מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
dons
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1034 פעמים
קיבל תודות: 241 פעמים

The Accountant of Auschwitz- רואה החשבון של אושוויץ

נושא שלא נקרא #22816 

תיעודי - קנדה 2018 - נטפליקס

סרט תעודי בן שעה ורבע בערך, העוסק בעיניין הבאת פושעי הנאצים למשפט
בגילם המתקדם.

הסרט מתמקד במשפטו של איש ה SS לשעבר אוסקר גרנינג בשנת 2004 כאשר
הוא כבר בגיל מופלג, אבל המשפט חושף שוב עדויות וזוועות שחובה לחשוף בכל עת
למען לא תחזור חלילה שואה מסוג זה שנית.

תוך כדי, הסרט מציין עדויות מרתקות של שורדים, וגם מזכיר את עיניין דמייניוק בהרחבה.
בשלהי הסרט יש סצנה מאד מרגשת ומעניינת על ניצולה שהחליטה לסלוח לנאשם......

בעיניי, מסמך מרתק ומומלץ מאד. ריתק אותי למסך בעיניין רב ואני ממליץ מאד.

שבוע טוב.

https://www.imdb.com/title/tt8148018/
התרשמיות אישיות✍

! Hurray for Dixie

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 758 פעמים
קיבל תודות: 1506 פעמים

נושא שלא נקרא #22817 

The Son / El Hijo

צייר מנסה לשקם את חייו ומתחתן בשנית עם צעירה מסתורית, לאחר הלידה האישה
מסתירה את התינוק ולא נותנת לבעל לראות אותו, מה שמעלה אצלו חשדות המובילים אותו למעשה נואש.

מותחן פסיכולוגי ארגנטינאי כתוב בצורה מרושלת. הדמויות מעניינות אך העלילה משאירה יותר סימני שאלה
מתשובות, ונותנת לצופה להשלים את תמונת העלילה. למרות שיש כביכול תשובות לקראת הסוף
הטוויסט אינו מרשים במיוחד. ניסיון להיות סרט אומנותי יתר על המידה שכח שצריך גם תסריט מספיק הדוק
לרתק אותך לסיפור. מאכזב ומבלבל.

5.6/10

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #22818 

Avengers: Endgame

זה הסרט הכי רווחי בהיסטוריה? :roll:

איזה שעמום. במקום סרט קומיקס מלא באפקטים, קרבות וכוחות-על מקבלים דרמה מלאה בדיבורים מקושקשים שנמתחים על סצנות ארוכות ומיותרות. אפשר היה לקצץ את הסרט בכיף באיזה 40 דקות ולעשות אותו יותר מהודק.
סך הכל די אכזבה. כנראה שההייפ היה גדול מדי.

7/10

מהנשמע
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #22819 

toxin כתב:Avengers: Endgame

איזה שעמום. במקום סרט קומיקס מלא באפקטים, קרבות וכוחות-על מקבלים דרמה מלאה בדיבורים מקושקשים שנמתחים על סצנות ארוכות ומיותרות. אפשר היה לקצץ את הסרט בכיף באיזה 40 דקות ולעשות אותו יותר מהודק.

7/10
...
·גם אני חושב שקצת עפו מדי על הסרט הזה.
אבל אני כן חושב שהיה כאן יותר עומק לעלילה מבדרך כלל בסרטים של מארוול. אבל לא בהכרח שזה היה מעלה. לדעתי הייתי נהנה יותר אם זה היה הולך לכיוון קומי ברור לא להתעמק יתר על המידה בעלילה אלא יותר על הקרבות, האפקטים, ושמות הדמויות.
אני חושב שהסצינה של כל גיבורות העל בקרב נפלה לקלישאה מביכה ביותר. שזה ממש הכעיס אותי. אני בעד סרטים עם גיבורות על. אני בעד סרטים עם נשים בתפקידים החזקים של ה"ג'יימס בונד" וכדומיו.אולי יום אחד אנחנו נראה אינדיאנה ג'ונס נשית.😇😇 אבל לא בשביל שזה ייפול לקלישאות.
בעיניי הסרט וונדר וומן היה אחד מהסרטים הטובים של הגיבורי על ומאוד נהניתי ממנה, ולא רק בגלל גל גדות, יותר מזה באתי לסרט עם חשש מזה שהגיבורה (שחקנית) ישראלית במקור, על אף הגאווה הישראלית. תכלס, כשמגיע סרט עם גיבורות על אם זה טוב אני בעד.

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #22820 

Booksmart

שתי תלמידות תיכון ביום האחרון של הלימודים מחליטות לחפש את המסיבה המושלמת .
הסרט מתעסק הרבה בבילוי וחיי הלילה של גילאי הטיפש-עשרה
אבל גם מציג את מערכת היחסים ההדוקה בין שתי הבנות ומעמיד אותה במבחן .
מעבר לכך הדיאלוגים שנונים ומשעשעים עם קריצה ברורה לתרבות האמריקאית .
המון סצינות מביכות בנוסח אמריקן-פאי וגם התפתחויות מפתיעות בעלילה ,
וכל זאת בשעה וארבעים דקות .

10\7

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #22821 

toxin כתב:Avengers: Endgame

7/10
...
· מסכים לגמרי - ממש אכזבה
ואהבתי מאוד את הסרט הקודם (Infinity war)
אני שמח לראות שאני לא במיעוט .

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1308 פעמים

נושא שלא נקרא #22822 

you can count on me

סרט ישן משנת 2000 עם מארק רופלו (שחקן שאני אוהב) בצעירותו.

הסרט מספר על אח ואחות שהוריהם נהרגו בתאונת דרכים כאשר הם היו ילדים, אשר גדלים רחוק אחת מהשני ובשני כיוונים שונים לחלוטין, האחות היא אם חד הורית שנשארה בעי הולדתה, חנונית ומאוד חרדה לבן שלה בן ה 8. היא חייה חיים מאוד משעממים ושבלוניים, לעומת זאת האח בחר להיות ברדקיסט לא קטן בלי מחשבה לעוד שעתיים מההווה

האח שנותר בלי גרוש על התחת מגיע להלוות מאחותו כסף כדי להמשיך ולהיות בטלן מכיר את הבן שלה ובניהם מתחילה מערכת יחסים מעניינת

נשמע כמו צ'יק פליק אבל זה לא

הסרט זורם מאוד טוב, מעניין ולא נגרר לקי'ציות סכרינית או מתוקה. הדילמות ריאליות והדיאלוגים די חכמים

הסרט לא נגמר כסרט הוליוודי קלאסי מה שמוסיף מעט עניין לסיפור

אני נהניתי (בערך :P )
7/10

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #22823 

מה יגידו כולם (What Will People Say)

סרט המתמקד בקורותיה של בת למשפחה פקיסטנית מסורתית, אשר החליטה להגר לנורווגיה הרחוקה, על מנת להעניק עתיד טוב יותר לילדיהם.

היום יום הליברלי, פוגש את הנוקשות הדתית/מסורתית, שהיא במקרה פקיסטנית בסרט הזה , אבל לגמרי רלבנטית לכל מקום אחר בעולם, כולל אצלנו.

מטריד. עוכר שלווה, מעיק, במיוחד כאבא לבנות.

משחק מעולה של הנערה הצעירה ואביה. הסרט מבוסס על התנסותה וחוויותיה של במאית הסרט, שעושה כאן עבודה מעוררת התפעלות ומצליחה להדביק אותך למסך.

נושא השפה הזרה, שלעיתים מעיק ומפריע, נשכח אחרי דקות הפתיחה.

צפיתי בזה ביס VOD ביום שישי ואני עדיין בתוך הסרט.

רן

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #22824 

Rocketman \ רוקטמן

עוד סרט ביוגרפי\מוזיקלי והפעם על אלטון ג'ון .
הסיפור דיי דומה : תחילת דרכו כמוזיקאי צעיר ואנונימי וכל הדרך להצלחה עד ההכרה הבין-לאומית.
הכרתי רק חלק מהשירים וגם הם מבוצעים באופן חלקי (וחבל) , הסרט עושה סוג של "הפסקה"
כדי לעבור למוד מוזיקלי וה"קליפים" מוצגים בצורה אומנותית משהו - פחות התחברתי לזה .

אחרי ההצלחה של רפסודיה בוהמית קשה להימנע מההשוואה בינהם :
ובהתאם לכך הסרט הנוכחי פחות מרגש אם בכלל.. ואין ממש רגעים דרמטיים .
השחקן הראשי עושה עבודה סבירה . הסאונד בסדר - ציפיתי ליותר.
אני חושב שבמקרה הזה צריך לאהוב את אלטון ג'ון כדי להנות יותר מהסרט.

10\7
נערך לאחרונה על ידי pessik ב 11/08/2019 19:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

קרוקס44
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 152 פעמים
קיבל תודות: 99 פעמים

נושא שלא נקרא #22825 

כאב ותהילה
סרט שמספר על במאי שחושש שששיאו כבר עבר והוא מתחיל לחפש חיזוקים לכך שזה לא המצב בהצלחותיו וקשריו מהעבר
סרט שמצולם יפה מאד,מוזיקה נהדרת ובסך הכל כמעט שעתיים עברו מבלי שנרגיש
7.5/10

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #22826 

molvy כתב:you can count on me

סרט ישן משנת 2000 עם מארק רופלו (שחקן שאני אוהב) בצעירותו.

הסרט מספר על אח ואחות שהוריהם נהרגו בתאונת דרכים כאשר הם היו ילדים, אשר גדלים רחוק אחת מהשני ובשני כיוונים שונים לחלוטין, האחות היא אם חד הורית שנשארה בעי הולדתה, חנונית ומאוד חרדה לבן שלה בן ה 8. היא חייה חיים מאוד משעממים ושבלוניים, לעומת זאת האח בחר להיות ברדקיסט לא קטן בלי מחשבה לעוד שעתיים מההווה

האח שנותר בלי גרוש על התחת מגיע להלוות מאחותו כסף כדי להמשיך ולהיות בטלן מכיר את הבן שלה ובניהם מתחילה מערכת יחסים מעניינת

נשמע כמו צ'יק פליק אבל זה לא

הסרט זורם מאוד טוב, מעניין ולא נגרר לקי'ציות סכרינית או מתוקה. הדילמות ריאליות והדיאלוגים די חכמים

הסרט לא נגמר כסרט הוליוודי קלאסי מה שמוסיף מעט עניין לסיפור

אני נהניתי (בערך :P )
7/10
...
· תודה על ההמלצה , ראיתי ונהנייתי .
סרט שכזה ועוד רבים אחרים שעוסקים בין היתר
בכל תרבות הנוודים\בטלנים וטיפוסים חסרי הכיוון בארצות הברית שחיים מעכשיו לעכשיו.
תמיד נמשכתי לז'אנר הזה !

idan309
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

נושא שלא נקרא #22827 

https://www.blu-ray.com/movies/13-Hours ... ay/238779/

סרט: 8.5
איכות תמונה: 9.5
סאונד: 10

בשביל סרטים כאלה משקיעים במע' קולנוע ביתית.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #22828 

Master Z: Ip Man Legacy
המשכון של סדרת Ip Man 3, הפעם אנחנו עוקבים אחרי Cheung Tin Chi שהפסיד ל- Ip Man בקרב שנערך בדלתיים סגורות. הוא חי את חייו כחנווני עם בנו, אך מפגש מקרי עם מנהיג כנופית סחר בסמים, שם את חייו ואת חיי בנו בסכנה. הוא מוצא מפלט כעובד בבר, אך עדיין הנקמה בוערת בו.

כמו הרבה סרטים סינים אחרים, הדיאלוגים כאן הם מעטים וכאשר יש כאלו, הם מאוד מהירים ומהווים רק אתנחתא לקראת סצנת הקרב הבאה. סצנות הקרב עצמן הן הסיבה שאמורה לעניין את צופי הסרט, אבל סצנות הקרב חסרות מעוף (חוץ מקרב אחד שבאמת מתנהל מעל שלטי חוצות וכולם מרחפים שם) ולא מכילות משהו שלא ראינו בעבר. למרות האמור, סצנת הקרב הסופית בה יש קרב מול Dave Bautista, היא מצויינת, עם סביבה של מסעדה בה הרבה זכוכיות מתנפצות ושולחנות נשברים, לקינוח, גם תקבלו את הדרך המקורית והפשוטה להרוג אדם מבלי להשאיר סימן לכלי הרצח (וזה משהו שלא נראה בשום סרט אחר למיטב זכרוני). בסרט מככב בתפקיד קטן גם Tony Jaa המצויין ו- Michelle Yeoh שעשתה הפסקה קלה מ- Star Trek: Discovery.
מומלץ לצפייה רק לחובבי סדרת Ip Man.
6.5/10

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 304 פעמים
קיבל תודות: 630 פעמים

נושא שלא נקרא #22829 

first man

הסיפור של ניל ארמסטרונג, האדם הראשון על הירח.

הסרט עוסק לא מעט בניל והמשפחה שלו והקשיים שלהם שנובעים מהמקצוע, ופחות על החלק של האימונים ותכנית החלל, למרות שכמובן נושאים אלה כן היו בסרט.

אני לא יודע אם הסיפור עובד אי פעם לטלויזיה כסדרה, זה נושא מעניין ומרתק ורחב יריעה שקשה לכסות ב שעתיים+ של סרט קולנוע, אולי מיני סדרה מושקעת היתה נותנת מבט מפורט יותר על תכנית החלל הזאת ועל אלה שעסקו בה.

ראיין גוסלינג בכל סרט שלו תמיד עוטה כמעט את אותה הבעת הפנים, כאילו אין לו מנעד, זה ממש מוזר. קשה לראות אצלו שמחה, פחד, רגש, כעס. דבר מעצבן אבל למרות זאת באופן מוזר זה לא גורם לי לחשוב שהוא לא שחקן טוב. קשה לי להבין את זה בעצמי.

קראתי קצת על ההפקה ואני מעריך מאוד את הצד הטכני. הסרט צולם ללא מסך ירוק ועם הרבה מודלים אמיתיים. הצילום המעט מגורען רוב הסרט היה בכוונה כדי לתת מראה אותנטי וקצת דקומנטרי. הסצינות על הירח צולמו בלילה בשטח של מחצבה ענקית עם תאורה מיוחדת.

הסאונד גם הוזכר פה בביקורות. למרות הרבה דיאלוגים ודרמה, יש כמה קטעים שידחפו את המערכת שלכם לקצה, לא פחות. ולא רק מבחינת הסאב. סצינת הפתיחה המעולה היא דוגמא אחת למבחן כזה, אבל הסרט עמוס גם באפקטים קטנים שמורגשים בכל הרמקולים. סצינת הירח - פשוט יפה, לראות על מקרן עוד יותר מעצים את זה. שימו לב ששם הצילום נכנס ויוצא ממצב imax .

בסוף שמתי לב שאין בכלל סצינה של הצילום האייקוני של נטיעת דגל ארה"ב על הירח (החלטה של הבמאי). מסתבר שזה גרם לביקורת בארה"ב, אפילו תגובה חריפה של טראמפ.

לסיכום, הסרט טוב ושווה את הזמן, בעיקר למי שהנושא הזה מעניין אותו.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #22830 

Godzilla: King of the Monsters
5 שנים לאחר ש- Godzilla הציל את העולם מהמפלצות, קבוצת אקו-טרוריסטים רוצה להעיר את כל המפלצות על מנת שיחזירו את האיזון בעולם. כמובן שהמפלצות מתעוררות ויוצרות כאוס, אבל גודזילה יגיע לעשות סדר.

יש מספר סצנות קטנות בהם מפלצות הענק יאבקו ואתם תתבוננו בתדהמה על המסך, אבל זה לא יעזור להצדיק את הדביליות שמתקיימת בשאר הסרט, היא גם לא ראויה להרחבה.
הפסקול רווי בבאסים עוצמתיים כראוי לסרט מפלצות.
5.4/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”