מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 917 פעמים

נושא שלא נקרא #10426 

friends with benefits

סרט שמתיימר להיות משהו שונה מכל הקומדיות הרומנטיות ובסוף מסתבר שהוא בדיוק אותו דבר... קיטש אמריקאי טיפוסי...

The art of flight

תענוג לעיניים ולאוזניים!!! קצת הפריעו לי הקטעים שבהם הם יורים על עצים להנאתם או מתנגשים בהם עם הסנובורד - אני לא 'מחבק עצים' אבל מסרט שמציין את נפלאות הטבע ציפיתי ליותר...

Cable_Guy
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 99 פעמים
קיבל תודות: 33 פעמים

נושא שלא נקרא #10427 

Nunatak כתב:Drive
זוכה פרס הבימוי – פסטיבל קאן 2011. ריאן גוסלינג נהג פעלולים (נטול שם) אשר משמש גם כנהג שודים שכיר בעולם התחתון, לאחר ששוד שבו הוא עוזר לבעלה של שכנתו שבה הוא מאוהב משתבש הוא מוצא את עצמו כנרדף ע"י המאפיה.
עם ריאן גוסלינג, קארי מליגן, רון פרלמן, אלברט ברוקס, כריסטינה הנדריקס.

לא עוד אחד מסרטי הפעולה הרגילים אלא משהו שמזכיר יותר פילם נואר בקצב רגוע יותר שלוקח את הזמן ובנוי על בסיס שנות השמונים עם סגנון קפדני. פסקול נפלא, קאסט מוצלח ועבודת בימוי פנטסטית, אין פלא שווינדינג רפן קטף את פרס הבימוי בקאן ואני גם הייתי מהמר על כמה מועמדויות לאוסקר.
כריסטינה הנדריקס מבוזבזת, מה זאת אומרת שאין עירום?! חוץ מזה פשוט תענוג, צפיתי בו פעמיים ביומיים.

9.5/10

נ.ב. רק אני התבלבלתי בגלל הפוסטר וחשבתי בהתחלה שזה דניאל קרייג או קווין מדקסטר?
...
הדבר הכי מרשים בסרט הזה לדעתי הוא מגוון הביקורות עליו, לצד ביקורות מהללות ( דוגמת הביקורת של Nunatak) ישנן ביקורות קוטלות ( אני נמצא בקטגוריה הזו (n) ). כבר הרבה זמן לא נתקלתי בסרט שמבוקר בצורה כל כך שונה מאחד לשני.

Hertz33
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 138 פעמים

נושא שלא נקרא #10428 

אני גם לא אהבתי את DRIVE. ידעתי שזה סרט שונה ובטח לא ציפיתי לסוג של מהיר ועצבני אבל ה"שתיקות העמוקות" הפכו למעיקות.
לא היה לסרט flow ואולי גם בעקבות העייפות פשוט נרדמתי עד לקטע שסאב העיר אותי עם היריות בבית העבוט.
וגם מאז צפיתי עם עין אחת חצי עצומה.
6/10 מבחינתי.
"על החתום...."

dgent
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 159 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

נושא שלא נקרא #10429 

The art of flight

תענוג לעיניים ולאוזניים!!! קצת הפריעו לי הקטעים שבהם הם יורים על עצים להנאתם או מתנגשים בהם עם הסנובורד - אני לא 'מחבק עצים' אבל מסרט שמציין את נפלאות הטבע ציפיתי ליותר...[/quote]
רחוק מלהיות אחד שאכפת לו בדרך כלל אבל מסכים לחלוטים עם ההערה לגבי העצים..... זאת עילה למחבקים גם לתבוע את רדבול , עשו בלאגנים על פחות דברים בעבר... :?

Hertz33
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 138 פעמים

נושא שלא נקרא #10430 

:D
נערך לאחרונה על ידי Hertz33 ב 11/12/2011 22:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
"על החתום...."

Cable_Guy
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 99 פעמים
קיבל תודות: 33 פעמים

נושא שלא נקרא #10431 

Hertz33 כתב:Cable_Guy הפוסט השני זה כי אתה חושב שהראשון לא העביר את הנקודה שלך?
:D
...
:בירה:
בדיוק דיווחתי על התקלה, משום מה זה פירסם את התגובה שלי פעמיים...
דרך אגב אני מסכים עם מה שרשמת... לצערי אני ראיתי את זה ב VIP בסנימה סיטי, בזבוז כרטיס VIP :rocket:

C0rnFlex
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 41 פעמים

נושא שלא נקרא #10432 

גם אנחנו צפינו עכשיו ב-Drive. לדעתי הוא מאוד מיוחד.. אהבתי את השתיקות שיודעות להעביר את המסר.. לפעמים תמונה שווה אלף מילים (Y)

gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #10433 

the art of getting by
סרט אינטילגנטי על בחור צעיר ובודד עם כישרון לציור שמתיידד עם נערה פופולרית.
סרט קטן וחמוד , מסוג הסרטים שאני אוהב.
8/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #10434 

desert flower

סיפור אמיתי ומזעזע בעוצמתו של נערה שברחה מסומליה כי הכריחו אותה להנשא לגבר זקן והתגלתה באנגליה על ידי צלם אופנה שהפך אותה לדוגמנית צמרת אולם הזוהר לא היה מושלם בגלל יום ששינה את חייה.

סרט עם המון חומר למחשבה ולברכה שאנו חיים בחברה שלא עושה דברים כאלה.

