רשמים ראשוניים Goldenear Triton Reference (וכמה מילים על הסנטר)

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
yossiam2 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

רשמים ראשוניים Goldenear Triton Reference (וכמה מילים על הסנטר)

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,
אז הבטחתי רשמים ראשוניים, מה שאכתוב פה הוא לאחר בערך 15-20 שעות מצטברות של מוזיקה וצפייה בכמה קטעי סרטים.אך לפני שאתחיל כמה מילים על מה בעצם חיפשתי: לקח לי זמן לחדד לעצמי מה אני רוצה ועוד יותר זמן למצוא את זה.אז כמה מילים על הרקע שלי באודיו, תחביב האודיו תמיד היה חלק ממני והוא בא לידי ביטוי משמעותי בתחום הרכב, אני עם מערכות סאונד ברכב כבר 25 שנה כאשר בערך העשור האחרון התקדמתי לרמת היי אנד. ההבנה שלי באודיו מגיעה בעיקר משם.בשנה האחרונה נכנס הג'וק בתחום האודיו בבית והיו מספר רכישות טרם רכישת הרמקולים, אפרט על הסטאפ בהמשך.
אז מה בעצם חיפשתי. ידעתי מראש שאני מעוניין ברצפתי (שטח סלון 35 מטר כאשר אני שומע בחלל שהוא יותר גדול), רציתי רמקולים עם נוכחות, אופי השימוש שלי הוא 20% קולנוע ביתי ו80% סטריאו, עם השמיעה של מספר רמקולים שונים התחלתי והלגדיר לעצמי מה אני מחפש: בתחום הגבוה חיפשתי טוויטר פתוח ומפורט אך לא צווחני, חיפשתי משהו שלא סגור ולאחר מספר רמקולים, התחלתי להבין שרמקולים שנראה שאהבתי מה ששמעתי ברובם היו עם ריבונים, הדגש שלי היה בתחום המידריינג, מאוד חשוב לי היה הווקל, איך הוא נשמע, שיהיה דומיננטי ופתוח, בבאס הייתי מאוד בררן, חיפשתי באס שמצד אחד מאוד נוכח, גם בעוצמה נמוכה אך משתלב ומדוייק, חיפשתי באס במידה מסויימת אני חושב שההגדרה היא באס הדוק, שמעתי רמקולים שהיו מדהימים בבאס אך לקו במיד או לחילופין טוויטר מדהים ומיד שקצת סגור ועוד...ככל שהתקדמתי בתהליך הבנתי שעם דרישות גבוהות ולא פשוטות צריך להתלווה תקציב מכובד, מה שהביא אותי להגדלת התקציב מספר פעמים.שמעתי רמקולים מטווחי מחיר שונים ועד 50K והייתי מוכן לשמוע כל מה שהציעו או המליצו, לדעתי שמעתי 15 סוגי רמקולים שונים, בכמה מקרים אפילו לקחתי את המגבר שלי איתי (מגבר כח 40 ק"ג..), ככל שיותר חידדתי לעצמי מה אני מחפש, הרשיתי לעצמי ללכת ללא המגבר, אך כן בדקתי מה מגביר את הרמקולים בהדגמות, בעיקר סביב אופי חותם הסאונד על מנת להבין האם הוא מעצים או מאזן את הרמקול, בעיקר בתחום מיד היי.

אחת החנויות שהגעתי אליהם הייתה CROSSOVER, זכרתי את החנות לטובה עקב עזרה בפורום על לא מעט שאלות טכניות, משהו שם השאיר אצלי רושם מאוד חיובי, ואז החלטתי שאני הולך לשמוע מספר דגמים גם אחת הסיבות שראיתי לוגו של חברה שלא הכרתי או שמעתי עליה כלל, GOLDENEAR, ראיתי שזה רמקולים מוגברים ודי ישר אמרתי לעצמי , טוב זה בטח כמו Definitive Technology ויותר מותאם קולנוע ביתי, אך כפי שציינתי הייתי פתוח לכל הצעה, שמעתי מספר רמקולים בחנות ולא התחברתי אליהם, ביקשתי לשמוע רמקול של GOLDENEAR, חיברו לי שם רמקול שאינו כולל יחידה אקטיבית (אסביר יותר איך זה בא לידי ביטוי) TRITON 5, שכולל 2 מידריינג\באס 5.25 וטוויטר AMT, , איך שהשיר הראשון התחיל לנגן, עלה חיוך על פניי, היה משהו מיוחד בסאונד, משהו שונה, מאוד פתוח ואוורירי, ברור היה לי שזה לא הדגם שאקח כיון שהוא לא מספיק עוצמתי ולא עומד בדרישות של הבאס אבל הבנתי שיש פה משהו שמצדיק בדיקה יותר מעמיקה.
הרבה אמרו לי שטוויטר ריבון הוא מדהים אך חסרון שיש בעית פיזור בזויות שונות, קרי מהצד או מתחת לגובה הטוויטר וכדומה, זכרתי את זה בהדגמה, אז בחנות עמדתי ושמעתי למספר דקות את השירים מ90 מעלות מצד הרמקול ואפילו עמדתי מאחוריו למספר דקות, על מנת לבדוק את טיב הפיזור שלו, לא היתה בעיה כלל, נהפוכו, התרשמתי מאוד.אז הייתה שאלה האם שמעתי את ה REFERNCE, התשובה הקצרה היא לא...נסעתי למישהו שהסכים לארח אותי בתקופה מאתגרת זו הבייתה (נהגתי 120 ק"מ לכיוון ...) ושמעתי את TRITON ONE שזה דגם אחד נמוך יותר שיצא ב 2015 לדעתי, ויש כבר היום דגם שמחליף אותו ONE.R.מאוד אהבתי מה ששמעתי ב ONE, וזה עוד היה על מגבר קולנוע ביתי שלדעתי נמוך ביכולות מול ההגברה שלי ומיקום הרמקולים לא היה להיט עקב אילוצי סלון .ולאחר המון קריאה עקב לא מעט התלבטות האם ללכת על ONE.R או REFERNCE, קראתי לא מעט מאנשים שבחנו בארה"ב ש ONE.R הוא שדרוג משמעותי ל ONE אך עדיין יש פער משמעותי מול REF , ניסיתי לשמוע את ה REF אצל רוכשים אחרים אך היה מאתגר במיוחד שפחות מעוניינים להכניס אנשים הביתה עקב הקורונה, ומן הסתם בצדק, לבסוף קיבלתי החלטה שהולך על ה REFERNCE למרות פערי המחיר הלא מבוטלים בינם ובין ה ONE.R
אז לאלו שלא מכירים את החברה, רקע וכדומה, בגדול מייסד החברה סנדי גרוס היה ממייסדי POLK AUDIO ו Definitive Technology ויש לו המון כבוד בתעשייה, שותפיו לחברה עשו איתו דרך דומה בחברות הקודמות, ניתן לקרוא פה סקירה מן מקצועית על ה REF .-reference-loudspeaker ולא החובבנות שלי :-) https://www.stereophile.com/content/gol ... oudspeaker

הסטאפ שלי הוא:
רסיבר YAMAHA RXA-3080
מגבר כח PARASOUND HCA-2205
כבלים רמקולים ו INTERCONNECT : פשוטים, זה השלב הבא.
רכשתי גם סנטר , דגם XL, וגם סראונדים Supersat 3 , כולם עם טוויטר הריבון AMT שאפרט לגביו בהמשך:

והנה אני מגיע לרשמים של ה REFERNCE:
אז נתחיל שכפי שראיתם בתמונה כשהגיעו הארגזים, הם גדולים, מה שאני יכול להגיד לאחר שפתחתי אותם שהם ארוזים היטב, לא ציפיתי לכזו רמת אריזה, המון ספוגים, יחידות עץ עוטפות את הרמקול וזה מעבר לשאר הקלקרים וכו...אז הנה

כמה תמונות:

