מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #3721 

ziv_r כתב:בהריון? למה לא אמרת מוקדם יותר.
עזוב הכל וצפה ב Inside , החוויה מובטחת, במיוחד כאשר אתם לפני לידה.
...
you bad man jerry, very bad man
:lol:
לצפיה באוסף הסרטים שלי:
http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/nacoke

sheva23
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

נושא שלא נקרא #3722 

Just Friends 2005
קומדיה
http://www.imdb.com/title/tt0433400/

ילד כאפות שהיה שמן בבצפר והיתה לו ידידה כוסית שרצתה לשמור על הקשר שלהם כ"ידידים", בורח מהחיים בעיירה הקטנה במטרה להשתנות, ואולי אפילו לזכות בלבה של אהבת חייו מהתיכון.
סיפור קלאסי, יש CASE לקומדיה חביבה ...אבל לא!! המשחק והביצעוים כל כך גרועים שאחרי חצי שעה רוצים לדפוק את הראש בקיר.
4/10 רק למי שצוחק מכל מה שזז. להתרחק. IMDB במקרה הזה הצליח לתעתע עם ממוצע של 6.2

AMERICAN GANGSTER 2007
דנזל וושינגטון
סיפור על גאנגסטר אפרואמריקאי שהחל כנהג של איש מאפיה עשיר, ולאחר מותו יירש את התפקיד. בעזרת הבאת סמים מוייטנאם הופך לאחד האנשים החזקים בארהב, שאפילו המשטרה מתפרנסת מהעסקים השחורים שלו.
בלש יהודי, ראסל קראו, שבחיים לא לקח ולא ייקח שוחד מנהל חקירה כנגד כל הסיכויים כדי להפיל את סוחר הסמים הגדול ביותר של שנות ה70 בניו יורק.

8.5/10 בהחלט סרט פשע משובח כמו שאני אוהב. 3 שעות ולא משעמם לרגע, הזכיר לי את סרטי הסנדק, ואת ONCE UPON A TIME IN AMERICA
וושינגטון נותן פה חתיכת משחק , פשוט כשרון.
נערך לאחרונה על ידי sheva23 ב 04/08/2009 11:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
אתר הרישמי "אוהדי מילאן בישראל". http://www.acmfdd.com/
http://www.milanclubisrael.com/
מי שטס לאיטליה ויבקר בסן סירו, מוזמן לדבר איתי בנוגע לכרטיסים.

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: nunatak
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #3723 

Fast & Furious

כבר סיכמו את זה, אני רק חייב לחזור על דבר אחד: מבטא ישראלי בולט מאד של גל גדות, לי זה דווקא הפריע.

5.5/10

mrunderhill
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 75 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

נושא שלא נקרא #3724 

סרטים שכבר נטחנו, אבל בכל זאת

Watchmen

לא אחזור יותר מדי על העלילה..במיוחד כי היא לא ממש קיימת. הורדתי את גרסת הבמאי, כי לא ידעתי מראש כמה הסרט גרוע.
חצי סרט רק חופרים וחופרים בשביל לתת רקע. מרוב דמויות כבר לא זכרתי מי זה מי, והאמת - לא עניין אותי כ"כ. גם לא התחברתי לשיטת הפילם נואר, עם הקריינות בקול צרוד. החידוש היחיד שמצאתי בסרט זה העובדה שרואים את הז*ן של הענק הכחול. יחסית לאמריקנים מתחסדים, זה מיוחד.

ציון - 5/10

Knowing

ניקולס קייג' הוא פרופסור בMIT. לידיו מגיע דף נייר עם מספרים. הוא מגלה שהם מסמלים אסונות שקרו, וגם שיקרו. מפה מתפתחת עלילה סטנדרטית. נקודת האור היחידה בסרט היא קייג' עצמו, וגם זו לא ההופעה הכי טובה שלו. סה"כ - חביב ומעביר את הזמן.

ציון - 6.5/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #3725 

Obsessed
חייהם של זוג צעיר + 1 מתערערים כאשר עובדת זמנית במשרד של הבעל, נהיית אובססיסית כלפיו ועושה הכל על מנת שיהיה שלה.
עם ביונסה ואלי קרטר (ניקי הבלונדינית מ Heroes).

סרט מתח מעניין. לא משנה עד כמה תקיף הבעל, המאהבת לא מקבלת "לא" כתשובה ומסבכת את חייו. מראה לכל אחד מהבעלים ביננו, שלא משנה עד כמה אנחנו נהיה נאמנים, אישה מטורללת אחת יכולה להרוס לנו את החיים.
פסקול Dolby TrueHD שלא ראוי לאזכור יותר מידי. עם כוכבת כמו ביונסה, ציפיתי לפסקול הרבה יותר מושקע.
7.5/10

dizingof
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #3726 

ziv_r כתב:Obsessed
חייהם של זוג צעיר + 1 מתערערים כאשר עובדת זמנית במשרד של הבעל, נהיית אובססיסית כלפיו ועושה הכל על מנת שיהיה שלה.

סרט מתח מעניין. לא משנה עד כמה תקיף הבעל, המאהבת לא מקבלת "לא" כתשובה ומסבכת את חייו. מראה לכל אחד מהבעלים ביננו, שלא משנה עד כמה אנחנו נהיה נאמנים, אישה מטורללת אחת יכולה להרוס לנו את החיים.
פסקול Dolby TrueHD שלא ראוי לאזכור יותר מידי. עם כוכבת כמו ביונסה, ציפיתי לפסקול הרבה יותר מושקע.
7.5/10
...
פשש.. אתה חייב להסביר את ה"נגישות" הסיטונאית שלך לסרטים עם פסי הקול החדשים :lol:
יש לך וידאומט בלוריי מתחת לבית? או קו 50 מגה :P

mta194
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: שי שלוס
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #3727 

dizingof כתב:
ziv_r כתב:Obsessed

7.5/10
...
פשש.. אתה חייב להסביר את ה"נגישות" הסיטונאית שלך לסרטים עם פסי הקול החדשים :lol:
יש לך וידאומט בלוריי מתחת לבית? או קו 50 מגה :P
...
זהו גם אני התחלתי לתהות לאחרונה איך יש לך זיו כ"כ הרבה סרטי בלו ריי.

remux
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #3728 

Obsessed (2009) TrueHD 5.1 1080p בלי לרמוז על משהוא :lol:
גם אני לוחץ ctrl+w

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #3729 

mta194 & dizingof,
אתם באמת צריכים הסבר? :)

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #3730 

אותי מעניין אם אתה שומר את כולם או מוחק
אם אתה שומר, כמה אכסון יש לך?
העם דורש..... כל מיני דברים

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #3731 

sam22,
עניתי על זה כבר בעבר, התשובה לא השתנה.
http://www.hometheater.co.il/modules.ph ... 393#659393
http://www.hometheater.co.il/modules.ph ... 802#688802
אין לי סנטימנטים לקבצים והסיכוי שאני אצפה בסרט יותר מפעם אחת הוא נמוך. אין לי גם את חדוות האגירה כמו שיש לאחרים.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #3732 

echelon conspiracy

איך תרגישו אם יום אחד תקומו ותקבלו חבילה שיש בה את אחד הטלפונים הסלולרים המגניבים ביותר - שקוף כשהוא לא פעיל וחביב לפחות כמו האייפון? בדיוק כמו כוכב הסרט הזה, תשמרו עליו ותנסו להבין מי שלח לכם אותו... הבעיה שהוא מדי פעם מקבל עכשיו SMS שמסביר לו מה כדאי לו לעשות. יש הנחה במלון והוא מרוויח יום נוסף במלון ולא עולה על הטיסה הלא נכונה (כשהמקורית שהוא התכוון לה מתרסקת). הסיפור מסתבך כשמתברר שהטלפון רוצה שהוא יעשה הרבה כסף, מה שמסבך אותו עם גנגסטרים, ממשלת ארה"ב וכו'.

רוב הסרט מתרחש באירופה, אך מדהים שכל המנהלים של כל החברות הם אמריקאים ובריטים (לא חושב שהם ביקרו בפראג לאחרונה, חוץ ממשפחות הפשע הישראליות יש שם רק מנהלים מקומיים...). בסרט יש שחקנים רציניים כמו ג'ונתן פרייס (007, ברזיל וכו'), ווים ריימס (אין ספור סרטים אך המסטרפיס שלו - ספרות זולה), אד ברנס (אין ניתוח להנמכת הקול הציפציף שלו?), מרטין שין ועוד. הבעיה? הסרט הזה מאבד כיוון מהר מדי כשלא ברור מדוע הדמות של ברנס כל כך לחוצה לעזור לבחור, איך ה-FBI קשור לכל העסק (מה לעזאזל ה-FBI עושה בכלל בפראג ולמה יש להם זכות לעצור שם מישהו, ואיך בפראג כולם אמריקאים או בריטים?!).

הסרט מדרדר בחציו השני לכדי חוסר קוהרנטיות ואי עקביות מדכאים. הרעים נהיים טובים, הטובים נהיים רעים, מה הממשלה האמריקאית רוצה ולמה QUERY פשוט גורם למחשב להחליט לבטל שדרוג תוכנה.

המון שאלות אפס תשובות.

מבחינת אקשן, יש אקשן ויש תחכום, אבל בסה"כ הסרט הזה מנסה להיות EAGLE EYE (לכודים ברשת אם אני זוכר נכון) ונכשל בכך לחלוטין.

7/10

I love you man

סרט חביב על בחור שרוצה להתחתן ופתאום שם לב שאין לו חבר הכי טוב שיכול להיות השושבין שלו בחתונה, בעוד שאשתו לעתיד משופעת חברות שלהן היא מספרת כל פרט הכי דק בחיי האהבה שלהם... בחיפושים שלו הוא מוצא בחור נחמד (ג'ייסון סיגל מהסרט שהחברה שלו החתיכה זורקת אותו - Forgetting sarah marshall, ושמשחק כשחקן משנה ב "איך פגשתי את אמא שלך").

זה סרט חביב בהחלט לצפיה עם בת הזוג (שלי נרדמה אחרי 10 דקות). אני לא ממש מבין את האפיל של ג'ייסון סיגל שמצד אחד הוא מוזר למדי, ומצד שני אי אפשר שלא לחבב אותו. גם הליהוק של פול ראד בתפקיד הראשי מצליח כנראה גם להלהיב את הצופים הגברים ואת הנשים בו זמנית.

בקיצור, לא ממש ברור איך, אבל הסרט מצליח לעבוד. הוא לא מצחיק נורא, הוא לא דרמטי נורא, אבל הוא מספק כמה רגעים משעשעים למדי.

8/10 - אם אתה מתכנן צפיה עם בת הזוג
7/10 - לבד.

extreme movie
אוסף אקלקטי של סצנות על סקס והיחס של מתבגרים אליו. כנראה שהסרט יותר מיועד לבני עשרה (אני מקווה שמעל 17). יש לא מעט קטעים בוטים למדי, אבל אין ספק שזה משעשע את הצד הפחות רציני. אם אתם צוחקים כשמישהו מפליץ במשרד - זה הסרט בשבילכם.

מה שכן, מאוד מוזר היה לראות כוכבי טלויזיה (מלקולם באמצע, הבחור הצעיר מ-JUNO ומשפחה בהפרעה) מופיעים בסרט הזה ללא שמץ של בושה...

בסה"כ סרט קצר, שישעשע בעיקר גברים מתחת לגיל 25... וכאלה שמרגישים צעירים.

mrunderhill
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 75 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

נושא שלא נקרא #3733 

oferlaor כתב:echelon conspiracy

רוב הסרט מתרחש באירופה, אך מדהים שכל המנהלים של כל החברות הם אמריקאים ובריטים (לא חושב שהם ביקרו בפראג לאחרונה, חוץ ממשפחות הפשע הישראליות יש שם רק מנהלים מקומיים...). בסרט יש שחקנים רציניים כמו ג'ונתן פרייס (007, ברזיל וכו'), ווים ריימס (אין ספור סרטים אך המסטרפיס שלו - ספרות זולה), אד ברנס (אין ניתוח להנמכת הקול הציפציף שלו?), מרטין שין ועוד. הבעיה? הסרט הזה מאבד כיוון מהר מדי כשלא ברור מדוע הדמות של ברנס כל כך לחוצה לעזור לבחור, איך ה-FBI קשור לכל העסק (מה לעזאזל ה-FBI עושה בכלל בפראג ולמה יש להם זכות לעצור שם מישהו, ואיך בפראג כולם אמריקאים או בריטים?!).
...
נו באמת, עופר. עוד לא למדת? מבחינת האמריקאים, מותר להם לעשות מה שבא להם, איפה שבא להם וכמה שבא להם. ובכל העולם כולם אמריקאים ומדברים אנגלית. מבחינתם, בריטים הם זרים, שמדברים שפה דומה. כל השאר לא קיים :)
Yes We Can!

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #3734 

The Haunting in Connecticut
משפחה צעירה עוברת לגור בבית ליד בית חולים על מנת לחסוך את הנסיעות לטיפולים של בנם חולה הסרטן. מתברר כי הבית שימש בעבר כמטה עבור העלאת נשמות של מתים וכמרכז ניסויים אכזרי עבור גופות שנגנבו מבית הקברות המקומי. כמובן שהרוחות עדיין משוטטות בבית ועושות לאורחים את המוות.
מתח\אימה.

נדמה שכל הסרטים שיוצאים היום משתמשים באותו תסריט כמו סרטים ישנים יותר, הסיפורים לעוסים ולא ממש מראים לנו משהו שלא היה בעבר. הסרט עצמו לא מפחיד ומשתמש ברוב הסצנות בקטעי מעבר מהירים בסאונד כחלק ממהלך ההקפצה. הסצנות עצמן מותחות רק בקטנה ושום חידוש לא נראה בסרט הזה. תרגישו חופשי לוותר. אני חושב שהדבר הכי מלהיב בסרט הזה היה לראות את נורית ה DTS-HD Master Audio דולקת אצלי ברסיבר. אתם חושבים שהיא יכולה להישרף משימוש יתר? :)
4/10

tobenary
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 69 פעמים
קיבל תודות: 30 פעמים

נושא שלא נקרא #3735 

לרגל יום האהבה ( ויום הנישואין שלי שנפל "במקרה" באותו יום )

ראיתי את הסרט: בעל מזדמן, The Accidental Husband
http://67.205.76.198/movies/view.aspx?id=18690

CHICK FLICK חביב למדיי עם כמה בדיחות וסיפור ידוע מראש.
אני והאשה נהניתי.
וידאו: 7.5/10
לגבי פס הקול TRUE HD : לא יודע....אין לי רסיבר כזה חחח שמעתי רק DOLBY DIGITAL ובסרט הזה - לא צריך יותר
:roll: :lol:
מי שנותן-מתמלא
מי שלוקח-מתרוקן

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”