מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #8611 

Due Date

רוברט דאוני השני צריך להגיע לLA עד יום חמישי להשתתף בהולדת בנו. זאק גליפינקיס מפריע לו. אח"כ עוזר לו. מפריע שוב. עוזר.... הבנתם.
בדרך הם עוברים שלל "הרפתקאות משעשעות". לא ממש משעשעות. לא הכי מעניינות אפילו. מתחברים-מתרחקים. אוהבים-שונאים. כמה בדיחות טובות.
שם הסרט בעברית: "אל תלחצי אני בדרך". אחד לשרשורי תרגום שמות.

5.3/10
Enjoy the Silence

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #8612 

It's Kind of a Funny Story

נער בן 16 מאשפז את עצמו בבי"ח פסיכיאטרי כי הוא החליט שיש לו נטיות אובדניות. שם הוא מגלה את משמעות החיים וגם מוצא אהבה. נו באמת... :roll:
chick flick
שום דבר מעניין מלבד הביצוע לשיר under pressure של מרקורי (זצ"ל) ובואי (יבדל). קטע יפה שהעיר אותי. מוסיף נקודה לציון.
משחק טוב של הצעירים. גליפיקניס ממשיך במזימתו להשתלט על היקום.
6.1/10
Enjoy the Silence

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #8613 

The Warrior's Way

מנגה שהועברה לקולנוע. נינג'ות, חרבות, טובים,רעים, מערב פרוע, קרקס. העלילה קלושה ומשנית.
כבר ראיתי את הסרט הזה. הכל מוכר וידוע מראש. רק כמות הדם משתנה.
מעט מדי סצינות קרב. אלו שכן נכנסו לסרט מסוגננות מאד. מנגה כבר אמרתי.

5.9/10
Enjoy the Silence

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #8614 

Resident Evil: Afterlife

האמת שצפיתי בסרט הזה רק עכשיו, למרות שהוא שוכב אצלי כבר לא מעט זמן. הרגשתי שאני חייב לעשות V על הטופס המאשר שצפיתי בכל הטרילוגיה ואני שמח שביכולתי לדווח שסיימתי את המשימה בהצלחה.

זה בערך כל מה ששווה לדווח, מלבד העובדה המשעשעת שבדומה לטלנובלות דרום אמריקאיות, השחקניות תמיד מאופרות, גם בעיצומה של אפוקליפסת הזומבים (ראה למשל הקטע עם אלי לרטר המדהימה כשהיא עדיין קשורה במטוס, אבל מאופרת כמו שצריך עם צלליות לעיניים).

אז מה יש לנו בסרט? זומבים. זומבים ועוד זומבים ויש גם את היו"ר של הזומבים. אפשר למצוא גם נסיון לפתור את התעלומה של המפלט הנעלם. תשובה לשאלה למה אנשים טובים נמצאים בכלא ולמה הם לא ממהרים לצאת משם. המון מילה ג'ובוביץ, אלי לרטר אחת מדהימה, קצת קרבות בהילוך איתי ואפקטים שכבר ראינו בסרטים הקודמים.

6/10 אפשר להעביר עם זה את הזמן

danielobreja
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #8615 

Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.1
אני מאוד אוהב הרי פוטר
הסרט מאוד נחמד והעביר לי את הזמן בכיף
7/10
how you doin ?

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8616 

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

ידידנו הרי פוטר עובר תקופה לא קלה. המרנ"ן שלו דמבלדור מריח את לבלוב האביב דרך השורשים, חוג ידידיו הולך ומצטמצם עד כדי כך שמזמן כבר אין לו מניין ואויבו המושבע, לורד וולדמורט, הפך למיינסטרים ודואג להוציא אותו מחוץ לחוק להכניסו לרשימת חיסול רישמית.

כך שהעובדה שהוא הגיע לגיל ההתבגרות ונאלץ גם להילחם בהורמונים הגועשים שלו אמורה להיות הקטנה בדאגותיו, ברם אחת מנקודות הציר של הסרט דווקא סובבת סביב מערכת היחסים בין שלושת הידידים והתסבוכות שהאהבה נכזבת יכולה לגרום בין חברים.

בסה"כ הסרט הרבה יותר "אפל" והרבה פחות מתאים לילדים ממה שהיו קודמיו, אווירת הקסם התמימה נעלמה ובמקומה שוררת אווירת יאוש שאזלת ידו של הרי פוטר לא בדיוק מסייעת לפוגג.

שווה לראות כי זהו בכל זאת עוד פרק במכונת הכסף המשומנת הנקראת הרי פוטר. הציון שלי הוא 7/10

danielobreja
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #8617 

Inception
וואו איזה סרט, נהנתי מכל רגע
סרט שמחדש שמביא רעיון מקורי ועושה את זה בצורה מעולה הייתי במתח לאורך כל הסרט מומלץ מאוד
10/10
how you doin ?

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #8618 

Dark Country

מהלך הסרט הזכיר לי במקצת את SIN CITY אבל בלי קומיקס ובלי שחור לבן..
זוג נשוי טרי נוסע לחגוג את ירח הדבש ונאבד בדרך. במהלך הדרך, קופץ פתאום אדם לכביש והבעל דורס אותו. הבעל והאישה מחליטים לקחת אותו איתם לבית חולים. האיש נפצע קשה אבל מתאושש במהלך הנסיעה. מאותו רגע קורים המון דברים מוזרים שמובילים לסוף המשוגע.

7\10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4723 פעמים

נושא שלא נקרא #8619 

Husk
ארבעה חברים נתקעים עם מכונית בשדה תירס. כאשר הם יוצאים לחפש עזרה, הם מגלים כי הדחלילים בשדה קטלניים.

הסרט די גרוע כמו שיכולתם לנחש, עם סצנות דביליות בהן מגיעים לבית מפחיד באמצע השדה וכל פעם חזיון אחר מהעבר נגלה לפניהם אשר מגלה עוד חלק מהעבר השחור של המקום. אם לא הבנתם, הדחלילים כאן הם הרוצחים - ולא כאלה מפחידים, סתם טיפשיים בסרט טיפשי עוד יותר.
קחו חומר דליק ותדליקו את כל שדה התירס\הסרט הזה, חבל אפילו על המקום בסל המחזור.
1/10

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8620 

הבעיה עם הג'נר של סרטי אימה הוא שהוא הפגיע ביותר לתסריטים שבלוניים. הסופר סטיפן קינג פעם כתב שבעצם יש רק 4 מוטיבים מרכזיים בכל ספרות האימה ולכן ברור שמאוד קשה ליצור משהו חדשני באותו תחום.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #8621 

Catskinner - והוא עדיין מוציא ספר אחרי ספר בז'אנר הנ"ל ורובם הצלחות מיסחריות :lol:

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8622 

יש לו סגנון כתיבה ייחודי המתאים לעלילה המתפתחת לאט ובונה את המתח בשלבים. מלבד חריג בודד זה לא עבר אף פעם טוב לסרט ותמיד התאים יותר למיני סדרות.

אם אני זוכר נכון, קינג טען שהמוטיבים המרכזיים הם: רוחות רפאים, המקומות הרעים, המתים החיים ואנשי הזאב. אבל האמת שעבר זמן רב ויכול להיות שאני לא זוכר טוב.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

Garden State

נושא שלא נקרא #8623 

סיפור על בחור החי לבדו בלוס אנג'לס מפוצץ בתרופות הזוי לחלוטין ומנותק מהמציאות הניקרא יום אחד לביתו בניו ג'רזי להלוויתה של אימו שטבעה.

הוא מתחיל מסע לגילוי עצמי ולהכרה עצמית בעזרתם של חבריו מהילדות שאותם הוא פוגש לאחר שנים רבות של ניתוק.

סרט איטי אך לא משעמם. סרט שלא קורא בו כלום אבל משאיר את הצופה מרותק למסך.

אין בסרט שום אפקטים, פשוט סיפור אנושי שמתפתח לאיטו ומגיע לסוף שלדעתי לא ממש מתחבר עם המציאות

בסך הכול מאוד מומלץ

7.9/10

:ספויילר:

יש לי חבר הלום קרב שלקח המון זמן ליטיום בשלב מסויים הוא חדל לקחת את התרופה וחי במשך חדשיים ללא התרופה כאשר הוא מרגיש נהדר ולא מבין למה היה עליו לקחת את התרופה כל השנים.

הכול היה מושלם עד שיום אחד כך ללא כל הזהרה הבן אדם התחרפן לגמרי התחיל להזות מראות מהמלחמה והתחיל לחיות בסרט עד כדי כך שהיו צריכים לאשפז אותו במחלקה פסיכיאטרית ולאזן אותו תרופתית ונפשית.

הסרט מראה את הגיבור חדל לקחת את התרופות (ליטיום) שאבא שלו רשם לו והכול בסדר.אין תופעות לוואי ואין תסמינים של מצוקה מסויימת נוכח החוסר בליטיום בגוף.

אמנם יש מצב שהוא לא היה צריך את הליטיום מלכתחילה אבל אני חושב שהמסר של הסרט שאפשר לחדול לקחת את התרופה הזאת על דעת עצמך הוא מסר מאוד מסוכן. אם היו מכלילים בסרט איזו התייעצות עם רופא שמאשר לו לחדול מלקחת את הליטיום זה היה הרבה יותר אחראי מצד הבמאי ויותר מציאותי.

אני ישבתי כל הסרט וציפיתי להתמוטטות שלו וכמובן היא כמובן לא הגיעה והסוף היה סוף אמריקאי טיפוסי

Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 79 פעמים

נושא שלא נקרא #8624 

Huber כתב:Catskinner - והוא עדיין מוציא ספר אחרי ספר בז'אנר הנ"ל ורובם הצלחות מיסחריות :lol:
...

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #8625 

The.Green.Hornet

בריט הוא הילד המורמר של בעל עיתון גדול ומצליח. כשאביו מת הוא יורש את האימפריה שלו ומחליט לעשות משהו עם חייו. התשובה היא "כמובן" חלומו של כל גבר שלא התבגר - להיות גיבור על. בעזרת עוזרו הקודם של אביו שהופך להיות הסיידקיק/שותף שלו הם יוצרים את "הצירעה הירוקה" ויוצאים לרחובות..

סט רוגן משחק תפקיד מאוד לא אופייני לו - גיבור על. רב הסרט ניסיתי להבין אם זה אכן סרט גיבור על או פארודיה על הז'אנר. הדמות והסיטואציות בסרט בהחלט הולכות על הקו הדק שבין שניהם. למרות זאת הסרט מהנה, מצחיק ומעביר את הזמן בכיף והבחירה בשחקן הנ"ל באופן די מפתיע הייתה בחירה הולמת לאופי הסרט. בהחלט סרט "גיבורי על" יוצא דופן מכל בחינה אפשרית.

8.5/10

ד"א 1 - שמתם לב איך בסרטים המשטרה מגיעה למוקד הפשע בלי בכלל שמזמינים אותם ובזמן שיא בפשעים הטריוויאליים, אבל בפשעים הגדולים באמת הם תמיד מגיעים בסוף? ואיך זה שתמיד בקטעי מרדף משטרתיים, למרות שתמיד רכבי המשטרה מתהפכים, מתרסקים וכו, אף פעם לא נפגע אף שוטר?

ד"א 2 - זה רק אני או שגברת דיאז כבר קצת גבולית מידיי מבחינת הגיל בשביל לשחק את תפקיד "הכוסית" בסרטים?

ד"א 3 - בערך בדקה ה 17 לתוך הסרט מוצגת מכונת קפה שפשוט גרמה ללסת שלי לגעת בריצפה 8O
נערך לאחרונה על ידי Huber ב 05/04/2011 0:01, נערך 3 פעמים בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”