מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #22471 

the greatest showman

מחזמר שמבוסס באופן קליל על איש העסקים p.t.barnum , שהגיע מכלום, ופתח קרקס שנתן במה לדמויות ססגוניות, שבתקופה ההיא היו דחויים ובשולי החברה.

גדוש בשירים מצויינים עם ביצועים מודרניים בביצוע הקאסט שכולל את יו ג'קמן וזאק אפרון.

אני לא חובב את הז'אנר ולא תכננתי לצפות בו, אבל במקרה נתקלתי באחד השירים ביוטיוב, משם עוד שיר ועוד. גם הבת שלי, סך הכל בת 2.5 , ביקשה שוב ושוב ושוב את אחד השירים :) , אחרי שטיפת מוח כזאת חייבים כבר לתת סיכוי.

הסרט כיפי ואנרגטי ויעשה לכם מצב רוח טוב, והפסקול כזה מוצלח שאומנים שונים עשו לו גרסאות משלהם, חפשו את
The Greatest Showman: Reimagined

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 767 פעמים
קיבל תודות: 1511 פעמים

נושא שלא נקרא #22472 

Mirage / Durante la tormenta
(נטפליקס)

בזמן סופות חזקות, ורה מצליחה לחזור בזמן 25 שנים לאחור כדי להציל נער שהיה עד לרצח מזוויע.
תוך כדי המסע היא מגלה שבתה נעלמה והיא שוב חייבת לצאת למסע בזמן על מנת להציל אותה.

דרמת מתח פנטזיה ספרדית מעולה. בבימויו של Oriol Paulo ("אורח בלתי נראה" המשובח)
ליהוק מתאים של Adriana Ugarte היפה (Julieta המצוין) בתצוגת משחק מרשימה ואמינה. עוד מופיעים Alvaro Morte ("בית הנייר") ו Chino Darín שחקנים נפלאים, במשחק יוצא מהכלל. סרט מתח מסתורין עשוי נפלא, עלילה כתובה היטב - למרות שלא פשוטה להבנה, אבל בסוף זה מתחבר איך שהוא. סרט איטי ומעט ארוך, אבל עשוי איכותי כמו שהספרדים יודעים לעשות. מרתק ומרגש, משחק מרשים,פסקול מצוין,בימוי טוב, הפקה מעולה. יופי של קולנוע.

7.5/10
נערך לאחרונה על ידי Kondo10 ב 23/03/2019 16:31, נערך 2 פעמים בסך הכל.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #22473 

The dirt
סרט נטפליקס על מוטלי קרו (להקת רוק כבד משנות השמונים שעסקה יותר בסמים וסקס מאשר במוזיקה) שהפיקו חברי הלהקה על בסיס מה שהם עדיין זוכרים מהתקופה ההיא...

הזוי, פרוע, גס. השחקנים לא דומים למקור אבל זה עדיין מעניין למי שמכיר חלק מהסיפורים.

8/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #22474 

I Don’t Feel at Home in the World Anymore

ראשית תודה לחבר Kondo10 על ההכרות עם הסרט הזה שכמו שהוא אמר אין סיכוי שהייתי שומע עליו אחרת

סרט על אנשים שאף אחד לא שמע ולא ישמע עליהם שנגררים לסיטואציה שהם לא כל כך בחרו בה והולכים איתה עד הסוף

במהלך הסרט הגיבורים האנונימיים יעברו סוג של מטפורפוזה ויהפכו לאנשים שהם לא חשבו להיות.

הטוויסטים בעלילה באים בצרורות בחלקו השני של הסרט ומפתיעים כל פעם מחדש

אין לי סופרלטיבים גדולים מידי על הסרט אבל בפירוש זה סרט שכיף לראות עם הרבה התרחשויות לא צפויות

7/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #22475 

Second Act
מאיה (Jennifer Lopez) היא עוזרת מנהל בסופר גדול, כאשר נמנע ממנה קידום מכיוון בגלל שהיא לא אקדמית, היא מתפטרת, מצחצחת את קורות החיים עם תואר מתאים ומוצאת עבודה כבכירה ברשת פארם גדולה, אך יסורי המצפון גובים ממנה מחיר אישי כבר.

Chick Flick\דרמה קומית דבילית וצפויה. מה שיותר גרוע זה שכאשר חשבתי שהכל ידוע, הסרט הפך לעוד יותר Chick Flick כאשר יש לנו גם איחוד של האם עם הבת אותה מסרה לאימוץ, זה אפילו לא היה מרגש.
4.2/10

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #22476 

the house that jack built

רוצח סדרתי (מאט דילון) מספר במהלך הסרט על מעלליו ומנסה להסביר אותם.

אלים ואכזרי מאוד, למרות שאין הרבה gore חלק מהדברים יהיו קשים מאוד לצפיה, זו לא אלימות "הוליוודית" שמוכרת לכם. למרות זאת הוא איכשהו לא כבד מדי, ויש בו גם הומור.

מאט דילון מעולה. שיעשעה אותי העובדה שגם בקומדיה "משתגעים על מרי" הוא היה ארכיטקט (למרות ששם הוא שיקר) וגם שם נרמז שהוא כנראה רצח אנשים.

חוויה יוצאת דופן.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #22477 

Mirage
סרט נטפליקס ספרדי על בחורה שמצליחה לתקשר עם ילד דרך חור בזמן ומצליחה למנוע את מותו לפני 25 שנה. אז היא מתעוררת ומגלה שכל ההווה שלה השתנה כולל העובדה שהיא מעולם לא ילדה את הבת שלה. עכשיו היא במירוץ נגד הזמן לשחזר את ההווה דלה או לפחות להבין מדוע ההווה שלה הושפע מהעבר ששינתה.

צפיתי עם האישה. היה מוצלח.

8/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #22478 

Aquaman

סרט של יותר מידי
  • יותר מידי זמן - כמעט שעתיים וחצי
  • יותר מידי מסובך
  • יותר מידי ממלכות
  • יותר מידי אפקטים
  • יותר מידי באסים (הייתי צריך לשאוב את הטיח שהתקלף מהתיקרה)
  • יותר מידי דמויות
  • יותר מידי יצורים
  • יותר מידי צבעים
  • יותר מידי רעים
  • יותר מידי ציון ב IMDB
  • יותר מידי קשה לעקוב מי נגד מי במיוחד בקרבות רבי המשתתפים
  • יותר מידי משתתפים בקרבות
  • יותר מידי יחצנות
  • יותר מידי נושאים שהם יותר מידי
5/10....... וגם זה יותר מידי

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #22479 

The Photographer Of Mauthausen
סרט ספרדי אשר עוקב אחר צלם בשירות הנאצים שהסתיר תשלילי צילום בהם מתועדים המעשים במחנה הריכוז בו הוא הוחזק בשבי.

כצפוי לסרט שמתרחש בתקופת השואה, יש לנו סצנות ברבריות ודרמה משפחתית קורעת לב, אבל ההמשך די סיתמי, צפוי ולא מצליח כל כך להעביר את האוירה ששררה באותה תקופה. לא לדלג על כתוביות הסרט, לאורכן ניתן לראות את התמונות האמיתיות שצולמו באותה תקופה על ידי הצלם ושימשו לאחר מכן כראיות על מנת להרשיע נאצים ששירותו במחנה וביקרו בו.
6.4/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22480 

Ben Is Back
אם מסורה מתמודדת עם ילד מכור לסמים שמגיע לביקור פתע.

דרמה מרגשת על אם נחושה שלא מוותר ומגינה על בנה הבכור בכל דרך אפשרית.
סרט מטלטל ועצוב על משפחה מפורקת בגלל ילד שהתמכר למשככי כאב בחסות הרפואה המערבית.
ג'וליה רוברטס כבר לא "אישה יפה" אבל עדיין נאה ומשחקת משכנע לצד לוקס הדג'ס במשחק מרשים.
סרט על מסירות אין סופית שמותירה תחושה מעיקה ודאגה לילדנו וסביבתנו הקרובה. נוגע ללב.

6.9/10

liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור ראם
נתן תודות: 536 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #22481 

Aquaman
אחרי כל האזהרות, הורדתי את הבאסים לפני הצפייה (וגם אז הילדים התלוננו שהבית רועד אז הנמכתי עוד קצת), אבל אז גיליתי סרט גיבורי על נחמד וסטנדרטי למדי. לא מצאתי שהוא מסובך/צבעוני/עמוס מדי. לי ולזוגתי הסרט היה מהנה למדי. פחות מהנה מקפטן מארוול, אבל לא כזה רחוק מאחור.
7/10

TAG
חבורה של מבוגרים משחקים תופסת כל מאי ומנסים להביס את החבר הבילתי מנוצח שלהם. לא יודע מי המליץ לי על הסרט אבל זאת אחת הקומדיות הכי פחות מצחיקות שיצא לי לראות בזמן האחרון. שחקנים ברובם הזויים ולא מצחיקים בעליל. מומלץ לוותר.
3/10

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #22482 

triple frontier

יוצאי יחידה קרבית מתאחדים כדי לשדוד מיליוני דולרים מקרטל בקולומביה.