הדוגמנית הזו הצליחה להיות פה לאלפים אשר חוו את אותה טראומה ששינתה את חייהן.

חובה לראות

8.8/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #10435 

Cherry Tree Lane
במהלך ארוחת ערב זוגית בבית, זוג הורים מותקפים על ידי מספר נערים אשר פורצים לביתם במטרה לנקום בבנם אשר הלשין על חברם. בזמן שהנערים מחכים לבן שיגיע הביתה, הם משליטים אימה על זוג ההורים.

זהו סרט בריטי קטן, אשר מתרחש רובו בסלון המגורים של המשפחה. איננו מכיל דיאלוגים שנונים כמו ב- Funny Games U.S המעולה, אלה יותר מציאותי, משהו שבאמת עלול להתקיים. בסרטי מתח, לרוב יש בנייה של מתח ואז שחרור שלו, לאחר מכן שוב פעם בנייה ושחרור וכך חוזר חלילה. לא כאן, הסרט יכניס אתכם למצב מתח כמעט מההתחלה ועד לסוף ללא שום שחרור שלו. מספר סצנות אלימות כאן לא מצולמות, אלא רק נשמעות וזה רעיון מצויין מכיוון שזה מפעיל אצלנו את הדמיון.
פסקול DTS-HD Master Audio שהיה יכול להיות מעוטר קצת במוזיקה לונדונית מתאימה, אך הוא לא.
7.5/10

איתי_הגיתי
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 76 פעמים

נושא שלא נקרא #10436 

Temple Grandin
מעולה!
10/10

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: nunatak
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #10437 

Swimming Pool
שרה מורטון היא סופרת בריטית מצליחה של ספרי מסתורין ותעלומות. עייפה מהאווירה הלונדונית, ומחפשת השראה לספרה החדש, היא מקבלת את הצעתו של המוציא לאור שלה להתאכסן בביתו שבדרום צרפת. בהגיעה לשם היא מתאהבת במקום, כשהשקט והשלווה השוררים בסביבה, מרעננים ומעוררים אותה מחדש... עד שלילה אחד בתו הצרפתייה והבטלנית, ג'ולי, מופיעה לפתע בפתח הבית באופן בלתי צפוי. הסגנון האנגלי השמרני של שרה מופרע פתאום בפזיזות וסגנון החיים המיני של ג'ולי.

בהתחלה היה שם פוטנציאל לדרמה אירוטית קלילה, בסוף יצא איזה קשקוש שמתיימר להיות סרט מתח עם טוויסט (לא כ"כ) מפתיע אך גומר כשעממון חסר טעם. אבל היי, לפחות רואים את לודווין סנייה topless.

5/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #10438 

Warrior
זוג אחים מתכוננים לתחרות האבקות גדולה אשר מרכזת את 16 הלוחמים הטובים בעולם בזירה אחת. האחד יוצא צבא אשר מתאמן עם אביו איתו הוא מסוכסך. השני איש משפחה, מורה לפיזיקה, אשר נכנס לחובות כספיים. תנחשו מי ינצח.

כאשר לסרט קוראים Warrior, אנחנו יודעים שהוא עוסק בהתאבקות ותמונת ה- Cover של הסרט מלאה טסטוסטרון - אנחנו מגיעים עם ציפיות מסויימות, כמו קרבות עקובי דם ואנשים בגודל קרנפים אשר הולכים מכות ושוברים את הזירה עצבים, אך זה לא מה שאנחנו מקבלים כאן. זוהי דרמה משפחתית מתובלת במספר סצנות קרב קלות. אין כאן אנשים מעופפים ובעיטות מסתובבות באויר סטייל ואן-דאם כפי שאולי ציפינו. אין כאן גם התגוששויות של ענקים כפי שהיינו רוצים ומצפים מסרט אשר טוען שהוא מרכז את 16 הלוחמים הטובים בעולם. מה שכן יש לנו זה מורה לפיזיקה שמתאמן עם משקולת של 10Kg בחניה של הבית ומצליח לפרק את כל מי שעומד מולו. איך? אבא שלו לימד אותו לפני 20 שנה. האח השני, בעל גישה מעצבנת לא מובנת, התאמן שבועיים עם אבא שלו וגם כן מצליח להגיע לגמר. כל השלב הקשה של ה- Qualification נחסך מאיתנו והאנשים מגיעים במפתיע לתחרות, אבל עזבו את זה. אם נתרכז בסרט, זוהי דרמה משפחתית כפי שאמרתי מוקדם יותר, עם לוחם אשר מונע על ידי הרצון להציל את בית משפחתו והשני פשוט מחפש להוציא את העצבים.
יתאים גם לצפייה משותפת עם הרעייה. זהירות: אורך של שעתיים ורבע.
פסקול DTS-HD Master Audio שהיה יכול להיות הרבה יותר קצבי.
6.5/10

נ.ב
חייבים להפסיק את המנהג הזה בכותרי בלו-ריי של צפיית חובה בטריילרים לסרטים ב- AR שונה וברזולוציה שונה אחד אחרי השני.

taoyossi
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: יוסי ביטון
נתן תודות: 203 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #10439 

ziv_r כתב:Warrior
.
...
האם הזהירות מתייחס ל זמן הממושך עם הרעייה או לסרט :lol:

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #10440 

taoyossi כתב:
ziv_r כתב:Warrior
.
...
האם הזהירות מתייחס ל זמן הממושך עם הרעייה או לסרט :lol:
...
:lol: :lol:

אני מפרגן לסרט הזה ב-7.5, לדעתי הוא שווה את זה.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”