מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

Access Point

עמוד 2 מתוך 2
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 
   פורומים > HTPC ומחשוב > רשתות, IT ומחשוב
מחבר הודעה
eran405
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2012
הבעות תודה: 550
מספר הודעות: 2590

#16  נשלח: ג' 10/03/2020 1:29

Dor1992 כתב:
·
לגבי ssid בכללי אתה ממליץ לעבוד עם זהה או שונה? לא בשביל בדיקה אלא סתם בכללי. האם בכלל יכולה להתבצע נדידה בין נקודת גישה של 2.4 לגבין התדר של ה5 בראוטר?

לדעתי תמיד שונה. או פשוט לכבות את ה-2.4 ולהשאיר רק את ה-5 (או במקרים מאד איזוטריים לכבות את ה-5 ולהשאיר רק את ה-2.4).

לגבי נדידה זה תלוי במכשיר. רב המכשירים לא אוהבים לנדוד כי זה גורם לניתוק זמני של החיבור ולכן הם ינדדו רק אם החיבור הראשון יתנתק לגמרי. לכן לדעתי עדיף SSIDs שונים כדי שיהיה אפשר לקבוע ידנית לאיזה מתחברים ו/או להשתמש בתוכנות כמו swifi.

Dor1992 כתב:

ולגבי הערוצים בתדר של 5 יש אפשרות רק ל52 או 36 ככה שעדיף כבר להשאיר על אוטומטי כמו שזה וככה הוא בוחר את הטוב לא?

לא. אם יש לך בעיה של "הרשת של ה5 גיגה כל הזמן נעלמת" אז זה יתכן שזה בגלל שזה על אוטומטי. המצב של הערוצים הזמינים ב-5g בישראל באמת עצוב, אבל זה גם מקל עליך כי יש לך רק שתי אופציות לבדוק. תיתן קצת זמן למכשיר "להתייצב" ובתקווה הוא יוכל לזהות את הרשת בצורה יציבה ואמינה. אם אין ברירה אחרת תנסה להקטין את רוחב הערוץ (אני מנחש שהוא על 80Mhz, אם תוריד אותו ל-40Mhz אז אמורות להיות עוד אופציות לבחירת ערוצים).
(1) הבעות תודה: Dor1992
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Dor1992
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 18, 2018
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 165

#17  נשלח: ג' 10/03/2020 2:15

eran405
·

זה עדיין נעלם לפעמים. עושה מה שבא לו... לפעמים רואים ואז כשמתנתקים כבר לא רואים וצריך להוסיף ידנית וזה מזהה.
אולי זה בגלל שיטת ההצפנה? היא מוגדרת על WPA-PSK [TKIP] + WPA2-PSK [AES]
פרופיל | שלח הודעה | חפש
eran405
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2012
הבעות תודה: 550
מספר הודעות: 2590

#18  נשלח: ג' 10/03/2020 11:25

Dor1992
·

זה לא אמור להיות ככה. אף פעם לא הוספתי רשת ידנית, לדעתי אם אתה לא מוצא את הרשת ברשימת רשתות אז יש בעיה ולהוסיף ידנית זה לא פתרון (אפילו אם זמנית זה עובד לך).

הבעיה בכל המכשירים או רק במכשיר בודד? אם יש לך מספר מכשירים אלחוטיים שלא מזהים בצורה יציבה את הרשת אולי זאת בעיה בהוטבוקס הספציפי וצריך ללחוץ על ההוט שיחליפו לך אותו.

בהוטבוקס 4 היחיד שיצא לי לשחק איתו, הייתה בעיה דומה (שהרשת לא מופיע ברשימת רשתות) אבל זה היה רק במכשיר אחד בודד (סמארטפון ישן יחסית) וזה או הסתדר מעצמו יחסית מהר או בגלל משחק שלי בהגדרות. אנסה בערב להשיג צילום מסך של הגדרות ה-wifi שעובדות בהוטבוקס הזה.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Dor1992
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 18, 2018
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 165

#19  נשלח: ג' 10/03/2020 11:49

eran405
·
בשעה טובה יש רשת יציבה ויפה. הצלחתי להגיע להגדרות של האקסס פוינט. גלישה חלקה עם 80 מגה ביט מכל פינה בבית. גם ממקומות רחוקים.
היה ברור לי שיש בעיה עם ההוט בוקס. יש לו פשוט וייפיי רע.
את ה5 גיגה השארתי פתוח בהוט בוקס. הבעיה של ההיעלמות נראית רק בסמארפון שלי.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > רשתות, IT ומחשוב עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה