עם כלי הטיפוח, יסתובבו בפורום כללי, אולי שווה שישב במקום מרוכז.

רמת הטיפוח והפיתוח משתנה בין אנשים.
מבחינתי זה כמו קפה... כמה אפשר לדון על קפה?
כל מה שצריך זה שקית נחל'ה ופינג׳אן.

HTmag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 314 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

@ufffnick
לא באמת צריך להכריז על פורום יעודי על מנת שיתקיימו דיונים בנושא.
אם נראה שיש די והותר שרשורים בנושא, אנחנו נפתח פורום מתאים. הרי בסופו של דבר הפלטפורמה היא עבורכם להנאתכם :אחלה:
צוות האתר

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”