מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
taoyossi
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: יוסי ביטון
נתן תודות: 203 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #10906 

guyezra כתב:
mulder כתב:Real steel
בניגוד לסרטי הרובוטריקים הסרוחים, פה אפשר לפחות להנות מהרובוטים תודות לצילום נורמלי שלא נעשה על ידי שימפנזה על קוקאין.
...
:lol:
אין ספק שאנשים נכנסים למוזה בשישור הזה...
...

MONI
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 486 פעמים
קיבל תודות: 72 פעמים

נושא שלא נקרא #10907 

mulder
אתה ג'יניוס חביבי !!!!
לא ראיתי עדיין (ויתרתי על אופצית הקולנוע -לחוויה מתקנת )

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 916 פעמים

נושא שלא נקרא #10908 

מבדר וסוחף, מתאים לכל המשפחה.

7.5/10
...
מזה בדיוק התאכזבתי - פחות מדי קרבות, יותר מדי ילדים (=קיטש)

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 635 פעמים

נושא שלא נקרא #10909 

oris74 כתב:

מבדר וסוחף, מתאים לכל המשפחה.

7.5/10
...
מזה בדיוק התאכזבתי - פחות מדי קרבות, יותר מדי ילדים (=קיטש)
...
סהכ ילד אחד, והקרבות שם היו די מגניבים לדעתי.

בכל מקרה...

Tinker taylor soldier spy

סמיילי, סוכן ותיק ב MI6 , מקבל משימה מהמנהל שלו לפני שמת - לגלות סוכן רוסי שהושתל בצמרת הסוכנות.

אני יכול להבין למה יש כאלה שלא התחברו בעיקר בגלל הקצב שלו אבל זה הייחוד של הסרט, זה לא אומר שהוא משעמם או לא קורה בו כלום, להפך. פשוט צריך להשתדל לשמור על ריכוז בגלל כל הפרטים (מה שגם לי קצת היה קשה בגלל שהרגשתי לא טוב).

סרט מוקפד ומלוטש, גארי אולדמן מעולה כתמיד, וסצינת סיום ארוכה וראויה לציון מרוב שהיא יפה.

8/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #10910 

mulder כתב:Human centipede 2

מרטין, יצור מעורר רחמים ומעורער, הוא מעריץ קיצוני של הסרט human centipede ושל מרבי רגליים, והוא מתכוון לממש בעצמו את החזון החולני שבסרט הראשון.

בשונה מהסרט הראשון והמצוין (והאלגנטי בצורה קלינית) שהצליח להטריד אותי עוד הרבה זמן אחרי הצפיה, הסרט הזה הוא שוקר חולני, סוטה, מגעיל, דוחה ומוזר, אבל זאת היתה כוונת היוצר (אותו במאי/כותב של הראשון).

מי ששרד את הראשון ורוצה תוספות מסוג שונה, בבקשה.
זהירות: סרט גראפי ביותר. אני רציני.
...
ziv_r כתב:זוועתון. הדמות של מרטין, הבחור עם המוח המעוות, מבריקה מבחינת משחק והליהוק. מרטין הינו גבר נמוך, עם עיניים בולטות, גוף מזיע תמידית ובעית נשימה אשר דורשת ממנו משאף צמוד. הוא לא מוציא מילה לאורך כל הסרט ובמקרה הזה, השתיקה תורמת לאפלות ולדמיון שלנו אשר כל הזמן רק עובד בלחשוב מה הצעד הבא שלו.
...
(Y)
חשוב לציין שהסרט הוא בשחור לבן (וכנראה שטוב שכך)
חלק נכבד מה-GORE לא ממש מוצג, אבל עדיין יש הרבה מאוד

אי אפשר להמליץ על צפייה.
רק מי שמכיר את עצמו ורוצה, בבקשה, אבל תעשו את זה לבד

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #10911 

...
באמת אהבת את זה? הסרט התיש אותי ואת אשתי...

in time

הטכנולוגיה התקדמה ובגלל התערבות גנטית אנשים יכולים להשאר צעירים לנצח. בשביל לשמור על כמות האוכלוסיה כסבירה, אמצעי התשלום נהיה זמן. אנשים עובדים בשביל לקבל עוד זמן חיים (מעבר לשנה שהם מקבלים בגיל 25) ומשלמים על כל דבר בזמן והם נשארים תקועים על גיל 25 עד שהם מתים מחוסר זמן.

