אמאזון חידשו את המשלוחים לישראל

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
spon83
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 121 פעמים

נושא שלא נקרא #76 

two-times כתב:
...
...

אבל, לעניינינו:
בתקופה הקצרה מאז שהחזירו את המשלוחים לישראל ועד שהתנתקתי מהפריים - היתה איזו תקופה של שבועיים שבה עדיין הייתי חבר פריים וכן הזמנתי מהם 2 מוצרים שאינם כרגע במלאי ועדיין לא נשלחו אלי. רק התשלום בוצע. הסטטוס שלהם הוא עדיין אאוט אוף סטוק עם תאריך שליחה פנדינג.

...
אתה בטוח שהתשלום בוצע?
אמאזון בדרך כלל מחייבים רק כאשר ההזמנה נשלחת.

two-times
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 35 פעמים

נושא שלא נקרא #77 

כשאני קניתי בתחילת מאי - השתמשתי בגיפט קארד של אמאזון שקניתי מלכתחילה - ואז ניצלתי אותו לשם הרכישה.
אז התשלום כבר בוצע וכבר ירד לי מהעו"ש.
עשיתי את זה בכוונה ותמיד כשאני קונה מוצרים יקרים אאוט אוף סטוק אני עושה כך. כדי להבטיח שער קנייה.
כך אני יודע בדיוק מה התשלום שיצא לי ביום שאני קונה את המוצר.

אצלי גם דובר על 2 מוצרים בעלות כוללת של כמה מאות ליש"ט. ניצלתי את השער הנמוך של הליש"ט שהיה באותה עת. ואני לא רציתי להיות חשוף לתנודות בשער הליש"ט... שלך תדע איך הוא יראה בעוד כמה שבועות כשישלחו לי את המוצר.
מה שכן, אפילו בחלומות הרעים שלי לא האמנתי שיעברו 6 שבועות ועדיין לא הגיע אליהם אפילו אליהם למחסנים שלהם.

@עזי
אינני מבין את הטעם שלך לשחק את פרקליטו של השטן.
הבעיה היא בכך שאנשים עלולים לקנות משהו ולקבל אותו בעוד כמה חודשים.
והאזהרה שלי היא לאנשים - שיבינו שבימי הקורונה הנ"ל - הם קונים משהו ועלולים לקבל אותו בעוד כמה חודשים.
זה הכל.

בד"כ, כך אני מאמין, למרבית הצרכנים זה לא מתאים זמן אספקה של חודשיים. אפילו אם המחיר נוח והרכישה הובטחה. ואנשים (כמוני למשל) בכל זאת מתפתים לקנות מתוך אמונה שגם אם משהו כרגע לא במלאי של אמאזון - תוך שבועיים-שלוש לאחר ההזמנה הוא כן יהיה במלאי.

האזהרה שלי היא בסה"כ לתת דוגמא, מנסיון אישי, שלא כך הם פני הדברים בימים אלו.
נערך לאחרונה על ידי two-times ב 19/06/2020 16:40, נערך 5 פעמים בסך הכל.

jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 454 פעמים
קיבל תודות: 533 פעמים

נושא שלא נקרא #78 

two-times כתב:השתמשתי בגיפט קארד של אמאזון ... ותמיד כשאני קונה מוצרים יקרים אאוט אוף סטוק אני עושה כך. כדי להבטיח שער קנייה.
...
יש בזה חסרון. אם בסוף אין מלאי, או שאתה צריך להחזיר את המוצר מסיבה כלשהי ויוצא שאין אפשרות החלפה, יתנו לך החזר רק כיתרת גיפטקרד שתשאר תקועה אצלם. אבל אם אתה קונה שם באופן קבוע זו לא בעיה.

two-times
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #79 

אתה צודק.
הבעיה היא שלא הפנמתי את המצב עם הקורונה כשהם חזרו לשלוח לישראל בתחילת מאי. חשבתי שאם שהם חזרו לשלוח לישראל אז הכל חזר לקדמותו.

בעבר כאמור לא מעט פעמים הזמנתי דברים כשהם אאוט אוף סטוק... ולא רק שמעולם לא קרה לי שאמאזון ביטלו - גם מעולם לא חיכיתי יותר מ 3 שבועות עד שהושג מלאי ו/או קבעו לי תאריך למשלוח.

זה חדש לי הסיטואציה הזו. 2 מוצרים אחד ציוד למחשב. השני ציוד אודיו. לא מוצרים שקשורים בכלל אחד לשני. ושניהם כבר 6 שבועות לאחר ההזמנה ועדיין אין מלאי...

עזי
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: עזי
נתן תודות: 96 פעמים
קיבל תודות: 97 פעמים

נושא שלא נקרא #80 

two-times כתב: @עזי
אינני מבין את הטעם שלך לשחק את פרקליטו של השטן.
הבעיה היא בכך שאנשים עלולים לקנות משהו ולקבל אותו בעוד כמה חודשים.
והאזהרה שלי היא לאנשים - שיבינו שבימי הקורונה הנ"ל - הם קונים משהו ועלולים לקבל אותו בעוד כמה חודשים.
זה הכל.

בד"כ, כך אני מאמין, למרבית הצרכנים זה לא מתאים זמן אספקה של חודשיים. אפילו אם המחיר נוח והרכישה הובטחה. ואנשים (כמוני למשל) בכל זאת מתפתים לקנות מתוך אמונה שגם אם משהו כרגע לא במלאי של אמאזון - תוך שבועיים-שלוש לאחר ההזמנה הוא כן יהיה במלאי.

האזהרה שלי היא בסה"כ לתת דוגמא, מנסיון אישי, שלא כך הם פני הדברים בימים אלו.
...
·

פרקליטו של השטן??? :oops:
למה אתה עושה עסקים עם השטן? בטל את ההזמנה, ורכוש במקום אחר. פחות שטני.
בימי קורונה אלו, אם אני מזמין משהו, אני יודע שעלות השילוח גבוהה יותר ושלא אקבל אותו מחר וגם לא מחרתיים.
מתאים לי - מזמין. לא מתאים לי - לא מזמין.

two-times
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #81 

"פרקליטו של השטן" זה מטבע לשון. זה ביטויי.
כמו "האקדח המעשן".
אין הכוונה מילולית, לאקדח אמיתי שפיזית עולה ממנו עשן.

אבל עזוב גדול עליך נראה לי הסיפור הזה.

לענייננו,
התייחסותי היתה לא להזמנה רגילה בימי קורונה, אלא להזמנה של מוצר אאוט אוף סטוק. בימי קורונה. ומאמזון - מוסד שידוע בשירות וביכולת האספקה ו/או השגת המוצרים לפחות למחסנים שלו תוך זמן קצר
הבאתי דוג' מהעבר שלי. הבאתי דוג' נוכחית מהמצב כיום. שלי. ונתתי אזהרה. הצגתי רציונאל שלדעתי משותף לכל לקוח באשר הוא לקוח (חשיבות זמן האספקה שלא נמדד בחודשים - ללא תלות במחיר) והצגתי אזהרה שמבוססת על הרציונאל הזה ועל הניסיון האישי שלי כפי שפורט.

מי שמסכים - מסכים. מי שלא מסכים מוזמן להתעלם.
זה ברור מאליו הרי.

לא צריך לחפור ולא להתווכח בכוח.

עזי
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: עזי
קיבל תודות: 97 פעמים

נושא שלא נקרא #82 

צודק, גדול עלי הסיפור (וכנראה גם על כל מי שענה לך).
המון בריאות!

FireStar
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #83 

beni7320 כתב:
91806 כתב:...
...
·אחרי בדיקה שעשיתי,הטריק הזה לא עובד ב uk
...
האם עדיין עובד באמזון ארה"ב?
ביצעתי עכשיו הזמנה של כונן SSD עם עלות מחיר מופקעת של 40$ בערך.
ניסיתי לשנות את מהירות הנשלוח, ואכן יש 2 אופציות זולות יותר, שאחת מהן זולה משמעותית (7.5$).
כשאני בוחר את האופציה, אני מקבל את הודעת השגיאה הבאה:
We're sorry. An error occurred when we tried to process your request. Rest assured, we're working to resolve the problem as soon as possible. Please try again in a few minutes.

kaplaey2
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #84 

האם עדיין עובד באמזון ארה"ב?
...
כמעט בטוח ששמעתי שהם עלו על זה וזה כבר לא עובד...

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”