מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

LG vs. Sony: Battle of the OLED TVs

עמוד 2 מתוך 3
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  הבא 
   פורומים > וידאו > פורום OLED בחסות LG
מחבר הודעה
yarino
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 151
מספר הודעות: 3010

#16  נשלח: ה' 08/10/2020 14:21

ומה למעשה תקבל אם תקנה עם 2.1?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005
הבעות תודה: 582
מספר הודעות: 1692

#17  נשלח: ה' 08/10/2020 14:30

Huber

אגב, אתה אוהב מאוד לינקים והפניות, אז הנה הפנייה בשבילך, מחיפוש שעשיתי בגוגל לפני מספר שניות:

https://www.whathifi.com/reviews/sony-kd-48a9-48-i...

הם מעניקים ציונים יוצאי דופן לסוני , בכל הקשור ל איכות תמונה וסאונד וקובעים כי :

הסוני משמעותית טובה יותר בפירוט , בחדות והרבה יותר טובה בכל הקשור לתנועה מה -LG.

שלא לדבר על סאונד, שזה ככל הנראה ליגה אחרת.

ולסיכום הם קובעים כי:

The Sony KD-48A9 is a stunning TV.

The quality of TVs below 55 inches in size has been limited for years, but LG has blown the doors off those limitations by making a 48-inch OLED panel available. Sony has taken LG’s panel and, with its own picture processing and audio wizardry, raised the benchmark previously (and briefly) held by LG’s own OLED48CX.

כאמור, גם הביקורת הזו, לא מעלה או מורידה בעיני, כי כאמור השיקולים שלי לא התבססו רק על העובדה שיש לסוני איכות תמונה וסאונד טובה יותר, אלא גם על זמינות המוצר בישראל ובכלל, כל ההתיחסות הייתה בהתאם לפונקציות המשניות שהמוצר צריך למלא אצלי.

וכאמור, ממתין להבין ממך, איפה הטעות , לדעתך, בכל הקשור ל 2.1 ורכישה היום, של 2.0

רן
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
ht-friend
ht-friend

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2973
מספר הודעות: 49397

#18  נשלח: ה' 08/10/2020 15:51

נו, אז חזרנו לדיון? לא רק אני צריך להגיד את המילה האחרונה מסתבר

אז אני אצטט את עצמי:

Huber כתב:
בוא נגיד ככה - אתה לא יכול לטעות עם אף אחת מהן, אלא אם כן אתה גיימר ואז ה LG פשוט לוקחת בגדול. בסופו של דבר הוא ממליץ על ה LG בגדול אבל שוב, בחלק מהדברים הסוני ניצחה ואם אלו דברים שקריטים לך, אולי הסוני יותר תתאים לך.
·

בניגוד אליך, וזו הנקודה שאתה מפספס, אני לא מאמין שאני (או אפילו אתה למרות כל מה שתגיד) או רובנו פה נצליח לראות את ההבדל איכות התמונה בין שני אופציות. אתה ממשיך להתעקש ש"איכות התמונה טובה יותר בסוני" ועם זה אף אחד לא מתווכח איתך, לא אני ולא הביקורות, מצד שני אתה שוב שוב מתעלם מכך שהרב המוחלט של המקורות מציינים שוב שוב שההבדל באיכות תמונה קטן מאוד ולרב האנשים לא יהיה רלוונטי וכתוצאה מכאך לא השיקול הראשי בבחירה בין השניים. עקב כך - אני לא רואה שום הגיון לקחת אופציה אחת שאינה FUTURE PROOF (כן, אתה מחליף טלווזיות כל שבוע, הבנו - רובנו המכריע לא ונשארים עם מוצר כזה שנים, אני למשל עם ה OLED שלי כבר כמעט 4 שנים).

כפ שכבר אמרתי בתחילת הת'רד - יש דברים שטובים יותר בסוני (למשל איכות הקול, וזה למי שאין מערכת סאונד יעודית יכול להיות הנקודה שתכריע לכאן), ויש דברים שטובים יותר ב LG (כגון היתרונות לגיימרים, נקודה שיכולה להכריע אצל רוכש אחר לשם), אבל איכות התמונה היא לא השיקול המהותי ואת זה כנראה קשה לך לקבל וכנראה לא תקבל - זכותך, זה לא משנה את העובדה שזה מה שרב המקורות ברשת שהשוו בין השניים מציינים.

