מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #5551 

sam22 כתב:אני אעזור לך עם הקנויים
בשביל מה יש חברים?
...
וואלה?
אתה תיקח אותם חינם???
יפה! כמו שנאמר: אנשים טובים באמצע הדרך! יישר כח!
:lol: :lol:

orenfe
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #5552 

oferlaor כתב:Pandorum

ספינה עם אחרוני האנשות בדרך ליישוב מחדש. אחד מצוות הטיסה מתעורר מחדש אך ללא תמיכה מהצוות קשה לו לנזכר במה קורה והוא מנסה להבין מה קרה בספינה ומה בדיוק השתבש.

בהחלט מתוחכם ומותח.

8.5/10
...
גם אני צפיתי אתמול בפנדורום. בהחלט מומלץ. למרות שיש לא מעט חורים בעלילה, הסרט עדיין מעביר כשעתיים בכיף.
There are 10 types of people, those who understand binary code and those who don't

leirus
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #5553 

sam22 כתב:אני התייאשתי והסתפקתי באנגלית
...
ואיפה מצאת תרגום אנגלי טוב? כל מה שמצאתי ברשת הוא תרגום מכונה שהתגובות עליו הן שליליות מאוד.

keyser
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: מני דהן
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 266 פעמים

נושא שלא נקרא #5554 

edge of darkness
מל גיבסון הוא חוקר במחלקת רצח במשטרת בוסטון. יום אחד ביתו באה לבקר אותו וכשהם יוצאים מהבית מגיע מתנקש ומחסל אותה.
נקודת ההנחה האוטומטית היא שניסו להתנקש בו, אך לאט לאט חוקרים ומקבלים כיוונים אחרים.

לא סרט העשור, אח בהחלט סרט מותח, מעניין ומרגש כאחד.
שווה צפיה.
8/10

crusader
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #5555 

The Book of Eli,
דנזל וושינגטון, בסרטו החדש הפוסט אפוקלפיטי, על עולם אבוד ושסוע לאחר מלחמה גרעינית.
העלילה לא מחדשת לנו כלום, כבר היו עשרות סרטים בסגנון הזה, הפעם דנזל עושה את ההבדל, בשונה ממקס הזועם בדרכים,הבריחה מלוס אנג'לס וDoomsday, הסרט מתעסק בדמות אחת הלו היא איליי והספר :wink:
לא רוצה לגלות יותר מידי, אבל בהחלט סרט שעשוי טוב,כולל המון קטעי אקשן מעולים וקרבות חסרות רחמים, סראונד מרהיב ומהפנט כמו גם איכות התמונה(צפו לקטעי היריות, עבורי הם היו פשוט חוויה).
את הסרט ראיתי בקולנוע יס פלאנט רמת גן,אולם 12.
10\8
If the best things in life come for free, I wonder what I could get for money

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #5556 

leirus כתב:
...
ואיפה מצאת תרגום אנגלי טוב? כל מה שמצאתי ברשת הוא תרגום מכונה שהתגובות עליו הן שליליות מאוד.
...
מצטער,
לא זוכר מאיפה
שכב אצלי הרבה זמן הסרט הזה

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #5557 

leirus כתב:
...
...
כבר שאלתי את SAM22 בפרטי. חיפשתי בגוגל ומצאתי תרגום באנגלית. כשאני אהיה בבית בערב, אני אשלח לך אותו בפרטי.

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #5558 

sam22 כתב:LOFT
סרט בלגי או הולנדי
חמישה חברים חולקים דירת סתרים ומססססתבכים

אחלה סרט
לא מצאתי תרגום בעברית
...
סרט בלגי. אחלה סרט. קיבל ציון לא רע ב IMDB של 7.6. משחק טוב, עלילה מותחת ומעניינת. אני לגמרי מסכים עם הציון.
נערך לאחרונה על ידי kingikra ב 27/02/2010 21:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #5559 

Anamorph

ווילם דאפו מגלם חוקר משטרה מזדקן שעבר טראומה לפני כמה שנים בגלל רוצח סדרתי שהוא (כנראה) הרג בשוגג. עכשיו מופיע רוצח סדרתי (חדש?) ומתוחכם בהרבה. יש בסרט הרבה על אובססיה גם של החוקר וגם של הרוצח.

הסרט מבטיח אבל דאפו נראה כאילו הוא כפוא שד ולא מצליח לעורר אמפתיה. גם העלילה מרגישה פחות מדי מלחיצה עבור סרט שכזה. הייתי אומר שהבמאי כאן פשוט נרדם על המשמרת, זה סרט עם המון פוטנציאל מפוספס (ע״ע האספן בשביל לראות איך סרט כזה צריך להיות מבויים).

7/10

up in the air

קלוני מגלם אדם שחי את חייו מנותק מאנשים ומחוייבות אשר טס ממקום למקום בכדי לפטר אנשים. הנתק שלו הופך למטלה אחרי שהוא מתחבר רגשית לבחורה שנראית בת הזוג האידאלית עבורו.

זה סרט חביב, שניכר בו חוש ההומור ולא מעט תחכום שהוכנס לתוכו. זה בהחלט סרט שאפשר לראות עם האישה אבל פחות מומלץ עם חברה...

נהנתי אך נשארתי עם טעם לעוד.

8/10

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #5560 

Up in the Air

דרמה נחמדה אבל לגמרי צפויה ושגרתית. קלוני כ"מפטר" מקצועי שכל מטרתו בחיים לצבור מיילים ולהגיע למעמד נכסף של lifetime membership. פוגש אישה וההמשך שגרתי עם סוף קצת שונה. עניין המיילים לא ממוצה מספיק קומית.

האולם: קולנוע ערים, קניון ערים בכפר סבא.
האיכות כמו בהקרנות סרטים באולם הספורט בבית הספר התיכון שלי לפני שלושים שנה.
התמונה מאבדת עוצמה בשוליים (מנורה חלשה?) ופינות המסך מתעגלות מחוסר תאורה.
הצד הימני מהבהב כמו ראינוע... מבייש.
מזכיר לי למה אני לא הולך לקולנוע יותר. אבל לאשתי היו כרטיסים... וזו הזדמנות ליציאה...
Enjoy the Silence

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #5561 

Ninja

סרט במיטב המסורת של סרטים בסגנון זה משנות השמונים של גולן/גלובוס בהוליווד.

יתום אמריקאי יריב מר של יפני כאשר שניהם רוצים להחליף את הסנסיי נינג׳יטסו שלהם. כמובן שהאמריקאי מקבל צ׳אנס והיפני מגורש בבושת פנים. ממורמר, הוא מחליט להתנקם.

הרבה מכות, דם ושחקנים בינוניים...

סביר למי שאוהב סרטי מכות ודם עם מינימום תסבוכות עלילתיות.

7/10

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #5562 

Shutter Island

סרטו החדש של מרטין סקורסזה בכיכובו של השחקן האישי שלו ליאונרדו דיקפריו.
תקציר מתוך אתר סרטים:
דרמה המתרחשת בשנת 1954, 2 סוכנים אמריקאיים חוקרים את היעלמותה של רוצחת שברחה מבית חולים של חולי נפש ופושעים הממוקם על שאטר איילנד שם משארים כי הרוצחת מסתתרת.
הסרט מבוסס על רב המכר של הסופר דניס להאן, אשר הביא לנו את "מיסטיק ריבר" ו "נראתה לאחרונה".

סרט מותח לכל אורכו וכן עוכר שלווה, מסוג הסרטים שמדלג בין מציאות לדמיון.
בסך אהבתי, אם כי אשתי פחות אהבה.
8/10

ולסוגיית הקולנוע,
היום הבנתי סופית את הפער בין צפייה בסלון שלי לבין הקרנה בקולנוע דוגמת גלובוס בקניון ערים.
ההקרנה היתה באולם 2 ,מאחר ואולם 1 - היחיד שמשדר אודיו DD תפוס ע"י אווטאר.

איכות התמונה היתה בינונית מאוד כפי שהוסבר כאן קודם ואיכות האודיו היתה בעיני פשוט מחפירה (כפי שהסברתי אפילו סראונד בסיסי לא מקבלים,והדיבור נשמע כאילו מטרנזיסטור) .
אנשים נכנסו ויצאו לאחר תחילת הסרט ולאחר המחצית ,תוך כדי שהם מאלצים את כל השורה לעמוד ולהסתיר.
קשה לי להתלונן אחרי שלא שילמתי על הסרט (קבלנו כרטיסים חינם), אבל הייתי מצפה לתמורה סבירה למי שמשלם כל כך יקר על סרט בימינו.
עכשיו קיבלתי חיזוק על ההחלטה שלי לוותר על הצפיה בסרט אווטר מטר מהבית בקניון ערים ולסוע במיוחד לייס פלאנט.
הבדל של שמיים וארץ.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #5563 

Couples Retreat
זוג אשר עומד לפני גירושין, משכנע עוד 3 זוגות שיבואו איתם לאתר נופש יוקרתי אשר משלב בין המון פעילויות כיפיות וסדנאות טיפול זוגיות. אחרי שכל 4 הזוגות מגיעים לאי, הסדנאות הזוגיות מעלות כל מיני בעיות בן היחסים שהם לא חשבו שקיימות. בנוסף, החצי השני של האי מכיל חלק אחר אתר נופש לרווקים שה Theme שלו זה סקס והמון כיף. תוסיפו לזה מדריך יוגה שרמנתי שלא מפסיק לעשות עיניים לנשים וכמה בעלים שרוצים כל הזמן להמלט לכיוון האי של הרווקים.

הסרט נמשך לאורך של כמעט שעתיים ולא ממש ברור לאיפה הוא חותר, האם זה קומדיה או דרמה? הסצנות מעורבבות וחלק מהן לא ברור מה הן תורמות ל Plot של העלילה. מצד שני, יש המון סצנות משעשעות כמו הבעל שמנסה להשכיב את המסג'יסטית, שיעור יוגה עם מדריך שעושה תנועות על הנשים שלא נראו גם בסרטי Adult, טיפול זוגי במים עם כרישים ועוד.
זהו לא Chick Flick מן השורה, יותר לכיוון קומדיה מהולה בסצנות דרמה. לצפות רק עם הרעייה. הסרט צולם בבורה-בורה ומכיל סצנות נוף מדהימות.
פסקול DTS-HD Master Audio עמוס במלל.
6.5/10

theezway
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

3 סרטים

נושא שלא נקרא #5564 

bad lieutenant עם ניקולאס קייג' ואוה מנדז (בDVD)
מספר על פקד במשטרה (קייג') שמכור לסמים ובמקביל מאוהב בזונה טובת לב (מנדז) ועושה את עבודתו.
תחסכו לעצמכם. אחד הסרטים הגרועים שראיתי בשנים האחרונות וגם מנדז לא מצילה אותו בשום צורה (תרתי משמע).
ציון - 3 מתוך 10.

2012 (בבלו ריי)
סרט סוף העולם. אז ההומור הוא לא כמו בארמגדון או היום השלישי והדרמה היא לא כמו ב-deep impact, אבל מבחינתי האפקטים עשו את הסרט (וזה משהו שבד"כ פחות מדבר אליי). מאוד נהניתי.
8 מינוס מתוך 10

ראסטי ג'יימס (בYES) - rumble fish
סרט משנות ה- 80 של פרנסיס פורד קופולה עם מט דילון, מיקי רורק, ניקולס קייג' (בתפקידו הראשון נדמה לי) ודיאן ליין.
אחד הסרטים האהובים עליי ויצירת מופת קולנועית שבכל פעם שאתה רואה - מגלים משהו חדש.
הסרט מתמקד בדמות של ראסטי ג'יימס (מט דילון) וביחסים שלו עם אחיו הגדול והנערץ (מיקי רורק) שהיה מנהיג הכנופיות באזור.
האח הבכור הוא עיוור צבעים וכל הסרט מצולם בשחור לבן, למעט מספר סצינות עם דגים (החלטה אמיצה במיוחד של הבימאי שבוודאי שלא תרמה לסרט בקופות). ראסטי ג'יימס רוצה ללכת בדרכו של אחיו ולהנהיג, אבל הוא שונה...

הדמות של מיקי רורק בסרט פשוט מגדירה את הCOOL בקולנוע (לא להאמין למה הוא התדרדר כשרואים איך הוא נראה היום). בעיניי, סצינת הקרב בהתחלה, והסצינה עם מט דילון וניקולס קייג', מחוץ לדיינר (מי שראה יבין) וסצינת הסיום של הסרט הן סצינות שכל מי שאוהב סרטים צריך להכיר. יש גם פסקול מצויין של סטוארט קופלנד (חבר להקת הפוליס).

ואגב, לכל מי שראה את הסרט ותהה אם ראסטי ג'יימס אכן גדל להיות דומה יותר לאחיו - התשובה לכך נמצאת בעמוד הראשון של הספר, שעל בסיסו עשו את הסרט.
אתר הבית שלי - www.ezway.co.il

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #5565 

Boondock saints

סרט מלפני כעשור שמתאר את מסעם המשעשע משהו של שני אחים ממוצא אירי לתוך עולם הויג׳ילנטי שבו הם מורידים את מרבית הפשע המאורגן בבוסטון... דווקא הסוכן הפדרלי שנשלח אחריהם בגילומו של ווילם דאפו מתגלה כמשעשע במיוחד והעובדה שבעצם הציבור והמשטרה תומכים בפעולות שלהם בהחלט טוויסט מעניין.

ראיתי את הסרט בזמנו ולא ייחסתי לו חשיבות. בצפיה מחודשת הוא משעשע למדי (דפו בשחזור הרצח הראשון שלהם לא פחות מקטע גאוני לקלסיקות של הקולנוע).

8/10

bandook saints 2

בסרט זה אנחנו חוזרים לאחים כעשור לאחר מכן כאשר רצח מחריד מכריח אותם לחזור מפנסיה מוקדמת. אנחנו מגלים שסמקר (דאפו) הוחלף בבחורה (החברה של שקבור בסדרה).

יש ניצוצות של ההומור מהסרט המקורי אבל זה לא הסרט המבריק והגאוני הראשון. יש הרבה דם ואקשן, אבל חסר משהו...

7.5/10 

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”