מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
ariel-ro
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 84 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #6586 

ילדיעפים, יש משהו שאתה רוצה לספר לנו? :roll:

truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 72 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #6587 

ילדיעפים כתב:הפאבים והמסעדות איזה עיצובים,כמעט התפתיתי לחשוב שיש מקום יפה מצפת,,,,,,,
...
תגיד , הייתה לך מחשבה בראש שאין עיר שהיא לא יפה יותר מצפת ? :lol:
ד"א החלפת משהו לאחרונה ? :lol:

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #6588 

kickass

סרט שמאוד רציתי לראות - ילד טיפה הזוי מחליט שלמרות שאין לו כוחות על, הוא בכ"ז צריך לייצג את הצדק בעולם, מזמין בדואר חליפה והופך ל-SUPER HERO בשם KICKASS (מין שילוב של "חבל על הזמן" עם "מכסח"). כמובן שבהזדמנות הראשונה מכסחים לו את הצורה, ואז מתברר שהוא איבד תחושה ולא ממש מרגיש כאב יותר (בעיה עצבית). הוא ממשיך בדרך הפסיכית הזו ותאמינו או לא מצולם והופך לפנומנה אמיתית. במקביל, שוטר לשעבר שהופלל והבת הפסיכית שלו מתאמנים כבר שנים בתור SUPER HEROES וכך נוצרת לה קבוצה הזויה לחלוטין שמזכירה טיפה את WATCHMEN, אבל כמובן של אנשים עם בעיות אישיות ושכליות לא מבוטלות.

הרעיון מעולה, גם צוות השחקנים לא רע, אבל בסופו של דבר זה נופל על בימוי. התוצאה, שעם במאי יותר קצבי היתה יכולה להיות הסרט של הקיץ יוצאת טיפה כמו סטייק שהפכו אותו על האש טיפה יותר מדי פעמים - סולייתית...

משעשע, אבל לא מספיק.

7.5/10

OTIS

בחור גדל גוף חוטף בחורות ורוצח אותן בשביל לשחק איזה משחק מעוות שקשור לאשת אחיו ולהצלחה של אחיו (לפחות בעיניו הוא) בתקופת בי"ס התיכון. הכל משתנה כשהוא חוטף בחורה טיפה מתוחכמת עם משפחה מתוסבכת בפני עצמה.

הסרט מחולק לשני חלקים, כאשר הראשון הוא ללא ספק סרט זוותון/חטיפה/עינויים סטנדרטי. החלק השני פחות ברור ומבויים חצי כסרט נקמה וחצי כסרט סטירה על סרטי זוועתונים השונים (SAW על כל גירסאותיו).

נראה שהבמאי חולה בסוג של פיצול אישיות או שבחברת ההפקה שינו ייעוד באמצע הסרט בלי לספר לבמאי.

יש לסרט סוג של חן מוזר, אבל הוא מבולבל ולא עקבי. הסוף הרג אותי (מצחוק) אבל לא ברור אם זה נעשה באופן מכוון ואירוני (כלומר מודע לעצמו) או לא.

הומור מהסוג הזה עובד יותר טוב כשהצופה מבין אם זה מכוון להיות מצחיק או לא. הבחירה בשחקנים עם רקע של הומור בהחלט מרמז שיש כאן כוונה הומוריסטית, אבל הבמאי מצליח לטשטש את הגבולות כאן בין זוועה להומור - שילוב מאוד מעניין ושונה מסרטים אחרים בז'אנר.

8/10

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 304 פעמים
קיבל תודות: 630 פעמים

נושא שלא נקרא #6589 

The pledge

חוקר משטרה שיצא לפנסיה (ג'ק ניקולסון) ממשיך לחקור מקרה רצח מזוויע של ילדה קטנה, לאחר שהבטיח להוריה שימצא את הפושע.

הופעה מצויינת של ניקולסון ושאר השחקנים, מותח ומעניין. בימוי מעולה של שון פן.

ציון: 8

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #6590 

brothers

הסרט מספר על שני אחים, האחד אסיר בבית סוהר והשני לוחם גיבור בנחתים האמריקאים באפגניסטאן. האב איש צבא שכמובן מעריץ את המארינס ובז לאסיר.
עד כאן הכל כמו סרט אמריקאי טיפוסי. מכאן מתחילה דרמה בילתי רגילה. אני כמובן לא אפרט ואני ממליץ בחום לא לצפות בבקרוב (trailer) של הסרט. לי זה ממש הרס.

אני נותן לסרט ציון של 7\10
למי שלא יצפה בבקרוב 8\10 או אפילו 8.5\10

ariel-ro
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 84 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #6591 

Salt

אוולין סולט (אנג'לינה ג'ולי) היא סוכנת CIA שנשבעה להגן ולשרת את ארצה. נאמנותה עומדת למבחן כשעריק רוסי מאשים אותה שהיא מרגלת. סולט נמלטת, ומשתמשת בכל המיומנויות שרכשה במשך שנים בשירות החשאי כדי לברוח מרודפיה. מאמציה של סולט להוכיח את חפותה, רק מעוררים ספק לגבי מניעיה, וכשהמרוץ לחשיפת האמת מאחורי זהותה האמיתית נמשך, השאלה אמיתית נותרת תלויה באוויר: "מי באמת היא סולט?"
(קרדיט לTICKETNET)

אחלה סרט אקשן, נהנתי להעביר אחר הצהריים.

7.5/10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #6592 

nothing but the truth

כמה רחוק יכולה כתבת עקשנית ללכת כשהיא חושפת סוכנת CIA וקונספירציה להסתיר את הסיבה האמיתית שארה"ב פצחה במלחמה?

אותה כתבת מקריבה את החופש שלה, את המשפחה - כשהממשל מתעמר בה יותר ויותר.

זה רק מזכיר לנו עד כמה החופש הפרטיות ודעה שלנו נתונים להשפעה על ידי אלה עם הכח האמיתי בשלטון.

מזעזע ומרתק, אך מצד שני מדכדך גם בגלל שברור לחלוטין שאנשים אמיתיים לא באמת יכולים לעשות את מה שאותה אישה אמיצה עשתה.

אוסף שחקנים מעולה, אך בימוי מעט יבש.

8/10

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #6593 

oferlaor כתב:nothing but the truth

כמה רחוק יכולה כתבת עקשנית ללכת כשהיא חושפת סוכנת CIA וקונספירציה להסתיר את הסיבה האמיתית שארה"ב פצחה במלחמה?

אותה כתבת מקריבה את החופש שלה, את המשפחה - כשהממשל מתעמר בה יותר ויותר.

זה רק מזכיר לנו עד כמה החופש הפרטיות ודעה שלנו נתונים להשפעה על ידי אלה עם הכח האמיתי בשלטון.

מזעזע ומרתק, אך מצד שני מדכדך גם בגלל שברור לחלוטין שאנשים אמיתיים לא באמת יכולים לעשות את מה שאותה אישה אמיצה עשתה.

אוסף שחקנים מעולה, אך בימוי מעט יבש.

8/10
...
עופר, זה מבוסס על מקרה אמיתי. יכול להיות שבגלל זה היובש. בכל מקרה אני מאוד נהניתי.
ספויילר קליל (בצבע לבן):
אין ספק שהסוף מוסיף לסרט שתי נקודות דירוג.

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: nunatak
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #6594 

The Usual Suspects
חמישה אנשים נעצרים ומשוחררים ע"י המשטרה לאחר סדרת מקרי פשע כל שהם. הם אינם מכירים אחד את השני ולבסוף משוחררים לדרכם. לאחר זמן נתפסה אונייה שרופה למחצה ובה המון גופות ללא סימן כלשהוא מי הוא או הם האחראים לרציחות. אחד החברים ששרד את התופת התבקש לספק מידע אך גם הוא היה מבולבל וחסר כיוון וידע באשר למתרחש.

:ספויילר:

לא ברורה לי ההתלהבות מהסרט. הרי מהרגע הראשון נאמר לנו שקינט הוא נוכל ובכל פעם אנחנו מגלים מחדש שהוא מסתיר מידע, אז באיזה שלב אני אמור להאמין לסיפור שלו? ברגע שהסיפור עצמו לא אמין גם הטוויסט בסוף חסר ערך.

5.5/10

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 304 פעמים
קיבל תודות: 630 פעמים

נושא שלא נקרא #6595 

Nunatak כתב:The Usual Suspects
5.5/10
...
אני מניח שהרוב ראו את הסרט אז אני לא ממש אקלקל למישהו (אם לא ראיתם, תעברו הלאה)

אני לא מסכים עם מה שכתבת, כי לא נתנו מידע לחוקר (ולנו) מהתחלת הסרט שמדובר בנוכל המתוחכם ביותר שהוא ראה אז שלא יאמין לאף מילה שלו.

קינט מוצג מההתחלה כסתם נוכל וגנב בתחתית "שרשרת המזון" וכפחדן שרוצה להציל את התחת של עצמו, הצופה שרואה פעם ראשונה את הסרט ואת הפלשבקים, לוקח את הכל כמו שהוא, כמו החוקר, כי זה נראה שקינט באמת מפוחד ודובר אמת.
בדיוק כמו החוקר, הצופה מקבל את המידע "בזמן אמת" חלק אחרי חלק. הטוויסט היפה הוא בדרך שבה הוא שיקר כל הדרך, וזה שבסוף הוא לא רק סתם נוכל אלא בכלל אדם שונה ממה שחשבנו.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #6596 

Battle in Seattle
מספר רב של פעילים למען הסביבה מגיעים לסיאטל לבצע הפגנות המוניות כנגד ארגון הסחר העולמי, אשר תורם להגברת החוסר איזון בין העניים לעשירים במדינות מתפתחות ואיננו שם בעדיפות סוגיות אנושיות, כמו תרופות ומזון לעניים.
עם שלל כוכבים ופרצופים מוכרים, בינהם שרליז תרון, וודי הרלסון, ריי ליאוטה, מישל רודריגז ועוד.

סרט שאמור להביא לתודעת הציבור מאורעות אמיתיים שהתרחשו בשנת 1999 בזמן הפגנה סביבתית, אך הסרט מפספס בגדול. לא ממש מצליחים ליצור חיבור עם הצד המפגין ולהזדהות עם כוונותיהם. פעם זה למען הצבים, פעם למען הרעבים ופעם סתם הולכים לעשות בלאגן ברחובות. אין פה סיפור מרכזי, אלה צירוף קורותיהם של מספר דמויות, כמו ראש העיר אשר מנסה להשליט סדר ללא אלימות, המשטרה אשר כורעת בעומס, ראשי ההפגנה אשר קולם נאבד בין שלל ההמון, כתבת חדשות ואשת שוטר בהריון. הסיפורים עצמם לא יותר מידי מרגשים ודי משעממים.
פסקול DTS-HD Master Audio שלא הצליח לשפר את המצב.
6/10

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #6597 

armored

שחקנים טובים. משחק טוב ורעיון לא רע בכלל אבל עדיין התאכזבתי.
מאבטחי ברינקס מתכננים לגנוב כסף שהם מעבירים אבל העיניינים מסתבחים.

6.5\10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #6598 

Inception

סרט חדש של כריסטופר נולן (האביר האפל, ממנטו ועוד), ועוד אחד שיושב עם ציון של 9.2 על כ 970000 הצבעות (מקום שלישי נכון לכרגע ברשימת 250 הסרטים הטובים ביותר) ב IMDB - ברור שחובה לראות ובטח שצריך לחרוג ממנהגי וללכת לקולנוע למרות כל המגרעות שלו, נכון?

על הסרט כתבו כבר מספיק, אני רק אומר שלמרות שאני לא ממש מחבב את דה קפריו, הפעם הוא לא ממש הצליח להרוס לי את הסרט. בסיכום הכללי סרט מהנה ויחסית לא שיגרתי. למי שמצפה "להשאיר את המח בבית" ולהינות מסרט אקשן חסר מחשבה לא ממש יקבל את מבוקשו. למשך כל הסרט תצאו את עצמכם מנסים לעקוב אחרי העלילה ואחרי רבדי החלום והמציאויות. בהחלט סרט שגורם לך לחשוב.

בהחלט שווה צפייה - אבל בדיעבד הייתי מעדיף לראת אותו בביתי.

9/10

ספוילר:

זה רק אני או שהיה ממש מתסכל שהשאירו אותנו בלי תשובה לגבי הסביבון בסוף?

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #6599 

שמתי לב שההודעות נרשמות פה פעם על רקע תכלת ופעם על רקע תכלת בהיר מאוד. לקח לי זמן להבין למה את הספויילר שאני רשמתי בלבן רואים יחסית לספויילרים אחרים שנכתבו בלבן :lol:

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #6600 

A.Christmas.Carol

קשה לי להאמין שיש פה מישהו שלא מכיר את הסיפור הקלאסי "רוחות חג המולד" של צ'ארלס דיקנס - נכון? אם יש מישהו שכזה שאינו מכיר את השם אבנעזר סקרוג', מדובר על זקן מריר המקבל ביקור משלוש רוחות, רוח העבר המראה לו את ילדותו ונערותו, רוח ההווה המראה לו את שפלות חייו בהווה ורוח העתיד המראה לו את הסוף המר העתיד לבוא לפתחו.

הפעם הסיפור מובא באנימציית CGI באיכות די מרשימה ובדיבובם של שחקנים משובחים כגון ג'ים קארי, בוב הוסקינס, גארי אולדמן, קולין פירת ועוד (ואפילו זוג השחקנים הראשי שיזוהה מיידית ע"י כל מי שצפה בסרט הקאלט The Princess Bride). על כל זה מנצח במאי עם הרבה ניסיון בתחום (Beowulf, Monster House, The Polar Express ועוד). למרות שראיתי את הסיפור הנ"ל לפחות 2-3 פעמים בסרטים אחרים נהניתי ממנו שוב בהפקה המיוחדת הזו.

מומלץ.

7.5/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”