הנה השוואה של אחד מהמקורות שאני ורבים אחרים פה מחשיבים כאחד היותר מקצועיים. בחלק מהמיקרים הסוני מציגה פתרונות יותר טובים ובחלק מהם ה LG - גם פה אין מנצחת ברורה, מה שמחזק את הטענה שאין פה בחירה לא נכונה מבחינת איכות תמונה נטו:

בהתחשב בעובדה שהסוני לרב יותר יקרה (ולמיטב זיכרוני בלא מעט) ולא מגיעה עם תמיכה ב HDMI2.1 - אני אישית לא הייתי בוחר בה. אפילו אם היא הייתה מגיעה עם HDMI 2.1, עדיין לדעתי ולפי כל הפידבקים מרב הסקירות ההבדל בנהן בכלל לא מצדיק את ההפרש במחיר.

אז תתחדש, אני בטוח שתהנה מהטלוויזיה עצמה כי אחרי הכל טלווזיה רעה היא לא, להיפך, היא מצויינת, אבל הסיבה היחידה לבחור בה ולשלם את הפרימיום היא כפי שציינת - העובדה שאין 48" של LG זמין כרגע בארץ. בכל שאר הדגמים/גדלים הטענה שלי עדיין תקפה - אין שום הצדקה להפרש במחיר או לבחירה במוצר ללא FUTURE PROOFING, במיוחד שמשלמים יותר על הבחירה ללא.

אז ברשותך אני פרשתי ונותן לך את המילה האחרונה אם תרצה להגיב - לי אין יותר כבר מה להגיד בנושא ואני חושב שמיציתי. שוב - תתחדש

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
פרופיל | שלח הודעה | חפש
RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005
הבעות תודה: 582
מספר הודעות: 1692

#19  נשלח: ה' 08/10/2020 16:12

אני מנסה נואשות להעביר את הדיון לפסים מקצועיים, אך אתה נשאר תקוע בהתיחסות אישית, בכל הקשור להבנה שלי, או ביכולות איבחון תמונה שלי, או בעושר הכלכלי שלי.
חבל.

בוא נדלג על האפשרויות שלי להבחין בין אמצעי תצוגות, או אם אני מסוגל, כלכלית, להחליף מוצרים בשווי הזה, אחת לשבוע, זה לא חלק מהדיון.

הכתבה שצרפת, לשם שינוי, היא אכן כתבה רצינית יותר מהכתבה החובבנית והרשלנית שבחרת להסתמך עליה בתחילת השרשור.

אין מחלוקת, כי הבחור מבין בוידאו, אבל על מנת להבין מה הוא אומר, גם נדרשת הבנה בוידאו ובמושגים בהם הוא משתמשו , הסבריו אכן מחזקים אצלי את הדיעה, שלא ממש תהיה בעיה להבחין בהבדלי האיכות בינהם, כאשר שני המסכים יהיו מכוילים ויעמדו אחד ליד השני.

שום בעיה

לצערי, עדיין בחרת להתחמק מהשאלה הפשוטה: באיזה אופן, לדעתך, רכישה של 2.0 היא טעות היום?
ההתיחסות היחידה שלך לנושא, היא בבחירת צמד המילים המפוצצות ה Future Proof שהן לא ממש מחזיקות מים בתחביב שלנו.

אז אני שואל שוב, איך תבוא לידי ביטוי אותה "טעות" לדעתך, הנוגעת לרכישת 2.0 היום ולא 2.1,, ככל שהמשתמש מבקש לצפות בסרטים וסדרות על מסך של 48" (ויש חשיבות לגודל) ממרחק סביר?

אנא נסה להסביר את הדברים באופן מקצועי ותשתדל לא לרדת לפסים אישיים, היכן לדעתך הטעות?

ואם אתה בוחר לפרוש, טרם מתן הסבר לקביעה החד חד ערכית שלך כי מדובר בטעות, זה גם בסדר מבחינתי...

רן
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
ht-friend
ht-friend

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2973
מספר הודעות: 49397

#20  נשלח: ה' 08/10/2020 16:15

Huber כתב:
אז ברשותך אני פרשתי ונותן לך את המילה האחרונה אם תרצה להגיב - לי אין יותר כבר מה להגיד בנושא ואני חושב שמיציתי. שוב - תתחדש
·

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Alon_Solo (אלון)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 17, 2008

הבעות תודה: 338
מספר הודעות: 3339

#21  נשלח: ה' 08/10/2020 18:51

מסכים עם שניכם. תקן 2.1 הוא nice to have. כלומר זה משהו שעדיף לא לוותר עליו אבל גם לא יתרום הרבה למישהו שאיננו גיימר.
כיום גם כשאין 2.1 מלא, הרבה פעמים מיישמים פיצ׳רים ספציפיים. אני חושב שהמשמעותי שבהם הוא הeARC.
היום, פרט לתכני HDR, גם 1.4 מספיק עבור סדרות וסרטים.
רק מחשב חזק יכול באמת לנצל יכולות של 2.1 ומי שצופה בסרטים וסדרות סביר שיזרוק מסך עם 2.0 לפח לפני שהיעדר 2.1 יהפוך למגבלה.