קונספט חביב, אם כי מהר מאוד השטיק הזה מתיש ומשחקי המלים שוחקות אותך (got a minute for me? על כל גרסאותיו).

העלילה בהתחלה הגיונית בסה"כ, אבל לאט לאט נפתחים חורים בעלילה ברוחב כדור הארץ - למשל בקטע שבו מישהו שעובד כסוג של פועל פשוט פתאום מומחה בנהיגה ברוורס ב-200 קמ"ש, שולף אקדחים משום מקום (מאיפה בכלל הוא השיג אותם) והופך לצלף על - זה כבר טיפה מעבר לסיבולת שלי...

היה מעביר שעה וחצי בכיף אם היה רק 20 דקות פחות מתיש...

7.5/10

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 283 פעמים
קיבל תודות: 476 פעמים

נושא שלא נקרא #10912 

guyezra כתב:
mulder כתב:Human centipede 2

מרטין, יצור מעורר רחמים ומעורער, הוא מעריץ קיצוני של הסרט human centipede ושל מרבי רגליים, והוא מתכוון לממש בעצמו את החזון החולני שבסרט הראשון.

בשונה מהסרט הראשון והמצוין (והאלגנטי בצורה קלינית) שהצליח להטריד אותי עוד הרבה זמן אחרי הצפיה, הסרט הזה הוא שוקר חולני, סוטה, מגעיל, דוחה ומוזר, אבל זאת היתה כוונת היוצר (אותו במאי/כותב של הראשון).

מי ששרד את הראשון ורוצה תוספות מסוג שונה, בבקשה.
זהירות: סרט גראפי ביותר. אני רציני.
...
ziv_r כתב:זוועתון. הדמות של מרטין, הבחור עם המוח המעוות, מבריקה מבחינת משחק והליהוק. מרטין הינו גבר נמוך, עם עיניים בולטות, גוף מזיע תמידית ובעית נשימה אשר דורשת ממנו משאף צמוד. הוא לא מוציא מילה לאורך כל הסרט ובמקרה הזה, השתיקה תורמת לאפלות ולדמיון שלנו אשר כל הזמן רק עובד בלחשוב מה הצעד הבא שלו.
...
(Y)
חשוב לציין שהסרט הוא בשחור לבן (וכנראה שטוב שכך)
חלק נכבד מה-GORE לא ממש מוצג, אבל עדיין יש הרבה מאוד

אי אפשר להמליץ על צפייה.
רק מי שמכיר את עצמו ורוצה, בבקשה, אבל תעשו את זה לבד
...
את הראשון אהבתי מאוד. מרוב שהוא היה ביזארי בצורה קיצונית, אי אפשר היה שלא להתייחס אליו בהומור, ולא רק כאימה/זוועתון - כל משך הצפייה היה נסוך חיוך דבילי על פני... :lol:
השני כבר "שוכב" אצלי זמן רב, עשיתם לי עכשיו חשק לצפות בו. בטוח שאם הוא כמו שמתואר למעלה, גם ממנו אהיה מרוצה מאוד...

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #10913 

manola כתב:
oris74 כתב:לגבי חיפוש לפי שם הסרט: אפשר להשתמש בחיפוש בשרשור שזמין למטה...
...
לא ידעתי שזה קיים בכלל... אולי כדאי להעביר אותו למעלה, לראש השרשור?
...
גם אני לא ידעתי עד עכשיו שקיימת אפשרות של חיפוש בשרשור, תמיד השתמשתי בחיפוש הכללי של האתר.
אולי באמת כדאי להעביר אותו ממיקומו הנידח בתחתית הדף, לראש השרשור...?

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #10914 

ziv_r כתב:Take Shelter
כאשר קרטיס חולם חלומות ממשיים בהרגשתן בהם הוא נחשף לגשם שומני ואנשים אלימים כלפי משפחתו, הוא מחבר את כל הנקודות ומגיע למסקנה כי סערה גדולה עומדת להגיע. הוא נכנס לאובססיה של התגוננות מפניה ומקים מסתור טורנדו בחצר ביתו. תוך כדי התהליך, הוא מאבד את אבודתו, אמון אישתו והסביבה.

סרט מסקרן לפי הטריילר, אך רק במהלך הצפייה, גיליתי לאיזה שטות נכנסתי. הסרט נמשך כמעט שעתיים כאשר חצי מהסרט הדמות הראשית בוהה וחושבת מה לעשות. זה היה יכול להיות סרט נחמד אם היה נמשך שעה, אך המריחה המיותרת של הסצנות גרמה לי לאבד יותר מידי פעמים סבלנות במהלך הצפייה ולתרגל היטב את ה- FF בסטרימר החדש.
4/10
...
נתתי לסרט צ'אנס ולצערי.... הפסקתי אותו באמצע..
כל פעם חשבתי "הנה, עכשיו יהיה מעניין" ועוד הפעם הסרט נמרח ונמרח.

2/10 בפירגון...

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #10915 

Lee כתב:Human centipede 2
את הראשון אהבתי מאוד. מרוב שהוא היה ביזארי בצורה קיצונית, אי אפשר היה שלא להתייחס אליו בהומור, ולא רק כאימה/זוועתון - כל משך הצפייה היה נסוך חיוך דבילי על פני... :lol:
השני כבר "שוכב" אצלי זמן רב, עשיתם לי עכשיו חשק לצפות בו. בטוח שאם הוא כמו שמתואר למעלה, גם ממנו אהיה מרוצה מאוד...
...
קח בחשבון שהסרטים שונים מאוד.
אין שום דבר דומה בין הראשון לשני למעט חיבור פרצופים לרקטומים... :roll:

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #10916 

Larry Crowne

גם ג'וליה רוברטס וגם טום הנקס... חייב להיות פיצוץ!! זה מה שחשבנו אתמול בלילה חמישה זוגות. ובכן.... כגודל הציפיות עצמתה הנחירות

כשרק אני נותרתי ער לאחר שעה של סרט, כיביתי את המקרן ויצאתי על קצות האצבעות מהחדר לסערה בחוץ שהיתה הרבה יותר מעניינת.

מזל שהיו רעמים כי אחרת כולם היו נשארים לישון מול המסך החשוך עד הבוקר

לא מומלץ

לא יכול לתת ציון כי לא ראיתי את כל הסרט

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #10917 

guyezra כתב:
Lee כתב:Human centipede 2
...
קח בחשבון שהסרטים שונים מאוד.
אין שום דבר דומה בין הראשון לשני למעט חיבור פרצופים לרקטומים... :roll:
...
אתה רואה, כבר העלית את אותו חיוך על פני... :lol:

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #10918 

Tower Heist

כשקבוצת עובדים מגלה שהיא נפלה קורבן להונאה של איש השקעות הגר בבנין בו הם עובדים, הם מחליטים לקחת את החוק לידיהם ולשדוד אותו בחזרה.

הסרט מוגדר כקומדיית פשע. לצערי הוא לא עונה היטב לאף אחת מההגדרות הללו. בתור קומדיה הוא נחל כישלון חרוץ ולא הצליח להעלות אפילו שביב של חיוך על פניי ולהגדיר אותו כקומדיית פשע יהיה עילבון לז'אנר. כל אופרציית הפשע של החבורה מלאה חורים יותר מרשת דייגים, הזוייה ולא מתקבלת על הדעת אפילו בשביל סרט. אז בסופו של היום יש לנו קומדיה לא משעשעת וסרט פשע לא אמין, מה שאומר שהסרט די נופל בין הכיסאות ולא מספק את הסחורה בשום מובן.

טוב, הייתי צריך לדעת שסרט בכיכובו של אדי מרפי ינחל כישלון חרוץ, לבחור בעשורים האחרונים יש נטייה לככב בזוועתון אחר זוועתון.

5/10

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 635 פעמים

נושא שלא נקרא #10919 

oferlaor כתב:
...
באמת אהבת את זה? הסרט התיש אותי ואת אשתי...
...
האמת שכן. לפעמים אחרי הרבה סרטים מהסוג הזה שרוויים באקשן ותזזיתיות, לפעמים יש חשק לסרט איטי יותר מהאולד סקול.

taoyossi
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: יוסי ביטון
נתן תודות: 203 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #10920 

יש אפשרות "לבנות" מערכת בשרשור הזה שע"י בחירה לדוגמא הצג רק סרטים שקיבלו המלצות של 7 ומעלה מתוך 10 ... וכו' .... ?

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”