תמונות השיפוץ של הטכניקס SL-1200MK2 + טכניקות קטעי וידאו

פורום המיועד לציוד אודיו וינטאג' על כל סוגיו וכן אודיו אנלוגי - פטיפונים, ויניל וטייפים
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 72 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

מאסטרמיקס , כול הכבוד , בהחלט עבודת שיפוץ על רמה , אני מאחל לך שתעשה איתו המון מיקסים ושתהנה . הצבע ממש נפלא לדעתי ויותר טוב מהצבע המקורי
לZY אפשר להשיג אותו אבל הפטיפון הזה היה פטיפון לDG , ובניגוד לאחרים היה לו משקל גדול מאוד ואיכות צליל טובה כך שיכולת לשים אותו גם במערכת ביתית (למרות שהוא דיירקט דרייב ). המאסיביות שלו והשרידות שלו הפכו אותו למושא הערצה ולכן גם בשנים שבהם לא היה פטיפון אחד לרפואה , ורק DG היו משתמשים בו המשיכו לייצר אותו .(הייתה תקופה שבאירופה יכולת להשיג רק תקליטונים כי כולם הלכו על הCD )

zy
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #17 

O.K ג'וקר, למדתי, הבנתי.

ועדיין כל השירשור / השיפוץ הזה נראה לי הרבה מהומה על מאומה (לפחות מבחינה אודיופילית, אולי מבחינה צבעית :?: ).
javascript:emoticon(':hammer:') javascript:emoticon(':bat:')

chalmh
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 67 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

zy כתב:
.
ועדיין כל השירשור / השיפוץ הזה נראה לי הרבה מהומה על מאומה (לפחות מבחינה אודיופילית, אולי מבחינה צבעית ).
...
אני לא סבור שהשיפוץ הוא מאומה אבל זה תלוי בעיני המתבונן. לא תמיד שיפוץ משנה את הביצועים הטכניים של הציוד המשופץ. לעתים זהו גם שיקום אסתטי או שיפור חיצוני שהופך את הציוד ממשהו שגרתי למשהו שונה ומלא חיים. זה כמו לאכול את אותו האוכל בשתי מסעדות שונות.
אני חושב ש-MASTERMIX רק רצה לשתף את הפורום במה שהוא עשה כדי לתת לאנשים כיוון לרעיונות אם למי מהם יש משהו דומה על הפרק.
MASTERMIX בהחלט השקיע עבודה ומחשבה בשיפוץ וזה נראה בתוצאה הסופית (אני מאמין שגם בשמיעה) המושלמת. אז למה לא לתת את הקרדיט?
מבחינה אודיופילית אין שום נקודת ייחוס מוחלטת לפטפון זה או אחר וזה סובייקטיבי לחלוטין ללא אמות מידה. כל אחד הוא אודיופיל בפני עצמו ובעיניו הציוד שברשותו הוא האודיופילי הטוב ביותר באותו רגע נתון ומה שיש לו.
אני יכול להבטיחך שגם מחרשת ה-JVC שלי (ששיפצתי, גם מבחינת הביצועים הטכניים) עומדת בכבוד (אם לא למעלה מזה) מול כל פטפון שערכו גדול בסדר גודל מבחינה כספית. אז ה-JVC הוא פטפון אודיופילי? כנראה שבעיני רבים לא, ובעיני הוא כן.
חנן,

מערכת מנצחת תלוייה בטיב המחט ואפשר גם אפשר לחברה למחרשה.
תחי המחרשה !!!

MASTERMIX (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

היי zy

אני מעלה לך את ההיסטוריה שלו עכשיו שם לב למפרט הבא :
גם מבחינה אודיופילית אולי תמצא שם כמה הקשרים....ואני חושב שלזלזל בטכניקס זו טעות לשמה (i) ותחשוב קצת לפני....

הפטיפון היה שוכב מעל ארון בגדים הזרוע נשברה המכסה התרסק ויחד איתו גם כמובן המחט
שלא לדבר על משקולת איזון שנעלמה העיגול שמתאם לתקליטי T-45 עם החור הגדול ומעבר לכך
נעשו המון מאמצים בכדי להשיג את החלקים במחירים סבירים רק לדוגמא אני אתן לך זה שבקשו על הזרוע עצמה - 1000 שקל "חולי נפש"
לפני עבודה כמובן שאני השגתי בהמון פחות ועבודה היא שלי ...מה שנחסך ממשהו שאולי לא היה מבין כמוני בשיפוץ שלו
יש להעביר את צמת חוטי הזרוע יש להלחים את כל הצמה לבסיס מעגלי רק להשיג את המשקולת עלה 330 שקל שזה ממש לא מעט בעיניי אבל לא היו המון ביררות ולכן זה נקנה אם אמצא את התמונה של איך שהוא הגיע אלי אני יעלה אותה כמובן ,שניה הנה מצאתי אותה כבר מעלה את השאר אתה תבין כבר לבד ...
מקווה שעזרתי לך מעט להבין מה בדיוק שוקם בו ,
אם היית משקיע מעט בקריאת ההודעות ולא היית לוקח את הנושא שלי בצורה שלילית וקצת מפרגן אולי היתה נהנ קצת יותר..
שזה משהו שאני חושב לא היה מזיק...אולי היתה נהנה יותר גם מזמנך הפנוי וחבל שכך...
לפחות היתה רואה שזה כבר נכתב אבל בכל זאת התאמצתי קצת יותר עבורך , מקווה שלהבא תעריך קצת יותר ואני לא כועס עליך אני אומר לך את זה בצורה חברית ביותר פשוט חבל אח יקר...

קבל תמונה :[/u]

כמו שתראה בתמונה כבר הושלמו המכסה והעיגול של התקליטי 45 עם החור הגדול...

http://img245.imageshack.us/my.php?imag ... 511ve9.jpg

בנוסף אני חושב שמה שאמר חנן אז לזה גם התכוון המשורר...

ציטוט :
אני חושב ש-MASTERMIX רק רצה לשתף את הפורום במה שהוא עשה כדי לתת לאנשים כיוון לרעיונות אם למי מהם יש משהו דומה על הפרק.
נערך לאחרונה על ידי MASTERMIX ב 27/12/2007 18:06, נערך 5 פעמים בסך הכל.
דווקא את מה שהכי קרוב אלינו - אנחנו לא מצליחים לראות.. .

http://mastermix-production.blogspot.com/

המשך גלישה נעימה .. (f)

MASTERMIX (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #20 

truejoker חבר יקר משכבר הימים
אני חושב שגם אתה נתת את ההסבר המוצדק ותודה רבה רבה באמת יופי של פירגון ראוי לשבח !
דרך אגב אני חושב שהפטיפון הזה מצוייד כמעט בכל אופציה אפשרית לשיפורים טכניים...
תקנו אותי אם אני טועה.........ואני חושב שאני לא.
כמו כשבר אמרתי פטיפון היסטורי עם המון עבר עוד משנת 66 שנכנסה חברת טכניקס לעולם בכלל אם אני לא טועה בשנים..הם שיכללו את הדגמים עד לדגם הזה שיצא בשנות ה-80 .

אין לי בכלל ספק שבעיני הוא הפטיפון ב ה' הידיעה שהוא זה שמיצג המון בתחום הפטיפונים ובכלל בתחום האנלוג.
רק למי שיצא פעם לפרק אחד או שניים כאילו לפחות מבין את המשמעות למרות שאנני מזלזל באף פטיפון שונה או אחר מזה המדובר
וההיפך מכך אני רק משכיל מיום ליום בנושא זה בזכות הפורום שלנו , ולכן כבוד הוא לי !

המשך גלישה נעימה .. (f)

zy
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #21 

MASTERMIX,

בפורום שמתבסס על תאור מילולי ותמונות בלבד, לא ניתן לנחש מעבר לכך (אולי קצת לחוש את ההתרגשות שבדבר ובכך הצלחת ולכן ברכתי וגם הוספתי שאלות....).

מה לעשות שבפתיחת השירשור לא הצלחת להעביר (לפחות אלי, אבל אני מניח שלא רק אלי) אפילו רבע ממה שעשית בפועל בשיפוץ המכובד הזה, כפי שמתבטא בתאור השני שהוספת בגין בקשתי ליתר פירוט.
היות ויש כוונה להעביר ובצדק, את תאור השיפוץ לארכיון האתר- ממליץ לך לרכז, לנסח ולצרף תמונות של כל שלב ושלב (אם יש כמובן) באופן כרונולוגי על מנת שיכסה הפרמטרים הרבים שהתמודדת איתם ודרכי פתרונם, כך יוכל הדבר להוות קטליזטור ובסיס ידע לקוראים.
בהצלחה.

chalmh,

אם רק נפרגן ב"תתחדש ותהנה" וואו איזה יופי וכאלו נפספס המון ולכן..............................
javascript:emoticon(':hammer:') javascript:emoticon(':bat:')

MASTERMIX (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #22 

zy ידידי היקר תודה רבה וסליחה
אולי נוספה הטעיה קטנה שלא העלתי את התמונה האחרונה שהעלתי פה וזה לא בזדון !
זה פשוט כנראה פוספס , משהו...(אבל אני יעלה אותה כבר בדף מספר 1) לצורך תיקון.
עימך הסליחה .
אני חושב שבכל זאת וגם אם התמונה לא הועלתה היתה צריך לפרגן בהודעתך הראשונה לפחות במעט ולהעיר הערות כרצונך ולא לשלול ישר , מפאת "הכבוד של בין אדם לחברו" ותאמין לי...
הושקע פה עמל רב מאוד בהעברת המידע ולא כפי שציינת לפי ציטטותך
"אפילו רבע ממה שעשית בפועל" כפי שאתה טוען לצורך הצביעה בלבד ישנם אלמנטים נוספים ורבים עד שמגיעים למצב הצביעה עצמה, הפרוק וההרכבה והשיפוץ בכלל , ככה שאני חש שאין הערכה מצדיקה ומדוייקת מצדך לעבודתי .
אבל "בקטנה" ממש לא מפריע לי אם כי נתתי לך המון התיחסות לך ולהודעתיך
הרי אני לא כועס עליך בעיניי הפסדת משהו בלהנות מפורום שכזה ופשוט חבל מאוד באמת..

לגבי שאלותיך בעיניי הם מיותרות זה צויין בנושא עצמו שלא צולמו שלבי הפרוק עצמו
חבל שקראת בזלזול ונורא מצער אותי לדעת זאת, אבל אני יענה לך שוב ,אז כן יש תמונות נוספות אבל הם לא מהפרוק וההרכבה אלא :
"מהפינישים" הסופיים והם יועלו בשבוע הבא עלינו לטובה יש למה לצפות..
מעבר לכך ידוע הדבר שאני משפץ טכניקסים משכבר הימים ויעיד חברי הטוב Ozen ששמו הולך לפניו בהודעתו הקודמת בדף מספר 1
שכנראה הועיל כמו כל שאר החברים לקרוא את הודעותי בנושאים שונים ובמיוחד בנושא:
"אני חדש כאן" שהועלה ע"י בכניסתי הראשונה לפורום משהו שמרמז לפחות בשיפוץ טכניקסים "וזה לא הכי קשור לנושא זה" :? אבל....
אם תקרא יש המון פרטים עלי ועל מקצועי כנ"ל גם על תחביבי .
המשך גלישה נעימה ידידי (f)
נערך לאחרונה על ידי MASTERMIX ב 27/12/2007 15:58, נערך 9 פעמים בסך הכל.

המשך גלישה נעימה .. (f)

MASTERMIX (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #23 

Ozen כתב:מסטרמיקס, שיחקת אותה! :D

מאז שאמרת שאתה משפץ פטיפונים חיכיתי לראות מהיצירות שלך!

יש עוד? :wink:
...
וגם הציטוט לפניך , את השאר אני משאיר לך.

לגבי מה שרשמת : לדבריך העתקתי חלק לא מועט ממשפטך

"בפורום שמתבסס על תאור מילולי ותמונות בלבד, לא ניתן לנחש מעבר לכך "
האמת שהמשפט שרשמת נשמע ומצטייר בטון נורא מזלזל בפורום עצמו (את זה אני משאיר למנהלים) או לכל מי שחושב שייש קצת צדק בעולם ושלפגוע זה ממש לא יפה במיוחד אם אתה אוכל מאותה הצלחת, אם זה בפורום, או אם זה בין אדם לחברו.

אותי הצחיק הדבר, מכוון שבשביל זה נועד הפורום אלא אם כן אתה חושב אחרת..ואני משאיר את זה ככה .

1. לתאור מילולי
2. תמונות להמחשה !

אם לא נרשום בפורום אז איפה בדיוק ??...נתלה מודעה ברחוב על הלוח מודעות :?:

גלישה נעימה והמשך יום נעים לך ולכל חברי הפורום (f)

אוהב אותך (l)

המשך גלישה נעימה .. (f)

Ozen
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #24 

מסטרמיקס, לא סיפרתי שגם אני ניסיתי לתקן פטיפון שמצאתי ברחוב והיה חלק ממערכת שלמה (רסיבר, TAPE, TUNER ופטיפון)...

ניסיתי לפרק את הכל, רק בשביל לשמר את הפטיפון (שאפילו לא הסתובב).

הצלחתי להפריד את הפטיפון, ולגרום לו לעבוד.

אבל...

הייתי צריך למצוא לו הארקה. חיפשתי וחיפשתי, עד שפתאום החוט הארקה שהחזקתי נגע בטעות ב+... BOOM!

הרסיבר הזול שהיה לי, נשרף...
הלוח אם של המחשב (שאליו היה מחובר הרסיבר גם כן), נשרף (מזל שהייתה אחריות)...

הסיבה העיקרית שרציתי לבנות היא שגם את הרמקולים שלי בניתי, ורציתי לנסות...

בקיצור...

בסופו של דבר קניתי פטיפון... :roll:

מה למדתי מזה? - לא להתעסק עם אלקטרוניקה בלי ידע בסיסי אפילו... :roll:
לפחות היה פיצוץ מגניב... :P

MASTERMIX (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #25 

אתה גנוב אתה אחי Ozen מלך של סיפור

הבום ! ואיך שאתה מספר את זה העלה בי חיוך למרות הטרגדיה אבל סיפרת את זה כל כך מצחיק שפשוט לא יכולתי
מה שכן החזרת לי את המצב רוח שוב ושוב תודה לך מלך ! 8)

אתה פשוט מלך זהו (וזה סופי) לפחות היה פיצוץ מגניב... :wink: .
אוהב אותך אחי (l) (Y) אתה בנאדם מצחיק :lol: .

המשך גלישה נעימה .. (f)

chalmh
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 67 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

גם למי שמתיימר להבין באלקטרוניקה קורים לעיתים BOOMים כאלו. ואלקטרונאי שלא העיף פעם איזה פיצוץ של קצר או חיבר קבל אלקטרוליטי הפוך בקוטביות הוא לא ...
זה חלק מהחוויה והסיכון במקצוע :lol:
חנן,

מערכת מנצחת תלוייה בטיב המחט ואפשר גם אפשר לחברה למחרשה.
תחי המחרשה !!!

MASTERMIX (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #27 

היי zy ידידי היקר

קבל כמה לינקים במיוחד עבורך (תלחץ על התמונה כדי להגדיל אותה)

http://djsqul.djshop.pl/images/_technic ... abinet.jpg

http://djsqul.djshop.pl/images/_technic ... inet-1.jpg

אני רק מקווה שתעריך את מה שתראה שם.

(העלתי אותם גם בכותרת הנושא) - להשלמת כל המערך לפי סדר כרונולוגי.

המשך גלישה נעימה .. (f)

Ozen
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #28 

MASTERMIX כתב:מה שכן החזרת לי את המצב רוח שוב ושוב תודה לך מלך ! 8)

...
שמע, גם אותי לא פעם משמח לקרוא מה שאתה כותב - אף פעם לא פגשתי בן אדם כל כך מפרגן :) (b)
chalmh כתב:גם למי שמתיימר להבין באלקטרוניקה קורים לעיתים BOOMים כאלו. ואלקטרונאי שלא העיף פעם איזה פיצוץ של קצר או חיבר קבל אלקטרוליטי הפוך בקוטביות הוא לא ...
...
אז אתם אומרים שזה חלק מהכיף? :?

נו טוב, מאז שהייתי קטן אהבתי לפרק דברים, אבל זה הBOOM הכי חזק שהיה לי עד כה... :P

MASTERMIX (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #29 

Ozen כתב:
MASTERMIX כתב:מה שכן החזרת לי את המצב רוח שוב ושוב תודה לך מלך ! 8)

...
שמע, גם אותי לא פעם משמח לקרוא מה שאתה כותב - אף פעם לא פגשתי בן אדם כל כך מפרגן :) (b)
chalmh כתב:גם למי שמתיימר להבין באלקטרוניקה קורים לעיתים BOOMים כאלו. ואלקטרונאי שלא העיף פעם איזה פיצוץ של קצר או חיבר קבל אלקטרוליטי הפוך בקוטביות הוא לא ...
...
אז אתם אומרים שזה חלק מהכיף? :?

נו טוב, מאז שהייתי קטן אהבתי לפרק דברים, אבל זה הBOOM הכי חזק שהיה לי עד כה... :P
...
בעודי שומע את האלבום של AL STEWART - THE YEAR OF THE CAT
עם הטכניקס המשופץ ומתענג לי עם הצלילים שלו מקורבל לי במעיל שלי שלא מכבר ראה וחש את הקור של בחוץ ישר רצתי למחשב לראות מה קורה בפורום והנה אני כאן קורא את התגובות ....אתה יודע מה ...
אתה מזכיר לי עכשיו נזכרתי במשהו אני מתחיל לצחוק למרות שזה כאב שמע OZEN סיפור של החיים.

שהייתי ילד קטן עניין אותי איך פועל המנוע הקטן של המכוניות משחק ...שמע תמות מצחוק
היה לי אוטו שנורא אהבתי על שלט כזה עם אורות מנצנצים , אז היתי ילד אולי בגיל 7 משהו כזה או אולי 6 וחצי לא זכור לי במדוייק מה שזכור לי כבר יסופר..

יצא לי פעם פעמיים לפרק מנוע חשמלי לראות איך הוא נראה מבפנים...מתוך סקרנות של ילד
אבל זה היה טיפה שונה שחקתי איתו עד שנגמרו הסוללות ואז נחש מה עשיתי..?
"הרבצתי פרוק" לאוטו וחיפשתי איך לפרק את המנוע עד שהגעתי לרעיון של הפרוק אולי שעה אני משחק מארגן מאבא טסטר וכיוצא בזאת..ובסוף ואאללה הצלחתי יצא המנוע,
אבל היתה בעיה לא היה לי עוד סוללות בכדי להפעיל אותו אז חיברתי זוג חוטי חשמל אליו הלחמתי עם מלחם כבר אז אבא אמר לי תזהר המלחם חם ואני בטיפשותי שחכתי את זה קורה לא...?
"ילד" שמתי אותו על כבל חשמל שהיה בסביבה ואתה מתאר לעצמך כבר בטח מה קרה....הלך הכבל ואמא באה ואומרת לי מה זה יש ריח של שריפה...אחחח "עוד שניה חשבתי חביבי מפה והלאה ממני לא יצא כלום... :?
אבל מזל שלי הוא שזה לא היה מחובר לחשמל למעשה היה לי מזל פעמיים בפעם הראשונה הכבל נמס מהחום ו-השניה זה שחיברתי את המנוע ישירות לחשמל ומה קרה.... BOOM "לפחות היה פיצוץ מגניב" :wink: חחחחחח שמע עפתי משם איזה מטר וחצי מה אני יגיד לך כולי רעדתי מאז לא התקרבתי לחשמל אולי איזה שנה מה שנקרה "פחד מוות" :lol: :lol: :lol: עכשיו אתה מבין למה הצחקת אותי בסיפור שלך "על הפיצוץ המגניב" :P
מה אני יגיד לך חבר יקר "זהירות חשמל זה מחשמל"
לפעמים לטוב ולפעמים לרע אבל תמיד טוב לנסות אם לא מנסים לא מצליחים והנה לך התוצאה לפניך ...
אז אולי הצלחתי מאז ועד היום תמיד טוב לדעת יותר ולהתיעניין זה בטוח ולכן אני כאן .
אותי אף אחד לא לימד איך לטפל בטכניקסים הסטאז' הוא של "החיים" הדיפלומה שקיבלתי היא מהקהל וכמובן ממכם בזה אין לי ספק :P חוץ מאחד שקצת הרס לי ת'שימחה אבל אתה החזרת לי אותה .
אני חושב שתמיד זה נחמד וכייפי לפרגן לכולם הריי בחייך למה אנחנו כאן אם לא להעביר את השעות בכייף ותאמין לי שלי אישית היה תפקיד לא קטן לפני שנה שנתיים בערך ניהלתי פורום של רדיו 91 FM וגם היום יש איזה פורום קטן שלי בבניה או איך שאפשר להגדיר את זה - אין לי ממש הרבה זמן אליו אבל תמיד פרגנתי לכולם וגם לאילו "שלא ידעו הכל.." וניסו להצליח אם זה מהקטן ועד הגדול, וזה בכלל לא עניין של "ללקק" לאחרים זה משהו שהוא באופי שלי אולי טוב לב לא ידוע עוד .....
"אין לדעת פעם אתה למטה ופעם למעלה" אבל להיות בנאדם טוב לחבריו זה תמיד בראש ובראשונה אצלי
אני איש פשוט תאמין לי ואם כבר אז עוד טיפ קטן עלי זה שעבדתי בערוץ-2 באולפני הרצליה אבל "בקטנה" אני איש פשוט מאוד לא מחפש דאווינים "לא איש של פוזות".

תהיה טוב יהיה לך טוב, ואתה בנאדם טוב את זה אני כבר יודע ! :אחלה:
הייתי מגדיר אותך "כמלאך שמשמח לבבות", למרות שאני יודע שייש פה עוד כמה כאילו שמסתובבים בפורום.

דרך אגב האלבום שסיפרתי עליו נמצא נטוש ברחוב יחד עם עוד איזה חבילת של תקליטים הקרדיט הוא לאבא של אישתי קוראים לו גרשון אני קורא לו "גרי" הוא כמו חבר שלי 8)
מה אני יגיד לך ידידי היקר "אנשים טובים". :wink: אני מאזין לי עם המוניטורים של TANNOY באולפן כרגע,
זה מה שנקרה "עונג שבת" ושכל משאלותיך יתגשמו אמן...

יהיה טוב ידידי משכבר הימים OZEN התותח !
אוהב אותך איש :wink: (l)

שתיהיה שבת שלום, גם לאילו שקצת הרסו לי ת'שבוע' שכחתי הכל..וסלחתי,
שבת של עונג וקודש לכולם פה אוהב אתכם אנשים . (f)
נערך לאחרונה על ידי MASTERMIX ב 28/12/2007 23:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

המשך גלישה נעימה .. (f)

MASTERMIX (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #30 

דרך אגב נזכרתי בעוד פרט של השיפוץ עצמו
בסוף שבוע שעבר השכן שלי ראה אותי למטה בבנין המשותף שלנו מכין במרץ רב את הפטיפון לצבע , משפשף ממרק ומלטש, הוא נורא סקרן לראות אותו כבר.......
היום ראיתי אותו בבוקר לפני שיצאתי לעבודה הייתי חייב לספר לו שהוא כבר מוכן
הוא לא האמין "היה מהיר" חחחח (הצביעה)
בקרוב אני צפוי לארח אותו אצלי באולפן בכדי להראות לו את התוצאה של יום שישי שבת שלפני שבוע .
1.בשישי מירקתי ליטשתי הכנתי את "השטח"
2.בשבת ההכנה של הצבע יסוד קמתי ישר מהמיטה וירדתי למטה עוד הפרצוף שלי היה "מעוך" מהשינה בקושי פתחתי את העניים אבל "המטרה מקדשת" .
ואל תגיד שייש פה "חבר שאין לו חיים" . :arrow: זה פשוט מחוסר זמן תאמינו לי. :lol:

את התגובות שלו והחויה של לראות את "הסט אפ" והלוק החדש אני ישוב ויחזור לספר "לחבר'ה" שכאן .
את התגובות שלכם בפורום אני גם יעלה בפניו וישתף אותו בחברות של חברי הפורום
ומי יודע...? אולי יצורף לפרום שלנו גם אין לדעת..?.

בתקווה שיהיה לו זמן פנוי גם הוא עסוק לא פחות ממני.

שבת שלום אנשים (Y)

המשך גלישה נעימה .. (f)

שלח תגובה

חזור אל “וינטאג' ואנלוגי”