מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #5206 

Outlander
ערבוביה משונה של חייזרים, מפלצות, השחקן מהפסיון של ישו, וכמובן - ויקינגים...

הקטע המוזר הוא שהליהוק עובד (במיוחד הארט שכל סרט שהוא מופיע בו מאז הנוסע השמיני אוטומטית משודרג).

הרבה אקשן, הרבה פלאשבקים לסרטים כמו באוולף ואפילו שר הטבעות (אם כי לא בדיוק ברמה). משעשע למדי. נהנתי.

8/10

The time traveler's wife

דמיינו את בנג׳מין באטון, רק מתוחכם יותר, חביב יותר, עם עלילה ובמאי מוצלחים...

רומנטי למדי (מומלץ עם בני/בנות זוג) וכולל מספיק קטעים מתוחכמים (הכרונולוגיה שלו בזמן) בכדי לא לשעמם את הגברים.

9/10

mta194
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: שי שלוס
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #5207 

jepe כתב:Mongol

סיפור על חייו של ג'ינגיס חאן לפני עלייתו לשלטון מהיותו עבד ועד שעלה לשלטון וכבש חצי מהעולם,לפחות ככה אומרים.
הסרט נראה מדהים ב1080P ושווה לצפות בו רק בשביל הנופים והתמונה המדהימה.
המשחק שם מעולה,כל הסרט הוא במונגולית מה שהופך אותו ליותר מציאותי.

10\8
...
ראיתי גם את הסרט ואני מסכים שהנופים עוצרי נשימה אבל הסרט זז כ"כ לאט שהרגשתי כמו במרוץ חלזונות.

tnt424
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #5208 

mta194 כתב:
jepe כתב:Mongol

סיפור על חייו של ג'ינגיס חאן לפני עלייתו לשלטון מהיותו עבד ועד שעלה לשלטון וכבש חצי מהעולם,לפחות ככה אומרים.
הסרט נראה מדהים ב1080P ושווה לצפות בו רק בשביל הנופים והתמונה המדהימה.
המשחק שם מעולה,כל הסרט הוא במונגולית מה שהופך אותו ליותר מציאותי.

10\8
...
ראיתי גם את הסרט ואני מסכים שהנופים עוצרי נשימה אבל הסרט זז כ"כ לאט שהרגשתי כמו במרוץ חלזונות.
...
אני ראיתי את הסרט ופשוט פחדתי למות לפני שהוא יגמר, הביקורות עליו היו מדהימות אבל הסרט איטי ולא זז, אומנם בסופו של דבר הסיפור עצמו מאוד מעניין אבל הביצוע עלוב ופשוט חבל...

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 285 פעמים

נושא שלא נקרא #5209 

The Box
אני עדין מתלבט מה דעתי עליו. מצד אחד, הוא כאילו מתחפש לסרט מסחרי הוליוודי, מצד שני, כדרכו של ריצ'רד קלי (דוני דארקו) נטול היגיון ומלא באבסורד ומצד שלישי נוגע בהרבה רעיונות מעניינים שגורמים לך להרהר בהם אחרי הצפייה. לטעמי, הוא מעט איטי מדי, לעתים הזוי מדי ובניגוד לדוני דארקו לא עשוי עד כדי כך טוב שאפשר לסלוח לו על כל זה. בהחלט סרט ששווה צפייה, אך אפשר לחכות לDVD...

ציון:6.5/10

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #5210 

THE STEPFATHER

חידוש לסרט הראשון שהיה עם טרי אוקווין (שמוכר יותר כג'ון לוק מ"LOST"). דיוויד הוא מופרע פסיכוטי שוידע להתנהג כאדם נהדר ומקסים, נוהג להתחבב על נשים חד הוריות, עובר לגור איתן ואז רוצח את המשפחה. לאחר שרצח את משפחתו הוא עובר עיר ומוצא אם גרושה (סילה וורד, שנהיית יפה יותר ויותר) אבל הבן הבכור שלה חושד בו ואף אחד לא מאמין לו.

חידוש לא רע עם כמה מחוות קטנות למקור. אני חייב לומר שטרי אוקווין הצליח יותר להפחיד אותי בתור האב החורג הסכיזופרן בסרט הראשון שהיה יותר אפל ופחות הוליוודי.

למרות הכל מדובר בסרט מותח, למרות שהוא נוסחתי. פשוט צריך לשים בווליום גבוה ולהנות.

7/10

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #5211 

mulder כתב:THE STEPFATHER

חידוש לסרט הראשון שהיה עם טרי אוקווין (שמוכר יותר כג'ון לוק מ"LOST"). דיוויד הוא מופרע פסיכוטי שוידע להתנהג כאדם נהדר ומקסים, נוהג להתחבב על נשים חד הוריות, עובר לגור איתן ואז רוצח את המשפחה. לאחר שרצח את משפחתו הוא עובר עיר ומוצא אם גרושה (סילה וורד, שנהיית יפה יותר ויותר) אבל הבן הבכור שלה חושד בו ואף אחד לא מאמין לו.

חידוש לא רע עם כמה מחוות קטנות למקור. אני חייב לומר שטרי אוקווין הצליח יותר להפחיד אותי בתור האב החורג הסכיזופרן בסרט הראשון שהיה יותר אפל ופחות הוליוודי.

למרות הכל מדובר בסרט מותח, למרות שהוא נוסחתי. פשוט צריך לשים בווליום גבוה ולהנות.

7/10
...
אחד הסרטים הבודדים שעצרתי ומחקתי אחרי פחות מ- 10 דקות. פשוט הכל היה כל כך מלוקק ונטול כל יכולת להיות מעניין שכיבינו.
לצפיה באוסף הסרטים שלי:
http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/nacoke

shmulikwe
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #5212 

"הבית האחרון משמאל" גרסת 2009
שחזור למותחן משנות 1970. זוג נערות בגיל 17 מקבלות הזמנה של בחור זר להצטרף אליו לעישון גראס במוטל בו הוא מתגורר.
מה שהוא לא אמר להם שהוא חבר בכנופיית עבריינים שבורחים מהחוק.
לאחר שהנערות נחטפות ע"י החבורה, מגיעה החבורה (ללא הנערות) לביתם הבודד של הורי אחת הנערות בטעות.

ההורים מבינים מה קרה לבתם, ולא מתכוונים לעבור בשתיקה.

סרט מצויין עם שחקנים לא ידועים,

http://www.thelasthouseontheleft.com/
שמוליק ו.

liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור ראם
נתן תודות: 536 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #5213 

La Mome - החיים בורוד - סיפור חייה של אדית פיאף. למרות שאני לא חובב דרמות (ובטח לא בצרפתית) הסרט מרתק, קצת ארוך מדי - 2:20, פס קול מדהים, שירים נפלאים, ועם תרגום אפשר להבין על מה הם מדברים. הופתעתי מכך שהכרתי הרבה משיריה ללא ידיעה שהם שלה. זה רק מראה כמה היא השפיעה על כולנו, ומורשתה עדיין קיימת.
מאד שמחתי על סתימת חור גדול בהשכלה על אחת מהזמרות הדגולות של המאה הקודמת.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #5214 

nadavck כתב:

7/10
...
אחד הסרטים הבודדים שעצרתי ומחקתי אחרי פחות מ- 10 דקות. פשוט הכל היה כל כך מלוקק ונטול כל יכולת להיות מעניין שכיבינו.
...
תראה פעם אחת את REST STOP ואז תקבל פרופורציות מה זה סרט גרוע באמת.
אני מבין אם מפסיקים אחרי חצי שעה, אבל 10 דקות ? לא הבנתי מה ציפית לקבל ב 10 דקות בלבד מהתחלה של סרט.

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #5215 

mulder כתב:
nadavck כתב:

7/10
...
...
תראה פעם אחת את REST STOP ואז תקבל פרופורציות מה זה סרט גרוע באמת.
אני מבין אם מפסיקים אחרי חצי שעה, אבל 10 דקות ? לא הבנתי מה ציפית לקבל ב 10 דקות בלבד מהתחלה של סרט.
...
חוק 10 הדקות של נדב :)
בעשר הדקות הראשונות של כל סרט אתה בעצם מקבל הכל. מציגים לך את הדמויות העיקריות, את האווירה, הקצב ובעצם מכינים אותך לחוויה שעומדת להתחיל. על פי אותו חוק, האירוע הראשון של הסרט בדרך כלל, (לא תמיד) קורה לאחר 10 דקות בסרט ולא רק לאחר אלה עד הדקה ה- 10.
כמו ששיאו של הסרט בדרך כלל מתרחש בדיוק באמצע, תנסה לקחת כל סרט אמריקאי של 90 דקות. תריץ לדקה ה- 45. אם זה סרט פעולה, אתה תראה את סצינת האקשן העיקרית או שתהיה בקרבתה. נסה את זה עם הסרט WhiteOut, אני בטוח שבדקה ה- 45 הדמות נרדפת על ידי הרוצח עם מוסיקה חזרה והרבה עריכה :)

לגבי ה- Stepfather, בתוך 10 דקות הכרתי את האב הרוצח, את האישה התמימה ואת משפחתה וגם את הבחור שלא כל כך מאמין לו. לחיצת היד והמבט החושד אומרים הכל. אז בלי לראות את המקור ובלי לראות טריילר לסרט הבנתי מיד לאן הדברים הולכים. לא אהבתי את הדיאלוגים, את הקצב ואת האווירה של הסרט - ובעיקר את החוסר של האווירה. ולכן... Out!
לצפיה באוסף הסרטים שלי:

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #5216 

טריק ה-10 דקות יעבוד במרבית הסרטים ההוליוודים, אבל לא מעט פנינים יפלו בגלל זה.

אם הייתי שופט את "HARD CANDY" לפי החוק הזה, לא הייתי מגיע ל-10 דקות וחבל כי זה סרט מדהים.

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #5217 

oferlaor כתב:טריק ה-10 דקות יעבוד במרבית הסרטים ההוליוודים, אבל לא מעט פנינים יפלו בגלל זה.

אם הייתי שופט את "HARD CANDY" לפי החוק הזה, לא הייתי מגיע ל-10 דקות וחבל כי זה סרט מדהים.
...
צודק ומסכים מאוד.
החוק תקף רק לסרטים אמריקאים, ועוד אוסיף שלסרטים אמריקאיים תעשייתיים :)

ספציפית לגבי The Stepfather או Whiteout, הוא עובד.
לצפיה באוסף הסרטים שלי:

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #5218 

nadavck כתב:
oferlaor כתב:טריק ה-10 דקות יעבוד במרבית הסרטים ההוליוודים, אבל לא מעט פנינים יפלו בגלל זה.

...
צודק ומסכים מאוד.

...
אני מסכים, אבל בדרך כלל אני נותן יותר זמן. 10 דקות זה לא מספיק זמן ויכול לתת רושם מוטעה, לכן אם אני נוטש סרט זה יהיה אחרי 20 דקות לפחות. זה מספיק זמן כדי לעניין אותי או לא.

יודע מה? בוא נעשה ניסוי. תן לסרט הזה עוד 10-15 דקות ואז תחליט ותגיד לנו מה דעתך.

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #5219 

mulder כתב:
nadavck כתב:

...
צודק ומסכים מאוד.

...
אני מסכים, אבל בדרך כלל אני נותן יותר זמן. 10 דקות זה לא מספיק זמן ויכול לתת רושם מוטעה, לכן אם אני נוטש סרט זה יהיה אחרי 20 דקות לפחות. זה מספיק זמן כדי לעניין אותי או לא.

יודע מה? בוא נעשה ניסוי. תן לסרט הזה עוד 10-15 דקות ואז תחליט ותגיד לנו מה דעתך.
...
כבר מחקתי אותו. הוא לא סרט כזה חשוב. מציין שוב שבשנה האחרונה היו עוד 2-3 סרטים שהפסתקי כך, אני בדרך כלל רואה סרטים עד הסוף כמו גדול.
לצפיה באוסף הסרטים שלי:

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #5220 

Whiteout
אי שם בבסיס מחקר נידח מתרחש הרצח הראשון ביבשת אנטרטיקה, אבל חכו עוד קצת ותוך פחות מ 20 דקות המקרה הבודד הזה הופך למסע קטל של ממש המבוצע בידי אלמוני הלבוש במיטב האופנה האסקימואית של המאה ה 21 ומנופף בגרזן קרח במומחיות רבה.

אם זה נשמע לכם כמו חזרה כללית על הרפתקאות ג'ייסון ביום שישי ה 13 או עוד פרק בעלילות "אני יודע מה עשית בקיץ שעבר" אז אתם ממש קרובים אבל כדי שלא תרגישו שעושים לכם כאן תרגיל של שידור חוזר דואגים לשלב אלמנטים מ 30 ימי חשיכה (בסיס המחקר ייסגר לחצי שנה עקב סופות החורף), רוסים הישר מ "תחנת זברה אינה עונה" ועוד כמה מרכיבים שנועדו ליצור מסך עשן ולהסתיר את העובדה העגומה שהסרט הוא קילשאי מאוד.

מה שמציל את הסרט היא נוכחות השחקנית קייט בקינסייל שפשוט נראית טוב מאוד גם תחת ערימה של לבוש קוטב ורק בזכותה לא עצרתי את הסרט עד לסופו הצפוי מראש.

4/10 על הסרט 9/10 על קייט בקינסייל המקסימה

אין זומבים, אין נאצים, אין נינג'ות יש רק קצת ציצים כך שהסרט לא זוכה לדירוג אלטרנטיבי בסולם סרטי ה B
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”