אני חייב להגיד, הרעיון של רמקולים מוגברים הוא באמת מביא יתרונות רבים, ראשית, פול ריינג' אמיתי, לפי המפרט מ 12HZ בחלק התחתון ועד 35KHZ, כמה סאבים ראיתם שהמפרט שלהם מציין כאלו תדרים נמוכים.. אחד השיקולים לקחת את ה REF היה שאני יכול לחבר אותם בסטריאו דרך כניסת הרמקולים ללהגדרתם כסאבוופרים בחיבור כבל RCA לכל הרמקול דרך כניסת LFE ואז להנות מכל העולמות מאותם רכיבים, היתרון מבחינת אישתי שאני מוציא את הסאב מהבית והנה אפילו יש WIN WIN, ולאחר שמיעה קצרה, כאשר הרמקולים על 40% בכפתור עוצמה, אני יכול להגיד שאני נפרד לשלום מהסאב SVS שלי, שמאוד אהבתי, בהחלט סאב מדהים, אחד הטובים (יש פוסט למכירה), ראיתי מספר קטעי סרטים, ויש באס מאוד מאוד מכובד ומורגש היטב, שכן ופה יש קצת TRADE OFF, חיפשתי באס הדוק במוזיקה וקיבלתי, בסרטים לדעתי חסר טיפה הנפח, באס לא חסר, עוצמתי מאוד ומרגישים אותו היטב אך יש הבדל והרבה יותר היה חשוב לי הבאס ההדוק ומדוייק במוזיקה, אך עדיין אני מרוצה מעל ומעבר מעוצמת ואיכות הבאס, היתרון בסרטים אם יש קטע של באס מאוד מהיר, פה הרמקולים הם וואו, אתה מרגיש את המכה את הפאנץ ונעלם מייד, אז פה זה יתרון, אלו ממש סאבוופרים לכל דבר, טרום הרכישה חישבתי את פערי שטח הפנים בין ONE.R ו REF וזאת לעומת סאב 12", אז בין הדגמים יש פער של 40% לטובת REF, ושטח פנים של הוופרים של הוא REF 6X10 אינץ ושטח הפנים שלהם ב 2 הרמקולים הוא שווה ערך ל 2 סאבים של 15" .במקביל להגברה היתרון הנוסף שהרמקולים האלו מאוד נצילים 93.25DB שזה די מטורף, אחד השיקולים הוא בהחלט ללמוד ולבחון הגברת מנורות בהמשך הדרך, ככה מגביר אותם מייסד החברה ואחרים, מניח שזה גם קשור לאופי סגנון המוזיקה.נראות:הארגזים אכן היו כמו 2 מקררים, אך הרמקולים לדעתי לא גדולים אלא גבוהים ואני לא סתם עושה את ההבחנה, רמקולים בדרך כלל בגובה של 1.3 עד 1.5 יהיו בדרך כלל עם רוחב 35 ס"מ ולעיתים גם מגיעים ל 40 ס"מ, כיון שבדרך כלל מצטרף לגובה הרמקול דריוורים גדולים בין 8" ועד 10" ואז באמת להתסכל על רמקול 1.5 מטר גובה ו 40 ס"מ רוחב זה בלוק מול העיניים...ראיתי כאלו..הרמקולים האלו הם בסך הכל 17 ס"מ רוחב מקדימה, כן 17 ס"מ, החלק האחורי הוא רחב יותר והוא 23 ס"מ, לכן הרמקולים לדעתי עוברים יחסית חלק בעין, הם גם לדעתי מאוד מעוצבים, שחור פיאנו בשילוב הגרילים, מאוד מעודן בעין, העיצוב הזה ייחודי ל REF שנלקח עכשיו גם ל ONE.R, בראיון של המייסד סנדי גרוס הייתה התייחסות שרוחב הרמקול הוא לא כך במקרה אלא מזכיר רוחב של ראש של בן אדם.

