מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #7606 

confucius
ישב אצלי המון זמן על הסטרימר, מפאת חוסר תרגום לא ראיתי.

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #7607 

The Karate Kid

כמו שאומר שולה נמיר נמירוביץ: "טימטומת"
סרט לילדים. חשבתי שיתנו משהו אקסטרא מהסרט של שנות השמונים אבל הסיפור כמעט זהה.

4\10

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #7608 

הארי פוטר באחרון
מה אומר לכם...
הלכתי עם הבן לסינימה סיטי
בבית רואים יותר טוב, שומעים יותר טוב, אפשר לעשות pause לפיפי, לא משתעלים עלייך
לא מבין איך בתי קולנוע מלאים כל כך.

הסרט עצמו
אנא ערף, ארוך
לא ממש מכיר את הקודמים
ישנם כמה קטעים נחמדים
לאוהבי הזאנר זו בטח חוויה
החנון שלי אהב :)
העם דורש..... כל מיני דברים

TANDBERG
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 184 פעמים
קיבל תודות: 205 פעמים

נושא שלא נקרא #7609 

הייתי אתמול בערב בהארי פוטר ואוצרות המוות, חלק ראשון בסינמה סיטי בראשון לציון (תזמינו כרטיסים מראש אחרת זה בזבוז זמן). הצגה של 20:30 (אחרת ללכת להקרנה של 23:00 :no: ) ברמת איכות התמונה - מרהיב, על איכות שמע הייתי מגיב אבל חבורה של ילדים צרחנים שמשום מה לא הועפה משם בבעיטה קצת הפריעה לי.
הסרט עצמו:
עלילה - קשה מאוד להעביר את כל מה שכתוב בספר, והתאמצו מאוד לעשות זאת בצורה טובה. לא מובן לי שתי סצינות שהיו בסרט ולא היו בספר, לא הוסיפו דבר. העלילה הכבדה מבחינת אופל מורגשת טוב בסרט, זה כבר לא אותו סרט ילדים, גם הספר היה מאוד אפל.
צילום - מהיותר מושקעים שראיתי, חוויה יפיפיה בזמן שהרמיוני, רון והארי נמצאים במסע שלהם, נופים מרהיבים.
משחק - טוב נו, ילדים שהתבגרו, מה יש לי להוסיף ?
סה"כ - די נהניתי (מינוס הילדים המעפנים) לא ציפיתי ליותר, לא התאכזבתי. האישה דווקא חשבה שצריך היה להיות יותר מעניין...
מבחינתי 8/10 יהיה מעניין לראות בבלו ריי, אבל רק אחרי שיצאו שני החלקים.
Vocare Ad Regnum

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #7610 

sam22 כתב:הארי פוטר באחרון
מה אומר לכם...
...
יש לי תשובה מאוד פשוטה לשאלה שלך. אתה חי פה בעולם הפורום הזה, שרוב משתתפיו הרבה מעל הממוצע בארץ מבחינה כלכלית ועוד יותר מזה, גם משוגעים לדבר הזה שנקרא קולנוע בייתי.
במילים פשוטות יותר, לכמה אנשים יש מערכת קולנוע בייתית הגונה בביתם שעולה באיכותה על מה שהם מקבלים בקולנוע? בטח ובטח אלו פה שיש להם מקרנים שאז גם גודל המסך הוא כבר לא כל כך issue.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #7611 

Resident Evil: Afterlife
המשך ישיר ל Resident Evil: Extinction. מספר שנים לאחר התפשטות וירוס T, מופצת שמועה על ארקדיה, עיר אשר אמורה להיות חפה מזיהום ומציעה מחסה ומזון למגיעים אליה. אליס מצטרפת לחבורת ניצולים אשר מסתגרת בבית כלא ויחדיו הם מנסים להגיע לארקדיה.
עם מילה ג'ובוביץ.

אם יש כאלו בינכם אשר מחכים בכיליון עיניים למגיפת זומבים על מנת להראות את כישורי ההשרדות שלהם ועבור תאבת הבזיזה של חנויות, הסירו כל מחשבה מליבכם. סרט זה לא מתרכז בשטויות הללו, אין פה סצנות של בזיזת חנויות או קרובים שפתאום חולים ונהיים זומבים, הסרט מראה עד כמה המצב הולך להיות קשה כאשר מגפה כזאת תגיע ואיך רק הנבחרים, אלו בעלי התושיה ובעלי היכולת לתפעל נשק בזריזות, יצליחו לחיות עוד יום. סרט זה מוכיח כי סרטי זומבים\וירוסים נותנים רק למקצוענים לעשות. לפנינו הפקה בעשרות מיליוני דולרים ולכן CGI מושקע, תפאורות רחבות, איפור מרשים ומשכנע של היצורים, אפילו כמה יצורים גדולים יתר על המידה רק עבור הכיף.
הסרט כל כך טוב שצפיתי אפילו בפספוסים ובסצנות שנמחקו - מומלץ לצפות בהן בשל הסצנה אשר מראה את הכנת התחמושת המיוחדת.
פסקול DTS-HD Master Audio ולא יכול לדמיין את עצמי צופה ביצירת המופת הזאת עם פסקול נחות יותר או גרסת MKV מצומצמת.
Reference!
9/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #7612 

the.talented.mr.ripley

טום ריפלי נשלח לאיטליה ע"י מר גרינליף המיליונר לנסות להחזיר את בנו ההולל דיק בחזרה הביתה, וזאת לאחר שהוא מתחזה לחברו הטוב מהאוניברסיטה. כשטום חסר הכל מגיע לאיטליה ומתחבר לדיק הוא מגלה את החיים הטובים ומחליט שאולי כדאי להישאר ולהינות מהם. מפה ואילך המצב רק הולך ומסתבך.

הסרט שמתחיל לתפוס תאוצה לקראת אמצע הסרט. מאט דיימון וג'וד לאו נותנים הופעה לא רעה בכלל, שכבאמצע איכשהו גווינית פאלטרו מצליחה להעיב על הסרט עם פרצוף הצנונית שלה ומשחק בינוני ולא יותר. סה"כ בהחלט סרט חביב ושווה צפייה.

7/10

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #7613 

גווינית פאלטרו היא באמת אחת השחקניות הפחות חביבות עלי ואני משתדל להתרחק מסרטים שבהם היא מופיעה.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #7614 

DC Showcase: Superman/Shazam!: The Return of Black Adam
אוסף של 4 סרטים קצרים על מעללות סופרמן וחבריו.

חשבתי שזה יתאים גם למבוגרים, אך ממש לא. זה לילדים בלבד. גם אם אתם חובבי סופרמן, תעדיפו לוותר על ה-80 דקות המיותרות הללוץ
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
3/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #7615 

וחשבתי שאני קטלתי אותו :lol:
Huber כתב:Superman.Shazam.The.Return.of.Black.Adam

סרט קומיקס נוסף בסידרת סרטי סופרמן, הפעם סופרמן נלחם באויב בשם Black Adam המנסה להשמיד אתCaptain Marvel.

בד"כ אני לא מעריץ מושבע של סרטי קומיקס, אך לאחרונה יצא לי לראות כמה סרטים לא רעים מהז'אנר הנ"ל (Superman/Batman: Apocalypse הוא דוגמא טובה ו Superman Batman : Public Enemies היא עוד דוגמא מוצלחת), סרטים שנעשו ברמה לא רעה ושיכולים לפנות גם לקהל מעט יותר בוגר (אך שוב, כזה שמלכתחילה מתחבר לז'אנר). לצערי הסרט הנוכחי אינו כזה. הפסקתי לצפות אחרי רבע שעה מכיוון שקיבלתי תחושה בכל אספקט של הסרט שפשוט לקחו פרק מאיזושהי סידרה מערוץ ילדים כלשהו ומתחו אותה לסרט באורך מלא.

אפשר לוותר אלא אם כן אתם מעריצי DC מושבעים ועוקבים בדבקות אחרי כל סרט/סידרה שיוצאים בז'אנר הנ"ל.

4/10
...

איתי_הגיתי
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 76 פעמים

נושא שלא נקרא #7616 

The President's Photographer - Fifty Years Inside the Oval Office
דוקומנטרי מעניין

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #7617 

kingikra כתב:
sam22 כתב:הארי פוטר באחרון
מה אומר לכם...
...
יש לי תשובה מאוד פשוטה לשאלה שלך. אתה חי פה בעולם הפורום הזה, שרוב משתתפיו הרבה מעל הממוצע בארץ מבחינה כלכלית ועוד יותר מזה, גם משוגעים לדבר הזה שנקרא קולנוע בייתי.
במילים פשוטות יותר, לכמה אנשים יש מערכת קולנוע בייתית הגונה בביתם שעולה באיכותה על מה שהם מקבלים בקולנוע? בטח ובטח אלו פה שיש להם מקרנים שאז גם גודל המסך הוא כבר לא כל כך issue.
...
אני לא חושב שזה קשור. היום לא צריך להיות מיליונר תמהוני כדי שיהיה לך קולנוע ביתי טוב. לחלק מהאנשים זו גם דרך בילוי עם הילדים ביחד, בעיקר בסרטים כאלה.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #7618 

אני אישית לא הייתי בבית קולנוע כבר 6 שנים אם לא יותר. ברם, אם מצב האולמות היום דומה לזה של 2003 אז אין שום סיבה הגיונית לצאת לראות סרט בחוץ.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור ראם
נתן תודות: 536 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #7619 

ziv_r כתב:Resident Evil: Afterlife
המשך ישיר ל Resident Evil: Extinction. מספר שנים לאחר התפשטות וירוס T, מופצת שמועה על ארקדיה, עיר אשר אמורה להיות חפה מזיהום ומציעה מחסה ומזון למגיעים אליה. אליס מצטרפת לחבורת ניצולים אשר מסתגרת בבית כלא ויחדיו הם מנסים להגיע לארקדיה.
עם מילה ג'ובוביץ.

אם יש כאלו בינכם אשר מחכים בכיליון עיניים למגיפת זומבים על מנת להראות את כישורי ההשרדות שלהם ועבור תאבת הבזיזה של חנויות, הסירו כל מחשבה מליבכם. סרט זה לא מתרכז בשטויות הללו, אין פה סצנות של בזיזת חנויות או קרובים שפתאום חולים ונהיים זומבים, הסרט מראה עד כמה המצב הולך להיות קשה כאשר מגפה כזאת תגיע ואיך רק הנבחרים, אלו בעלי התושיה ובעלי היכולת לתפעל נשק בזריזות, יצליחו לחיות עוד יום. סרט זה מוכיח כי סרטי זומבים\וירוסים נותנים רק למקצוענים לעשות. לפנינו הפקה בעשרות מיליוני דולרים ולכן CGI מושקע, תפאורות רחבות, איפור מרשים ומשכנע של היצורים, אפילו כמה יצורים גדולים יתר על המידה רק עבור הכיף.
הסרט כל כך טוב שצפיתי אפילו בפספוסים ובסצנות שנמחקו - מומלץ לצפות בהן בשל הסצנה אשר מראה את הכנת התחמושת המיוחדת.
פסקול DTS-HD Master Audio ולא יכול לדמיין את עצמי צופה ביצירת המופת הזאת עם פסקול נחות יותר או גרסת MKV מצומצמת.
Reference!
9/10
...
זיו - על סמך ההמלצה שלך הזמנתי את כל החברה לראות את הסרט אצלי בשבת!
מקווה שלא נתאכזב.
החברה לא מורגלים בסרטי זומבים.
אני ראיתי לאחרונה את 1-2-3 ונהניתי למדי.

Rino
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: Reem
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 132 פעמים

נושא שלא נקרא #7620 

ziv_r כתב:Resident Evil: Afterlife
עם מילה ג'ובוביץ.

Reference!
9/10
...
זיו , גם אני אהבתי מאוד את הסרט (איך אפשר שלא לאהוב את לילו)
אבל התרשמתי שהסרט בנוי יותר לצפיה בתלת מימיד ללא ספק,

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”