מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #6766 

Les 7 Jours Du Talion - seven.days

אב שבתו הקטנה נאנסה ונרצחה מחליט לקחת את החוק לידיו ולהעניש את האנס בעצמו. הוא חוטף את האנס ומחליט לענות אותו 7 ימים, עד התאריך בו חל יום ההולדת התשיעי של בתו.

אחרי כמה תיאורים שקראתי פה ציפיתי לסרט GORE מהמזויעים שראיתי. התבדיתי. למרות שיש כמה קטעים לא קלים בסרט, זהו אינו סרט GORE טיפוסי אלא יותר סרט המתחבט בנושא של לקיחת החוק לידיים והאם ניתן להגיע לשקט נפשי ע"י הענשת מי שפגע בנו לבד.הסרט מעלה כמה שאלות מעניינות בנושא ומתחבט בהן היטב. זהו אינו סרט GORE אלא מותחן פסיכולוגי.

אהבתי את הסוף - בהחלט משובח.

7.5/10

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #6767 

Huber כתב:The.Karate.Kid

רימייק לסרט הקלאסי "קראטה קיד". דרה (ג'יידן סמית', הבן של ויל סמית) הוא צעיר אמריקאי אשר נאלץ לעבור לגור בסין יחד עם אימו. כשאר הוא נופל קורבן להתעללות של בריונים. השרת של הבנייין (ג'קי צ'אן) מחליט לקום ולעשות מעשה - ללמד את הצעיר קונג פו אמיתי.

אני מודה שבאתי מוכן להתאכזב. אני לא חושב שיצא לי לראות רימייק לסרט קאלט שהצליח אפילו להתקרב למקור. הפעם אני שמח לאמר שהתבדיתי. למרות שלא תשמעו פה "ואקס און, ואקס אוף" ולמרות שהמיקום הועבר לסין וה"מאסטר" הפך לשרת בביניין - מהות הסרט עדיין שם. סרט די מרגש ולעיתים אפילו משעשע, בהחלט שווה צפייה.

ד"א - לא לדאוג, לסרט יש גירסה משלו ל"ואקס און, ואקס אוף", גירסה משלו לבעיטת רגל אחת שמככבת בסרט המקורי ואפילו גירסה (די משעשעת יש לציין) משלו לסצנה בה מר מיאגי תופס זבוב עם צ'ופסטיק.

השחקן הצעיר עושה עבודה לא רעה בכלל ודי נכנס יפה לתפקיד, ואפילו ג'קי צ'אנג מראה שמידיי פעם הוא יכול לעשות תפקידים קצת יותר רציניים ובצורה די משכנעת.

7.7/10
...
ממליץ לקחת בחשבון שהגרסה האחרונה ששוחררה לרשת על בסיס בלוריי סיני היא גם גרסה עם צנזור/עריכה סינית.
מה שאומר שגם אם ישנם שינויים קלים, הסרט אינו נאמן למקור.
הממשלה הסינית בקשה להציג את הדמויות הסיניות באור יותר חיובי ובעזרת שינויים קלים מאוד קל לעשות זאת.
לדוגמא (כפי שקראתי ברשת), ישנו דין ודברים בין הילד האמריקאי לכנופיית סינים שמתפתח לקטטה.
הדרך הפשוטה לדעת מי הצד האלים הוא לשאול "מי התחיל ?" , אז מה עושה עורך סיני ? פשוט חותך את המהלך הראשון של הסינים, וכך מתקבלת קטטה אותה אתחיל האמריקאי.

אני אישית מעדיף להמתין לגרסה המקורית.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #6768 

avioren,
תודה, לא ידעתי

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #6769 

ראיתי שיצאו גירסאות PROPER (למרות שהיא כבר קיבלה ניוק) עם עוד 8 דקות שנחתכו מהגירסה שאני ראיתי. בנוסף מצויין שזה זהה ל theatrical cut. האם לזה התכוונת? האם יש מקום בו השוו את הגירסאות ורשום מה ההבדל בדיוק?

לא בא לי לראות שוב את הסרט אם ההבדלים מינוריים :|

Nba
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 256 פעמים
קיבל תודות: 235 פעמים

נושא שלא נקרא #6770 

אשתו של הנוסע בזמן
סרט המבוסס על פי ספרה של אודרי ניפנרגר, הנרי דיטמבל (אריק באנה) עובד בספרייה העירונית בשיקגו, הוא שובה בקסמו את קלייר (רייצ'ל מקאדמס) ונדמה כי הזוג המאוהב יחזיק יחדיו לנצח. אבל להנרי יש בעיה "קטנה". גן שגורם לו לטייל בזמן בין תקופות שונות בעבר. איך אשתו תקבל את העבודה הזו ואיך היא תתמודד עם זה?

כשראיתי שזה מד"ב יחד עם דרמה ורומנטיקה, לא רציתי לגשת לסרט, אבל כנראה שזה רק "זאנר".
סרט יפה עם משחק יפה של הזוג.
10\7.5

קילרים
אין צורך עוד לתקצר את זה,
סרט קומדיה חביב, היו כמה קטעים מצחיקים, מה שלא היה בהרבה סרטי קומדיה לאחרונה.
10\6
Denon AVR-X4500H|Epson EH-TW5000|SVS Prime Tower|SVS Ultra Center|SVS PB2000|
Fluance Elite Bipolar Surround|Polk audio 2xOWM3 Atmos|Dune303

theezway
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

karate kid ברב חן גבעתיים

נושא שלא נקרא #6771 

יצא לי לראות עד היום לא מעט חידושים שהיה בהם היגיון קולנועי מסויים. לעיתים זה כי המקור בשפה זרה ולא נגיש לרוב האוכלוסיה דוברת האנגלית, לעיתים המקור הוא משנות ה- 60 וצריך טאץ' רענן ולעיתים לבימאי פשוט יש זווית חדשה לסיפור.
גם כשהחידוש פחות מוצלח מהמקור - עדיין נהניתי מהחידוש פעמים רבות (לדוג' המועמד ממנצ'וריה).
לא כך במקרה של קראטה קיד. מי שלא ראה את המקור - יכול ללכת ואני מאמין ליהנות.
מי שראה את המקור - לא קשה לזהות את הסיבה היחידה שעמדה מאחורי החידוש.
רצון לעשות כסף והרבה. זו כמובן סיבה לגיטימית והמניע המרכזי של תעשיית הקולנוע. יחד עם זאת, אין שום סיבה לדעתי שאנחנו נוציא כסף כדי ללכת לקולנוע לראות את הקטנצי'ק של וויל סמית עושה תפקיד בצורה פחות טובה ומשכנעת מהמקור.
בעוד שהסרט הקודם הלהיב אפילו את אשתי (שלא אוהבת קראטה ולא אוהבת סרטי ספורט ועדיין חשבה שזה סרט "מקסים"), הסרט החדש הוא בעיקר סרט לילדים. המלצתי - חכו לזה בDVD / בלו ריי / YES...

למעט שינוי הגילאים, המעבר לסין ולקונג פו במקום קאראטה, אפילו המשפטים והסצינות זהים בחלקם הגדול.

אין מה ללכת לזה בקולנוע, בייחוד אם כן ראיתם את המקור.
7 מתוך 10 כסרט בפני עצמו.
2 מתוך 10 ביחס למקור.
אתר הבית שלי - www.ezway.co.il

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #6772 

The Karate Kid
דרה ואימו עוברים לגור בסין. כאשר דרה בן ה 12 מתחיל להיות שק החבטות של כנופיית ילדים מקומית, הוא מוצא עניין באומנויות לחימה על מנת להגן על עצמו. במהרה הוא נאלץ להוכיח את עצמו בטורניר מקומי.
עם ג'קי צ'אן וג'ידן סמית (הבן של וויל סמית).

עיבוד של הסרט The Karate Kid משנת 1984. המפיקים של הסרט (ויל סמית ואשתו), בחרו בבן שלהם לתפקיד הראשי (כמה נוח). זה לא משנה שהוא הילד הכי קטן פיזית שאי פעם ראיתם, בעזרת שבועיים של קורס אומניות לחימה שמנוהל על ידי השרת של הבניין, אשר מעולם לא לימד אף אחד אומנויות לחימה והוא בעצמו בכלל למד את התחום מאבא שלו, הוא ילחם בטורניר מול חבורה של סינים שלומדים את התחום מיום היוולדם (תנחשו מי ינצח).
מי שיחליט לצפות, יקבל בתמורה קצת מעל לשעתיים אורך, קצת מידי קרבות (וכאשר סופסוף יש קרב, הוא עלוב), הרבה מלל ולחזות בדמות של ג'קי צ'אן מזדקן בצורה לא יפה.
פסקול Dolby TrueHD עם ערוץ LFE חלש עד כדי לא קיים.
3/10

sheva23
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

נושא שלא נקרא #6773 

danielobreja כתב:Master And Commander: The Far Side Of The World
היום ראיתי את הסרט ואני חייב לציין שהוא פשוט מעולה מההתחלה ישר ניכנסים לאווירה וישר יש קרב אדיר והסאונד פשוט חלומי
המישחק של השחקנים טוב מאוד והעלילה זורמת ואין רגעים משעממים הקרבות פשוט טובים
לדעתי אחד הסרטים היותר טובים אי פעם בזאנר שלו וגם בכללי סרט חובה
...
רק אתמול הגעתי אליו, עם פס קול HDMA

יום קשה עבר על כוחותינו אתמול בתחום הצפייה. כמו שאומרים צריך מצב רוח מיוחד לסרטים מסויימים וגם זה לא תמיד עוזר, תלוי עד כמה הסרט סביל.
מן ריקנות כזו בסרטים שדווקא התחברתי אליהם יותר פעם.
אני יושב מול המסך, בוהה בסרט שעה וחצי, רואה אנשים שטים בים ורודפים אחרי עצמם/ספינת אוייב.
בדרך מצ'וטטים ביניהם ללא הפסקה בערך על כלום. פעם בחצי שעה יש סערה בים, מגיעים לגלפאגוס רואים איגואנות

לא התחברתי, והפסקתי אחרי 1:20 . נקווה שיהיו כוחות להמשך, אבל קשה לי להאמין שיהיה שינוי גדול.

אותו דבר התחלתי להרגיש בRED CLIFF הראשון (לשני לא הגעתי עדיין). לא ממש משכה אותי העלילה והיריבות בין המחנות.

התא 2009-CELDA 211
הפתיע אותי לטובה דווקא, חוץ מהעניינים הפנימיים והיחסים בין סוהרים לאסירים נכנסו פה גם לבלגן הספרדי עם הETA (מחתרת הטרור הבאסקית).

7.5/10

:ספויילר:
קצת הפריע לי שמאלאמדרה היה יותר מדי רחרורי ומאחורי הפוזה לא ראינו איזה סיבה מיוחדת למה דווקא הוא היה הבוס.
גם המסר הסופי לא היה חייב להגיע לרציחתו של חואן ואישתו, לא היה הורג אף אחד סוף הוליוודי כאן, אבל אולי זה מה שמיוחד בסרטים זרים.

FROM PARIS WITH LOVE

3/10 לסרט (הנקודות לאישתו של ג'יימס קארולין)
5/10 לאקשן (טרוולטה נראה מגושם, שמן והקצינו פה את רמת חוסר ההגיון. למשל בTAKEN אפילו שיש חוסר היגיון זה נראה חד ואמיתי. כאן זה סוג של קומדיה שחורה).

REPO MAN

רמות הGORE כאן לא היו מביישים את המנתחים המנוסים ביותר בבתי החולים. לא ברור למה היו חייבים לרדת לפרטים כאלה.
רעיון מקורי. ביצוע סביר.
6/10 בעיקר בשל הCAST האיכותי.

The Road 2009

למרות שאני אוהב סרטים בסגנון, ונשארתי במתח עד הסוף, נשאר רושם שלילי מהסרט במיוחד בגלל תחושת הריק. לא הגיעו לשום מקום שם, לפחות בסרט עם וויל סמיט מצאו איזה CURE כאן גם זה לא.

5.5/10

EXAM 2009

ביצוע טוב, מתח לאורך כל הסרט, הזכיר לי שילוב של כמה סרטים טובים בסגנון.
אהבתי את הדייקנות והירידה לפרטים, רמת האלימות נמוכה יחסית לסגנון.
הסוף מבאס. אבל לא לגמריי.
7.5/10

Clash of the Titans

נחמד לבדוק איתו את הק"ב.
בסה"כ לא גרוע כמו שחשבתי,בכל זאת מדובר פה על מיתוס.
6/10 לראות פעם אחת, ואולי להשאיר להדגמות.

Kick-Ass 2010

אפשר להבין את אלה שקטלו אותו לגמריי.
אבל אם ניגשים לסרט מכיוון אחר, של קומדיה שחורה בלי לנסות לחפש היגיון אפשר אפילו להנות.
6.5/10 (החברה של קיק אס עם הקטע של הגייס היה ענק, וכשקייג עושה בדיקות עומסים על השחפצ של הבת שלו :lol: , השמן ששומר על הדירה עם האוזניות קרע אותי מצחוק. היו עוד מספר קטעים שנשארים איתך אחרי הסרט וזה נחמד)

Hot Tub Time Machine 2010

לא התחברתי. יכלו לעשות משהו יותר מצחיק...אפילו ההומור השחור לא היה מצחיק. פה ושם כמה קטעים קטנים
2/10

The Time Traveler's Wife 2009

מתחיל טוב, נמשך ונמשך חוזר על עצמו, מתחיל לשעמם ונגמר נחמד אבל ארוך מדי.
6/10 אפשר לוותר.

בכלליות אחרי שהתחלתי לצפות בSOPRANOS בפעם הראשונה (זה חיכה לי שנים במדף),כל העונות בHD כמובן (חוץ מ3 פרקים בעונה 3 שלא הוקלטו/שודרו)....רוב הסרטים נראים מגוחכים ליד יצירת המופת הזאת.

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #6774 

clash of the titans

סרט חלש מאוד כמו שנכתב פה בעבר. העלילה בנאלית ומטופשת. לא עוברת את ה 4 בציון. הציון הכללי לדעתי הוא 5\10 כאשר הסאונד והאפקטים מעלים את הציון.

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: איתן
נתן תודות: 653 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #6775 

sheva23, במקרה כזה מה שעושים:
1. זהות אבודה 1,2,3 והכל מסתדר...... :)
JVC X5500
Anthem MRX1140
Paradigm Signature S8v2
Arendal 1723 center
Arendal sub2V
A.Technology4200

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #6776 

Huber כתב:ראיתי שיצאו גירסאות PROPER (למרות שהיא כבר קיבלה ניוק) עם עוד 8 דקות שנחתכו מהגירסה שאני ראיתי. בנוסף מצויין שזה זהה ל theatrical cut. האם לזה התכוונת? האם יש מקום בו השוו את הגירסאות ורשום מה ההבדל בדיוק?

לא בא לי לראות שוב את הסרט אם ההבדלים מינוריים :|
...
ציטוט מתוך HD Torent :

After watching the new Karate Kid movie released in America, my American friend turned to me and said: “only in an American-made movie would the little American kid go to a foreign country and beat up little Chinese boys with their own fighting style.” Although the movie took place in China, it still portrayed the Americans as the good guys and the Chinese as the bad guys. So I wondered, how would the Chinese government alter the movie for a Chinese audience?

Well, after watching the new Karate Kid movie released in China, I must say that clever deletion of scenes managed to successfully change the movie from that of an underdog story to one of self-discovery. I spent the whole movie watching for deleted scenes and wondering what was their motivation in deleting them? How much does the edited version change the story?

The main editing came during the fight scenes (not fights in the lunch room or hallways), they were all made shorter or cut out. This drastically changed the story. In the American version, the Chinese students brutally pick on the poor foreign boy. This makes the Chinese characters look very violent and petty, viciously picking on the new guy for no apparent reason.
In the edited for Chinese audiences version, the Chinese students do not fight him unless provoked. There is some verbal intimidation, but they only fight him after he flirts with the love interest and throws dirty water on them. Without the violence between these two fights, it makes the American look bad. Yes, the Chinese boys threw the first punch and intimidated him, but without the fear of being beaten to a bloody pulp after that, the protagonist seems weak for being so afraid and then petty for throwing the water on them since they had not physically threatened him after the first fight.

Another key edited point was in the portrayal of the Kung Fu teacher. In the American version, the Chinese instructor was the stereotypical bad guy, it is all about winning and destroying the opponent so he could never be a threat again. He taught the boys to be bloodthirsty and even pushed one to use an illegal move during the competition to injure the American. This put Chinese people and Chinese Kung Fu in a bad light. It is not until the American studies Kung Fu that the Chinese students realize they had been studying their art wrong all this time.
So in the Chinese version, The Kung Fu teacher does none of this, he is just a strong Kung Fu master teaching his students to be strong. The problem with the Chinese version is that Mr. Han’s comment about a “bad teacher” teaching his students bad things does not make as much sense. However, the Chinese version somehow seems more realistic in this respect, neither the kung fu teacher nor his students were actually evil.

Essentially, by deleting the fight scenes and taming the Kung Fu teacher, the movie loses the antagonist. Somehow the Chinese kung fu students seem to fall more into the background of problems the American protagonist is having adjusting to life in China. It makes it appear as if he is simply having cultural problems – he upset the parents of the girl he likes and does not understand why, he is outcast by the other boys in school (they pick on him but do not beat him up), he is struggling to learn Chinese, he does not know when to wear his uniform. Without the fights, it seems like the American learns Kung Fu more for self-discovery, a way to come to terms with life in China, and not as much so he can protect himself against the vicious Chinese boys. The final competition just did not have the same underdog feeling, it actually felt like he was trying to prove himself more than compete against his Chinese classmates.

Other edited areas:

Catching the fly with chop sticks: In the Chinese version, he does not pick up the dead fly with his chop sticks and there is no comment that it is “nasty.”

Kiss Scene: The kiss scene between the protagonist and his love interest is deleted.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #6777 

אחרי שקראתי את זה אני חושב שדווקא עדיף לצפות בגירסה הסינית :lol:

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #6778 

ZMD: Zombies of Mass Destruction
פורט גמבל הינה עיירה שקטה ורדומה. הכל משתנה כאשר טרוריסט מוסלמי משחרר וירוס אשר גורם לאנשים למות ולקום לתחייה בתור זומבים. יפהפית העיר מנסה להמלט על חייה.

יש סרטים מהז'אנר הזה שמנסים להציג את הסיפור עם בדיחות שחורות. אחרים עושים זאת על ידי מתח תמידי וסיפור שמדביק את הצופה לכסא. בסרט בזה לא ברור למה התכוון המשורר. ייתכן והוא רצה לספר בדיחות, אך הן יצאו לא מצחיקות. ייתכן והוא רצה ליצור סצנות מפחידות, אך הן יצאו סתמיות ותפלות.
זהו אומנם סרט זומבים, אבל מהצד הרע של המתרס. הזומבים הינם חבורה של עוברי אורח חינמיים שנדמה שאופרו DIY כל אחד בביתו. אין אפילו כפיצוי לצופים סצנות עם Skin.
עזבו, כל מילה מיותרת.
1/10

Nba
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 256 פעמים
קיבל תודות: 235 פעמים

נושא שלא נקרא #6779 

Death Sentence
בנו של ניק (קווין בייקון) נרצח אל מול עיניו על ידי כנופיה.
ניק נדרש להעיד נגד הרוצח ובכך הוא יקבל את עונשו, ניק לא היה מרוצה מהעונש והלך בדרך אחרת.
הוא נוקם את מות בנו בכל אנשי הכנופיה.
הסרט חביב אבל נראה שהוא לא נגמר, הוא נוקם ואז הם מחזירים ושוב הוא נוקם ושוב הם מחזירים רק יותר כואב..
בכל מקרה אני נותן לו ציון 10\6
Denon AVR-X4500H|Epson EH-TW5000|SVS Prime Tower|SVS Ultra Center|SVS PB2000|
Fluance Elite Bipolar Surround|Polk audio 2xOWM3 Atmos|Dune303

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #6780 

ziv_r כתב:ZMD: Zombies of Mass Destruction
פורט גמבל הינה עיירה שקטה ורדומה. הכל משתנה כאשר טרוריסט מוסלמי משחרר וירוס אשר גורם לאנשים למות ולקום לתחייה בתור זומבים. יפהפית העיר מנסה להמלט על חייה.

יש סרטים מהז'אנר הזה שמנסים להציג את הסיפור עם בדיחות שחורות. אחרים עושים זאת על ידי מתח תמידי וסיפור שמדביק את הצופה לכסא. בסרט בזה לא ברור למה התכוון המשורר. ייתכן והוא רצה לספר בדיחות, אך הן יצאו לא מצחיקות. ייתכן והוא רצה ליצור סצנות מפחידות, אך הן יצאו סתמיות ותפלות.
זהו אומנם סרט זומבים, אבל מהצד הרע של המתרס. הזומבים הינם חבורה של עוברי אורח חינמיים שנדמה שאופרו DIY כל אחד בביתו. אין אפילו כפיצוי לצופים סצנות עם Skin.
עזבו, כל מילה מיותרת.
1/10
...
תרגום מאיפה?

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”