מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
nirmv
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #8191 

Secretariat

דרמת מרוצי סוסים.
סיפורה של פני צ'נרי (דיאן ליין), עקרת בית שיורשת חוות סוסים, אשר מנסה ביחד עם המאמן (ג'ון מלקוביץ') וכמובן הסוס סקרטריאט, לזכות באליפות משולשת. מבוסס על סיפור אמיתי.

כיף של סרט. הדרמה מרגשת במקומות שצריך (אך לא כבדה מדי), הסרט מעניין לאורך כל הדרך, מרוצי הסוסים עשויים היטב, קצביים, מותחים עם צילום מוקפד וסאונד מעולה (אתה ממש מרגיש את דהרות הסוסים סביבך). אחרי צפייה בסרט כזה בא לך ללכת לראות מרוצי סוסים.

משחק מצויין של דיאן ליין וג'ון מלקוביץ'. העלילה קצת צפויה אבל ככה זה עם סיפור אמיתי.

בקיצור, נהניתי מאד.

8/10

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: nunatak
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #8192 

Little Fockers
הסרט השלישי בסדרה.

היו כמה דברים מעצבנים ומציקים כמו השם הלא קשור, הדמות של אוון וילסון ועוד אבל היו גם רגעים טובים וג'סיקה אלבה היתה הפתעה, בכלל לא היה לי מושג שהיא בסרט. סה"כ באתי עם ציפיות נמוכות ולכן לא התאכזבתי, סרט קליל שאפשר להעביר איתו שעה וחצי בכיף.

7/10

True Grit
בעקבות רצח אביה, מאטי רוס בת ה-14 יוצאת למסע לתפוס את הרוצח. היא שוכרת את שירותיו של המארשל רובן ג. רוסטר קוגבורן. מאטי, שאיננה סומכת על קוגבורן, מתעקשת להצטרף לאלכוהוליסט המזדקן במסע הנקמה שלה אחר הרוצח. אליהם מצטרף לאבוף, שוטר מטקסס המעוניין לתפוס את הרוצח גם כן.

טוב אבל לא עד כדי כך, לדעתי יש קצת הייפ.

7.5/10

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

Re: buried

נושא שלא נקרא #8193 

liorreem כתב:אני המום מהציונים הגבוהים שהסרט קיבל אצל כמה חברים בפורום.
כמה מעניין יכול להיות סרט שכולו מצולם בתוך ארון מתים (כמה עלה להפיק אותו? 100$ )
חצי מהזמן לא קורה כלום - סתם הוא מתעצבן, הוא בוכה, הוא בפניקה, הוא נרגע, הוא מתייאש, הוא מקווה.........
עוד חצי מהזמן הוא מקשיב למענה אוטומטי (מזכיר לי חויות מצמררות משיחות לאורנג' הוט וכולי)
וחלקיק מהזמן שיחות עינייניות בנושא חילוצו.
חוויה מיותרת.
2/10 טיפלה' מתח בסוף - יחייה או לא יחייה, זו השאלה.
...
הייתי אפילו אומר שהציון גבוה מדי, לטעמי זהו אחד הסרטים הגרועים שראיתי.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #8194 

My Soul to Take
בלילה בו לכאורה רוצח נהרג בתאונת דרכים, 7 ילדים נולדים. 16 שנה לאחר מכן, סדרת רציחות מתחילה כאשר עולה חשד כי הרוצח עדיין חי וקיים כרוח באחד מהם.

זהו בערך הסרט ה 10 שעשו עם אותו סיפור. יש פה חדש? ממש לא. הסרט איננו אימה וגם לא מצליח להכניס למתח, סתם גלולת שינה.
3/10 ורק בגלל סצנה טובה בה הרוצח רודף אחרי ילד על הגשר.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #8195 

The Experiment

26 אנשים נבחרים להשתתף במחקר פסיכולוגי המחלק אותם לשתי קבוצות, אסירים וסוהרים. האם יצליחו לשמור על הכללים ולנהוג בכני תרבות או האם היעדר המסגרת והחוקים יובילו לאנרכיה?

אדריאן ברודי ופורסט וויטקר, שני שחקנים מצויינים מצליחים להפוך סרט בינוני לסרט מהנה. אז נכון שבמציאות הסיכוי להגיע למצב המתואר בסרט הוא כמעט ובלתי אפשרי, אבל הי - בשביל זה יש סרטים.

סה"כ סרט מהנה.

7/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8196 

Tomorrow.When.The.War.Began

7 תלמידי תיכון חוזרים מסופ"ש בטבע רק על מנת לגלות שצבא פלש לארצם וכבש את עירם. עכשיו החברייה משיבים מלחמה שערה ונלחמים על הישרדותם.

קצת הזוי כל הסרט לראות חבורה של נערים ונערות ללא שום הכשרה או הדרכה צבאית מצליחים להוביל באף צבא סדיר, מאוד לא אמין ולי אישית הדבר פגע לא מעט בחווית הצפייה. בנוסף, למה שמישהו ירצה לפלוש לאוסטרליה? כבשים? קנגורו/קואלות?

סה"כ סרט סביר, לא יותר.

6.5/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8197 

Its.Kind.Of.A.Funny.Story

דרמה קומית מקסימה המתרחשת בין כתליה של מחלקה פסיכיאטרית. קרייג הוא תלמיד תיכון שמשכנע את עצמו שהוא רוצה להתאבד, ועל כן מחליט לאשפז את עצמו במחלקה הפסיכיאטרית. בובי (זק גליפיאנקיס), הוא מאושפז במחלקה שמלווה אותו בהלכי המקום ועוזר לו להתאקלם. בחמשת הימים בהם הוא מאושפז במחלקה לומד קרייג להבין שהחיים טובים למרות הכל ושפרספקטיבה זה דבר חשוב מאוד.

סרט משעשע, מקסים, מרענן ומהנה מאוד. הבחור הצעיר שמשחק את הדמות הראשית פשוט תפור לתפקיד כמו כפפה ליד ועושה עבודה מצויינת. גם שחקני המשנה פשוט מעולים. אני חייב לציין משהו, צפיתי עד היום בכ 3-4 סרטים בהם שיחק זק גליפיאנקיס. בכולם פשוט שנאתי את הדמויות שהוא גילם. תמיד איכשהו יוצא לו לשחק דמויות הזויות, חד מימדיות, סטריאוטיפיות, מטורפות ובכלל לא מצחיקות. הפעם נראה שאיכשהו הצליחו ליצור לשחקן דמות שפשוט הולמת אותו. למרות שגם הפעם הוא משחק דמות של "משוגע", בסרט הזה ניתן להתחבר לדמות, להתרגש ממנה, להינות ממעלליה ולא רק לשנוא אותה. בהחלט מוכיח שהבעייה היא לא בשחקן אליה בדמויות שהוא מקבל.

מומלץ בחום.

8/10

Star-Blazer
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 33 פעמים

נושא שלא נקרא #8198 

INK 2009
סרט שמתחיל מאוד מבולגן, אבל כשמתעמקים ומבינים מה הסרט מנסה לכוון הופך למאוד חזק.

שתי כוחות - האחד נותן את התקווה ואת הטוב והשני הרוע הניכור והיאוש והמאבק בינהם שמתנהל על נשמתה של ילדה קטנה והנסיון להפוך את אביה לכלי בידי הכוחות.

סרט מאוד מעניין, על מה שאתה מול מה שיכולת להיות

8.5\10

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #8199 

7 days

טב אחרי שהרבה אנשים פה אמרו שמדובר בסרט אכזרי הייתי חייב לראות אבל רק לפני כמה שבועות ראיתי סרט אמריקאי דומה מאוד (לא זוכר את שמו) שהיה אכזרי יותר. שני הסרטים בעל סיפור דומה מאוד (אני אשמח אם מישהו יזכיר לי בפרטי את שמו של הסרט האמריקאי).

הסרט בסה"כ זורם. סאונד על הפנים.

6.5\10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #8200 

hereafter

סרט משונה מאוד של קלינט איסטווד הסובב על שלושה סיפורים מקבילים בארה"ב, באנגליה ובצרפת שסובבים סביב מוות. הקשר הרופף בין הדמויות משונה מאוד וכך גם התנהלות כל הסיפור.

בגדול לא אהבתי את הסיפור, לא ברמה האישית (דתית) וגם לא ברמת המבנה של הסרט. לדעתי השילוב של מאט דיימון עם איסטווד הוא לא טוב - כך היה גם באינוויקטוס שהרגיש לי מאוד חלש וכך גם הפעם.

אין ספק שאיסטווד מוכשר להפליא, והסרט חד ורואים שהוא משדר בדיוק מה שהוא התכוון לומר. לאשתי זה בהחלט לחץ על הנקודות החלשות והיא דווקא יצאה עם תחושה שהסרט טוב. מצד שני, לא כל סרט שגורם לך להרגיש רע עד כדי דמעות (לא אני אישית, באופן כללי) הוא סרט טוב.

7/10 - למרות שכואב לי שיוצר יצירה כמו גראן טורינו מגיע לציון כזה.

LiorDrZ
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #8201 

Huber כתב:Its.Kind.Of.A.Funny.Story

דרמה קומית מקסימה המתרחשת בין כתליה של מחלקה פסיכיאטרית. קרייג הוא תלמיד תיכון שמשכנע את עצמו שהוא רוצה להתאבד, ועל כן מחליט לאשפז את עצמו במחלקה הפסיכיאטרית. בובי (זק גליפיאנקיס), הוא מאושפז במחלקה שמלווה אותו בהלכי המקום ועוזר לו להתאקלם. בחמשת הימים בהם הוא מאושפז במחלקה לומד קרייג להבין שהחיים טובים למרות הכל ושפרספקטיבה זה דבר חשוב מאוד.

סרט משעשע, מקסים, מרענן ומהנה מאוד. הבחור הצעיר שמשחק את הדמות הראשית פשוט תפור לתפקיד כמו כפפה ליד ועושה עבודה מצויינת. גם שחקני המשנה פשוט מעולים. אני חייב לציין משהו, צפיתי עד היום בכ 3-4 סרטים בהם שיחק זק גליפיאנקיס. בכולם פשוט שנאתי את הדמויות שהוא גילם. תמיד איכשהו יוצא לו לשחק דמויות הזויות, חד מימדיות, סטריאוטיפיות, מטורפות ובכלל לא מצחיקות. הפעם נראה שאיכשהו הצליחו ליצור לשחקן דמות שפשוט הולמת אותו. למרות שגם הפעם הוא משחק דמות של "משוגע", בסרט הזה ניתן להתחבר לדמות, להתרגש ממנה, להינות ממעלליה ולא רק לשנוא אותה. בהחלט מוכיח שהבעייה היא לא בשחקן אליה בדמויות שהוא מקבל.

מומלץ בחום.

8/10
...
צפינו בסרט אתמול ולא נותר אלא להמליץ עליו בחום. יופי של סרט ואחלה פסקול 8.5/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #8202 

The Resident
רופאה צעירה מגלה משיכה כלפי בעל הבית בו עברה להתגורר לפני זמן קצר. עם הזמן, היא לא מצליחה לקום בבוקר לעבודה ויושנת לא טוב. לאחר שהיא מתקינה מצלמות נסתרות בבית, היא מגלה דברים איומים.
עם הילארי סוונק.

סרט מתח עם פוטנציאל עצום שלא הגיע לידי מימוש. למה? הסרט לא ממש מותח והצד הרע עושה דברים בלי שנבין את המניעים שלו.
פסקול DTS-HD High Resolution Audio בינוני.
5/10

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #8203 

kingikra כתב:7 days

טב אחרי שהרבה אנשים פה אמרו שמדובר בסרט אכזרי הייתי חייב לראות אבל רק לפני כמה שבועות ראיתי סרט אמריקאי דומה מאוד (לא זוכר את שמו) שהיה אכזרי יותר. שני הסרטים בעל סיפור דומה מאוד (אני אשמח אם מישהו יזכיר לי בפרטי את שמו של הסרט האמריקאי).

הסרט בסה"כ זורם. סאונד על הפנים.

6.5\10
...
נזכרתי בסרט האמריקני, "אזרח שומר חוק" עם ג'רארד באטלר.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #8204 

לא סובל את סוונק

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8205 

127 Hours

סיפורו האמיתי של אהרון ראלסטון, מטפס הרים צעיר, מקצוען והרפתקן, שזרועו נלכדת תחת סלע בקניון מבודד בלב מדבר יוטה. במהלך חמישה ימים, שהן 127 שעות, אהרון בוחן את חייו ומגלה את הכוח והאומץ לנקוט באמצעים קיצוניים כדי להציל את עצמו.

לא סרט שיתאים לכל אחד. מי שמחפש סרט בקצב מהיר, סרט אקשן ולא מתחבר לסרטי דרמה איטיים לדעתי לא יהנה. מי שכן בהחלט ימצא פה סרט טוב ומהנה ברובו.

7.5/10

ד"א, מי שצופה בעונה האחרונה של HOUSE יפגוש פנים מוכרות.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”