למי שלא מכיר - להלן תקציר של השיפורים בתקן 2.1 מול 2.0 (לגבי dynamic HDR לא מבין עד הסוף אם יש משהו בנוסף למה ש-2.0b כבר יודע לתת ב4K עד 60 הרץ)
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Pickard
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2005
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 120

#22  נשלח: שבת 17/10/2020 8:07

שלום רב

אני מבקש לדעת את מידות של יחידת האלקטרוניקה שנמצאת מאחורי המסך oled 77 של סוני ו LG , בעיקר חשוב לי הרוחב.

אשמח לעזרה בנושא הזה למי שיש טלוויזיה קיימת למדוד עם מטר את היחידה האחורית במסך .

הכנסתי קישור לתמונות של הטלוויזיות בחלקן האחורי.

תודה מראש

צח

פרופיל | שלח הודעה | חפש
י-א
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 12, 2005
הבעות תודה: 12
מספר הודעות: 1001

#23  נשלח: א' 18/10/2020 14:10

האם המדור הזה מעדיף את טלויזיות LG בגלל החסות? למה אין מספיק דיבורים על סוני?

אגב, לא ראיתי בארץ סוני OLED בגודל 48"

טלHD
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2008
הבעות תודה: 992
מספר הודעות: 13277

#24  נשלח: א' 18/10/2020 14:15

Pickard כתב:
שלום רב

אני מבקש לדעת את מידות של יחידת האלקטרוניקה שנמצאת מאחורי המסך oled 77 של סוני ו LG , בעיקר חשוב לי הרוחב.

אשמח לעזרה בנושא הזה למי שיש טלוויזיה קיימת למדוד עם מטר את היחידה האחורית במסך .

הכנסתי קישור לתמונות של הטלוויזיות בחלקן האחורי.

תודה מראש

צח
·

ב LG77CX הבליטה עם ה"אלקטרוניקה" בגב המסך היא 160 ס"מ.
רוחב המסך עצמו 172 ס"מ.
(1) הבעות תודה: Pickard
פרופיל | שלח הודעה | חפש
טלHD
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2008

#25  נשלח: א' 18/10/2020 14:16

י-א כתב:
האם המדור הזה מעדיף את טלויזיות LG בגלל החסות? למה אין מספיק דיבורים על סוני?

אגב, לא ראיתי בארץ סוני OLED בגודל 48"
·
ישפאר התחילו להביא את ה 48".
יש כאן חבר בפורום שכבר קיבל והתקין.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
י-א
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 12, 2005
הבעות תודה: 12
מספר הודעות: 1001

#26  נשלח: א' 18/10/2020 14:19

טלHD
·
לא מופיע בשום חיפוש בארץ, לא באתר היבואן ולא בשום מקום.

יש לך מידע מחיר?

טלHD
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2008

#27  נשלח: א' 18/10/2020 14:33

י-א כתב:
@טלHD
·
לא מופיע בשום חיפוש בארץ, לא באתר היבואן ולא בשום מקום.

יש לך מידע מחיר?
·

תיכף....בעל המסך יענה לך
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Pickard
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2005

#28  נשלח: א' 18/10/2020 15:31

טלHD

תודה רבה על המידע שרשמת עבורי.

אני חייב לפתוח את הגבס בשביל להתקין את ה LG 77 CX . יש לי רק 137 ס"מ כרגע בנישה.

צח
פרופיל | שלח הודעה | חפש
TheCoolest (ארתור ליברמן)
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2007

הבעות תודה: 1761
מספר הודעות: 14685

#29  נשלח: א' 18/10/2020 17:21

Pickard
·
שים לב, שכדאי מאד שהחלק האחורי של המסך לא יהיה אטום לגמרי בתוך הנישה. החלק האחורי מכיל את כל האלקטרוניקה, ופתחי האוורור בחלק העליון נועדו לקירור הרכיבים. תוודא שהנישה לא אטומה מלטמה ולמעלה, ע"מ לאפשר זרימת אוויר.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Pickard
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2005

#30  נשלח: א' 18/10/2020 17:29

תודה רבה על ההמלצה הזאת כמובן אדאג שיהיו פתחים מהצדדים בכדי שאוויר חם יצא החוצה.

צח
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > פורום OLED בחסות LG עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה