מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

נטפליקס ו4K

עמוד 3 מתוך 3
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3 
   פורומים > וידאו > פורום OLED בחסות LG
מחבר הודעה
shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004
הבעות תודה: 68
מספר הודעות: 2128

#31  נשלח: ו' 28/02/2020 9:16

תודה רבה חברים על ההסברים ממה שאני מבין זה שאין בעצם דרך לקבל שידורי 4K אמיתי דרך ספקי התוכן מכלל סיבות אם זה בגלל רוחב הפס או בגלל סיבה אחרת בפועל מקבלים שידור שדומה ברמתו לאיכות HD

לפי כך אני עדיין חושב שיש כאן מעשה הונאה מיצד ספקי התוכן שגובים כסף על מוצר שאינו עומד בסטנדארט של מה שהוא מוגדר . מה מעניין אותי איך צולם הסרט במקור אם זה ב4K או ב8K מה שצריך לעניין זה מה מקבלים בסופו של דבר על המרקע בבית וזה לא תוכן ברזולוציה גבוהה אפילו לא מתקרב רק נראה שנוח לכלל המעריצים המושבעים להרגיש שהם צופים ב4K אבל בעצם הם לא . עכשיו עם כניסת מסכי 8K אני לא רוצה לחשוב איך יראה שידור בביטרייט נמוך על מסכי הטלוויזיה זו באמת תיהיה בדיחה עצובה
נ.ב אם אני לצורך העניין עובר לחבילה רגילה מה קורה עם תכנים ב4K האם התכנים ב4K יחסמו עבורי או שרק איכות השידור/תוכן תהיה נמוכה ?

TheCoolest (ארתור ליברמן)
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2007

הבעות תודה: 1619
מספר הודעות: 13665

#32  נשלח: ו' 28/02/2020 15:35

shay1
·
כנראה שאתה לא מבין.
אתה מקבל 4K אמיתי. זה שהאיכות שלו לא משהו בתכנים מסוימים לא אומר שום דבר על הרזולוציה של התוכן.
העובדה שמצאת סדרה אחת שלא נראית לך טוב, שוב, לא אומר שום דבר על ספק התוכן או היכולות שלו.

תוכנית ה-4K של נטפליקס נותנת לך גישה לתוכן ברזולוציה גבוהה יותר, עם HDR (מה שלא תקבל בחבילת 1080P), ואפשרות לצפות ב-4 מסכים בו זמנית (2 בחבילת ה-1080P).
אין כאן שום הונאה.

חבילה רגילה תתן לך לצפות ברזולוציה של עד 1080P וללא HDR.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
UHD
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 01, 2018
הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 93

#33  נשלח: ו' 28/02/2020 17:47

בעוד רוב מוחלט של תכני 4K ב Blu-Ray הם בעצם תכני 2K שעברו upscale לפייק-4K, נטפיקס היא החברה עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר לאיכות וידיאו. נטפליקס דורשת שכל תכני המקור יצולמו במצלמות וידיאו ספציפיות המתקדמות והיקרות ביותר בפורמט ואיכות הגבוהה ביותר.
הם דורשים שהתכנים יערכו בתכנות המקצועיות ביותר, ויעברו Master בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הכל ב 4K Native 12bit.
לעניין Bitrate - אם היו נותנים לך את הוידיאו ללא דחיסה, הסרט היה שוקל לפחות טרה-בייט. גם תכני בלו-ריי דחוסים בטירוף. נטפליקס משדרת ברוב הפלטפורמות על קידוד VP9 בקצב ממוצע של 16Mb/s, אך על Apple TV נטפליקס משדרת בקידוד HEVC בקצב ממוצע של 25Mb/s.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004

#34  נשלח: ו' 28/02/2020 18:49

TheCoolest כתב:
@shay1
·
כנראה שאתה לא מבין.
אתה מקבל 4K אמיתי. זה שהאיכות שלו לא משהו בתכנים מסוימים לא אומר שום דבר על הרזולוציה של התוכן.
העובדה שמצאת סדרה אחת שלא נראית לך טוב, שוב, לא אומר שום דבר על ספק התוכן או היכולות שלו.

תוכנית ה-4K של נטפליקס נותנת לך גישה לתוכן ברזולוציה גבוהה יותר, עם HDR (מה שלא תקבל בחבילת 1080P), ואפשרות לצפות ב-4 מסכים בו זמנית (2 בחבילת ה-1080P).
אין כאן שום הונאה.

חבילה רגילה תתן לך לצפות ברזולוציה של עד 1080P וללא HDR.

לצערי דווקא הבנתי אותך ואת החברים מצויין . אתה זה שסותר את דבריי.ך אם הביטרייט נמוך כפי שאתה אומר על מנת שיהיה קל להעביר את התוכן ברשת אז 1+1 יוצא שתיים לא משנה איך תסובב את זה תקבל ירידה באייכות 15 מגבבייט לHDR זה ירידה משמעותית באייכות לפי מה שאתה לימדת אותי ... לעניין הסדרות לא מדובר רק בנרקוס יש עוד לא מעט סדרות שמתיימרות להיות HDR אבל נראות על הפנים. אני לא מצליח להבין את הסתירות שלך....

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004

#35  נשלח: ו' 28/02/2020 18:52

UHD כתב:
בעוד רוב מוחלט של תכני 4K ב Blu-Ray הם בעצם תכני 2K שעברו upscale לפייק-4K, נטפיקס היא החברה עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר לאיכות וידיאו. נטפליקס דורשת שכל תכני המקור יצולמו במצלמות וידיאו ספציפיות המתקדמות והיקרות ביותר בפורמט ואיכות הגבוהה ביותר.
הם דורשים שהתכנים יערכו בתכנות המקצועיות ביותר, ויעברו Master בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הכל ב 4K Native 12bit.
לעניין Bitrate - אם היו נותנים לך את הוידיאו ללא דחיסה, הסרט היה שוקל לפחות טרה-בייט. גם תכני בלו-ריי דחוסים בטירוף. נטפליקס משדרת ברוב הפלטפורמות על קידוד VP9 בקצב ממוצע של 16Mb/s, אך על Apple TV נטפליקס משדרת בקידוד HEVC בקצב ממוצע של 25Mb/s.

לא משנה איך תקרא לזה ואיך תנסה ליפות את זה איך שאני מבין ככול שהמקור באיכות גבוה יותר הכיווץ מוריד משמעותית את איכות התוכן וב8K זה יהיה אף גרוע יותר

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > פורום OLED בחסות LG עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה