מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 699 מתוך 1474
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  698  |  699  |  700  | ... |  1472  |  1473  |  1474  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
זורו44 (שלומי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008

הבעות תודה: 180
מספר הודעות: 5336

#10471  נשלח: א' 18/12/2011 22:52

[quote="Huber"]
זורו44 כתב:
ziv_r כתב:
Final Destination 5
כאשר צעיר חווה חזיון בו הוא רואה את חבריו נהרגים עקב גשר שמתמוטט, הוא מייד מוריד אותם מהאוטובוס בו הם נמצאים בדרך לחופשה מטעם העבודה. במפתיע הגשר באמת מתמוטט לאחר מספר שניות ולוקח עימו עשרות קורבנות. 8 הניצולים אשר הצליחו לרמות את המוות עקב ה- Heads Up של העובד עם החזיון, ממשיכים בחייהם, אך המוות לא אוהב שמרמים אותו והוא מגיע לתפוס אותם אחד אחרי השני.

כפי ששם הסרט מציין, זהו החלק החמישי בסדרת הסרטים. אין פה חידוש בעלילה לעומת הסרטים הקודמים, אלא פשוט קבוצה חדשה של נידונים למוות ותאונות קטלניות מקוריות אשר יגרמו לכם הרבה פעמים לראות פעמים מספר סצנות נבחרות. מכיוון שאנחנו יודעים את הסיפור, כל פרט קטן בסרט מחשיד וגורם לנו לחשוב ש"הנה, ככה בטח יגמור האדם את חייו", אם זה מסמר שפתאום נפל מהתקרה ועלול לגרום לתגובת שרשרת, משאית עם בולי עץ שעוברת, מים שנוזלים ממזגן ועוד. הכל מחשיד ותורם להרגשת המתח.
מומלץ, למרות שזה מסטיק שכבר לעסנו.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
7/10

חבל שאנשים לא טורחים לקרוא ולהגיב על ציונים של אחרים.[/quote

זורו44, במקרה הספציפי הזה, לזיו ולי יש טעם שונה תהומית בסרטים, כך שלרב אני לא ממש עובר על הביקורות שלו כי אני יודע כבר מראש שמה שהוא יאהב סביר להניח שאני לא ולהיפך. גם אם כן, אני לא חושב שאם אדם אחד חיווה את דעתו על סרט זה או אחר, אחרים לא צריכים לעשות אותו הדבר גם אם דעתם דומה (אהבו, לא אהבו), להיפך, מכמה סיבות שכבר פורטו פה.

מה שאני עושה זה לרדת למטה לשדה של "חיפוש בשרשור", מקיש שם את שם הסרט וקורא את חוו"ד של האנשים שפירסמו לפניי (במידה ויש) וכמובן שלוקח בשיקול את העובדה שחלקם קולעים לרב לטעמי (וכאלו חוו"ד יקבלו אצלי משנה חשיבות) וחלקם לא.

אני משתמש בהמלצות שלכם-זה חוסך לי חפירות

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2006
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 136

#10472  נשלח: א' 18/12/2011 23:17

Once

בלי חפירות ...סרט מצויין, פסקול מצויין

9/10

http://www.imdb.com/title/tt0907657/
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#10473  נשלח: ב' 19/12/2011 0:28

Arena סרט קרבות שאמור להיות אמיתי , עם סמואל ג'אקסון , אבל איכשהו לא נראה כל כך אמיתי, קטעי קרבות די טובים ומשחק די משובח של סמואל ג'אקסון (למרות שהוא כמעט חיוור שם ) די מצילים את הסרט
6.5/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3730
מספר הודעות: 36839

#10474  נשלח: ב' 19/12/2011 8:50

Abduction
צעיר מגלה את התמונה שלו באתר שמציג ילדים חטופים. כאשר הוא מתקשר לברר עוד פרטים, השיחה שלו נקלטת על ידי מודיעין רוסי ו- CIA. במהרה סוכנים נשלחים לביתו והורגים את הוריו. הוא לוקח את השכנה ויחד הם הולכים לברר את הפרשה.

זוכרים את הצעיר המעצבן שמשחק זאב ב- Twilight? כנראה מישהו בהוליווד חשב שהוא לא כזה מעצבן ונתן לו סרט שלם בו הוא הכוכב הראשי. ובכן, זהו סרט לילדים בתיכון, עם הסיפור שכל צעיר היה רוצה לככב בו - בן של סוכן סודי אשר גדל עם זוג סוכנים אחרים אשר מתחזים להיות הוריו. הסרט פשוט גרוע, עם עלילה ותרחישים לא הגיונים ואפילו הבחורה שהצמידו לכוכב הראשי, מעצבנת מכיוון שהיא לא עשתה גבות מעולם (תראו ותבינו).
דלגו הלאה.
2/10
ronen61
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2008
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 4566

#10475  נשלח: ב' 19/12/2011 9:00

תודה, לא הייתי בטוח.
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#10476  נשלח: ב' 19/12/2011 9:14
ראיתי את הסרט עוד בקולנוע

ziv_r כתב:
Abduction
צעיר מגלה את התמונה שלו באתר שמציג ילדים חטופים. כאשר הוא מתקשר לברר עוד פרטים, השיחה שלו נקלטת על ידי מודיעין רוסי ו- CIA. במהרה סוכנים נשלחים לביתו והורגים את הוריו. הוא לוקח את השכנה ויחד הם הולכים לברר את הפרשה.

זוכרים את הצעיר המעצבן שמשחק זאב ב- Twilight? כנראה מישהו בהוליווד חשב שהוא לא כזה מעצבן ונתן לו סרט שלם בו הוא הכוכב הראשי. ובכן, זהו סרט לילדים בתיכון, עם הסיפור שכל צעיר היה רוצה לככב בו - בן של סוכן סודי אשר גדל עם זוג סוכנים אחרים אשר מתחזים להיות הוריו. הסרט פשוט גרוע, עם עלילה ותרחישים לא הגיונים ואפילו הבחורה שהצמידו לכוכב הראשי, מעצבנת מכיוון שהיא לא עשתה גבות מעולם (תראו ותבינו).
דלגו הלאה.
2/10

לדעתי אם השחקן לא היה כ"כ מעצבן זה היה עובר בסדר גמור, כי אלה סרטים שלרוב יש בהם קצת חורים בעלילה.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2898

#10477  נשלח: ב' 19/12/2011 11:13

ziv_r כתב:
Abduction

דלגו הלאה.
2/10

זה בידיוק מה שרציתי לכתוב בביקורת על הסרט.
קצת קשה להרים סרט טוב כשהדמות הראשית עם כריזמה של נעל. הכוסית הראשית נראת כאילו עברה השתלת גבות.
ובכלל הרגיז אותי הקטע שהם צופים באתר של ילדים נעדרים וצוחקים על איך שהם נראים.
yakirh
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 14, 2009
הבעות תודה: 15
מספר הודעות: 216

#10478  נשלח: ב' 19/12/2011 22:25

נשק של תקווה / Machine Gun Preacher

"נשק של תקווה" מביא את סיפורו האמיתי ומעורר ההשראה של סאם צ'ילדרס, סוחר סמים לשעבר שעובר תהליך מדהים כמושיעם של מאות ילדים יתומים או חטופים באזור המלחמה של סודאן. ג'ראר באטלר (300) נותן הופעה מרוממת רוח בתור צ'ילדרס, המייסד של ארגון המלאכים של מזרח אפריקה, בסרטו של מרק פורסטר. כאשר סאם צ'ילדרס , חבר כנופיית סמים, משנה את ייעודו בחיים ומחליט לנסוע למזרח אפריקה במטרה לתקן את הבתים ההרוסים כתוצאה ממלחמת האזרחים שם, הוא משתנק אל מול מעשי האלימות כנגד ילדים באחד האזורים המסוכנים בעולם. כנגד כל העצות של בעלי ניסיון, צ'ילדרס מחליט להקים בית יתומים במקום המאיים מכולם - בתוך הטריטוריה הנשלטת על ידי ראש צבא המורדים, מיליציה נוקשה המכריחה ילדים להתגייס לצבא עוד לפני שמלאו להם עשור. אבל סאם לא עוצר באדום. הוא נחוש בדעתו להציל כמה שיותר ילדים, אפילו אם הדבר דורש גיוס צבא משלו, כדי להיכנס לשטח האויב ולפתור אחת ולתמיד את הפרשה ששינתה את חייו.
http://www.imdb.com/title/tt1586752/

סרט דרמה מצוין. כיף גדול לראות סרטים של ג'רארד באטלר..
מבוסס על סיפור אמיתי מרתק..

8.5/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3730
מספר הודעות: 36839

#10479  נשלח: ג' 20/12/2011 8:00

Contagion
לאחר שמספר אנשים ברחבי העולם מתים ממחלה מסתורית, במהרה מתגלה האשם הוא וירוס אלים ומסוכן. הסרט עוקב אחר ההנהגה של ארגון הבריאות העולמי וה- CDC בחיפוש אחר חיסון. במהלך הסרט אנחנו גם מתוודאים למאמצי ההשרדות של האוכלוסיה אשר נכנסת למצב כאוס כאשר מתפשט ומשתולל.
עם לורנס פישבורן, גווינית פלטרו וג'וד לאו.

סרט אשר בולט בנושא בו הוא נוגע ובעניין אותו הוא יוצר. הסיפור כאן רחב מימדים ומסופר ממספר רב של נקודות צפייה, אם זה משפחה שכולה אשר האמא שלה היוותה המקור הראשון להדבקות במחלה, החוקרת במעבדה אשר תרה אחר חיסון וחותכת פינות על מנת להציל את אביה החולה, מנהל ה- CDC אשר כפוף לממשל, גנרל צבאי אשר חושד במתקפת טרור, בלוגר אשר מנסה להרוויח מהסיפור ומפיץ שמועות ועוד. למרות כל סיפורי המשנה הללו, הם לא רדודים אך עמוקים דיו על מנת לחבור יחדיו וליצור סרט ששובה את הצופה החל מהדקה הראשונה.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
מומלץ.
8/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3443
מספר הודעות: 67957

#10480  נשלח: ג' 20/12/2011 9:28

The greatest movie ever sold

סרט דוקומנטרי של מורגן ספרלוק (30 ימים, ו-supersize me - הסרט על מקדונלדס) שבו הוא בעצם מציג כיצד תעשיית הפרסום פועלת בארה"ב, ובאופן יותר ספציפי הפרסום המובנה תעשיית הקולנוע.

בעצם הוא עשה כאן משהו סופר שנון. הוא לקח חברות כספונסריות (הסרט עלה 1.5 מיליון דולר, כל הכסף הגיע מחברות שהוצגו בסרט) ותיעד את כל התהליך, מגיוס החברות, דרך איזה סוגי product placement עושים, הוא שילב באופן מתוחכם ומודע לעצמו פרסומות לחברות. ככל שהסרט מתקדם ניתן לראות יותר ויותר עד כמה המניפולציה שעושים עלינו בסרטים הוליוודיים גדולה מכל מה שחשבנו לפני כן. זה מגיע לנקודה שבו אם יש סצינה שלא מופיע מוצר בה שבאופן מוצהר אתה מבין שהוא Product placement אתה מתחיל לנדוד עם העיניים ולחפש מי שילם על דקת התשלום הזו... הוא כמובן פונה למומחים, גם לשיווק, גם לחיבור עם החברות וגם פונה אליהם ישירות.

רק כשרואים את הקטע עם סאו פאולו ואת הקטעים של פרסום בבתי ספר, עיר שהוציאה מהחוק פרסום חוצות לחלוטין, ניתן להבין עד כמה החיים שלנו (ועוד יותר, אלה של האמריקאים) מלאים בפרסום עד לזוב דם.

למי שאוהב סרטים דוקומנטרים, זה בהחלט אחד מהטובים שראיתי לאחרונה. ספרלוק שנון, עושה את שלו באופן מתוחכם ומאוד מודע לעצמו (הוא מפרסם, מראה שהוא מפרסם, ובמקביל מציג את הפרסום כמשהו מגוחך ומניפולטיבי בשקל תשעים).

8/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 70
מספר הודעות: 5866

#10481  נשלח: ג' 20/12/2011 10:24

Drive
שעמומון נפוח מחשיבות עצמית.
3/10

Rise of the Planet of the Apes
גורילות בתלת, מבוצע יפה, סטנדרטי הוליוודי (נער פוגש נערה, פוגש שימפנזה וכו').
6/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31746

#10482  נשלח: ג' 20/12/2011 12:45

Inception
מטריקס בתוך מטריקס בתוך מטריקס בתוך מטריקס וגו'

דיקפריו הוא הכוכב הבלעדי של הסרט שמבוסס עליו ב-100%
בסה"כ הרבה אקשן, עלילה טיפונת מתוסבכת, אבל לא לבוגרי מטריקס מנוסים

מהנה למדי אם כי לא סרט שאצפה בו פעם שנייה
7/10
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 196
מספר הודעות: 3630

#10483  נשלח: ד' 21/12/2011 0:41

Moneyball
סיפורו של מנהל האוקלנד A's בילי בין וניסיונו המוצלח להרכיב קבוצת בייסבול עילית בתקציב זעום ע"י שכירת מנתח מערכות מידע. מבוסס על סיפור אמיתי.
עם: בראד פיט, ג'ונה היל, פיליפ סימור הופמן.

סרט נפלא שזורם בקצב קצת איטי אבל מתאים מאד לאווירה, פיט בתפקיד מרענן ושונה ביחס לתפקידים שהוא בוחר בדרך כלל, ג'ונה היל מפתיע בגדול, פסקול חביב מאד ותסריט מהוקצע. הסוף מקסים בעיניי.
אני מהמר על לפחות 2 מועמדויות באוסקר: תסריט מעובד וג'ונה היל לשחקן משנה, סביר מאד להניח שגם עריכה וייתכן שאף בראד פיט לשחקן הטוב ביותר והסרט הטוב ביותר.

9/10

The Help
סופרת צעירה ושאפתנית בזמן המאבק על זכויות האזרח של שנות ה60 בארה"ב מחליטה לכתוב ספר שמראה את נקודת מבטן של עוזרות הבית השחורות על המשפחות הלבנות שעבורן הן עובדות ותלאותיהן היומיומיות.
עם: אמה סטון, ויולה דייביס, ברייס דלאס הווארד, אוקטביה ספנסר, ג'סיקה צ'סטיין, אליסון ג'אני, כריס לוואל.

קאסט מוצלח, תסריט שמרני וצפוי בעל פוטנציאל מבוזבז, מעט ארוך מדי.
סרט טוב אבל לא משהו שלא ראינו בעבר, למרות זאת בגלל הנושא שבו הוא עוסק אפשר להסיק שהוא יקבל אי-אילו מועמדויות לאוסקר, מעטן מוצדקות (ברייס דלאס הווארד/ג'סיקה צ'סטיין?) ורובן לא.

8/10

The Ides of March
בכיר צעיר במטה של מועמד לנשיאות ארה"ב זוכה לשיעור בפוליטיקה מלוכלכת בזמן שהותו בקמפיין לקראת הבחירות.
עם: רייאן גוסלינג, ג'ורג' קלוני, פיליפ סימור הופמן, אוון רייצ'ל ווד, פול ג'יאמטי, מריסה טומיי.

אין ספק שBlue Valentine משנה שעברה העלה את גוסלינג על הגל הנכון בכל סרט איתו שאני רואה אני מתלהב מחדש. הבחור הולך לקבל לא מעט מועמדויות בעונת הפרסים הקרובה ובהחלט מגיע לו.
קלוני כמו תמיד, אוון רייצ'ל ווד מדהימה ואיך מריסה טומיי עדיין נראית ככה בגיל 47??
תסריט לא מפתיע במיוחד אך עדיין מוצלח (למרות חור קטנטן), העוקץ בסרט (לטעמי) הוא הסוף הפתוח, אני לא אוהב סופים פתוחים. אם הייתי רוצה לראות סרט עם סוף פתוח הייתי קורא סופר.

8.5/10
(1) הבעות תודה: esloan
עמית_לגו (עמית לגו)
עורך חדשות HT
עורך חדשות HT

הצטרף בתאריך:
  Apr 18, 2008
הבעות תודה: 401
מספר הודעות: 1721

#10484  נשלח: ד' 21/12/2011 8:03

oferlaor כתב:
The greatest movie ever sold

סרט דוקומנטרי של מורגן ספרלוק (30 ימים, ו-supersize me - הסרט על מקדונלדס) שבו הוא בעצם מציג כיצד תעשיית הפרסום פועלת בארה"ב, ובאופן יותר ספציפי הפרסום המובנה תעשיית הקולנוע.

בעצם הוא עשה כאן משהו סופר שנון. הוא לקח חברות כספונסריות (הסרט עלה 1.5 מיליון דולר, כל הכסף הגיע מחברות שהוצגו בסרט) ותיעד את כל התהליך, מגיוס החברות, דרך איזה סוגי product placement עושים, הוא שילב באופן מתוחכם ומודע לעצמו פרסומות לחברות. ככל שהסרט מתקדם ניתן לראות יותר ויותר עד כמה המניפולציה שעושים עלינו בסרטים הוליוודיים גדולה מכל מה שחשבנו לפני כן. זה מגיע לנקודה שבו אם יש סצינה שלא מופיע מוצר בה שבאופן מוצהר אתה מבין שהוא Product placement אתה מתחיל לנדוד עם העיניים ולחפש מי שילם על דקת התשלום הזו... הוא כמובן פונה למומחים, גם לשיווק, גם לחיבור עם החברות וגם פונה אליהם ישירות.

רק כשרואים את הקטע עם סאו פאולו ואת הקטעים של פרסום בבתי ספר, עיר שהוציאה מהחוק פרסום חוצות לחלוטין, ניתן להבין עד כמה החיים שלנו (ועוד יותר, אלה של האמריקאים) מלאים בפרסום עד לזוב דם.

למי שאוהב סרטים דוקומנטרים, זה בהחלט אחד מהטובים שראיתי לאחרונה. ספרלוק שנון, עושה את שלו באופן מתוחכם ומאוד מודע לעצמו (הוא מפרסם, מראה שהוא מפרסם, ובמקביל מציג את הפרסום כמשהו מגוחך ומניפולטיבי בשקל תשעים).

8/10

אני גם מציע לראות את הסרט הזה

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3443
מספר הודעות: 67957

#10485  נשלח: ד' 21/12/2011 9:08

temple grandin

סיפור אמיתי על צעירה אוטיסטית שמצליחה למצוא לעצמה שיטות בשביל להגיע לרמה סבירה של נורמליות ואפילו הצלחה. היא כיום פרופסורית באוניברסיטה.

טיפשי לעיתים, מעניין לכל האורך, ומשעשע מעט.

לא לכולם.

7.5/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  698  |  699  |  700  | ... |  1472  |  1473  |  1474  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה