מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

ניסיון לעצור נטישה: yes תשיק ממיר מבוסס אנדרואיד

עמוד 2 מתוך 3
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  הבא 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
Jonman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2008
הבעות תודה: 7
מספר הודעות: 163

#16  נשלח: ו' 29/05/2020 9:03

zahipan2 מה הייתה הסיבה לעזיבת הטלויזיה הפיראטית?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
zahipan2
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 27, 2012

הבעות תודה: 21
מספר הודעות: 438

#17  נשלח: ו' 29/05/2020 9:17

Jonman
אין אפשרות להקליט תוכניות (אולי אפשר ואני פשוט לא יודע איך) ויש ערוצים שמדי פעם השידור נתקע.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 775
מספר הודעות: 8209

#18  נשלח: ו' 29/05/2020 10:20

הייתי לקוח של יס מההתחלה ובאופן כללי הייתי מאד מרוצה. הצטרפתי לסטינג לפני שנה וחצי ואני באמת לא מבין למה מישהו עדיין מעדיף להישאר עם יס...

יש לי את אותם התכנים בשליש מחיר ובנוסף את כל היתרונות של שימוש בסטרימר לצריכת כל התכנים שלי דרך אפליקציות (סטינג, נטפליקס, יוטיוב וקודי)
פרופיל | שלח הודעה | חפש
carmonle (ערן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005

הבעות תודה: 56
מספר הודעות: 950

#19  נשלח: ו' 29/05/2020 10:45

מרוצה מייס והתכנים. עם המחיר הבסיסי של ממיר וחבילה אין לי כל בעייה. מה שמפריע לי שעל 5 ממירי HD סטנדרטיים אני אני נדרש להוסיף 50 ש"ח לחודש למחיר החבילה. משלם בסה"כ 255 לחודש ל-6 ממירים כולל קואטרו
NegativeIQ (דן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2005
הבעות תודה: 504
מספר הודעות: 4043

#20  נשלח: א' 31/05/2020 13:35

לא ברור לי למה יס חושבים שטכנולוגיה כזו או אחרת זה מה שיעצור נטישה. דווקא לכאורה הלויין אמור להיות עדיף (ככל שמדובר בערוצים לינאריים) כי הוא לא מושפע מעומס על קווי האינטרנט, וגם מבחינת יס, אין לה הבדל בעלויות שידור בלויין בין אם יש לקוח אחד שקולט או מליון, בעוד שבשידור באינטרנט דווקא כן יש (לכאורה) עלות מסויימת על כל לקוח (אם רק היה multicast...)
בסופו של דבר מה שמדבר ללקוחות זה המחיר, איזה תוכן יש בפלטפורמה ושוב המחיר. לא מעניין אף אחד אם בסופו של דבר זה מגיע מלויין, כבל, אינטרנט או אנטנה. הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב שיס דוחפים את המוצר הזה הוא מה שהם אמרו פעם שהם מעוניינים בסופו של דבר לרדת מהלויין לגמרי.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
carmonle (ערן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005

#21  נשלח: ג' 02/06/2020 16:53

carmonle כתב:
מרוצה מייס והתכנים. עם המחיר הבסיסי של ממיר וחבילה אין לי כל בעייה. מה שמפריע לי שעל 5 ממירי HD סטנדרטיים אני אני נדרש להוסיף 50 ש"ח לחודש למחיר החבילה. משלם בסה"כ 255 לחודש ל-6 ממירים כולל קואטרו

החלטתי לנסות ולחסוך בעלויות ולקחת את 3 ממירי האינטרנט החינמיים במקום 3 ממירי HD שעלותם 10 ש"ח לחודש לכל אחד. מאחר ואני מחליף את הקואטרו לממיר אולטרא (תוספת של 5 "ש"ח לחודש) אז ביקור טכנאי ללא עלות. הממירים יותקנו בחדרים שנעשה בהם שימוש מועט ביותר.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
berlad26
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 17, 2014
הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 298

#22  נשלח: ג' 02/06/2020 18:46

אני גם הזמנתי 3 ממירים עבור היס פלוס בעיקר כי פיצ'ר ה-catch up נוסף (בקוואטרו ניתן לצפות רק בשני ערוצים שבוע אחורה) וגם כי אני אוהב את הממשק החדש. למרות שאני לא אוהב שזה מבוסס על האינטרנט אבל גם ככה בשנים הקרובות הם יפסיקו את השימוש בלווין.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Mistoffelees
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 03, 2005

הבעות תודה: 164
מספר הודעות: 4525

#23  נשלח: שבת 13/06/2020 15:05

האם במבצע yes מאפשרים לחבר לטלויזיה אחת גם ממיר ultra וגם סטרימר אנדרואיד?

האם כדי לקבל ממיר יש להציג טלויזיה עם hdmi? והאם חובה להחזיר את הממיר שמחובר כרגע?
ההאינטרנט לא יציב אצל הורי, ואבא שלי ישמח להתנסות בyes+ , אבל שעדיין יהיה גיבוי עם מפענח לוויני
פרופיל | שלח הודעה | חפש
carmonle (ערן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005

#24  נשלח: שבת 13/06/2020 23:20

Mistoffelees

אני מחזיר ממירים על מנת להוזיל עלויות.

קניתי השבוע שיאומי mi box s על מנת שניתן יהיה בטלויזיה לגלוש עם vpn יש לי מנוי להולו דיסני ו- espn+, משתמש ב-strongvpn שהם מצויינים בארהב, לא זולים

בכל אופן התקנתי yes+ על השיאומי והבן יבחן בשבוע הקרוב, הטכנאי נקבע לי ל-21/6

יש לי סיב, אופטי של פרטנר במהירות 1000
·
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ראובןמופז
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 17, 2020
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 73

#25  נשלח: א' 14/06/2020 1:55

oris74 כתב:
הייתי לקוח של יס מההתחלה ובאופן כללי הייתי מאד מרוצה. הצטרפתי לסטינג לפני שנה וחצי ואני באמת לא מבין למה מישהו עדיין מעדיף להישאר עם יס...

יש לי את אותם התכנים בשליש מחיר ובנוסף את כל היתרונות של שימוש בסטרימר לצריכת כל התכנים שלי דרך אפליקציות (סטינג, נטפליקס, יוטיוב וקודי)

·
כנראה כי יש אנשים שחשוב להם לראות את כל התכנים שיס עושה, נראה לי אין שם יס 3 ויס קולנוע ישראלי.

בVOD של יס גם בתשלום יש תכנים שאין אותם אבל שהם משודרים למשל בערוץ יס 4, למשל אני רציתי לראות ב VOD של יס, סרט ששודר בערך לפני 3 שבועות בשם נקמה משנת 2017, אני מתכוון לסרט שאנסו מישהי שבגדה נראה לי בבעל שלה והיא מנסה להמשיך לחיות ממי שרוצה לחסל אותה.

לדעתי זה גם ב VOD של סטינג אותה הבעיה.

הסרט הזה

https://www.edb.co.il/title/t0015538/
ועד עכשיו אין ב VOD של יס אפשרות לצפות בסרט הזה.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
berlad26
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 17, 2014
הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 298

#26  נשלח: ג' 16/06/2020 3:05

התקינו לי אתמול יס פלוס אנדרואיד בבית וארחרי יום אחד אני חייב להגיד שהשירות די מאכזב. מרגיש כמו מוצר לא מוכן. בתור אחד שאין לו הרבה ניסיון עם סטרירמרים, היעדר מקשי המספרים (ללחוץ איזה ערוץ אתה רוצה) חסר מאד ומעצבן בלעדיו. הסידור של הסדרות,הסרטים והדוקו בסדר. אבל למה אין כפתור ייעודי למסך הבית של יס פלוס? למה צריך ללחוץ על כפתור "חזור" כדי לתמרן בין הערוצים החיים לתפריט הראשי? זה מאד מעצבן. המעבר בין הערוצים הלינאריים מאד מסורבל. אולי זה עניין של הרגל אבל שוב, זה מעצבן ומתסכל מאד.

כשמריצים תוכן קדימה או אחורה אי אפשר לראות (תוך כדי הרצה) איפה אתה נמצא. אני יודע שבאפל טי.וי יש thumbnail בהרצה וזה הרבה יותר נוח. בממירים הלווינים מריצים את התוכן כמו שזה גם נוח אבל בממיר האנדרואיד אתה מריץ בלי אפשרות לראות מה אתה מריץ.

בנוסף, לוח השידורים. אני מבין ששורת הקאץ' אפ אמורה לשמש כלוח שידורים. אבל אם מגיעים לשם הוא מראה את התוכן לפי ימים ואני רוצה לפי ערוץ למשל. הדרך היחידה שאני מכיר להגיע ללוח השידורים המלא זה להיכנס לתפריט ערוצים ואז לחיצה ארוכה על "כל הערוצים" ושם זה נותן לך כפתור של "לוח השידורים". זה מסורבל וארוך. מישהו מכיר דרך יותר קלה להגיע ללוח השידורים?

בבדיקה הראשונית הפעלתי פרק של סדרה שאני לא צופה בה ועכשיו היא תקועה לי בטאב של "המשך צפייה" ואי אפשר למחוק את זה. בנטפליקס אפשר. פה לא וגם זה מעצבן.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
vop
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 20, 2017
הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 31

#27  נשלח: ג' 16/06/2020 20:05
יס פלוס על אנדרואיד

כאשר ניסיתי באפריל את היס פלוס על האנדרואיד היו באגים רבים שהפריעו לי ואכן אחרי שבוע הרמתי ידיים ועברתי לאפל טיוי שמריץ די בהצלחה את היס פלוס.
הוא לא חף מתקלות אבל אלו זניחות.
יס שאלו אותי בסקר אם לדעתי הם יכולים להפיץ את האנדרואיד יחד עם היס פלוס ואמרתי שממש לא.
אבל מי אני שאחליט.
דרך אגב היום יצא עידכון ליס פלוס על האפל טיוי.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
carmonle (ערן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005

#28  נשלח: ג' 16/06/2020 20:26

התקנתי ייס פלוס, על 3 מכשירי שיאומי mibox s והרושם הראשוני שלי שהוא דווקא עובד לא רע בכלל. זה לא ממיר hd בסיסי אבלהאיכות צפיה טובה, לגבי הניווט עדיין מוקדם שאגיב
off
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2007
הבעות תודה: 152
מספר הודעות: 1005

#29  נשלח: ד' 17/06/2020 15:04

עוד נסיון לעצור את הנטישה ששמעתי היום. אחת שביקשה לנתק את המנוי בגלל המצב, קיבלה חצי שנה מחיר של 50 שקל כולל ויאודי.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
carmonle (ערן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005

#30  נשלח: ד' 17/06/2020 16:14

לשירות הייס פלוס יש מגבלה של רישום של 3 ממירים בלבד
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  הבא