מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

שרשור תגובות: סמסונג וסמליין משיקות את סדרת הטלויזיות ל-2020

עמוד 3 מתוך 4
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 
   פורומים > וידאו > טלוויזיות LCD,LED
מחבר הודעה
shlomore
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2005
הבעות תודה: 46
מספר הודעות: 411

#31  נשלח: ד' 29/07/2020 12:11

ושוב אני חוזר על מה שכתבתי (מפתיע אותי שעופר בכלל לא התייחס למהות התגובה שלי) כתבתי בפירוש שאני לא מתייחס לשירות של סמסונג...דיברתי בהקשר של הטכנולוגיות בין המוצרים של סמסונג ושל אל גי...חבל מאד עופר שלא התייחסת לזה ובמקום שוב חזרת על עניין המותג והעליהום שהחברים עושים כאן ...
המסכים של LG פשוט הרבה יותר טובים מסמסונג נכון להיום וזאת בשל הטכנולוגיה המובילה כיום של אולד... המסכים גם מאד אמינים ושלא כמו שאנשים חוששים גם לא סובלים משום צריבה ואני מדבר מנסיון של הרבה שנים עם מסכי LG OLED ולא קרה לי שאפילו פיקסל אחד נצרב...
בקיצור,מי שמחפש איכות תמונה אולטימטיבית שלא יסתפק בשום טכנולוגיה שהיא לא אולד....חד משמעית !
פרופיל | שלח הודעה | חפש
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3840
מספר הודעות: 69749

#32  נשלח: ד' 29/07/2020 12:41

shlomore כתב:
ושוב אני חוזר על מה שכתבתי (מפתיע אותי שעופר בכלל לא התייחס למהות התגובה שלי) כתבתי בפירוש שאני לא מתייחס לשירות של סמסונג...דיברתי בהקשר של הטכנולוגיות בין המוצרים של סמסונג ושל אל גי...חבל מאד עופר שלא התייחסת לזה ובמקום שוב חזרת על עניין המותג והעליהום שהחברים עושים כאן ...
המסכים של LG פשוט הרבה יותר טובים מסמסונג נכון להיום וזאת בשל הטכנולוגיה המובילה כיום של אולד... המסכים גם מאד אמינים ושלא כמו שאנשים חוששים גם לא סובלים משום צריבה ואני מדבר מנסיון של הרבה שנים עם מסכי LG OLED ולא קרה לי שאפילו פיקסל אחד נצרב...
בקיצור,מי שמחפש איכות תמונה אולטימטיבית שלא יסתפק בשום טכנולוגיה שהיא לא אולד....חד משמעית !
·

יש כאן שתי בעיות:
1. למעט מספר תגובות מועט (התגובה של בהחלט לעניין), מרבית התגובות לא היו ענייניות לנושא הטכנולוגי וזה הציק לי ולכן התייחסתי לזה.

2. נפריד רגע בין OLED לבין טכנולוגית המסכים של LG. ל-LG כמו גם לסמסונג יש מספר רב של טכנולוגיות.

הטכנולוגיה שכרגע היא די בלעדית להם כיצרן פאנלים היא ה-OLED (יצרניות אחרות של טלויזיות כגון פיליפס וסוני מייצרות גם הן מסכי OLED). מעבר לזה, יש ל-LG מסכי nano-cell ומסכי מיקרו-LED.

יש הבדל מאוד משמעותי בין nano-cell לבין Quantum dot שהיא הטכנולוגיה של סמסונג.

נתחיל במיצוב. LG ממצבת את nano cell מתחת למסכי ה-OLED שלה.

סמסונג ממצבת את QD מעל מסכי ה-LED הרגילות (Crystal UHD). כלומר, להשוות nano מול QD זה לא פייר כי שתי החברות ממצבות את המסכים במקומות שונים מבחינת קהל הלקוחות.

טכנולוגית - nano Cell עובד על עיקרון של סנני צבע. לעומת זאת QD לוקח צבע אחד וממיר אותו לצבע אחר. לכל טכנולוגיה יש יתרונות משלה, אפקטיבית QD יכול לייצר יותר אור מתוך אותו הספק וכרגע זו טכנולוגיה בלעדית של סמסונג.

