מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #22531 

Mirage
במהלך סופת רעמים, צעירה מצליחה להעביר מסך 25 שנים אחורה לילד, דבר שמשנה את העתיד וגורם לה להתעורר במציאות שונה בה אין לה את המשפחה שהיא מכירה. סופת רעמים נוספת יוצאת חלון הזדמנויות צר בו היא מנסה לשנות שוב את גורלה.

מעט איטי ומתמשך ליותר משעתיים, אבל הסרט מצליח ליצור עניין בשל עלילה טובה.
סרט ספרדי.
7.3/10

liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור ראם
נתן תודות: 536 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #22532 

Robin Hood
https://www.imdb.com/title/tt4532826/?r ... f_=nv_sr_2
עיבוד מיותר ולא סוחף. השחקנים הראשיים אנמיים ולא משכנעים. ולמרות שהליהוק של שני גיבורי המישנה טוב, הסרט די בינוני ונראה שהופק לטלוויזיה ולא לקולנוע.
4/10

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 283 פעמים
קיבל תודות: 476 פעמים

נושא שלא נקרא #22533 

Girl, Interrupted / 1999

חוויותיה הלא פשוטות של צעירה בת 18 שמאשפזת את עצמה בבית חולים לחולי נפש ומתיידדת, לטוב ולרע, עם חוסות אחרות במקום.

שנים נמנעתי מהסרט הזה, כנראה מתוך מחשבה שמדובר באיזה "סרט בנות" קיטשי, אבל למעשה אפשר להגדיר אותו כגרסה הנשית ל"קן הקוקיה", המבוססת על ספר אוטוביוגרפי המתאר את קורותיה האמיתיים של הסופרת.

הקאסט כולל שחקניות מצוינות שכיום הינן מוכרות מאוד ובעלות מעמד הוליוודי, אבל בסרט נראות צעירות כאילו היו בראשית דרכן (בכל זאת 20 שנה...): אליזבת מוס, בריטני מרפי (אללה ירחמה), אנג'לינה ג'ולי שזכתה באוסקר לשחקנית המשנה על תפקידה בסרט ווינונה ריידר בתפקיד הראשי, שדווקא היא לדעתי זו שהיתה צריכה לזכות באוסקר.

ציון: 7.2/10

A Dog's Purpose / 2017

גלגולי חייו השונים של כלב מנקודת מבטו, כשבכל פעם שהוא זוכה להיוולד מחדש, הוא זוכה גם לבעלים חדש.

כחובב כלבים מושבע כנראה שציפיתי ליותר מדי מהסרט הזה, שמציג אפיזודות שחלקן מצליח לרגש יותר וחלקן פחות, אבל בגלל כמות לא מבוטלת של קלישאות וקיטש, נותר חביב ולא יותר.

ציון: 6.7/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #22534 

crusader כתב:The Head Hunter
לוחם מימי הביניים אשר מגן על האנושות מפני יצורים אפלים, מחפש אחר המפלצת שהרגה את ביתו.
חשוב להתחיל בזה שמדובר על סרט דל תקציב, אבל עדיין מיוחד מאוד, סאונד מצויין, צילומים טובים מאוד וסה"כ סרט לא רע בכלל, למרות שיכלו היו לעשות אותו טוב יותר עם קצת יותר קרבות ועיבוי העלילה, אולם בתבוננות יחסית על תקציבו (כמדומני 200K) מדובר על סרט מצויין ובהחלט משב רוח רענן, שכן ז'אנר האימה יחד עם פנטזיה בשילוב של ימי הביניים, זה תמיד דבר מבורך.
מחכה ליום שמישהו ירים את הכפפה, ויעשה רימייק עתיר תקציב ליצירת המופת המצויירת של ראלף באקשי Fire & Ice, אבל אולי זה רק אני...
לגיימרים אומר רק: תחשבו על Skyrim.
10\6.5
...
·

אז כחובב לא קטן של פנטזיה שמתי את הספקות שלי בצד (בכ"ז ציון של כ 5 ב IMDB) והחלטתי לבדוק אם יש לנו פה פנינה חבויה. בשתי מילים - לא ממש.

