מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #7336 

stolen. נקרא גם stolen lives

בלש משטרה שבנו נעלם לפני 8 שנים עומד בראש חקירה של גופת ילד שנמצאה קבורה בתוך קופסא במשך 50 שנה.
הגופה היא לא גופת בנו כמובן אך למרות זאת הוא נחוש למצוא את הרוצח. הסרט נע בין 2008 ל 1958, אז נקבר הילד.

סרט עשוי טוב ומרגש. לא באתי עם ציפיות ונהנתי.

7.5\10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #7337 

Operation Endgame
חבורה של מתנקשים סודיים בחסות הממשלה נתקעים בבונקר שלהם כאשר שעון עצר מאיים לפוצץ את המקום. יש לרשותם 90 דקות למצוא את האחראי ולעצור את הפצצה.

סרט מאוד לא ברור. כולו מתרחש במרתף גדול מתחת לאדמה, כאשר בכל פעם אחד אחד מהמתנקשים מת על ידי חבר שלו. ברקע יש צמד סתומים שמשקיפים מלמעלה בעזרת מצלמות אבטחה וזורקים בדיחות גרועות. הסרט מכיל Cast מעניין למדי, אך התוצאה נראית כמו מפגש של אחר הצהרים בין קבוצת שחקנים מובטלת ותקציב של $2K, כולל תשלום לשחקנים.
פסקול LPCM Audio ולא פסקול Proprietary מכיוון שנגמר הכסף.
1/10

avilior
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 192 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #7338 

sam22 כתב:
avilior כתב:שליחותו של הממונה על משאבי אנוש
פיגוע טרור מקפח את חייה של עובדת זרה המועסקת במאפייה ירושלמית. הבעיה היא שמקום העבודה לא הבחין כלל בחסרונה למרות שעזבה חודש לפני הפיגוע. הממונה על משאבי אנוש יוצא לתקן את הרושם שיצרה המאפייה לפני שתיצלב על ידי התקשורת.
שחקנים: מרק איווניר, גורי אלפי, גילה אלמגור
במאי: ערן ריקליס

מהנה ומעניין
9/10
(Y)
...
ראיתי אותו השבוע
הגעתי עם הרבה ציפיות
כגודל הציפיות, גודל האכזבה
...
אני הגעתי "טאבולה ראסה" ודווקא נהנתי. לפחות הורדנו את הגיל הממוצע באולם שהיה מורכב מרומנים בני 50+ :D
גילוי נאות: אני קצת משוחד, יש לי שריטה - אני אוהב סרטים ישראליים.

avilior
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 192 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #7339 

The secret in their eyes
בלש נקרא לחקור רצח ואונס שבוצע בנערה. גם לאחר שנים רבות אותו מקרה לא נשכח מזכרונו.
הסרט בספרדית.
8/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #7340 

ziv_r כתב:La horde
כאשר חבורה של שוטרים מושחתים יוצאים לנקום את מוות חברם, הם נאלצים לשתף פעולה עם מרצחי חברם על מנת לברוח מבנין מוכה זומבים קטלניים.

סרט זומבים מתקדם (הזומבים רצים וחזקים למדי). מה נשתנה בסרט הזה שלא ראינו בסרטים אחרים? הפעם יש לגיבורי הסרט מלאי תחמושת ונשקים אשר יספיק למלחמה קטנה. בין הנשקים המובילים: גרזן, תתי-מקלע, תת מקלע גדול, רובה ציד ענק ומספר קרבות אגרופים אלימים מאוד ומרשימים מאוד עם מספר זומבים עקשניים שפשוט לא רוצים למות.
סצנה בלתי נשכחת מספר אחת: אתם עומדים בקצה של מסדרון צר עם תת מקלע גדול כאשר בצד שני רצים אליכם עשרות זומבים ואתם מרססים אותם במסדרון עד שנוצרת ערימה גדולה. לקינוח, זורקים רימון.
סצנה בלתי נשכחת מספר שתיים: אתם נמצאים על גג רכב משפחתי כאשר מסביבכם מאות זומבים ובידיכם רק מצ'אטה. צירפתי גם תמונה של הסצנה הבלתי נשכחת.
פסקול DTS-HD Master Audio מצויין.
לחובבי זומבים בלבד.
8/10
...
הייתי מוסיף גם את סצינת המכות בין השוטרת לזומבית.
קרבות איגרוף כאלה זה בהחלט משהו חדשני לזאנר :)
הצרפתים ממש יודעים את העבודה ב-GORE, חבל רק הם דוברי צרפתית...

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #7341 

avilior כתב:
sam22 כתב:
avilior כתב:שליחותו של הממונה על משאבי אנוש
פיגוע טרור מקפח את חייה של עובדת זרה המועסקת במאפייה ירושלמית. הבעיה היא שמקום העבודה לא הבחין כלל בחסרונה למרות שעזבה חודש לפני הפיגוע. הממונה על משאבי אנוש יוצא לתקן את הרושם שיצרה המאפייה לפני שתיצלב על ידי התקשורת.
שחקנים: מרק איווניר, גורי אלפי, גילה אלמגור
במאי: ערן ריקליס

מהנה ומעניין
9/10
(Y)
...
ראיתי אותו השבוע
הגעתי עם הרבה ציפיות
כגודל הציפיות, גודל האכזבה
...
אני הגעתי "טאבולה ראסה" ודווקא נהנתי. לפחות הורדנו את הגיל הממוצע באולם שהיה מורכב מרומנים בני 50+ :D
גילוי נאות: אני קצת משוחד, יש לי שריטה - אני אוהב סרטים ישראליים.
...
שריטה? סרטים ישראליים מדברים לליבנו הרבה יותר מסרטים זרים\אמריקאים. הבעיה בתקציב. חוץ מזה אני הרבה יותר נהנה לראות סרטים ישראלים מאשר כל סרט ממדינה אחרת כולל ארה"ב.

agent__smith
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

נושא שלא נקרא #7342 

גבעת חלפון ! הסרט הטוב ביותר של כל הזמנים....

בעיקר כשעשו REMUX לדולבי דיגיטאל מהתחת לדולבי דיגיטאל HD מהתחת... :lol:

הוציאו אותו ב1080P 25MBIT :lol:
יש לי מחשב משחקים מה זה עצבני !!!!

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #7343 

רובין הוד.
עיבוד די מוצלח, לדעתי, לאגדה על רובין הוד. ראסל קרואו מוצלח כהרגלו, ומה שאהבתי יותר בסרט, זה שהוא מציג תמונה יותר מורכבת - המלך ג'ון אינו רע מוחלט, הוא טיפה יותר מורכב (ולכן יותר מעניין)
סצנה בלתי נשכחת היא כמובן הריקוד של רובין עם אשתו, ומה שבלתי נשכח בה זה המוזיקה האלוהית.

8/10

טורפים
המשך לסרט המאוד מוצלח משנות ה80. העלילה מתחילה מצויין, עם 7 אנשים אלימים שנזרקים לגונגל אי שם. המפלצות מאוד מוצלחות, חבל שהדמות של דני טרחו מסיימת את התפקיד שלה די מהיר, זה שחקן שאני מאוד אוהב.
הדמות של לורנס פישבורן נותנת הופעה קצרה מדי ומוגזמת הרבה יותר מדי.
הסצנות בתוך הגונגל הרבה יותר מוצלחות מאשר אלה שהם INDOOR.
לצערי לא יכולתי להתחבר לדמות הראשית, אדריאן ברודי פשוט לא עובר כגיבור קשוח. הוא זכור יותר מדי חזק מהסרט "הפסנתרן".

הסיום של הסרט גם הוא לא רע, משאיר מקום לעוד המשכון.

8/10

הרקדן האחרון של מאו
אשתי הכריחה אותי להוריד ולראות.
חבל להכביר מילים. קיץ' ועוד עם רקודי בלט.
לא לבעלי האות השביעית של האלף בית.
1/10

הדרקון הראשון שלי
נער חננה גדל בכפר של ויקינגים קשוחים, ובסרט הוא מתמודד עם הפחד שלו מדרקונים, ועם פחד הרבה יותר גדול - לאכזב את אבא שלו.

ראיתי בעבר בקולנוע בדיבוב בתלת מימד, ועכשיו עם פס הקול המקורי.
אחד מסרטי הילדים הטובים ביותר שראיתי אי פעם, סיפק מקסים, עם מסרים נכונים, יפים וולא מוגזמים.
עלילה מאוד מוצלחת, לעיתים קטעים מצחיקים, אם כי אין מספיק כאלה.
האנימציה מעולה, וגם פס הקול מאוד מאוד מוצלח וסוחף. סצנות הסיום ממש גרמו לי להעלות דמעות. מזמן לא היו דמויות שגרמו לי להתחבר אליהן כל כך חזק.

9.5/10, וגם זה רק בגלל שסתם אין לי אומץ לתת 10.

אגדה עם כנפיים
עוד סרט ילדים ב 3D שראיתי בקולנוע.
עלילה לא ברורה על ינשופים והמלחמות שיש ביניהם. נסיון לעשות סרטי אנטי נאצי, אבל הסרט נורא מבולבל, כל הציפורים דומות, העלילה מאוד קלושה ולא הצלחתי להתחבר אליה בכלל. גם הדמויות לא מספיק עמוקות, ומתוארות ב"שחור לבן".

לא מוצלח. גם לא ה 3D.

3/10

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #7344 

The human centipede

2 צעירות הולכות לאיבוד בטיול בגרמניה ומגיעות לבקש עזרה (לרוע מזלן) בביתו של מנתח פסיכופט, שיש לו אובססיה לניתוחים יצירתיים.

פעם בהרבה זמן מגיע סרט אימה שמזכיר לך מה זה באמת סרט אימה טוב. אני יכול להבין למה כל מיני אנשים לא אהבו אותו - אבל במקרה הזה זה מהסיבות הלא הנכונות, ואולי טוב שכך. העולם כנראה התרגל לסרטים שמתוייגים בטעות כ"אימה" שהם בעצם סתם הרבה GORE עם עלילה מטופשת ועריכה תזזיתית ומרגיזה.

אני חייב לומר שזה סרט עם אומץ יצירתי, הוא קיצוני ברעיון שלו ולא ממש מתאים להתכנסות ביום שישי של בני נוער מחוצ'קנים, הוא לא בא להתחנף לשום קהל יעד, והוא די הימור של מי שמימן אותו.

הוא גרם לי לאי נוחות רוב הזמן, ודווקא בגלל שהוא ברובו מאופק בכל המחלקות. בסאונד, עריכה, משחק. אין כמעט רגעי "בו" , אין עריכה מהירה, להפך, הקצב המרוסן שלו מורט את העצבים.

עם כל הכבוד לצרפתים, לזומבים, כרישי תמנון מכונפים ולמנסרים למיניהם, זה לדעתי אחד מסרטי האימה הטובים והמטרידים ביותר שראיתי בשנים האחרונות. הוא לא מושלם, אבל זה מהסוג שאתה מקווה שלא לחלום עליו בטעות בלילה.

ציון: 8 .

Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 79 פעמים

נושא שלא נקרא #7345 

nir11 כתב:
הדרקון הראשון שלי

9.5/10, וגם זה רק בגלל שסתם אין לי אומץ לתת 10.
...
גם אני ראיתי אותו בסופ"ש ומצטרף להמלצה. כמו כן מומלץ סרטון "המשך" באורך עשר דקות, חלקו באנימציה תלת מימדית וחלקו מצוייר ביד בשם Legend of the Boneknapper. פחות רציני ועם מסרים, הרבה יותר מצחיק.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #7346 

Get Him to the Greek
ספין אוף של Forgetting Sarah Marshall. מנהל צעיר בחברת תקליטים מקבל משימה להביא כוכב רוק מלונדון להופעה ב US. כמובן שהכוכב לוקח את המנהל הצעיר והמרובע למסיבות, סמים ורוקנרול.

נשמע כמו קומדיה טובה והיא באמת מתחילה בצורה כזאת עם בדיחות מתחת לחגורה ואחרות אשר גורמות לך לגחך לעצמך, אבל האם זה מספיק בשביל להחזיק את הצופה עם עניין לאורך כמעט שעתיים? ממש לא. הסרט מתאר את הטיולים של הכוכב רוק עם המנהל שלו, פעם הם במסיבה הזאת, פעם באחרת, פעם בעוד מסיבה - ככה לאורך שעתיים. רצו קצת לגוון, אז הוסיפו סצנה במועדון חשפנות ולאחר מכן שלישיה.
הסרט מצחיק, אני בהחלט מודה, אבל שאר הסצנות בין הבדיחות סתם ארוכות ולא מוסיפות עניין.
פסקול DTS-HD Master Audio סיתמי.
6/10

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #7347 

ziv_r כתב:Operation Endgame
חבורה של מתנקשים סודיים בחסות הממשלה נתקעים בבונקר שלהם כאשר שעון עצר מאיים לפוצץ את המקום. יש לרשותם 90 דקות למצוא את האחראי ולעצור את הפצצה.

סרט מאוד לא ברור. כולו מתרחש במרתף גדול מתחת לאדמה, כאשר בכל פעם אחד אחד מהמתנקשים מת על ידי חבר שלו. ברקע יש צמד סתומים שמשקיפים מלמעלה בעזרת מצלמות אבטחה וזורקים בדיחות גרועות. הסרט מכיל Cast מעניין למדי, אך התוצאה נראית כמו מפגש של אחר הצהרים בין קבוצת שחקנים מובטלת ותקציב של $2K, כולל תשלום לשחקנים.
פסקול LPCM Audio ולא פסקול Proprietary מכיוון שנגמר הכסף.
1/10
...
היית נדיב :D
חצי שעה מחיי שלא תחזור
Enjoy the Silence

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #7348 

The A-Team
מבוסס על סדרת הפעולה משנות ה 80'. ארבעה יוצאי יחידה מיוחדת בצבא מקבלים משימה להחזיר לוחיות להדפסת כסף אמריקאי לפני שיפלו לידים זרות. הם נופלים למלכודת בה הלוחיות נגנבות מהם והם נזרקים לכלא. לאחר כמה חודשים בכלא, נופלת לידם הזדמנות לטהר את שמם.

כפי שניתן היה לצפות, זהו סרט עם הרבה Fun. למרות הליהוק שנראה קצת לא מתאים לדמויות המקוריות, הסרט משעשע בדיוק כמו הפרקים ומכיל תמהיל טוב של סצנות פעולה דמיוניות ומשעשעות (טנק שצונח באויר ונלחם נגד מזלט"ים למשל). מומלץ לכל חובבי הסדרה המקורית או סתם אם בא לכם סרט פעולה טוב.
8/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #7349 

מה קורה עם השרשור, אני היחיד שרואה סרטים? :D

agent__smith
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

נושא שלא נקרא #7350 

כל הכבוד לך (Y) אבל יצא משהוא שווה לאחרונה ? ATEAM מעולה אבל טיפה ישן.
יש לי מחשב משחקים מה זה עצבני !!!!

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”