מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #3196 

יש בזה משהו האמת, הרי הוא בחר להתחתן (במידה והחותן שלו לא הצמיד לו קצוץ קנה לרקה) - אשמתו.

חתיכת פליטת פה פרודיאנית, רק הפעם בכתב :wink:

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #3197 

uriler כתב:רק לי מפריע קצת שהשרשור הזה הפך להיות שרשור קיטורים על הנוער הישראלי והתנהגותו הנלוזה בבתי קולנוע?

אני "מנוי" על השרשור הזה כדי לקבל אימיילים עם המלצות לסרטים - לא בשביל לראות חברים פורקים עצבים.
זאת גם הסיבה שאני לא מנוי על "דברים שמעצבנים אותי" או "אנשים שצריך להגלות" - מדי פעם אני נכנס, אבל לא רוצה לקבל מייל על כל הודעה חדשה.

בכנות, לדעתי - תפתחו שרשור חדש ותקטרו כאוות נפשכם, אבל בואו נשמור על השרשור הזה למטרה שלשמה הוא קם.

(מנהלים - אם אתם מקבלים את דעתי, ומסיעים חלק מההודעות לשרשור חדש - תמחקו בבקשה את ההודעה הזו. תודה).

אורי
...
uriler,
הרוב המוחלט של השירשור הזה הוא המלצות לסרטים.
מדי פעם ולא לעיתים קרובות יש כמה הודעות כאלה, כמו גם "אשמתו" של הבחור, לא צריך לקחת כל דבר בכזו רצינות.

uriler
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 190 פעמים
קיבל תודות: 513 פעמים

נושא שלא נקרא #3198 

guyezra,
אין לי בעיה עם סטיות רלבנטיות לנושא (למשל - הדרדרות הקולנוע, איכות סרטים ישראליים וכו'), וכשהיה מדובר בשתי הודעות שחרור לחץ לא אמרתי כלום.
אבל כשאנשים מתחילים לפתוח שרשראות סמיילים על בדיחות וכן הלאה - זה כבר קצת מציק, ואני באמת חושב שהנושא הזה יותר מתאים לשרשורי עצבים למיניהם.

לגבי "לקחת דברים ברצינות" - אין מה לעשות, מבחינת האופי שלי - כשמשהו מפריע לי, ואני חושב שיש מידה מסוימת של צדק בדיעה שלי, אני אומר אותה (אולי בגלל זה החבר'ה שלי באוניברסיטה סומכים עליי להיכנס במרצים שלוקחים לנו זמן מההפסקה :-P)
נערך לאחרונה על ידי uriler ב 11/06/2009 11:23, נערך פעם 1 בסך הכל.

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #3199 

Sky Crawlers, אנימציה, יפן, 2008
סרט אנימציה חדש מאת הבמאי מאמורו אושי (שעשה את Ghost in the Shell).
הסרט מדהים ויזואלית וכולל שילוב של CGI עם אנימציה קלאסית. ישנם קרובות אוויר בין מטוסים שישאירו אתכם פעורי פה...
אבל, הסרט מסובך עלילתית ואני אנסה לא לספר יותר מידי כדי שלא יהיו ספויילרים, אבל הנושאים שהוא מטפל בהם כוללים מחשבות על מלחמה, זהות, הנדסה גנטית, זיכרון ואהבה כל זה בתוך עולם מקביל לשלנו בו מלחמות מנוהלות על ידי חיילים שהם ילדים (מוכר לכם?).
מדובר בסרט כבד שלא מתאים לכולם, והוא מיועד לקהל בוגר, ילדים ישתעממו - מול הקרבות המגניבים ישנם סצינות דיאלוג ארוכות מאוד.

למי שאוהב אנימציה יפאנית ומד"ב - 9\10
למי שלא - פשוט אל תראו :)

(את הסרט ראיתי בבלוריי, השכרה מספריית וידאו מוכרת במרכז תל אביב)

Itay_Pollak
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
שם מלא: איתי פולק
נתן תודות: 825 פעמים
קיבל תודות: 878 פעמים

נושא שלא נקרא #3200 

מצטער urlier אבל אני חייב
א. אני עוד לא נתקלתי בבעייה שכזו ביס פלנט - דווקא יש דיי שקט, לפעמים אנשים מסמסים או סתם מסתכלים בטלפון - אבל ביס פלנט בקושי רואים בגלל השיפוע.
ב. הבעייה מעבר לנוער עצמו - זה באולם - בשביל יש סדרנים שאמורים לעשות סדר, גם אם זה לא הכי נעים. עדיף מאשר שכולם יוצאים בעצבים ולא רוצים לחזור.
ג. נדב - תפנה להנהלת הקולנוע - זה חשוב בשביל שידעו.

לי דווקא יש מנוי ל-10 סרטים - בד"כ לוקח לנו משהו כמו חצי שנה לסיים אותו.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 304 פעמים
קיבל תודות: 630 פעמים

נושא שלא נקרא #3201 

Drag me to hell
אליסון, עובדת בנק צעירה שרוצה קידום, מסתבכת עם אישה קשישה לאחר שלא אישרה לה עוד הלוואה ובכך היא תיזרק מביתה. הקשישה הנרגנית מטילה עליה קללה שאם לא תוסר תוך 3 ימים אליסון תיגרר לגיהינום.

חברה שלי חשבה שזה היה מפגר, אבל רבע סרט פחדה להסתכל :P . לדעתי זה היה סרט מהנה אם לא באים בציפיות גדולות. לא ממש מפחיד בסטנדרטים של היום, אבל מפצה בשמירה על מתח והדד-ליין בעלילה מוסיף עניין. היו קטעים קצת דביליים, קטעים מקפיצים וקטעים שאפילו אני אמרתי WTF!!!!

סך הכל סם ריימי יודע את המלאכה, אהבתי מאוד את תנועות המצלמה שלו, האפקטים היו ממש טובים, וסך הכל הסרט מרענן בסוגו, ומבחינתי הסוף שלו היה מעולה.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #3202 

Glory

סיפורה של פלוגת הכושים הראשונה בתולדות ארה"ב. הסרט מתאר את הקמתה וקורותיה של פלוגת השחורים שנלחמה במלחמת האזרחים תחת פיקודו של קצין צעיר ולא מנוסה. סרט מצויין עם קאסט מדהים (מת'יו ברודריק, דנזל וושינגטון, מורגן פרימן ועוד) שנותנים הופעה מצויינת (דנזל וושינגטון זכה באוסקר על תפקידו בסרט זה). סרט מלחמה טוב המשלב סיפורק מעניין וקרבות סוחפים.

מומלץ בחום.

8.5/10

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #3203 

Immortal Ad Viman

סרט משולב CGI. עלילה עתידנית מקושקשת על הנדסה גנטית, חייזרים, אלים מצריים ועוד שטויות.
מתאים להדגמות HD בלבד.
0/10
Enjoy the Silence

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #3204 

Higjlander: Source

פרק נוסף (מספר?) בעלילות הimmortals ובייחוד dunkan mclaoud of the clan mclaoud.
הפעם בחיפוש אחר "המקור" שזה... אה... מה ש... אני... אה...
בקיצור כלום לא מובן.
משחק גרוע
תפאורת אולפן בקטעי חוץ בצורה מורגשת
קרבות חרבות לא מעניינים
יצור מוזר שרץ מהר מדי
שעמומון

0/10
Enjoy the Silence

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #3205 

Boiler Room

לפני שנתיים קיבלתי שיחה מברוקר באמצע היום. אני מקבל הרבה שיחות כאלו ובדרך כלל מנפנף אותם די מהר (אני מאד לא נחמד בטלפון...) אבל הפעם זה היה ברוקר דובר אנגלית עם מבטא בריטי כבד. הציג את עצמו כעובד של בית השקעות שמרכזו במדריד... והוא בסניף בלונדון. היתה לו תשובה לכל ניסיון ניתוק שלי. הוא היה מהוקצע וחד מאד. הצליח לגרום לי להשאר על הקו. עניין אותי בהשקעה ספציפית והציע לשלוח לי חומר כתוב. ההצעה הזו שיכנעה אותי כי א. זה מסיים את השיחה ו-ב. אני יודע לנתח מסמכים פיננסיים כך שאם זה לא היה רציני הייתי רואה מייד. משהו בשיחה הזו אני חייב לציין שחדר דרך כל הגנות הסקפטיות המקצועית והאישית שלי. אחרי שבוע הגיע חומר בדואר. זו היתה מצגת של IPO על חברת ייצוג אומנים בלוס אנג'לס. הפרזנטציה לא היתה עם בשר אמיתי. הרבה אוויר וסיפורים ומעט נתונים כספיים.
השיחה הבאה הגיעה אחרי שבוע. הפעם זה היה "ברוקר בכיר". הוא היה מאד משכנע. המוטו שלו היה בוא תנסה אותנו. תן לי להראות לך שאני יכול לתת לך תשואה של 25% על מניה שתזנק מייד אחרי ההנפקה. להיכנס בסכום נמוך של 2000$ שזה באמת כלום בשוק ההון. הוא פירק לי את ההגנות אחת לאחת. אבל בכל זאת לא ביצעתי את העיסקה. נתתי לו להבין שהחומר שנשלח אלי לא מפורט מספיק ואני רוצה להמשיך לבדוק על החברה. חזרתי הביתה ודיברתי עם אישתי. אמרה לי משהו שגרם לי זעזוע עמוק... "חיפשת עליהם בגוגל?"
חשבתי לעצמי "איזה דביל אני". ובאמת יצאתי דביל. חיפוש קצר העלה שהחברה הזו לא באמת קיימת. כלומר יש חברה בשם הזה אבל לא במדריד ולא בלונדון. והאתר על החומר ששלחו לי היה בדיחה. בפעם הבאה שברוקר התקשר סגרתי לו בפנים. מה שלמדתי מהסיפור הוא שכמה שאני חושב שאני איש מקצוע ספקני וחד, עדיין נוכל טוב יצליח לעבוד עלי. דרך אגב הייתי בסיטואציה דומה עם תרגיל אפילו יותר מתוחכם ויותר מושקע לפני כשנה והפעם עליתי על העוקץ מייד בהתחלה וניתקתי מגע. אבל את השיעור שלמדתי אני עדיין זוכר ולא מייחס לעצמי יכולת עמידות בפני נוכלים.

הסרט הזה מספר על חברת ברוקרים שהיא בעצם הונאת פונזי. בדיוק כמו מה שניסו לעשות לי. הסיפור הוא דרך עיניו של בחור שנשר מהקולג'. הקים קזינו בבית אבל בגלל לחץ של אביו השופט חיפש עבודה לגיטימית והגיע לתוכנית הכשרת הברוקרים הזו.
הסרט עשוי טוב
משוחק טוב
מצולם טוב
פשוט הנאה

8.5/10
אני מתנצל על ההשתפכות האישית בהתחלה.
Enjoy the Silence

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #3206 

S DARKO
זוג חברות אשר נוסעות ל Road Trip, נקלעות לעיירה קטנה ונחשפות לתופעות מוזרות.

אחד הסרטים הכי הזויים שראיתי מעולם, הסצנות לא קשורות אחת לשנייה והסיפור לא ברור. לא ברור לי כיצד הסרט בכלל יצא לאור, אני מניח שהייתה קבוצת ביקורת, כל הקבוצה ישנה במהלך הסרט?
הסרט עצמו לא משעמם או עמוס במלל בלתי פוסק, אלא פשוט לא ברור.
ישבתי 100 דקות ואין לי מושג מה ראיתי, באמת.
פסקול DTS-HD Master Audio והדבר היחיד שהיה טוב לומר עליו זה שהוא Lossless.
הסרט לא ראוי לצפייה על ידי בני אדם ולכן הציון בהתאם.
0/10

tnt424
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3207 

harsh times
סרט של כריסטיאן בייל המציג לוחם לשעבר ביחידת הריינג'רס בעל היסטוריה צבאית אלימה למדי שככל הנראה השאירה את חותמתה על נפשו של הלוחם, הרוצה בכל שאיפתו להיות שוטר או כל נציג חוק כזה או אחר, דבר הסוטר בבירור את אופיו האלים או את צורת התנהגותו הפלילית.

הסרט עשוי היטב מורכב מדי, וקצת נראה חסר טעם, מלבד הדמות המדהימה של כריסטיאן בייל ששוב מאז פסיכו מזכיר לנו מי אחד השחקנים המוכשרים ביותר בשוק, אך מלבד המשחק המרתק אין כל סיבה לראות את הסרט.

9\10 על המשחק של בייל
4\10 על הסרט - התרגום הוא זמנים קשים, אז גם בזמנים קשים לא כדאי לראות...

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #3208 

Gran Torino

אני לא מספר על העלילה בגלל שמדובר בסרט של קלינט איסטווד. אחד היתרונות הגדולים בצפייה בסרטים של איסטווד (כבמאי) הוא שמדובר בבמאי מאוד מדויק, שמלטף את הצופים ומביא אותם קרוב קרוב ואז תופס אותם חזק ולא משחרר... גם אחרי הכתוביות.
מדובר לדעתי בסרט מושלם, מרגש ומיוחד. לא הצלחתי להוריד את העיניים מהמסך. לכל אורך הסרט מצאתי את עצמי מנהל דיאלוג סוער עם הדמות הראשית.

מומלץ לכולם!!
לצפיה באוסף הסרטים שלי:
http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/nacoke

Pavelz
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: pavel
נתן תודות: 199 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #3209 

ziv_r כתב:S DARKO
זוג חברות אשר נוסעות ל Road Trip, נקלעות לעיירה קטנה ונחשפות לתופעות מוזרות.

אחד הסרטים הכי הזויים שראיתי מעולם, הסצנות לא קשורות אחת לשנייה והסיפור לא ברור. לא ברור לי כיצד הסרט בכלל יצא לאור, אני מניח שהייתה קבוצת ביקורת, כל הקבוצה ישנה במהלך הסרט?
הסרט עצמו לא משעמם או עמוס במלל בלתי פוסק, אלא פשוט לא ברור.
ישבתי 100 דקות ואין לי מושג מה ראיתי, באמת.
פסקול DTS-HD Master Audio והדבר היחיד שהיה טוב לומר עליו זה שהוא Lossless.
הסרט לא ראוי לצפייה על ידי בני אדם ולכן הציון בהתאם.
0/10
...
כל הכבוד שנתת לסרט הזה 100 דקות. כל הביקורות שקראתי עליו העידו שזה הסרט הגרוע של השנה.
Need more cowbell

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #3210 

חשוב לציין שבויילר רום לא מדבר על תעלול פונזי אלא הקפצת מנויות לצורך משחק באופציות וכו' סרט מעולה.

Fired up
סרט על שני כוכבי פוטבול תיכוניים שמחליטים לוותר על קמפ פוטבול לטובת מחנה קיץ של מעודדות. 300 בנות במחנה קיץ אחד ושני בנים סטרייטים אתלטיים וחרמנים..

יש המון קישורים לסרטי מעודדות אירים ולא ברור אם זה סרט שמיועד לבנות כמו מעודדות צמודות או סרט בנים קייצי. זה סרט שמזכיר טיפה את אמריקן פאי אבל הוא נחמד בהרבה, הצחיק אותי יותר ואין בו חוסר טעם כמו בסרטים האחרים.

העלילה משעשעת וזה סרט חביב מאוד להעביר איתו ליל קיץ נעים

8.5/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”