מצורף כמה תמונות מהסלון שלי, תראו שזה לא כזה "ענק" בעין ביחס למידות היבשות של 1.47 ללא ספייקים.
מפרט טכני: High-Velocity Folded Ribbon (HVFR) tweeterשני מיד\באס דריוורים בקוטר 6" הם ייחודיים ל REF (אם אני זוכר נכון חתוכים ב 100HZ)שלוש 10*6 אינץ סאבוופרים מוגברים ע"י מגבר דיגטלי עם הספק 1800W 56 BIT (ייחודי ל REF) ייצור שלהם.ארבע פאסיב רידיאטורס 10.5" * 9.5" התאמת מגבר בין 20-750 WATTS. רשמים מהסאונד:אז ראשית נקודת הפתיחה שלי שיש לי כבלים נחושת רגילים של 2 מ"מ ואני גם מחפש כבלים וגם לומד את הנושא, וגם כבלי ה RCA שלי הם פשוטים, במקביל יש תהליך ברייקאין של 80-120 שעות לרמקולים האלו, כל מי שרכש בחו"ל מדווח על פער מהותי וגדול לאחר הברייקאין.

אתחיל מזה שהרמקולים הם ניטרליים וללא צבע בסאונד , כמובן על פי השמיעה שלי, שמעתי רמקולים עם צבע..הגבוהים נשמעים מעולה, המיד והווקל בדיוק מה שחיפשתי, לא משנה כמה הגברתי כלום לא מציק באוזן, כאילו הרמקול רק מתחמם, והגברתי...ידוע שטוויטרים AMT לעיתים יכולים להציק באוזן, לא פה, נהופכו, הסאונד מאוד נעים, פשוט כיף להאזין, בצד הגבוה מרגישים שהטוויטר מצויין אך יכול יותר כי שמעתי את ה ONE, קראתי שיש פער משמעותי לאחר הברייקאין בצד של הטוויטר , אך עדיין שומעים מעולה, יכול גם להיות שמגבר ה PARASOUND קצת משאיר חותם של צליל חם, הווקל הוא פשוט משאיר אותי עם חיוך, מיד פשוט מעולה, המוזיקה פשוט מרגישה שמרחפת בין הרמקולים, במה גדולה אבל ממש גדולה עם נוכחות, הבאס, תקשיבו פה זה חתיכת יצירה, אני כרגע על 40% הספק בהגברה של הרמקולים, הבאסים הם משהו מאוד מיוחד, בדיוק מה שחיפשתי, נוכחים מאוד אך העובדה שהם מדוייקים והדוקים גורם להם להשתלב יפה מאוד ולתת חתיכת פאנץ.הרמקולים נשמעים ממש טוב גם בעוצמה נמוכה, המגבר הדיגיטלי עושה עבודה ממש טובה, נראה שיש סנכרון מצויין כאשר מגבירים ומנמיכים את העוצמה של הווליום מהרסיבר, לא צריך להעלות ווליום על מנת לחוש באס, הוא נוכח כבר מהתחלה.שמעתי מספר סגנונות מוזיקה שונים מאוד, המקור שלי הוא הרסיבר ושירים דרך SPOTIFY.

קצת על קולנוע ביתי, ראיתי מספר קטעים של סרטים שראיתי מספר פעמים בעבר עם הרמקולים, כפי שציינתי יש גם סנטר וסראונד, הפער בסאונד היה לא פחות מתהומי עבורי, כאילו יש פסקול אחר, כל כך הרבה צלילים שלא היו לפני כן, קראתי שאנשים כותבים דברים כאלו על רמקולים ששמעו דברים שלא שמעו בעבר, חייב לציין שתמיד חשבתי שהם מגזימים וקצת מלודרמטיים בכתיבה, אז לוקח את מחשבותיי חזרה...הטוויטר הזה שקיים בכל הרמקולים (קצת שונה מ REF אך זהה ל ONE) עושה פלאים, הסאונד מרחף ומקיף אותך, הווקליות של הסנטר הזה השאירה אותי פעור פה לאחר ששמעתי מספר קטעים, (יש סנטר REF אך הפער בתמחור היה מאוד מהותי וכאשר השימוש הוא 20% לטובת קולנוע החלטתי לעצור פה :-), במיוחד סרטים שיש בהם קטעי שירה ווקלים.ופה עשיתי כמה בדיקות על הסאבוופרים, ברסיבר העלתי את העוצמה בקצת, ועדיין משחק עם זה, כי הרגשתי שחסר קצת ולא רציתי להגביר מהרמקולים עצמם, זה יתרון גדול, בעצם ליצור 2 פרופילים של באס אחד ל סטריאו ואחד לקולנוע.הבאס מאוד מורגש ומאוד נוכח, יושבים ומרגישים את זה בכל הגוף.
לא ידעתי למה לצפות כי לא שמעתי אותם ולקחתי פה ריזיקה מסויימת, אך אני מאוד מרוצה ויש לי לאיפה לעלות מבחינת כבילה וכו..אני חושב שאלו רמקולים שבאמת מביאים כמה דברים שונים לשולחן שבהחלט כדאי לשמוע ולשקול.
אני מאמין שאתן רשמים נוספים בהמשך לאחר שילוב כבלים איכותים ופתיחת הרמקולים לאחר הברייקאין שלהם.
ארוך אז מודה לאלו שקראו ולא נטשו בדרך :-)

אני כן רוצה לסיים בתודה לשני אנשים שקיבלו לא מעט הודעות, טלפונים עם השאלות והתיעצויות והם עזרו לא מעט, אז תודה ליניב לוינסון להראל שחר.
ולבסוף המון תודה לרועי מ crossover , בן אדם אדיב, סבלני, מנומס עם המון רצון לעזור, וכמובן מאוד מקצועי, אז תודה!
נ.ב עכשיו בסוף הפוסט הבנתי שניתן לצרף רק 3 תמונות אז יש עוד תמונות, אצרף בפוסט אחר בהמשך.
נערך לאחרונה על ידי yossiam2 ב 13/06/2020 23:34, נערך 2 פעמים בסך הכל.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1308 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

תודה על התיאור המפורט והמהנה

תתחדש ותהנה

ניראים פצצה ונשמעים אני מאמין אפילו טוב יותר

באמת לא הייתי מודע לחברת הרמקולים הזו

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 999 פעמים
קיבל תודות: 2177 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

רמקולים מעולים תתחדש ותהנה (Y)

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תתחדש ותהנה, נראה נהדר!
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1229 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

כתבת מרתק, תתחדש ותהנה...
נשמח לעוד תמונות.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: איתן
נתן תודות: 653 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

אחלה סקירה, בדיקה ורכישה כמו שצריך (Y)
תהנה מהריכשה (f)
JVC X5500
Anthem MRX1140
Paradigm Signature S8v2
Arendal 1723 center
Arendal sub2V
A.Technology4200

menny
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 459 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

איזה יופי, תתחדש

LiorShap
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

וואוו ככה פותחים שבוע התחדשות (Y)
תהנה חבר!!
בהחלט סטאפ מרשים.

רק תעשה לי טובה.. תמרכז את הסנטר כמה ס"מ ימינה
למרכז המסך.. זה מציק בעיניים :D

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #9 

@LiorShap
צודק בהחלט, לא רציתי להעיר... :oops:
אבל אם כבר העלית את הנושא, אז אני מציע להעביר את ארונית הציוד משמאל למזנון.
את המזנון להזיז ימינה עד שהחלק השמאלי שלו יהיה בקו אחד עם צד שמאל של הטלוויזיה.
במצב הזה, יהיה יותר אוויר לרמקול הימני שם בפינה.
וכמובן שוב כיול לעסק.

ותן כמה תמנות בלי הגרילים. אמרת שתעלה - עד עכשיו מאתמול חיכיתי... :P
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

yossiam2 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #10 

LiorShap כתב:וואוו ככה פותחים שבוע התחדשות (Y)
תהנה חבר!!
בהחלט סטאפ מרשים.

רק תעשה לי טובה.. תמרכז את הסנטר כמה ס"מ ימינה
למרכז המסך.. זה מציק בעיניים :D
...
·חח, נכון שהוא לא באמצע אך הוא מולי מבחינת מקום הישיבה, אך אשקול לשבת קצת ימינה ולהזיזו: -)

yossiam2 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #11 

avihuli כתב:@LiorShap
צודק בהחלט, לא רציתי להעיר... :oops:
אבל אם כבר העלית את הנושא, אז אני מציע להעביר את ארונית הציוד משמאל למזנון.
את המזנון להזיז ימינה עד שהחלק השמאלי שלו יהיה בקו אחד עם צד שמאל של הטלוויזיה.
במצב הזה, יהיה יותר אוויר לרמקול הימני שם בפינה.
וכמובן שוב כיול לעסק.

