שרשור תגובות: האינטרנט הישראלי כורע בימי הקורונה - וזה הולך להיות גרוע יותר

חדשות ועדכונים של HT Magazine
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

גם אצלנו לא מעט עובדים שנאלצו לעבוד מהבית חווים בעיות בחיבור למשרד. זה למזלי לא קורה אצל הרבה אבל בהחלט קיים. מצד שני עם כל העומס כיום אני די מופתע שהם המיעוט ורב העובדים כן ממשיכים לעבוד כרגיל אפילו בחיבור מהבית ואפילו שכל העולם ואחותו מחובר לאינטרנט ו"שותה" רוחב פס שבימים נורמליים לא היה בשימוש שכזה.

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

לך תסביר למנהלת שקר כלשהו שהסיבה שהיא מתנתקת בחיבור מהבית היא החיבור בזק בשקל וחצי שלה ולא התמסורת + ציוד בעשרות אלפי דולרים במקום העבודה.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

ag43 - אצלנו מעל ל 70% עברו לעבוד מהבית. מדובר על הרבה מעל ל 100 איש. כשאני מראה למנהלת שרובם המכריע עובד היטב מהבית ורק היא לא - ההיגיון הבריא מראה שהבעיה היא נקודתית אצלה ולא כללי בחברה. יתרה מזו אם אתה באמת רוצה להוכיח לה, שתקח את הנייד למיקום אחד ותתחבר משם (שאפילו תעשה נקודה חמה בפלאפון ותתחבר ממנו זמנית). זה יוכיח לה סופית שהבעיה אצלה באינרטנט ולא אצלכם בתשתית.

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #34 

ברור שעשיתי את כל זה. לא סתם הקדמתי ב"מנהלת שקר". חוץ מלחורר את המוח לעובדים היא לא עושה הרבה.

arotman
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אריה רוטמן
נתן תודות: 412 פעמים
קיבל תודות: 359 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #35 

בס"ד
אצלי דווקא ניתקלתי שבוע שעבר בעיקר בהמון תקלות בספק בזק בינלאומי , זה הגיע למצב שהלקוח מתקשר לבזק ומקבל הודעה
"שיש כרגע תקלה בבזק בינלאומי ולפנות אליהם" גם הוט 500 מגה לפחות אצל 2 לקוחות נפלו והנחתי את הלקוחות להפעיל מחדש את ה HOTBOX4 שלהם. אצל לקוחה אחת בתל אביב שיש לה גיבוי בזק, הלקוחה התלוננה שהמהירות ירדה לה מסתבר שההוט נפל והיא עברה לבזק..העברתי את רוב הלקוחות שהתלוננו לעסקה משולבת תשתית בזק וספק לסלקום נטויזן.
נעשה די מהר מול בזק הרבה יותר מהר מלפנות לסלקום נטויזן ישירות, והעברתי אותם לשימוש ב DYNDNS כתחליף לכתובת IP קבועה עבור המצלמות והתמיכה שלי.

אצלי בבית בכפר חב"ד באנדל בזק וסלקום נטויזן חוץ מתקלה לפני שבועיים עקב הפסקות החשמל, הכל עובד אצלי ברוך ה' בסדר.

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #36 

בימים האחרונים דפים פשוט נתקעים ולא עולים. ניסיתי גם בUNLIMITED וגם בHOT. הפתרון היחיד שמצאתי - VPN למקום העבודה...

yossi_s1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 44 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

אני עכשיו גם מתחיל להרגיש בעיות בהוטנט אבל נראה שחלק גדול מהבעיה זה השרת DNS שלהם.
שנו DNS ל 1.1.1.1 ול 8.8.8.8
ההבדל מיידי והמצב הרבה יותר טוב ולגמרי סביר

MarioMan
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: יונתן פת-יה
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 195 פעמים

נושא שלא נקרא #38 

אני עד כה הייתי מחובר בפרטנר לתשתית + ספק VDSL 40/3 ומאז תחילת ההגבלות בתנועה הגישה לחו״ל מתחת לכל ביקורת - 5 מגה-ביט בלחץ.

צלצלתי לבזק בינלאומי, רכשתי מנוי ספק בלבד, שאת החודש הראשון משום מה הם החליטו לתת לי ללא עלות וללא התחייבות על דעת עצמם ומאז העסק יציב כמו בטון.
Vermoze - Innovative Technology Solutions Ltd.

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”