מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
shlomis1zzz
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 782 פעמים
קיבל תודות: 119 פעמים

נושא שלא נקרא #23116 

היי
בדרך כלל איני כותב בשירשור זה .
אך הפעם אכתוב על סרט המבוסס על מקרה אמיתי .
הסרט שראיתי עם אישתי .
מרגש , סוחף ומעניק תקווה...
ומוכיח שלמרות כל הסיכויים האפסיים לשוב לחיים - יש בורא עולם , והוא עילת כל העילות וסיבת כל הסיבות !
Breakthrough / פריצת דרך 2019
תקציר :[/b] כשהיה בן 14, טבע סמית באגם סנט לואיס ונחשב למת כמעט כשעה. על פי דיווחים באותה עת, החייאה בוצעה 27 דקות לא הועילה. ואז נכנסה לחדר אמו של הצעיר, ג'ויס סמית, והתפללה בקול רם.
הסרט ברובו דרמה עם נגיעות של מתח.
רוווווצו לראות
ציון 8.5/10
לינק לטריילר :

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #23117 

Hustlers \ נוכלות בלי חשבון

חבורה של נערות במועדון חשפנות יוקרתי בניו-יורק מחליטות להקפיץ את הקריירה שלהן קדימה .
שהכסף מתחיל לזרום כמו מיים בא התיאבון לעוד כסף ומסגרות החוק כבר לא משחקות תפקיד ,
הסרט מציג בצורה דיי בוטה את עולמם של סוחרי המניות שמרוויחים סכומים עצומים
ומבזבזים אותם על סמים ושירותי סקס עד שלאט לאט העניינים מתחילים להסתבך.

העלילה מבוססת על אירועים אמיתיים ואולי זה נכון ..
מה שבטוח אנחנו מקבלים הצצה פנימית לחדרי ההלבשה במועדונים הכי נחשבים במנהטן.
ג'ניפר לופז אמנם בת 50 אך מספקת הופעה כריזמתית טובה
וביחד עם שאר הבנות שגם עושות את העבודה.

10\7

dons
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1034 פעמים
קיבל תודות: 241 פעמים

ישן מאד וחדש מאד

נושא שלא נקרא #23118 

שני סרטים

Breakthrough / פריצת דרך 2019 בהמלצת החבר shlomis1zzz
נער בן 14 שטבע בנהר קפוא במשך 20 דק' חוזר לחיים בדרך נס
מבוסס על מקרה אמיתי, שיחזור יפה והרבה אמונה,
נחמד לראות.
https://www.imdb.com/title/tt7083526/

הכי טוב שיש As good as it gets
סרט משנת 87 עם גק ניקולסון ממש מוזר אבל מעולם לא צפיתי בו.
סוג של קומדיה רומנטית, גק ניקולסון משחק מבוגר נירגן ולאט לאט
משתנה ואפילו משתנה מאד...

אישית לא ג'ק ניקולסון שאני אוהב אבל בכל זאת שחקן מצויין עם הבעות פנים
פנטסטיות ואם אתם במוד רומנטי עם בת זוג עדיין ניתן לצפות ואפילו להינות.

https://www.imdb.com/title/tt0119822/
נערך לאחרונה על ידי dons ב 13/12/2019 22:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
התרשמיות אישיות✍

! Hurray for Dixie

dons
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

Anger Management סדנה לעצבים

נושא שלא נקרא #23119 

עוד סרט ישן (2003) עם ג'ק ניקולסון שלא ראיתי עד היום אין לי מושג מדוע.

יש משהו מאד מקסים בשחקן הזה, עם ההבעות ועוויות הפנים שהוא
יכול לשחק בקומדיה ובדרמה באימה וכל ז'אנר אחר ולכבוש.... גם אדם סנדלר
משחק נפלא.

פה הוא מוצג כרופא דמיקולו שמנהל סדנא לעצבים, כעיקרון סרט דיי טפשי,
אבל הצליח להצחיק עד סופו, שני קטעים בכביש הראשי ועם הנזירים
ממש הפילו אותי והעירו באישון ליל את השכנה מלמטה חח.

חביב ביותר.

https://www.imdb.com/title/tt0305224/
התרשמיות אישיות✍

! Hurray for Dixie

אנטיפסטו
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #23120 

ad astra

טוב היתי חייב להגיב פה ולהזהיר צופיים פוטנציליים מביזבוז של שעתיים מחייכם.
על העלילה לא ארחיב, כי אין כזו. הסרט מתיימר לעסוק ביחסים של אב ובנו כאשר החלל הינו מטפורה שיטחית לכל העסק.

בראד פיט פשוט אנמי, משעמם ולא אמין. מי שבכל זאת רוצה לראות את הסרט שיצפה בטריילר שמקבץ לתוכו את כל הסרט ב 5 דקות.

אני חולה על מד"ב וחלל, וכמה שוטים של בסיס על הירח ומאדים לא הצליחו לקנות אותי. בסופו של דבר יצאתי בתחושת אכזבה כבדה - ולזה הבימאי כנראה כיוון.

3/10 וגם זה עבור האפקטים בלבד.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 304 פעמים
קיבל תודות: 630 פעמים

נושא שלא נקרא #23121 

Rambo: Last blood

10 שנים אחרי ששב הביתה לארה"ב, ג'ון רמבו גר בחווה של המשפחה באריזונה ומנהל חיים רגועים יחד עם חברה טובה והנכדה שלה אותה הוא גידל ואוהב כבת.
לאחר שהנכדה מקבלת מידע על אביה שעזב אותם לפני שנים וגר במקסיקו היא רוצה לנסוע לשם ולפגוש אותו, רעיון שרמבו ממש לא אוהב ומזהיר אותה מהסכנות אבל היא בכל זאת נוסעת. כאשר היא לא שבה הוא יוצא לחפש אחריה ומתחיל מלחמה עם אחד הקרטלים.

כשלעצמו סרט לא רע. אני לא יודע למה עשו כזה רעש מזה שכביכול הוא גזעני ואנטי-מקסיקני כשהוא לא.

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 758 פעמים
קיבל תודות: 1505 פעמים

נושא שלא נקרא #23122 

Brian Banks

צעיר כוכב עולה בבית הספר לפוטבול מורשע בעבירת אונס של צעירה ונידון למאסר ממושך.
לאחר שחרורו הוא נלחם על חפותו, ומנסה לחזור לספורט NFL שהיה מרכז חייו.

סיפורו האמיתי של בריאן בנקס שהואשם באונס שלא ביצע ובילה כמה שנים קשות בכלא. סיפור מעורר השראה
על אדם שלא מוכן להתהלך עם כתם על פשע שלא ביצע וממקד את כל חייו על מנת לטהר את שמו. משחק מרשים
של Aldis Hodge ביחד עם Sherri Shepherd (אמו בסרט) מציגים דרמה שלא תשאיר אף אחד עם עיניים יבשות.
מלודרמה מרתקת ומרגשת עשויה נפלא.

7.4/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1308 פעמים

נושא שלא נקרא #23123 

Once Upon a Time ... in Hollywood

סרט של טרנטינו באורך של כמעט שלוש שעות

ברבאד פיט וליאונרדו דיקפריאו משחקים כדמויות הראשיות ונותנים אחלה משחק, יש הופעות אורח של כמה שחקנים טובים בעיקר אל פצ'ינו שנותנים את חלקם בצורה יפה מאודו

ברובו של הסרט לא קורה שום דבר רואים אנשים נוהגים ברכב, רוכבים על סוסים, נוהגים מהר ברכב, הולכים ברגל, חוצים במעבר חצייה, הולכים לסרט
ומדברים ומדברים ומדברים ומדברים

נשמע משעמם לחלוטין אבל למירב ההפתעה ההתנהלות על המסך די החזיקה אותי מרותק למה שקורה וגרמה לי לעניין מה יהיה בהמשך. הסיום מלא אנדרנלין ונוטף טסטוסטרון ובוודאי היה מעיר אותי אם הייתי ישן

אני נהניתי מהסרט שכאמור החזיק אותי ער עד שעה 2:30 בלילה

סיום הסרט מאוד מיוחד ומעניין עם התפרצות חזקה מאוד של אלימות שטרנטינו הפעם די מתחשב בבעלי הכיבה הרגישה ומגיש לנו את האלימות בצורה פחות גרפית מאשר הוא נהג לעשות בהרבה מסרטיו הקודמים

סה"כ סרט בסדר ולטעמי שווה צפייה
6.9/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #23124 

The Irishman

פרנק שירן מספר על שנותיו תחת משפחת הפשע בופלינו על פני כמה עשורים, ומתעד את אחת התעלומות הגדולות
של אמריקה, היעלמתו של ג'ימי הופה שהיה נשיא איגוד נהגי התובלה ואחד האנשים החזקים שידעה אמריקה
והיה מקושר לפשע המאורגן. מבוסס על ספר זיכרונות משנת 2004 מאת צ'ארלס ברנדט.

מותחן פשע ביוגרפי המדובר של מרטין סקורסזה שהפיק וביים את הסרט. שלל כוכבים מעטרים את הסרט
רוברט דה נירו, אל פצ'ינו, ג'ו פשי ועוד רבים. סרט ארוך מידי שמתפרס על פני כמה עשורים אך נראה שלמרות אורכו ישנן
כמה חורים כמו מה המניעים של פרנק שירן להיות שייך למאפייה. למרות שחקנים משובחים הדמויות לא מספיק מעניינות
ואינן מפותחות דיו כדי לרתק אותך לסיפור. עלילה מתנהלת ברובה בדיאלוגים כתובים היטב אך בשלב מסוים זה מתיש. טכנולוגיית ההצערה של הדמויות הייתה בעוכריה. היה עדיף לקחת דמויות צעירות שיגלמו את העבר, במקום לקבל דמויות שטחיות לא אמינות שנראות "צעירות" - אך מתנהלות בדיוק הפוך מבחינה פיזית.

אין לי בעיה עם סרטים ארוכים, את Once Upon a Time in America המשובח ראיתי כמה פעמים ( בבית וגם בקולנוע)
ואף פעם לא שיעמם לי. אבל הסרט הנ"ל חסר דינמיקה למרות הפקה ומשחק מרשים, דבר שגרם לי לחלק אותו לחלקים, וגם זה לא תמיד עזר. אחת הפעמים הבודדות שאין לי ממש יכולת לדרג סרט, כי הוא נע בין גאונות קולנועית לשעמום.
יחד עם זה לא הייתי מוותר עליו כי כנראה זו הפעם האחרונה שנראה שחקני ענק כאלה משחקים ביחד.

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #23125 

Breakthrough

ילד בן 14 נופל לאגם קרח באזור מיזורי, צוות חילוץ מאתר ומחלץ אותו רק אחרי 30 דקות, אך מצבו בלתי הפיך
כאשר אמו מאמינה אדוקה מגיעה לבית חולים ומתחילה להתפלל בקול ולבקש רחמים על הילד האהוב שלה, מתחולל נס.

דרמה מבוססת על מקרה אמיתי. סרט על אמונה וניסים שקרו וימשיכו לקרות גם בעתיד. אפשר לשייך את זה לאמונה באלוהים או סתם נס רפואי. עלילה מרגישה לא טבעית, דביקה ולא מספיק משכנעת, אך מי שמציל מעט את הסרט זה שחקנים טובים.
הרבה כוונות טובות נופלות על ביצוע בינוני, וזה בא לידי ביטוי בשוט של מקהלה צוהלת בכנסיה שנותנת אותות כבוד למעורבים בהצלתו של הילד. לא מספיק מרגש כפי שהיה אמור להיות. ( כנראה Brian Banks העמיד סטנדרטים גבוהים)

6.4/10

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #23126 

Ad Astra

אל הכוכבים, או Ad Astra בלטינית, הוא סרט משונה מאוד. הוא מתיימר להיות סרט מד"ב אבל הוא לא כי המדע שם חלש להפליא ומי שמצפה לראות דיוק ברמה של 2001 אודיסיאה בחלל יתאכזב קשות. המדע המוצג שם הוא פשוט מגוחך ואווילי. הוא גם לא סרט פעולה, היות ורוב הזמן לא קורה שם כלום. הוא אמור להיות בעל רבדים ואופי רוחני, רק שלצערנו זה מתבטא בהקשבה למונולוגים יבשים כמו צנון של בראד פיט שנשמעים כאילו הוא עדיין מגוייס בכוח לככב בסרטים הדיכאוניים של האקסית.

לסרט יש שתי בעיות מרכזיות ונקודת אור אחת. הבעיה המרכזית היא שברגע שמקלפים את עטיפת המד"ב אנחנו נשארים עם גרסה פחות טובה של אפוקליפסה עכשיו: אותו מסע ללב המאפליה של גיבור הנשלח לבצע חיסול ממוקד ולא מצליח לעורר אמפטיה לאורך כל הסרט, אותה גישה שבסוף המסע הגיבור ילמד על עצמו משהו שתמיד היה מונח לו מול העיניים וכמו אודיסאוס ומסעו חזרה הביתה, עליו התבסס הסיפור של אפוקליפסה, זהו מסע שהגיבור יסיים לבד. הבעיה השניה היא שהוא לא מצליח לשכנע ולמשוך את הצופה פנימה והשימוש במערכת מלאכותית המבצעת הערכות פסיכולוגיות כל 10 דקות הופכת להיות טריק מתיש במקום הברקה לחשיפת עולמו הפנימי של הגיבור. בוא נגיד ככה - מרטין שין והמונולוגים הפנימיים שלו באפוקליפסה עכשיו עשו את זה טיפה טוב יותר.

אז מה נקודת האור? דונלד סתרלנד שלוהק בתור קולונל פרויט נותן תפקיד קצר מאוד אבל מצליח להעביר למסך דמות אנושית אמיתית וזה מרשים לעומת דמות הקרטון שמגיש בראד פיט. עוד אפשר לציין שהמונולוג של טומי לי ג'יונס היה קצר יחסית ופחות מייגע מזה של מרלון ברנדו באפוקליפסה עכשיו.

ציון שלי: אפשר לוותר 3/10
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

dons
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

About Schmidt

נושא שלא נקרא #23127 

ממשיך עם הסרטים בכיכובו של ג'ק ניקולסון שלא ראיתי:

About Schmidt סרט משנת 2002
סרט שמבוסס על ספר בשם זהה.
וורן שמידט פורש בגיל 60 מעבודתו בסוכנות ביטוח ולפתע נאלץ
להתמודד עם ריקנות בחיים, פטירה פתאומית של אשתו, ואי רצון
מחתונת ביתו שגם מנוכרת כלפיו, הוא מחליט לכתוב מכתבים לילד עני באפריקה
ותוך כדי המכתבים יוצא למסע בקרון למחוזות ילדותו.

סרט רציני שלא יתאים לכל אחד. אני מאד אהבתי והתחברתי, המון חוכמת חיים ופילוסופיה,
ג'ק ניקולסון משחק נפלא גם בסרטי דרמה.

https://www.imdb.com/title/tt0257360/
התרשמיות אישיות✍

! Hurray for Dixie

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #23128 

Six Underground

מיליארדר הייטקיסט מזייף את מותו כדי לגייס שישה לוחמי עילית מרחבי העולם שכל אחד מהם הטוב ביותר
במה שהם עושים, כדי להילחם בעוול וברוע האורב בעולמנו, ולהוביל משימת חיסול של דיקטטור אכזרי.

מותחן אקשן של מייקל ביי רועש ותזוזתי עד כדי סחרחורת. פתיחה של 20 דקות של מרדפים רצופים ברחובות סואנים
מלווים בהומור נמוך שלא ממש מצחיקים, או תורמים לעלילה, אך מאפיינים את הסרט שלא לוקח את עצמו ברצינות יתרה.
Reynolds Ryan ליהוק בינוני, דווקא ליאור רז משלנו שאיני מחזיק ממנו שחקן נותן הופעה די מכובדת. סרט עם אפקטים שנראים מלאכותיים, על עלילה דילגו, מה שנשאר זה בידור סביר אם מתעלמים מהפקה/בימוי ותסריט/ פעלולים/משחק מטופש.

6.3/10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #23129 

6 underground
סרט אקשן של מייקל ביי שבויים כאילו היה מיוזיק וידאו באורך שעתיים. סוג של mission impossible רק תזזיתי ומופרך הרבה יותר.

מתיש.

3/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #23130 

6 Underground
מיליארדר (Ryan Reynolds) עומד בראש צוות של 6 אנשים עם כישורים מיוחדים שמטרתו להחזיר קצת צדק לעולם. המשימה הראשונה שלהם היא לעורר הפיכה על מנת להפיל דיקטטור.

שקופית ההתחלה של Netflix כבר אוטומטית מורידה לנו את הציפיות מבחינת גודל ההפקה של הסרט, אבל הסרט הזה הוא יוצא דופן, הבמאי הוא Michael Bay והתקציב לסרט עומד על $150M - סכום של 20 סרטים~ ב- Netflix - והתקציב הזה נשפך לאורך כל דקה בסרט הזה. אני לא חושב שמעולם ראיתי סרט עם יותר מכוניות מתהפכות או מתפוצצות כמו בסרט הזה ואלו לא סתם התהפכויות, יש כאן הרבה רעיונות מקורים ודברים קטנים באפקטים שיגרמו לכם לצפות שוב בהרבה מאוד סצנות. הפסקול שופע באסים, כל פיצוץ (ויש הרבה מאוד כאלו), יריה או התהפכות של רכב, יגמרו לבטן שלכם לרעוד מכמות הבאסים, השיא בסצנה של ההפעלת מגנטים ענקיים על יאכטה שגורמת לכולם להתעופף באויר מצד לצד. השיא השני של הסרט הוא בהפעלת הטריילר של THX עם רמקולים עוצמתיים בפנטהאוז יוקרתי. הסאב שלכם יבקש Timeout לאחר הסרט.
העלילה? די שגרתית וצפויה (מישהו חושב שהם לא יצליחו לעורר הפיכה ולשחרר את העם?), אבל הדרך לשם מאוד מהנה, עם הומור טוב ופסקול שיגרום לשכנים שלכם להעלות את הדירה שלהם למכירה ביד II.
8.2/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”