מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #9241 

Sucker Punch
בחורה צעירה אשר התייתמה, מאושפזת במחלקה לחולי נפש על ידי אביה החורג אשר זומם לקחת את כל הירושה. החיים במחלקה קשים ולכן הצעירה ממציאה מציאות אלטרנטיבית אשר עוזרת לה להתמודד.

סרט אומנותי למדי, כאשר המציאות האלטרנטיבית תופסת את החלק הנכבד של הסרט ורק על הסצנות הללו ניתן לעשות יופי של סרטי ספינאוף פעולה טובים. למרות האמור, הסרט לא ממש עובד, המציאות האלטרנטיבית אליה בורחת הצעירה לא ממש מתקשרת לי לסרט וזה נראה כמו חלום ארוך מידי ומעצבן על ידי מישהי שספוגה בכדורים.
6/10 ורק על האומנותיות בסרט והפסקול המצויין.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #9242 

Season of the Witch
רון פרלמן וניקולס קייג' (האנמיים למדי בסרט הזה) הם שני אבירים שמאסו בהרג האינסופי וחסר התכלית בשם הכנסייה וערקו ממסע הצלב אחרי שנים של שירות. הם נלכדים, ומקבלים את האפשרות לקבל מחילה אם ילוו נערה החשודה בהיותה מכשפה אשר הטילה מגיפה על העולם למנזר בו נמצא ספר שיהרוג אותה ויציל את כולם.

הסרט די נקטל פה, ויש לומר שבלא מעט צדק, עד שמתחיל להיות מעניין כבר עבר בין שני שליש לשלושת רבעי סרט.
מן הצד השני, מי שאוהב סרטים תקופתיים בעלי גישה יצירתית להיסטוריה מתובל בגירוש שדים לא יסבול יותר מדי.

6.5/10

Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 79 פעמים

נושא שלא נקרא #9243 

guyezra כתב:Season of the Witch
הסרט די נקטל פה, ויש לומר שבלא מעט צדק, עד שמתחיל להיות מעניין כבר עבר בין שני שליש לשלושת רבעי סרט.
מן הצד השני, מי שאוהב סרטים תקופתיים בעלי גישה יצירתית להיסטוריה מתובל בגירוש שדים לא יסבול יותר מדי.
6.5/10
...
אני דווקא חושב בדיוק להיפך - הסרט מתחיל מצויין ואז מתדרדר לקלישאה מטופשת. אם היו הולכים עד הסוף על ה3/4 הראשון של הסרט, זה היה יכול להיות סרט נהדר.

dgent
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 159 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

נושא שלא נקרא #9244 

Malcontent כתב:
6.5/10
...
אני דווקא חושב בדיוק להיפך - הסרט מתחיל מצויין ואז מתדרדר לקלישאה מטופשת. אם היו הולכים עד הסוף על ה3/4 הראשון של הסרט, זה היה יכול להיות סרט נהדר.
...
אחד הסרטים הגרועים ביותר שראיתי ואני מאוד סלחן בז׳אנר הזה.
איכות האפקטים שואפת לאפס. וניקולס רק מבייש את עצמו לדעתי במשחק בסרט כזה.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #9245 

אף אחד לא קטל את הסרט הזה כמוני שהייתי אחד האומללים הראשונים ש"זכו" לצפות בו: http://www.hometheater.co.il/modules.ph ... 69#1365169 ואני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי, אפילו שעברו כבר שלושה חודשים ולכאורה הייתי כבר צריך להתאושש מהחוויה.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

uris
סמל אישי של משתמש
מורעל האתר
מורעל האתר
שם מלא: אורי שמאי
נתן תודות: 78 פעמים
קיבל תודות: 244 פעמים

נושא שלא נקרא #9246 

Malcontent כתב:
6.5/10
...
...
(Y)
חושב כמוך בדיוק.

spacedude
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 183 פעמים
קיבל תודות: 169 פעמים

נושא שלא נקרא #9247 

dgent כתב:
Malcontent כתב:
6.5/10
...
...
אחד הסרטים הגרועים ביותר שראיתי ואני מאוד סלחן בז׳אנר הזה.
איכות האפקטים שואפת לאפס. וניקולס רק מבייש את עצמו לדעתי במשחק בסרט כזה.
...
אחרי השנתיים האחרונות של ניקולס קייג' הוא לא יכול לבייש את עצמו יותר מהרמה שאליה הוא הגיע.
(איש הקש ו drive angry הם השיא לטעמי, how low can he go?).

דווקא ל season of the witch הייתי נותן 6.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #9248 

spacedude, אם אתה חושב שאיש הקש ו Drive Angry הם תחתית התחתית של קייג' כנראה שלא צפית בשוליית המכשף.

אם פספסת, לא נורא. רק תחזיק חזק בכיסא כי בשנה הבאה תזכה לראות אותו מככב ב Ghost Rider 2
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #9249 

Catskinner כתב:spacedude, אם אתה חושב שאיש הקש ו Drive Angry הם תחתית התחתית של קייג' כנראה שלא צפית בשוליית המכשף.

אם פספסת, לא נורא. רק תחזיק חזק בכיסא כי בשנה הבאה תזכה לראות אותו מככב ב Ghost Rider 2
...
catskinner, איפה הימים היפים של ADAPTATION או לעזוב את לאס וגאס..? פוטנציאל עצום שהחליט לקחת את עקומת ההצלחה בדרך ההפוכה - התחיל טוב ומסיים בתחתית השאול... חבל..

spacedude
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 183 פעמים
קיבל תודות: 169 פעמים

נושא שלא נקרא #9250 

Catskinner כתב:spacedude, אם אתה חושב שאיש הקש ו Drive Angry הם תחתית התחתית של קייג' כנראה שלא צפית בשוליית המכשף.

...
:wink: ראיתי את שוליית המכשף
האמת ששם האפקטים קצת חיפו. (הייתי נותן לו 4.5)
איש הקש היה משעמם טילים :מכונת יריה:
וב drive angry הם שברו שיא חדש של טימטום עם פיספוס יריות ממרחק של 2 מטר (היריות בין 2 המכוניות) ובקטע הזה כבר התחלתי לצחוק על הפיגור.

dgent
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 159 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

נושא שלא נקרא #9251 

spacedude כתב:

...
:wink: ראיתי את שוליית המכשף
האמת ששם האפקטים קצת חיפו. (הייתי נותן לו 4.5)
איש הקש היה משעמם טילים :מכונת יריה:
וב drive angry הם שברו שיא חדש של טימטום עם פיספוס יריות ממרחק של 2 מטר (היריות בין 2 המכוניות) ובקטע הזה כבר התחלתי לצחוק על הפיגור.
...
בשולייה באמת היו אפקטים קצת יותר טובים.
לגבי הטמטום הרגשתי כך ב punisher
באמת הופך את הסרט למהנה יותר

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #9252 

...

אוקיי,נראה לי שזה בדיוק המקום להכניס את האמרה הקלאסית- " על טעם ועל ריח..."
כי אני דווקא מאוד נהניתי משוליית המכשף, וגם מחכה בצפייה ל- Ghost Rider 2

(רכשתי דיסק בלוריי של הראשון)

לכן, לא ארים גבה, אם מישהו יעניק ציון 2/10 לסרט שמישהו אחר דירג כ- 10/10

זה עדיין לא אומר שאינני מתייחס ברצינות לביקורות של אחרים. ההפך.
אבל, " כבדהו וחשדהו" :wink:

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #9253 

Sucker Punch
בחורה צעירה מאושפזת בבית חולים פסיכיאטרי ע"י אביה החורג לאחר שאבדה את אמא, ובונה לה מציאות אלטרנטיבית כנגד המציאות הקשה .

יש לי תחושה שהסרט יקבל כאן ציונים לא מחמיאים (6.5 ב IMDB) וסביר להניח שאהיה כאן חריג.

אז ראשית,למי שעדין לא צפה בסרט ובדר"כ צופה בסרטים בלילה בווליום נמוך על מנת לא להעיר את האשה והילדים (למי שיש), המלצה חמה - פנו לכם את הבית ואל תוותרו על הווליום ועל מערכת הגברה.
לסרט יש פס קול מצויין וממתק מענג לאוזניים.

הסרט ברובו נותן תחושה ובמידה מסויימת ערוך כמקבץ קליפים ומדלג בין לוקיישנים שונים -בית חולים פסיכיאטרי, בית זונות,מקדש סמוראי,מחפורות במודל מלחמת העולם הראשונה,עולם עתידני ועוד...
הדילוג הזה קצת פוגע בסרט בשל חוסר אחידות,אבל לדעתי זה נסבל ולא נורא,בעוד העושר הויזואלי מפצה בגדול.

הבימוי והעריכה של ז'אק סניידר מאוד בולטים והתחושה האווירה והצילום האומנותי בלוווי הפס קול המבריק נתנו לי תמורה מלאה לשעתיים שהקדשתי לו.

חשוב הדגיש כי צפיתי בגרסת הבמאי הכוללת תוספת של 18 דקות אשר הופכות את הסרט מ PG-13 ל R.
ממליץ בחום למי שאוהב את הסגנון של סניידר (300,השומרים).
ולא לשכוח את הווליום, אל תתקמצנו.
8.5/10

הטריילר הרשמי.
נערך לאחרונה על ידי avioren ב 21/06/2011 0:40, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #9254 

כשאומרים את המילה "פסקול" אני תמיד לא יודע האם מדובר במוזיקה או שאר ירקות?

תודה

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #9255 

kingikra כתב:כשאומרים את המילה "פסקול" אני תמיד לא יודע האם מדובר במוזיקה או שאר ירקות?

תודה
...
פסקול = Sound track

הכוונה לשירים המלווים את הסרט מבית היוצר של הפיקסיז,אנני לנוקס,ביורק ועוד רבים וטובים
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”