לגבי הצריבה - כבר מיציתי את הדיונים על הנושא...

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2005

#33  נשלח: ד' 29/07/2020 14:44

קודם כל אני מסכים לחלוטין לגבי הפירוט המקצועי שלך באשר לטכנולוגיות הקיימות היום בשוק ולפלוח שרשמת.
אני עדיין חושב וגם על סמך מה שראיתי בעצמי,שהטכנולוגיה של פאנל ה-Oled ש-LG תפסה בלעדיות עליו,היא כיום הטכנולוגיה שמספקת את התמונה האיכותית ביותר שיש כיום בעולם המסכים..כמובן שלכל שיטה יש יתרונות וחסרונות,לכן כתבתי ואני מדגיש עוד פעם מבחינת איכות התמונה וההפרדה המוחלטת בניגודיות שלה ובעומק בשל השחורים המוחלטים - Oled זו הבחירה החד משמעית שלי לפחות....ואני יודע משהו או שניים בצילום.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
lion77
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2016
הבעות תודה: 68
מספר הודעות: 601

#34  נשלח: ד' 29/07/2020 17:13

יש מישהו פה שיכול באמת להסביר למה הוא חושב שהשירות של ח.י כל כך איכותי ועל מה כל התשבוחות ? אם זה נוגע לעניין החלפת המסך שעכשיו הפך אם הבנתי נכון להחלפת פאנל כאשר המסך נצרב, אין לזה שום קשר לח.י, אני די בטוח שזאת הנחיה מL.G כיצרן שנתקל בבעיה הזאת בכל העולם. ואם ח.י רק מקיימים את ההנחיה הזאת מה הופך אותם לכאלו יותר טובים מאחרים ?
אני באופן אישי נתקלתי בעבר בשירות גרוע מאלקטרוניקס פרו לכן לעולם לא ארכוש שוב מוצר שאהיה תלוי בשירות שלהם, ולכן הטלוויזיה שקניתי לפני יותר משנה הייתה של L.G ואז גיליתי שהשירות שלהם לא כל כך איכותי, רק שהפעלתי את החנות (פיוצ'ר) קיבלתי מהם יחס. בסופו של דבר התקלה מעולם לא תוקנה, לא הצליחו לתקן לא יודעים לתקן זה כבר לא משנה הרבה, רק אומר שכדי לצפות בנטפליקס בצורה חלקה ללא טעינה בכלל אני יכול רק דרך הסטרימר שילד ולא דרך הסמארט של L.G.
עוד לא קראתי פה סיפור אחד על שירות מהולל של ח.י שלא היה קשור לישירות לעובדה שהמסך הוחלף בעקבות צריבה וגם התלונות הגיעו לאחרונה שגילו שמחליפים רק פאנל ולא מסך... אשמח לשמוע סיפורים כאלו ולתקן את הרושם כי הטלוויזיה הבאה אני כנראה אקנה סוני או פנסוניק.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004
הבעות תודה: 68
מספר הודעות: 2132

#35  נשלח: ד' 29/07/2020 22:33

טלHD כתב:
מדהים שעוד נותנים לסמליין להחזיק את הזכיון למותג סמסונג...
עם השירות פח שהם ואלקטרוניקס פרו "מעניקים" ללקוחותיהם.

אנחנו מדינה קטנה ולא מעניינים כל כך את נציגות סמסונג העולמית בישראל ואת סמסונג בכלל מה גם שעובדים בתוך המערכת של נציגות סמסונג בישראל סובלים לא מעט .

אני לא יודע אם זה בגלל אופי מחורבן של הקוראנים שמנצלים את השוק הדפוק ופרצות בחוק הגנות הצרכן ובכל מדינה
מתנהלים אחרת או פשוט באמת אנחנו לא מעניינים אותם מספיק

מה שכן יבואנים של סמסונג בכל התחומים מנצלים את העניין ודופקים את הצרכן

ואני אומר זאת מניסיון שקניתי מכשיר סלולארי סמסונג נוט (יבואן רשמי) ואחרי שבועיים המכשיר התחיל לרסט את עצמו עצמאית כל פרק זמן
היבואן לא רצה להחליף מכשיר ורצה לפרק את המכשיר לחלקים ולהרכיב חלקים חדשים דבר שלא הסכמתי פניתי לנציגות סמסונג העולמית שיושבת בגעש והפ פתרו אותי במין בוז וובכך שהם לא מתערבים במדיניות תיקונים ואחריות של היבואן אחרי התערובת האגודה לצרכנות היבואן הסכים להחליף מכשיר אחרי שעברו כבר כמה חודשים .

shlomore
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2005

#36  נשלח: ד' 29/07/2020 22:58

ואני לתומי חשבתי שהשרשור הוא על המוצר של סמסונג ולא על השירות שלהם...טעות שלי !
למי שבכל זאת מתעניין לגבי המסכים של סמסונג אני יכול רק לחזור על מה שכתבתי . ללא שום קשר לשירות שהחברות מספקות,המסך האולטימטיבי נכון להיום הוא מסך Oled שאת רוב הפאנלים מייצרת חברת LG . וזו גם ההמלצה האישית שלי מתוך היכרות ונסיון עם שתי החברות..ללא קשר לשירות !!
פרופיל | שלח הודעה | חפש
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 320
מספר הודעות: 7859

#37  נשלח: ה' 30/07/2020 1:13

Shlomore
זה שאתה חוזר על דבריך 18 פעמים, לא בהכרח הופך אותם לנכונים.
מדובר בדעה סובייקטיבית שלך, בסדר גמור.

אני לעומתך סבור, שמסך הסוני 940 שלי שבזמנו שילמתי עליו 38 אלף שקל, לא נופל משום מסך אולד שראיתי לידו.
כנ"ל מסך הסמסונג 65QFN של חברתי.

מצטרף גם לדבריהם של עופר וארז בעניין התקלות.
בשנת 2014 רכשתי מסך 75F6400, התקלקל לי פעם אחת, הגיעו מהשירות של אלקטרונקס פרו, ותיקנו אצלי בבית.
כל הכבוד, אינני יכול להגיד אפילו מילה אחת בגנותם.
אחר כך כאשר רכשתי את הסוני, העברתי את הסמסונג אל אחי, ומאז המסך עובד ללא שום תקלה נוספת. (בלי עין רעה)
פרופיל | שלח הודעה | חפש
eldan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 12, 2018
הבעות תודה: 18
מספר הודעות: 367

#38  נשלח: ה' 30/07/2020 2:07

shlomore
·
לפני שאתה מכליל את כל הטלווזיות של סמסונג , האם ראית את כולם ?
בפעם הבאה לפני שאתה בא באופן גורף להגיד שהמסכים oled של lg הם הכי טובים תבדוק את כל המסכי ה qled של סמסונג , תבדוק פרטי פרטים טכניים , תבדוק גם את סוני שגם לה יש מסכי oled . בקיצור תעשה שיעורי בית לפני שאתה בא להגיד באופן נחרץ שהמסכי lg oled הם הכי טובים .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
dudis
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 26, 2005
הבעות תודה: 93
מספר הודעות: 1165

#39  נשלח: ה' 30/07/2020 6:38

shlomore
·הבנו שבפעם ה10 שאתה צריך פידבקים על הרכישה שביצעת , לכל טכנולוגה יש את הייתרונות והחסרונות שלה ,מאחל לך שלא יהיו לך צריבות , שתהנה לראות בחדר חשוך ובחורף להתחמם מהרדיאטור על הקיר ואין לי שום דבר נגד הטלויזיות של LG או הטכנולוגיה
פרופיל | שלח הודעה | חפש
gvid
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2007
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 73

#40  נשלח: ה' 30/07/2020 8:28

shay1
·
מסכים איתך לגבי הטענה שאנחנו מדינה קטנה עם כח קנייה פצפון שלא ממש מעניינת את הקונצרנים הענקיים האלו ולכן לא ממש מעניין אותם השירות פה וזורקים אותו על חברות מקומיות שלא כמו הארצות גדולות ששם החברה עצמה נותנת את השירות. הבעיה מוכפלת פי כמה כאשר אין חוקים במדינה שמגנים כמו שצריך על הצרכנים (פתח אריזה/ לא פתח או חיבר לחשמל/ לא חיבר וכו'..). הלוואי והיינו לומדים משהו מארה"ב בנושא שירות ללקוח.

באופן אישי אני נתקלתי בשירות של שתי החברות בנושא טלוויזיה. הייתה ברשותי q70fn עם בעיית הכתוביות המפורסמת שאלקטרוניקס פרו לקחו בחזרה והחזירו לי את כל התמורה במלואה. זה לא הלך חלק ועלה לי בהרבה דם יזע ודמעות, ואיומים בתביעה, אבל בסוף זה קרה.
לפני כמה חודשים קניתי גם לחדר השינה un7340 של LG שהגיע עם כתם ענקי בצד שמאל של המסך (https://www.hometheater.co.il/vt342938.html ). ח.י. ראו, טענו שתקין שזה הזוי בפני עצמו ופשוט לא הסכימו לדבר איתי אפילו. הצלחתי להחזיר דרך אולסייל בסופו של דבר.

אז מי נתן את השירות הטוב יותר?
(1) הבעות תודה: eldan
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2014
הבעות תודה: 87
מספר הודעות: 1277

#41  נשלח: ה' 30/07/2020 11:03

gvid
·תדע לך שלפני שנתיים בערך היינו מקום 7 בעולם במכירת מסכי lg, אני לא יודע מה המצב היום אבל יש למדינה הזאת כח קנייה
פרופיל | שלח הודעה | חפש
shlomore
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2005

#42  נשלח: ה' 30/07/2020 12:45

לכל המתנפלים עלי אני ממש לא מופתע מתגובה ילדותית שלא לומר אינפנטילית מ-dudis שלוקח את מה שכתבתי כמו ילד קטן שלקחו לו צעצוע....
אני ממש לא צריך להוכיח לאף אחד כלום...אתם כותבים דברים מתוך פוזיציה שלא נוחה לכם עם המסקנה החד משמעית שכתבתי...אולי חלקכם נציגים של חברות אחרות וזה בכלל לא מעניין אותי...לשאלה אם ראיתי את שאר המסכים החדשים שמתחרים בטכנולוגיה של OLED התשובה לצערכם היא שכן,ראיתי את כל הדגמים האחרונים בתצוגות לרוב בחו״ל...וזו גם הסיבה למסקנה שמרגיזה את חלקכם ...מדוע דרך אגב מסכי ה-OLED בעולם כולו עולים הרבה יותר מכל פאנל מקביל אחר?שאלתם את עצמכם את השאלה הזו...אז eldan תלמד לכבד בתגובות שלך אנשים שכותבים באחריות מה שהם כותבים ולא ממציאים מסקנות סתם..
עם תגובות כל כך פוגעניות ותוקפניות ולא בפעם הראשונה באתר הזה,אני סיימתי את חלקי פה ... היו ימים יפים יותר לדיונים באתר הזה וחבל שזה השתנה..
תשמרו על עצמכם ותהיו כולכם בריאים .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Sourc3
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 06, 2017
הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 1138

#43  נשלח: ה' 30/07/2020 12:58

באמת שהסיבה היחידה שאני פוחד לקנות סמסונג זה בגלל כל הפוסטים פה בשנים האחרונות
פרופיל | שלח הודעה | חפש
dudis
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 26, 2005
הבעות תודה: 93
מספר הודעות: 1165

#44  נשלח: ה' 30/07/2020 13:02

shlomore
·התגובה שלי לא הייתה ילדותית ואין לי שום מניות באף חברה , כפי שאמרתי כל טכנולוגיה והייתרונות שלה ,זה שמסך עולה הכי יקר זה לא אומר שהוא הכי טוב , חשבת לרגע שהיצרן לוקח בתוך העליוות את הסיכון להחלפת מסך עקב תקלה ובמקרה של אולד צריבה ? או שפשוט עלות הייצור של אולד גדולה יותר או .....דווקא הפוסטים שלך שבאו אחד אחרי השני על LG מראים שיש לך קשר לחברה .....
פרופיל | שלח הודעה | חפש
eldan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 12, 2018
הבעות תודה: 18
מספר הודעות: 367

#45  נשלח: ה' 30/07/2020 14:23

Sourc3
·
אני מצטער לאכזב אותך אבל אל תאמין לכל מה שאתה קורא פה בפורום . תאמין רק למראה עינייך או מומחים מוסמכים .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > טלוויזיות LCD,LED עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה