מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 680 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  679  |  680  |  681  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31671

#10186  נשלח: ב' 07/11/2011 10:38
Re: Conan the Barbarian & Zombie Apocalypse

ORAGPU כתב:
נתחיל עם Zombie Apocalypse כי זה יהיה קצר יותר

ראו הוזהרתם נא להתרחק !!!

לא השקיעו כלל בסרט הזה
אפילו הזומבים נראים כמו אנשים שאספו ברחוב בזמן חג ה Halloween
ואמרו להם בואו מצלמים סרט זומבים
CGI של כיתה א'

ציון 2 מתוך 10.

זהו סרט בהפקת ערוץ SYFY והרמה בהתאם.
דווקא קטע אחד היה די משעשע, הבחורה יורה במקלע 0.5, בצד אחד התרמילים עפים בקצב רצחני ובצד השני שרשור הכדורים עומד וכלום לא נכנס למקלע...

קצת מזכיר לי שבאיזה סרט שלהם מישהו ירה באקדח ברצף 82 כדורים (כן, זה כל כך הציק לי שספרתי... )
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2482

#10187  נשלח: ב' 07/11/2011 18:36

oferlaor כתב:
30 minutes or less

שליח פיצה (ג׳סי אייזנברג מזומבילנד והרשת החברתית) נחטף ומולבש עליו פצצה. עליו לשדוד בנק או להתפוצץ.

עד כמה שזה נשמע מוזר, זו קומדיה...

8/10

ולא פחות מוזר, שהסרט מתבסס (לפחות רעיונית) על מקרה אמיתי.
לא ראיתי את הסרט ואני מניח שכקומדיה הוא לא נגמר בטרגדיה.
אבל המקרה עליו התבסס הסרט נגמר בכך שהבחור הממולכד התפוצץ מול מצלמות הטלויזיה.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#10188  נשלח: ב' 07/11/2011 19:59

Hellraiser: Revelations
מישהו לא התגעגע ל-PINHEAD?

אז עשו איזה סוג של רימייק כדי להחזיר אותו לחיים.
המילה רימייק כבר אומרת שהעלילה מבוססת במידה רבה על הסרט הראשון בסידרה, כשהפעם מדובר בשני חברים שנוסעים לחגוג במקסיקו ושם אחד מהם פותח את הקופסא, וכידוע שום דבר טוב לא יוצא מזה.

הסרט לא מאוד גרוע כמו הציון ב-IMDB, אבל לצער כולנו גם לא טוב, הוא באורך של טיפה פחות מ-70 דקות (לא כולל כיתוביות סיום), מה שאומר שבתכלס לא מעמיקים בכלום, והעלילה כמו שציינתי גם לא דרשה יותר מדי מקוריות, כמו כן גם ה-PINHEAD המקורי מוחלף.

סוף אופטימי לסירטי המשך, דבר שלא הייתי בונה עליו במיוחד, למרות שבאופן אישי אני מאוד אוהב את הסידרה.
לסיכום, זה לא הסרט הכי גרוע בסידרה, אבל גם לא מהטובים שבה.

חובבי הסידרה - לא לוותר. עוד כמה הזדמנויות יהיו?
מי שאוהב אימה/GORE גם יכול לראות

6/10
spacedude (שחר)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 09, 2005

הבעות תודה: 161
מספר הודעות: 3339

#10189  נשלח: ב' 07/11/2011 20:12

גיא,
לא ידעתי שהוציאו רימייק של hell raiser.

גדול
אני טס לראות אותו

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#10190  נשלח: ב' 07/11/2011 20:28

guyezra כתב:
Hellraiser: Revelations
מישהו לא התגעגע ל-PINHEAD?

אז עשו איזה סוג של רימייק כדי להחזיר אותו לחיים.
המילה רימייק כבר אומרת שהעלילה מבוססת במידה רבה על הסרט הראשון בסידרה, כשהפעם מדובר בשני חברים שנוסעים לחגוג במקסיקו ושם אחד מהם פותח את הקופסא, וכידוע שום דבר טוב לא יוצא מזה.

הסרט לא מאוד גרוע כמו הציון ב-IMDB, אבל לצער כולנו גם לא טוב, הוא באורך של טיפה פחות מ-70 דקות (לא כולל כיתוביות סיום), מה שאומר שבתכלס לא מעמיקים בכלום, והעלילה כמו שציינתי גם לא דרשה יותר מדי מקוריות, כמו כן גם ה-PINHEAD המקורי מוחלף.

סוף אופטימי לסירטי המשך, דבר שלא הייתי בונה עליו במיוחד, למרות שבאופן אישי אני מאוד אוהב את הסידרה.
לסיכום, זה לא הסרט הכי גרוע בסידרה, אבל גם לא מהטובים שבה.

חובבי הסידרה - לא לוותר. עוד כמה הזדמנויות יהיו?
מי שאוהב אימה/GORE גם יכול לראות

6/10

גם פה לדעתי תכף החוק שמישהו טבע פה בשירשור.
שם של סרט : שם נוסף - משמע סרט גרוע.
גם אני הייתי מעריץ של "ראש סיכה" בצעירותי אך אחרי הסרט הראשון השאר היו כישלון.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#10191  נשלח: ב' 07/11/2011 21:37

Hertz33 כתב:

גם פה לדעתי תכף החוק שמישהו טבע פה בשירשור.
שם של סרט : שם נוסף - משמע סרט גרוע.
גם אני הייתי מעריץ של "ראש סיכה" בצעירותי אך אחרי הסרט הראשון השאר היו כישלון.

ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36758

#10192  נשלח: ד' 09/11/2011 22:46

30 Minutes or Less
שליח פיצה נחטף ונאלץ לבצע שוק בנק עבור חוטפיו הלא יוצלחים אשר מאיימים לפוצץ חליפת חומר נפץ שהלבישו עליו בכח. שליח הפיצה מגייס את חברו ויחדיו הם שודדים בנק.
עם ג'סי איזנברג.

סרט מעצבן שלא השאיר לי סבלנות לצפות בו. הוא לא מכיל בדיחות קורעות כמו שהוא צריך להכיל, הסרט עצמו עם סיפור פשוט מאוד ולינארי ללא הפתעות, הכוכבים הראשים גם כן פשוטים, החוטפים סתם לא יוצלחים, אין פה שום פינת אור ובמהירות מצאתי את עצמי משחק עם הפלאפון וצופה בסרט בחצי עין.
דלגו.
2/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#10193  נשלח: ד' 09/11/2011 23:10

הארי פוטר 7

הסרט המסיים של הסידרה
סידרה בהחלט אוברייטד ברמות קשות, ילדותיות רבה (נפנופי מקלות+דיקלומים, כל התמונות המדברות, הבנק עם רכבת ההרים להגיע לכספת ושאר שטויות) שטחיות וחוסר העמקה בכל מי שהוא לא הארי פוטר כולל כל העולם הקסום שהסופרת בנתה
בגדול הקרבות די איכזבו והיו די דלילים
לא זכרתי המון דמויות ככה שלא הייתי עצוב על אלה שמתו

מצד שני זהו לא הסרט המשעמם ביותר בסידרה
6/10
zori
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 19, 2010
מספר הודעות: 61

#10194  נשלח: ו' 11/11/2011 18:29

שודר ביס לפני שבוע שבעה חטאים
אני זוכר שראיתי אותו בקולנוע, והתלהבתי, וכולם דיברו רק על הסרט.

לפני שבוע ראיתי אותו שוב, אחרי שלא ראיתי אותו מעל 15 שנים, ופתאום זה נראה לי סרט לא כזה להיט כמו שהוא נהפך.
לא נהניתי, פתאום המשחק של בראד פיט נראה מביך, ואפילו קווין ספייסי לא כזה מצמרר כמו שזכרתי מהקולנוע.
מבחינתי זה לא סרט ששרד במבחן הזמן, בניגוד למועדון קרב.
ציון
שנת 1995- 9.5
שנת 2011 - 6.5

עוד סרט שראיתי השבוע (אחרי שישב אצלי ב maxhd המון זמן) ובטח כולם כבר ראו Children of Men
סרט מעולה, משחק מעולה, סיפור טוב, צילום ושוטים הכי יפים שראיתי אי פעם בסרט.
ציון - 9
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 712
מספר הודעות: 7750

#10195  נשלח: ו' 11/11/2011 23:37

כוכב הקופים

מעולה!!!! עלילה, תסריט, אפקטים, משחק (במיוחד של הקופים) - מאד נהנתי, ממליץ בחום!!
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36758

#10196  נשלח: ו' 11/11/2011 23:46

Conan The Barbarian
קונן נולד בשדה קרב לדם אימו. לאחר שכל השבט שלא מחוסל על ידי עוינים, הוא גודל להיות לוחם חזק שכל הזמן בחיפושים אחרי רוצחי אביו. הוא מוצא אותם לבסוף כמובן ובדרך גם מציל נזירה.

אין על Schwarzenegger, ההשוואה פשוט מתבקשת. השחקן החדש, ג'יסון מומואה בתור קונן, לא מצליח למלא את הנעלים הגדולות שהשאיר לו Schwarzenegger, למרות זאת, 10 הדקות הראשונות של הסרט עוזרות להוריד מעט מהמחסומים על ידי זוג סצנות אשר העצימו את הדמות. הראשונה הינה לידה בשדה הקרב והשנייה הוכחת גבריותו על ידי משחק תחרותי ובדרך גם שחיטה של מספר עויינים שנקלעו לדרך. לאחר מכן, הסרט ממשיך בקו הסיפור של קונאן, עם המסע הראוותני והשופע דם של מלך תעב כח, הבת המכשפה שלו וקונאן שהולך לשבש לכולם את התוכניות.
למרות ש- Schwarzenegger לא משחק כאן, הסרט עדיין ראוי לזמנכם, במיוחד כסרט פעולה לסוף שבוע.
פסקול DTS-HD Master Audio כראוי לסרט קונאן הברברי המחודש.
6/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#10197  נשלח: שבת 12/11/2011 0:13

Huber כתב:
Huber כתב:
Conan the Destroyer

אחד הסרטים המוקדמים של השרירן הבינלאומי שהפך למושל, ארנולד שוורצנגר. קונאן הוא דמות מיתולוגית שאוספת כמה חברים טובים למסע גילוי של קרן מתוכשטת ויהלום גדול ומבוקש, הכל כדי שיזכה בתחייתה מן המתים של אהובתו. סצנות רבות באקסטראווגנזה הבדיונית הזו צולמו על הסטים של הסרט "חולית" של דיוויד לינץ'. נסיכות יפהפיות, מכשפות, קוסמים, ולוחמים נטולי חת בארץ אגדית המבוססת על קומיקס פופולרי.

זהו הסרט השני בסידרת סירטי קונאן כשהראשון נקרא קונאן הברברי ויצא שנתיים לפני הסרט הנוכחי. הסרט הנ"ל משנת 1984, כמעט בן 30 וגילו ניכר עליו. האפקטים מיושנים, המפלצות נראות כמו יצאו מסרט אימה סוג ג' והמשחק של רב השחקנים לא ממש קיים. אך למרות הכל וכנראה עקב אפקט הנוסטלגיה וגם בגלל שיש תחושה שהסרט לא לוקח את עצמו יותר מידיי ברצינות - נהניתי.

מומלץ אך ורק למי שממש מכור לסירטי פנטזיה ולאלו שרוצים לחזור ולראות סרטים שראו בילדותם.

ד"א - השנה יוצא החידוש לסרט עם השחקן מ Game of Thrones:

http://www.imdb.com/title/tt0816462/

Conan the Barbarian

אחרי שצפיתי בחלק השני ב HD, ראיתי שיצא החלק הראשון (ולמה בסדר הפוך רק לבודהה הפיתרונים) והחלטתי להשלים את ה"סידרה" ולצפות בעוד קלאסיקת ילדות. אז באופן די הפוך (בדיוק כמו סדר יציאת הסרטים כנראה) החלק הראשון פחות טוב מהחלק השני. הסיבה לטעמי פשוטה - החלק השני לא לקח את עצמו יותר מידיי ברצינות, לא ניסה להיות יותר מידיי גראנדיוזי והיה לעיתים די משעשע. החלק הראשון מנסה להיות אפי ונכשל כישלון חרוץ, החל מהמשחק הדלוח של רב השחקנים וכלה בתסריט ובבימוי שמתאימים יותר לסרטי סוג ב'. הסרט בהחלט לא עומד במבחן הזמן.

אז אחרי כל הדברים השליליים עדיין ישנם כמה דברים חיוביים. המוזיקה ברב המיקרים בהחלט הולמת את המוטיב המרכזי של הסרט ובהחלט נשמעת מרשים. ארנולד למרות כישרון המשחק הלא קיים מתאים פיזית לגילום הדמות ופה ושם ישנם כמה הברקות בבחירת השחקנים (השחקן שמשחק את המכשף האורינטאלי, השחקן שמשחק את טולסה דום ועוד כמה). היוצרים לא חסכו ב GORE ובעירום וכמה מסצנות הקרבות די מהנות. בנוסף התפאורה לרב די מושקעת ומתאימה למוטיב של הסרט.

מומלץ רק למי שחייב לרענן זיכרון ילדות או למי שמכור לז'אנר ה"חרבות וכישופים".

ד"א - כנראה שיוצרי הסרט ידעו עם מי יש להם עסק ומהו ה"כישרון" החבוי בארנולד. לשם הבהרה, הדמות הראשית אומר 5 מילים בלבד לבת זוגתו לכל אורכו של הסרט. בנוסף, ב 20 דקות הראשונות של הסרט הדמות לא פוצה את פיה כלל

הנה עוד כמה אנקודוטות משעשות ומעניינות (מומלץ לקרוא רק אחרי הצייה בסרט או למי שלא מתכנן צפייה):

http://www.imdb.com/title/tt0082198/trivia

Conan the Barbarian (2011)

לפני הכל אני חייב לציין שלמרות שזכרתי שהסרט המקורי היה בינוני לכל היותר, הגעתי לחידוש עם ציפיות נמוכות ככל הניתן מכיוון שלמקור היה יתרון אחד מוחץ - הנוסטלגיה. להפתעתי ולדעתי האישית, החידוש עולה על המקור בכל פרמטר אפשרי, החל מהשחקן הראשי שלמרות מימדיו הצנומים יותר יודע לשחק ובהחלט מגלם את התפקיד טוב יותר בכל מידה אפשרית וכלה בהשקעה בסיפור ובאפקטים שבפני עצמם לא ממש מהווים יצירת מופת אבל אל מול המקור בהחלט נחשבים שיפור בכל קנה מידה.

דבר נוסף שמייד קפץ לי לראש עם אחרי הצפייה בסצנת הילדות של קונאן הוא שזו פעם ראשונה שאני רואה את רון פרלמן בסרט/סצנה בה הוא לא זה שמגלם את הדמות/יצור המוזרה/המכוערת ביותר, להיפך, הפעם יש כמה וכמה דמויות יותר גרוטסקיות ממנו. בהחלט היה לי מוזר

אז מה היה לנו? גיבור ברברי אפי, יש. ארכירשע הרוצה לשעבד את העולם, יש. מכשפה וכשפים אסורים, יש. נבואה ומפלצות, יש. עירום וסקס, יש. בקיצור, כל מה שסרט בז'אנר הנ"ל צריך במינון נכון. אז נכון, הסרט בהחלט לא יצירת מופת, התסריט שלו בהחלט לא יזכה בשום פרס וישנם דברים שהייתי בוחר לעשות אחרת (סצנת הסיום כדוגמא בולטת) אבל אני אישית לא מבין למה אנשים "מאוכזבים" מהסרט ולמה הסרט נכשל בקופות בצורה כ"כ חרוצה.

אני אישית נהניתי וממליץ.

7/10

ספוילר:

קשה לי להבין משהו בסצנת הסיום. הרי נאמר שוב ושוב שהמסכה אמורה לתת ללובשה כוחות מיוחדים, אפילו הוזכר כוחות דמויי אל - אך כשהוא משתמש בה לא משתנה כלום והוא נשאר אדם ללא שום כח מיוחד (למעט זימון רוחה של אשתו). מישהו הבין למה? פספסתי משהו?

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#10198  נשלח: שבת 12/11/2011 0:21

Super 8

קבוצת ילדים המצלמת סרט זומבים מוצאת את עצמה באמצעו של עימות בין הצבא לבין יצור מעולם אחר.

סרט מדע בידיוני בבימויו של ג'יי ג'יי אברמס ובהפקתו של סטיבן שפילברג נשמע לי אישית כמו שילוב מנצח. זה בשילוב העובדה שהסרט מקבל ציון של 7.2 ב IMDB הביאו אותי למסקנה שבהחלט צפוי לי סרט מענג. ובכן, בניגוד לחידוש של קונאן שהיה ההפך הגמור מאכזבה, הסרט הזה היה פשוט מאכזב. לכל אורכו הרגשתי שאולי אם הייתי צעיר ב 20 שנה ואולי אם הייתי צופה בסרט הזה בעשור אחר אולי הייתי נהנה יותר, אבל כיום הסרט פשוט לא עומד בציפיות. אני אישית הפסקתי את הסרט באמצע והמשכתי אותו שוב רק אחרי כמה ימים רק בגלל שהייתי חייב לוודא שלא פיספסתי כלום.

ובכן, לא - לא פיספסתי כלום. הסרט לא ממש גרוע, אבל בהחלט לא סרט טוב, במקרה הטוב סרט בינוני שיתאים לדעתי יותר לצופים בגיל צעיר יותר. לדעתי האישית זהו סרט שבהחלט אפשר לוותר עליו אם אין לכם יותר מידיי זמן פנוי.

6/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#10199  נשלח: שבת 12/11/2011 0:52

Win Win
סרט אנושי, חם, מצחיק. מומלץ מאד.
10/10
(1) הבעות תודה: Neter
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 195
מספר הודעות: 3627

#10200  נשלח: שבת 12/11/2011 2:24

The Girl Who Played with Fire

הסרט השני בטרילוגית מילניום השוודית.
מתיש, מרגיש כמו סדרת טלויזיה שחזרה לשידור עם שחקנים אחרים שנים אחרי שהסדרה המקורית ירדה מהמסך, בימוי משעמם ועיבוד חלש של ספר מוצלח שמצפה מהצופה שיקרא את הספר לפני הצפיה כדי להשלים חלקיקי מידע שחסרים ונדרשים לצורך הבנה מלאה של העלילה.

6/10 וגם זה בחסד.

The Girl Who Kicked the Hornets' Nest

הסרט השלישי בטרילוגית מילניום השוודית.
שדרוג מהותי מהסרט הקודם, מעט איטי אבל יותר מהוקצע. העלילה ממשיכה בדיוק מאיפה שהיא הסתיימה בסוף הסרט השני, הבימוי היה לפעמים מגוחך עד כדי כך שבאחת הסצינות התפלאתי איך לעזאזל השחקנים הסכימו לצלם את הדבר הזה. לוקה בחוסר מתח כרוני ועלילה צפויה להחריד, הקאסט המעולה הוא מה שמצליח להחזיק את הצופה עד לסוף הסרט.

8/10 ותודה לקאסט

Tropa de Elite 2 - O Inimigo Agora É Outro

או באנגלית - Elite Squad: The Enemy Within, סרט ההמשך לElite Squad הברזילאי.
תענוג לעיניים, ווגנר מאורה (נסימנטו) הוא פשוט נפלא. מציג את בעיית השחיתות באמריקה הלטינית בעיניים פקוחות לרווחה, בימוי מצוין ועלילה סוחפת.
נכנס הישר לTOP 20 שלי.

10/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  679  |  680  |  681  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה