מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
avilior
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 192 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #13111 

Frankenweenie

סרט מצויר שחור לבן מבית דיסני.
ילד מצליח להחזיר את כלבו האהוב לחיים באמצעות רעיון שקיבל מהמורה למדעים, וכעת הוא צריך להסתיר את הסוד מהוריו ומשאר השכונה. סה"כ היה נחמד, די אפל יחסית לסרט מצויר ולא ממש מיועד לזאטוטים.
7/10

EFIBET
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 69 פעמים

יותר מסרט-חווית מולטימדיה

נושא שלא נקרא #13112 

הי

ראינו אתמול בלילה חייל אוניברסלי-3D
יותר אמיתי מבמציאות

שבוע קסום
אפי

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #13113 

The Ides of March

כמות לא מבוטלת של שחקנים טובים חוברת ליצור סרט בחירות ותככים על המירוץ לנשיאות ארצות הברית.

הסיפור מועותק מויקיפדיה: הסרט עוקב אחר הנעשה במטה הבחירות של מייק מוריס (ג'ורג' קלוני), מושל פנסילבניה ומתמודד לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית, בזמן הבחירות המקדימות לראשות המפלגה, המתקיימות במדינת אוהיו. סטפן מאיירס (ריאן גוסלינג) מכהן כיועץ התקשורת הצעיר והמוכשר של הקמפיין, תחת מנהל הקמפיין המנוסה פול זארה (פיליפ סימור הופמן). הסרט מתמקד ביחסים בין אנשי צוות המטה, הכולל גם את המתמחה הצעירה מולי סטרנס (אוון רייצ'ל ווד), וביחסים בין מאיירס לבין צוות המטה של המועמד היריב, המונהג על ידי טום דאפי התככן (פול ג'יאמטי), וכן כתבת הניו יורק טיימס אידה הורוביץ (מאריסה טומיי).

סרט עשוי היטב משחק נהדר של כל השחקנים מסתכמים בסרט טוב ומעניין לצפיה

מומלץ ביותר

8/10

avilior
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 192 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #13114 

elad2109 כתב:ענן אטלס- זהירות. הפרשנות שלי לסרט יכולה להיות ספויילר.
בסיכומו של דבר 9/10

הגיי שלעולם לא ישתלב, הזקן שהחברה דוחה, הסינים שמשועבדים כל חייהם,
האישה שנחותה על פני הגבר, הממוחשב שמוביל על הכפרי, השחור שמשרת את הלבן.

תעודות העניות הגדולות ביותר של החברה שלנו. הכל יחד בסלט של סיפורים שרק בדרך נס קשורים אחד לשני.

מזמן לא יצאתי כ"כ אמבוולנטי מסרט. מושקע כמו שרק הוליווד יכולה. שחקנים מהשורה הראשונה.
כבר התוודענו בעבר לטכניקה הדי שחוקה ונדושה של שזירת סיפורים רבים אחד בשני. בסרט הזה עשו בינהם תפירה די גסה
כדי להסביר בסופו של דבר שלא משנה מי המשפיל ומי המושפל. בסופו של דבר כל סיפורי העוולות שנעשים למיעוט כזה או אחר הם פסולים.

דווקא הערבוב הנדוש והתפירה הגסה בין הסיפורים השונים - מאפילים על הקיטש, על הhappy end.

למעשה תוך כדי כתיבת הביקורת, אני חושב שאני נוטה יותר לאהוב את הסרט מאשר לטעון שהיה שעשוע מספק.

שאפו לבמאי שגורם לצופים לקוות לאיזה טוויסט בעלילה. לצפות לסיפור אחד שמוביל לשני.
כל הסצינות נעשו עם אותם שחקנים, וזה רק מעצים את הצפיה. הגירוי להבין איך הכל מסתדר לינארית. אבל למעשה כולם מקבילים.

הסרט מתחיל מעורבב. פרטים נחפשים עוד ועוד. הצופה בטוח שבסופו של דבר הסיפורים יסודרו ברצף כרונולוגי או לוגי כשלהו
אבל דווקא החיבור הרעוע בינהם - מכריח אותנו להבין שהמשותף הוא לא ציר הזמן, אלא המסר.

מסר שמובא בצורה מאוד ברורה וגלויה. בלי כחל וסרק. על מגש של כסף, בלי לדרוש טיפת מאמץ מהצופה (בכל זאת אחרי 3 שעות..)
במהלך הסרט חשבתי לעצמי - אם יהיה פה חיבור מעניין, כזה שיגרום לי לחשוב על הסרט מחדש - אכתיר אותו ברש גליי הסרט הטוב ביותר של העשור.
אני חושב שחכיתי לסוג של אורגזמה, קטרזיס. אני חייב להבין מה הקשר בין הסיפורים.

לדעבוני, לא הייתה אורגזמה. אולי הייתי ממשיל את זה ל"כאב ביצים".
מצד שני, אומרים שקמה סוטרה היא הסקס הטוב מכולם.

כנראה שהם צודקים.

9/10
...
הסרט עשוי היטב עם משחק מעולה אולם דווקא הסוף הטוב והשחוק גרם לי להרגשת פספוס עזה. נראה שאם היה מובא כאן סוף אחר שהיה הופך את הקערה על פיה הייתי אומר שמדובר באחד הסרטים הטובים של השנה. אבל זה לא קרה. אני אישית חושב שהיה צריך לתפור את הסיפורים, לפחות בסוף, בצורה שישתלבו האחד בשני למסר חד וברור. התוצאה שהתקבלה כאן בסופו של דבר היא מארג סיפורים אשר ממוקמים ע"פ מימדי זמן שונים והמסר כאילו מדובר כאן בקבוצת מיעוט שמופלית לרעה לא עבר אצלי. אני מסכים לחלוטין שמדובר כאן בתפירה גסה, אולי גסה מידי.
בכל זאת מהנה.
8/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #13115 

Looper
בעתיד הלא רחוק מסע בזמן אפשרי אך מאוד לא חוקי
ארגון פשע מחסל אנשים על ידי שליחתם לעבר ושם ממתין להם רוצח המחסל אותם מייד כאשר הרוצח יודע שמתישהו ישלחו אליו את גירסתו המבוגרת
ברוס וויליס הצעיר לא הורג את גירסתו המבוגרת ומתחיל מרדף כאשר לכל אחד יש מטרה משלו

נחמד מאוד ורצוי לא לחפש יותר מדי הגיון במסע הזמן כי אין...
7/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #13116 

ziv_r כתב:The Expendables 2
קבוצת שכירי החרב נפגשים שוב להציל את העולם מפני חסר בחומרים גרעינים ובדרך כל מצילים עיירת כורים מפני עבדות.

ערבוב טוב של סצנות פעולה עם גיבורי הפעולה הטובים ביותר שאי פעם היו בקולנוע, יחד עם קלישאות אשר נאמרות במודעות גבוהה, יוצרות את סרט הפעולה הטוב ביותר של הקיץ האחרון. כמות הכוכבים כאן מרקיעה שחקים (בדיוק כמו סצנות הפעולה)
7.5/10
...
כמות הרוגים היסטרית, כל כדור מירי אוטומט תוך כדי נסיעה מוצא את מטרתו
אקשן טוב למדי
ואן דאם בתור הרע
מכבים את המוח ונהנים

(Y) לציון הסופי

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #13117 

The Devil's Advocate

עו"ד צעיר ומליח מקבל הצעה שאינו יכול לסרב לה, הצעה להצטרף לחברה עשירה וחזקה בתפקיד עתיר ממון והשפעה.

סרט עמוס בכוכבים מדהימים, בנהם אל פאצ'ינו שעושה עבודה מדהימה, שרליז תרון המהממת בצעירותה, וקיאנו ריבס שלמרות שבעיניי נחשב שחקן סביר ותו לא פשוט מתאים ליהוקית לתפקיד. למרות שמעורבים בסרט כוכחות אפלים, זהו אינו סרט אימה אלא סרט על מוסריות ובחירות אישיות, שגורם לכם בסופו שלה דבר לחשוב על מעשים, בחירות ותוצאותיהם.

8/10

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #13118 

העולם מצחיק

שני אחים ואחות בטבריה חיים את החיים. לכל אחד סיפור משפחתי לא פשוט. מסביב עוד דמויות מעניינות יותר/פחות. השזירה של כולם יחד מייצרת תמונה של עיר שהיא תפאורה למערכון של הגשש. הכוונה אינה שהדמויות הן ממש מהמערכון אלא ציוריות ומקוריות כמוהו. סרט עם הרבה רגישות לדמויות בבימוי, בתסריט ובמשחק.

8.5/10
Enjoy the Silence

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #13119 

Contagion

הסרט מ-2011 אז אני מרשה לעצמי מעט ספויילרים. מי שלא מעוניין שיעצור כאן.
התפרצות וירוס קטלני המועבר במגע מאיימת על אוכלוסיית העולם. אבל לאמריקאים אכפת רק מאמריקאים. אז הסרט הוא על אמריקאים.
אפילו כשבכפר סיני חוטפים מדענית כדי לקבל את החיסון הם מקבלים רק פלסיבו בתמורה לשחרורה. בכל מקרה הסרט עטור כוכבים: פלטרו, דיימון, לאו, פישבורן ואחרים. עשוי במקצועיות ובשטחיות. נגיעות קלות במה שקשור בחברות התרופות, הפוליטיקה העולמית, תגובות האוכלוסיה, משטר צבאי וכו'. במקום זה מקבלים שורה של סיפורים אישיים שרובם מתנהלים כמו עוד יום שגרתי במשרד. הסוף נוראי. במובן ההוליוודי.

6/10
Enjoy the Silence

lenso
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #13120 

Huber כתב:The Devil's Advocate

עו"ד צעיר ומליח מקבל הצעה שאינו יכול לסרב לה, הצעה להצטרף לחברה עשירה וחזקה בתפקיד עתיר ממון והשפעה.

סרט עמוס בכוכבים מדהימים, בנהם אל פאצ'ינו שעושה עבודה מדהימה, שרליז תרון המהממת בצעירותה, וקיאנו ריבס שלמרות שבעיניי נחשב שחקן סביר ותו לא פשוט מתאים ליהוקית לתפקיד. למרות שמעורבים בסרט כוכחות אפלים, זהו אינו סרט אימה אלא סרט על מוסריות ובחירות אישיות, שגורם לכם בסופו שלה דבר לחשוב על מעשים, בחירות ותוצאותיהם.

8/10
...
אחד הסרטים האהובים עלי, במיוחד המשחק של פאצ'ינו ובמיוחד לקראת הסוף.
סרט שלדעתי עומד במבחן הזמן וחובה לראות אותו.

gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #13121 

taken 2

התפתיתי לראות את הסרט כי את החלק הראשון מאד אהבתי.
אויששש הנפילה כמה שהיא כואבת.
סרט גרוע ביותר , כיביתי את המוח כמו שנוהגים לאמר פה וקיבלתי סטקטם רציני.
מה זה המשחק הזה?? מה זה הסרט הזה??
ועוד הביאו שוב את השחקנית הגרועה ביותר בייקום שתשחק את הבת שלו .
מצטער להשבית שמחות אבל אני נותן לו 3\10

kidney_stone
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: אריק. ט.
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #13122 

אבא גנוב 3

"אחרי שהוא מגלה ששרפו לו את הבית, צ'יקו מתפרץ לתוך הדיסקו שיבא של מלון המלך השלמה עם העוגה לכבוד יום הולדתו של בן.
הוא מכה את מר' ברונו ומטיח את העוגה בפרצופו של קוגלר ומכניסים אותו למעצר."
10/10

סתם סתם :) taken 2

אני מהרוב שאהב את החלק הראשון ואפילו מאד.
השני הוא פשוט זוועה, לא לטרוח להוריד אפילו סרט אקשן סוג ז' משחק, עלילה הכל עשוי בעייפות מחומר משעמם.
אחד מסרטי החטיפות הכי גרועים שיצא לי לצפות בהם בשנים האחרונות ובכלל, חסר מעוף וחסר עניין.
יצא לי לסיים את כל cut the rope על הטאבלט בזמן ש"ראיתי" את הסרט הזה.
2/10

ואגב, על הדרך חיפשתי לי בגוגל רשימות של סרטי חטיפה טובים
גיליתי מחדש את Breakdown מ 1997 עם קורט ראסל
http://www.imdb.com/title/tt0118771/
בעל ואשה נתקעים על כביש בודד במדבר, נהג משאית ידידותי לוקח את האישה טרמפ למסעדה הקרובה כדי שתוכל לטלפן משם לעזרה, מכאן נעלמים עקבותיה ומתחיל מסע החיפושים של הבעל אחריה ואחרי נהג המשאית.
סרט שפשוט משאיר אותך במתח על הקצה מההתחלה עד הסוף
לא מושלם, אבל בהחלט שווה צפייה למי שאוהב מתח טוב.
7.5/10

סרטי חטיפה נזכרתי גם ב the vanishing
http://www.imdb.com/title/tt0096163/
אחלה סרט בפני עצמו (רימייק לסרט מ 1988 באותו השם שאותו לא ראיתי עדיין) צריך לראות שוב בקרוב.
Think for yourself, question authority
סיפורי תמיכה שקרו באמת - http://is.gd/s4IM

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #13123 

אתמול הזמנתי שני חברים ובעיקר פדיחות היו לי. הם בחרו ב CLOUD ATLAS שהיה בעל פסקול סאונד אחד ברוסית וזה אחרי שלא הצלחתי לנגן ב FULL NAVIGATION בפופקורן.
כברירת מחדל הם בחרו ב TOTAL RECALL שבגרסת הבלוריי המלא עשה הרבה פדיחות. בהתחלה התרגום לא התאים לסרט וגיליתי שכברירת מחדל הכותר בוחר בגירסת הבמאי. אחרי שעברנו לגירסה המורחבת שהתרגום התאים לה, אחת לכמה דקות (לא משהו קבוע) הסאונד היה קטוע. משהו מאוד מוזר.
ד"א, הפסקול ה DOLBY TRUEHD וכשערתי ל MKV בלית ברירה, הסאונד היה DTS ולדעתי פחות טוב בצורה מורגשת.

הסרט עצמו נחמד. ממש לא זכרתי על מה היה הסרט הראשון מה שהוסיף להנאה. החברה נהנו, הפיצה היתה טעימה

6.5\10

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #13124 

kingikra כתב:אתמול הזמנתי שני חברים ובעיקר פדיחות היו לי. הם בחרו ב CLOUD ATLAS שהיה בעל פסקול סאונד אחד ברוסית וזה אחרי שלא הצלחתי לנגן ב FULL NAVIGATION בפופקורן.
כברירת מחדל הם בחרו ב TOTAL RECALL שבגרסת הבלוריי המלא עשה הרבה פדיחות. בהתחלה התרגום לא התאים לסרט וגיליתי שכברירת מחדל הכותר בוחר בגירסת הבמאי. אחרי שעברנו לגירסה המורחבת שהתרגום התאים לה, אחת לכמה דקות (לא משהו קבוע) הסאונד היה קטוע. משהו מאוד מוזר.
ד"א, הפסקול ה DOLBY TRUEHD וכשערתי ל MKV בלית ברירה, הסאונד היה DTS ולדעתי פחות טוב בצורה מורגשת.

הסרט עצמו נחמד. ממש לא זכרתי על מה היה הסרט הראשון מה שהוסיף להנאה. החברה נהנו, הפיצה היתה טעימה

6.5\10
...
Total recall עשה גם לי בעיות ב a210 וב c200 ומידי פעם היו קירטועים. בהתחלה חשבתי בגלל ההזרמה ברשת אבל גם בחיבור דיסק מקומי התופעה חזרה על עצמה. גם איחוד כל הקבצים של הסרט לקובץ אחד לא עזר. התרגום לעומת זאת היה תקין.

שי-כ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: שי כהן
נתן תודות: 928 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

נושא שלא נקרא #13125 

אצלי הסרט דווקא רץ חלק על ה A-300. דווקא התרשמתי לטובה מהביצועים - מכוון שזו הפעם הראשונה שאני רואה סטרימר שמריץ סרט מכמה קבצי M2TS יחד עם תרגום (Y)

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”