לזכותו אפשר לומר שהוא מנסה להיות יותר מסרט אקשן ממוצע, ונותן קצת עומק לדמויות והשחקנים טובים.
רק שאחרי חצי ראשון די מוצלח הוא קצת מאבד מהמתח והקצב. גם חלק מהמהלכים וההחלטות שלהם היו יכולים הגיוניים יותר.

היתה כאן טענה שהסאונד לקה בחסר, אני לא שמתי לב לזה.

בסך הכל לא רע.

dons
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1034 פעמים
קיבל תודות: 241 פעמים

המפגש-Arrival

נושא שלא נקרא #22483 

סרט משנת 2016 מד''ב.
שוב הימרתי על סוס מנצח ללא המלצה,סרט שתפס אותי עד סופו
למרות השעות הקטנות.

12 חלליות מהחלל מופיעות לפתע ברחבי העולם בנקודות שונות, לא בדיוק מבינים
את מטרתם והאם פניהם לשלום או ההיפך,

הבלשנית לואיז בנקס יחד עם ידידה הפיזיקאי איאן דונלי מוזעקים לנסות לתקשר איתם ולתהות
מה סיבת הגעתם.

להמשיך להרחיב יהיה ניחוח ספויילר, אבל הסרט מתקדם מאד יפה מעניין ומותח.
ממש מומלץ בעיני.

https://www.imdb.com/title/tt2543164/

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 630 פעמים
קיבל תודות: 1001 פעמים

נושא שלא נקרא #22484 

Kondo10 כתב:I Don’t Feel at Home in the World Anymore
(נטפליקס)

אחות רפואית נחמדה חוזרת אחרי יום עבודה ומגלה שגנבים חדרו לביתה וגנבו לה בין היתר סכו"ם שירשה מסבתה.
המשטרה לא עושה מאומה לאתר את חפציה, לכן היא מחליטה לחקור לבד מי פרץ לביתה, ונעזרת בשכן המטורלל שלה.

קומדיית פשע שחורה שלא הייתי שם לב אליו אם לא הייתי קורא איזה ביקורת בבלוק לקולנוע, וזה היה שווה כל רגע.
דרמת פשע מרעננת עשויה מושלם. שחקנית ראשית מצוינת Melanie Lynskey ליהוק מושלם במשחק מלבב
לצד Elijah Wood (שר הטבעות) באחת ההופעות הטובות שלו, מהווים צמד חמד שהולך עד הסוף כולל אלימות שצריך.
למי שניחן בסבלנות - יגלה פנינה קולנועית שנכנסת לעניינים בחלקה השני. צילומי הסרט נעשו בלוקיישן מצוין של עיירה מבודדת מצולמת נפלא. תעשו לעצמכם טובה ותפנו מזמנכם לסרט שאף אחד לא יודע שהוא קיים.
מפתיע, הומור שחור, עלילה טובה, קולנוע מצוין.

7.0/10
...
ראיתי אתמול ומאוד נהניתי.
מצטרף להמלצה.
השחקנית הראשית אגב, נראיתה לי מוכרת ולקח לי זמן עד שנפל האסימון. (רוז משני גברים וחצי)

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22485 

Tu hijo / Your Son
(נטפליקס)

רופא מנתח נוטל את החוק לידיו ויוצא למסע חיפוש אחר החבורה שתקפה את בנו האהוב באכזריות.

סרט ספרדי על נקמה ואהבת אב לבנו, לפעמים עיוורת. זהו סיוט של כל אב שבנו יוצא למועדון לבילוי לילי ויחזור מוכה או גרוע מזה. הסרט הולך כמה צעדים קדימה ומראה מה אב כואב מצער מסוגל לעשות. אך קבלת ההחלטות שלו חסרת היגיון
עם הרבה שתיקות מרגיזות בין לבין - ולא תמיד ברור איך הוא מקבל את המידע שעל פיהם הוא מתנהל.
המשחק אומנם מרשים במיוחד של José Coronado שחקן משובח, אבל כתיבת התסריט לוקה בחסר
ואינה מצליחה ליצור הזדהות עם הדמות המיוסרת. מאכזב.

5.6/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”