ותן כמה תמנות בלי הגרילים. אמרת שתעלה - עד עכשיו מאתמול חיכיתי... :P
...
·היה תכנון להזיז את. הארונית לצד השמאלי אך וטו מהגברת, יותר מידי בולט, אעלה זאת לועדה שוב רק הפעם עם גיבוי מהפורום: -) לגבי הגרילים, הם לא יוצאים כמו ברמקול רגיל, זה דורש חתיכת עבודה.
אך ניתן לראות זאת פה, הוא קיבל הסבר ופירק לטובת הסקירה

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #12 

@yossiam2
זה לא יבלוט בכלל, כי זה באותו קו כמעט עם המזנון בחלק הקדמי שלו.
שים לב לאיפה אתה מזיז, חלק שמאלי של המזנון הוא בדיוק בקו אחד עם החלק השמאלי של המסך.
כמובן - סנטר ממורכז למסך (ואם תבוא לנו עוד פעם עם תירוץ של איפה אתה יושב - תקבל המלצה של להתחיל לקדוח חורים להזיז את המסך, ראה הוזהרת פעם ראשונה).
ההזה של המזנון תיתן משמעותי יותר מרחב נשימה לרמקול (נראה לי שזה must בגלל הרדיאטורים הפאסיביים שלו) ואז גם הסאונד יהיה טוב יותר ממה שיש לך כרגע.
לגבי האישה - עוד מילה אחת של וטו, תגיד לה שאתה מחזיר את הסאב בחזרה לאיפה שהוא היה - בצד שמאל.
שתבחר מה היא מעדיפה... (ראה אזהרה פעם שנייה).

אם נגיע לפעם שלישית - הגלידה עלייך... (f)

yossiam2 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #13 

avihuli כתב:@yossiam2
זה לא יבלוט בכלל, כי זה באותו קו כמעט עם המזנון בחלק הקדמי שלו.
שים לב לאיפה אתה מזיז, חלק שמאלי של המזנון הוא בדיוק בקו אחד עם החלק השמאלי של המסך.
כמובן - סנטר ממורכז למסך (ואם תבוא לנו עוד פעם עם תירוץ של איפה אתה יושב - תקבל המלצה של להתחיל לקדוח חורים להזיז את המסך, ראה הוזהרת פעם ראשונה).
ההזה של המזנון תיתן משמעותי יותר מרחב נשימה לרמקול (נראה לי שזה must בגלל הרדיאטורים הפאסיביים שלו) ואז גם הסאונד יהיה טוב יותר ממה שיש לך כרגע.
לגבי האישה - עוד מילה אחת של וטו, תגיד לה שאתה מחזיר את הסאב בחזרה לאיפה שהוא היה - בצד שמאל.
שתבחר מה היא מעדיפה... (ראה אזהרה פעם שנייה).

אם נגיע לפעם שלישית - הגלידה עלייך... (f)
...
הרגת אותי... גדול. ראשית מוכן גלידה עליי גם ללא סטרייק שלישי רק שנעבור את התקופה הלא פשוטה הזו. הסאב היה ממוקם איפה שהצעתם למקם את השידה, הזזתי אותו על מנת להראות הצהרת כוונת רצינית לגברת שהוא יוצא חח, אך בהחלט עושה שכל להזיז את השידה.

·

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #14 

ברור שעושה שכל, בשביל זה אנחנו פה.
קיצור, סגרנו רום צימוקים ? הרבה זמן לא אכלתי... :D
כמובן, לפי הנחיות משרד הבריאות: מסיכה, 2 מטר אחד מהשני (אתה תישב בצד - אני רוצה ב- sweet spot).

יאללה, עדכן אחרי השינויים ובהצלחה במכירת הסאב - אחלה מחיר אתה דורש עליו... (Y)

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 479 פעמים
קיבל תודות: 859 פעמים

Re: רשמים ראשוניים Goldenear Triton Reference (וכמה מילים על הסנטר)

נושא שלא נקרא #15 

@yossiam2
·
יפה מאוד
תתחדש ותהנה

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”