לצערי מרגישים את התקציב הדל של הסרט בכל סצנה. כבר יצא לי לראות סרטים טובים בהם יש רק לוקשיין אחד, או רק שחקן אחד, או סרט שלם ללא שום CGI, אבל זהו אינו אחד מהסרטים הללו (ופה לצערנו יש את כל שלושת הנ"ל בסרט אחד). המחסור בתקציב בסרט פנטזיה פשוט צועק מהמסך לאורך כל הסרט, למשל בעובדה שאין פה אפילו סצנת קרב אחד בין הלוחם לאינסוף המפלצות שהוא "מחסל" (ושוב, כולם מחוץ למסך עקב מחסור בתקציב ל CGI).

השחקן הראשי עושה עבודה נפלאה ומהווה נקודת האור היחידה בסרט, אבל עקב תסריט לעוס להחריד וה"נכות" שנגרמת לסרט עקב ערכי הפקה נמוכים - לדעתי מדובר על בזבוז של זמן הפנאי.

4/10

dons
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1034 פעמים
קיבל תודות: 241 פעמים

Border

נושא שלא נקרא #22535 

שוודיה-דנמרק 2018.

לפני ההתרשמות שלי אציין (שוב) שאני בזמן האחרון פשוט ''מהמר'' על סרטים בלי
לקרא עליהם לפני ובלי לדעת עליהם כלום, השיטה הזו עובדת טוב בינתיים, ושוב פעם
הימרתי על סוס מנצח ונהנתי מסרט מדהים מפתיע ומרגש עד דימעה. אז ההמלצה שלי
הכי טובה היא פשוט לצפות כמוני ללא ידע מוקדם ולהינות גם מגורם ההפתעה, דהיינו
לא לקרא אפילו את ההתרשמות הקצרה שלי למרות שלא תכיל ספויילר.

טינה היא אישה עם מראה משונה מעט שעובדת במכס ומאתרת מבריחים, יש לה חוש ריח מפותח
ויוצא דופן שהיא נעזרת בו בעבודתה, בנוסף יש לה יכולת לגלות דברים חריגים אצל אנשים בעלי
נטיות אלימות ו/או פליליות.
יום אחד עובר במכס אדם שדומה לה במראה ומשהו ביכולות שלה מולו משתבש. היא מפתחת
איתו קשר ומגלה על עצמה המון דברים מעניינים ומפתיעים.

לא הספקתי לחקור על הסרט ועל הקאסט אבל ביים את הסרט עלי עבאסי שהוא שוודי ממוצא אירני
וגם הסרט זכה כטוב ביותר במסגרת "מבט מסוים" בפסטיבל קאן.

בעיני נפלא, אבל כנראה לא יתאים לכל אחד.
ז'אנר: פנטסיה-דרמה -אימה (קצת).

https://www.imdb.com/title/tt5501104/

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #22536 

Glass
המשך של שני סרטים קודמים של מ ניט שאמאלן. מוצלח אם כי דורש צפיה בשני הסרטים הקודמים לפני שאפשר להבין בדיוק מי נגד מי.
8/10

free solo
סרט דוקו די מאלף על בחור שאובססיבי לטפס על צוק פסיכי בילוסטון ללא שום חבלים או ציוד כלשהו והלחץ הגובר והולך של כל הסביבה שלו כשהם מבינים שהוא הולך על זה.
8/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1308 פעמים

נושא שלא נקרא #22537 

Mirage

ראשית שוב תודה ל Kondo10 על הביקורת המושכת שהוא עשה לסרט

ולמרות שחברי dons נשבר באמצע ולא צפה בסרט עד סופו ...... החלטתי לצפות בו

סרט מתח טוב על הסתבכות עם מסע בזמן והעברת מסרים בין הווה לעבר דבר שגורם לשינוי מסוים בעבר.

ברור שאם משנים את העבר גם ההווה משתנה........ ועכשיו צוות שלם של שחקנים וכמות גדולה יותר של צופים צריכים להתמודד עם השינויים והשלכותיהם.

ובכן השחקנית הראשית שעליה השינוי מותיר אפקט בלתי נסבל מנסה להחזיר דברים לקדמותם.

הדבר כלל לא קל כי היא צריכה לעשות את זה בספרדית.... ואין לה את מסי שרק הוא יכול לעשות דברים בלתי אפשריים בספרדית

אז היא יוצאת לדרך ומקבלת עזרה בלתי צפויה מאיש לא צפוי שנמצא בפוזיציה לא צפויה וגורם לה אפילו למחשבות אובדניות וממש בלתי צפויות

מבולבלים

גם אני הייתי בחלקים די גדולים של הסרט

אבל אל דאגה בסיומו של הסרט הכול מובן...... למרות שלא בטוח שהכול לא צפוי

אני נהניתי......אפילו מאוד וממליץ......אפילו מאוד
8.3/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #22538 

Replicas
בעולם לא יותר מידי עתידני, מדען (Keanu Reeves) מאבד את משפחתו בתאונת דרכים מחרידה. המדען שלא מוכן להשלים עם רוע הגזרה, משכפל את המוח שלהם לרובוטים דמויי אדם. המעסיק שלו מגלה את הדבר ורוצה את המשפחה החדשה לטובת מחקר.

סרט שאמור להיות קצת עמוק בשל הסוגיות האתיות שהוא מעלה והחצי הראשון באמת מראה לנו את כל הקשיים בתהליך, אבל לאחר מכן הכל חלק כחמאה, כל כך חלק, שהסרט מאבד אמינות עם חורים עמוקים ולא הגיונים בעלילה. סוגיות אתיות? שום כלום, הכל בסופו של דבר נעשה למען בצע כסף והסוף הוליוודי מתוק מידי.
5.4/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 758 פעמים
קיבל תודות: 1505 פעמים

נושא שלא נקרא #22539 

Estranged

בחורה צעירה שבה לביתה לאחר תאונה קטלנית שבורה ומרוסקת, בבית הגדול היא מרגישה שהדברים
בבית הם לא בדיוק כפי שהיא זוכרת.

מותחן אימה פסיכולוגי בריטי. סיפור אפל ומסתורי כתוב באופן מרושל אך מצולם ברמה גבוה.
עלילה לא ברורה בתחילתה כי יש בה כמה חורים גדולים ולא הגיוניים, בהמשך זה מתגלה אך הופך לסרט אלים ומטריד.
הליהוק ברובו עושה תפקידים טובים - במיוחד Amy Manson במשחק מעולה.
סרט שמתחיל לאט מתפתח לאלימות וסצנות סדיסטיות מוגזמות, לא בהכרח רצויות לקווי העלילה.
חובבי האימה יצטרכו להמתין לסרטים טובים יותר. ממש לא חייבים.

5.2/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22540 

The Mule

סיפורו האמיתי של ליאו שארפ קשיש יוצא מלחמת קוריאה שמוצא את עצמו בודד, ללא פרנסה ולפני עיקול עסקיו
הופך להיות מוביל סמים לקרטל סמים מקסיקני גדול, כי מי יכול לחשוד בקשיש תמים לכאורה
אך מסבכת אותו עם DEA.

סרט בבימויו של Clint Eastwood שמשחק בתפקיד המרכזי. כל סרט שלו זו חגיגה לקולנוע
בפרט שיכול להיות שזה הסרט האחרון שלו לפי איך שהוא נראה. קלינט איסטווד למרות גילו המתקדם
מוכיח שכוחו עדיין במותניו, מצליח להיכנס לדמות באופן מעורר הערצה - שנון, חד לשון, גורם לחיוך רחב וכובש.
שאר הליהוק מאוד מרשים כולל את Bradley Cooper המצוין, Michael Pena שחקן טוב בתפקיד אנמי
Andy Garcia בתור ראש הקרטל במופע מדהים ( צריך לעשות יותר סרטי פשע איתו) ועוד כמה דמויות טובות.

דרמת פשע טובה אבל מינורית יתר על המידה. בעלת אמירה חברתית נוקבת, אך התעכבות מיותרת ודביקה מידי
במערכת היחסים הסבוכה שלו עם משפחתו במיוחד זוגתו שהיא החוליה החלשה בסרט, במקום לפתח את מערכת היחסים הנפלאה והמסוכנת שלו עם סוחרי הסמים - שהוא ההפך הגמור מהם, הייתה מוסיפה מעט פלפל ויותר מתח/פעולה
ועומק לסרט. לא יצירה מושלמת - אבל חובה לחובבי קלינט איסטווד, וקולנוע בפרט.

6.9/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22541 

Triple Threat

שכירי חרב נבגדים יוצאים במטרה לחפש את האשמים, בינתיים יורשת עצר צעירה נחטפת
ומוסיפה עול על חבורת שכירי החרב.

סרט פעולה עם שלל כוכבים שמוכרים לחובבי סרטי הקונג פו. אז איך אפשר לוותר על סרט עם קאסט כזה מרשים.
Iko Uwais ("הפשיטה" המוכר והטוב) Scott Adkins (קנה את עולמו וליבנו בסרטים "אלוף ללא עוררין")
Tony Jaa ( סדרת הסרטים Ong-bak במיוחד הראשון) ו Michael Jai White גדול הממדים בתור עמוד בטון יציב.
עם ליהוק כזה מרשים יש ייחול לסרט קרבות לא פחות ממושלם וחסר פשרות, אך מאכזב שזה לא עמד בדיוק בציפיות
כלומר יש קרבות, אפילו טובים, רק שהם לא מספיקים ולא ממוקדים עד הסוף, ובחלקם לא משכנעים.
מרוב "כוכבים" שכחו לבנות עלילה מעניינת, ובזבזו את חלקה הגדול על כלי נשק מיותרים לז'אנר,במקום לבנות יותר
קרבות מגע בידיים חשופות - כי זה מה שהעם דורש. סרט סביר/נחמד שלא תיזכרו אחרי דקה. רק למכורים.

6.8/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22542 

The Silence

לאחר שהעולם מותקף על ידי יצורים קטלניים שצדים לפי חוש השמיעה -משפחה נאלצת
לחפש מקום מסתור מחוץ לעיר.

מותחן אימה שמזכיר כמה סרטים אחרים שנעשו לאחרונה. רק שהפעם הוא פחות מוצלח.
יש אווירה מותחת לאורך כל הסרט, המשחק ברובו בינוני מלבד Stanley Tucci שסוחב על עצמו את הסרט
שאר הליהוק כמו Kiernan Brennan שלא מראה סימני פחד או מתח על פניה הנעימות מול האיום הקיומי
ליהוק לא מתאים לסרט. זה לא Bird Box ובטח ובטח שלא A Quiet Place שהיו מוצלחים יותר.
ניסיון נוסף של נטפליקס ליצור סרט פוסט-אפוקליפטי לא ממש הצליח, והסוף משאיר כרגיל הרבה תהיות.
לא חייבים.

5.8/10

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #22543 

Bumblebee

קודם כל וידוי : מאוד אהבתי את סדרת סרטי הרובוטריקים
אך בשלב מסויים הסרטים הפכו להיות ערימה של אפקטים מנופחים בלי עלילה שנמשכו על פני מעל שעתיים .
עכשיו בשעה טובה הגיע סרט "קטן" בלי יותר מידי פוזה שמתרכז רק ברובטריק אחד חמוד וביישן ,
עם קצת חוש הומור ובלי אקשן מופרך עברו להן שעה ו 50 דקות . נחמד .
בחלק מהזמן חשבתי שאני צופה בסרט ילדים.

10\6.5

dons
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1034 פעמים
קיבל תודות: 241 פעמים

Moonlight-אור ירח

נושא שלא נקרא #22544 

ארה''ב- 2016
אני ממשיך בהרגלי ככה לצפות בסרטים ללא מידע מוקדם,לרב זה
משום מה עובד טוב. הפעם בינוני פלוס מינוס לא יותר.

סיפור ילדותו-בגרותו-וחייו הבוגרים של ילד שחור ממשפחה קשת יום
כל זה על רקע נטיותיו ההומוסקסואליות, מעיין פורסט גאמפ לעניים,
עלילה נחמדה, צילומים ופס קול כנ''ל, סה''כ דיי מהנה לצפיה אבל
משהו היה לי עדיין חסר בלהתחבר מעבר לכך לסרט הזה.

בתום הסרט אני קורא בויקיפדיה שהסרט עטור פרסים כרימון כולל אוסקרים ומועמדיות שונות,
על מה בדיוק? טוב מזכיר לי שנדרש לי לראות רופא עיניים שבוע הבא,
אולי הבעיה אצלי8O
https://www.imdb.com/title/tt4975722/

idan309
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

נושא שלא נקרא #22545 

Close
החלטתי לתת הזדמנות לסרט עם ציון של פחות מ-6.0 ב-IMDB.
לא הסרט הכי גרוע שראיתי אבל הציון של ה-5.6 עושה עם הסרט חסד.
היתרון הבולט של הסרט הוא העובדה שהוא כ-90 דקות.
5/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”