מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #11221 

Intouchables

אריסטוקרט צרפתי נכה שוכר בחור קצת לא שיגרתי לשמש לו כמטפל אישי.

בתור התחלה, זהו סרט דרמה בכל רמ"ח איבריו, אך למרות זאת צחקתי במהלכו יותר מרב הקומדיות שיצא לי לראות בשנים האחרונות. עומר סי בתפקיד המטפל מצליח להביא למסך דמות רגישה, כנה ועמוקה ונותן הופעה שלדעתי צריכה לזכות אותו בפרס זה או אחר. גם השחקן שמשחק את העשיר הנכה מבצע עבודה מצויינת וביחד הם מצליחים ליצור מערכת יחסים מהמופלאות ביותר שיצא לי לראות על המסך.

סרט נוגע ללב, משעשע והכי חשוב - מהנה בטירוף.

9/10

ד"א, בסצנה בה המטפל והנכה יוצאים לצפות באופרה, התגובה של המטפל למראה ה"מופע", קרי צחוק מתגלגל, היא לדעתי התגובה הנכונה ביותר במצב שכזה לאדם שלא ראה מימיו אופרה. בעודי צוחק יחד עם הדמות הבנתי שזה בעצם התגובה הנאותה לסיטואציה שכזו למרות האבסורד שבה וכנראה שכיום אם אני הייתי באותה סיטואציה גם אני הייתי צוחק בקול.

קרוקס44
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 152 פעמים
קיבל תודות: 99 פעמים

נושא שלא נקרא #11222 

good night and good luck
מוקרן בערוצי ה-vod
סרט המצולם בשחור לבן המתאר את אמריקה של שנות החמישים בעידן המקארתיזם
הסרט עוסק גם במקומה של הטלויזיה בחיי היום יום ואומר כמה דברים חשובים שמתאימים גם לימינו
8/10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #11223 

Idea of march

סרט מזוית מעניינת של הפוליטיקאים בכלל ושל הפוליטיקה האמריקאית הצבועה בפרט. אידאליזם מול האמת בפועל. משחק מעול של כולם, התחלה איטית אבל סרט מעניין.

8.5/10

Carnage

שני זוגות דנים בפציעה של אחד מהילדים על ידי השני כשלאט לאט החומות והחסמים מוסרים והאופי המכוער של כל אחד ואחד מהם מציץ החוצה.

למרות שלא הרבה קורה וזה סרט קטן, המשחק של כולם מאלף והבימוי של רומן פולנסקי מופתי ומושלם.

9/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #11224 

Contraband
כריס (מארק וולברג) הינו מבריח לשעבר אשר פרש מהעיסוק המסוכן לאחר נישואיו ולידת שני בניו. הוא נאלץ לחזור לסצנה לאחר שגיסו הסתבך עם ברון סמים.

תחשבו על אושן 11, רק על אוניה, בלי בלינג-בלינג אך עם סצנות פעולה טובות כמו שרק וולברג יכול להביא למסך. פסקול DTS-HD Master Audio ולא פחות עבור סרט לסופשבוע. מהנה ואנרגטי.
7.5/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

Gone Baby Bone

נושא שלא נקרא #11225 

mulder כתב:
HaGingi כתב:
יש למורגן פרימן סרט עם ילדה חטופה בשם Gone Baby Gone
שמאוד מומלץ (סרט ישן יחסית)
...
אגב לפני along came a spider היה את kiss the girls , עם מורגן פרימן בתפקיד אותו החוקר שמנסה למצוא רוצח סדרתי בעזרתה של מישהי שהצליחה לברוח ממנו.
gone baby gone לדעתי היה סרט סתמי.
...
ראיתי גם את Gone Baby Gone

אז ככה

מורגן פרימן שהיה העילה להורדת הסרט אכן מופיע בסרט אבל בתפקיד קטן ושולי כמו תפקיד אורח כך שהוא כמעט לא מוסיף ולא גורע מהסרט.

לעומת זאת התפקיד הראשי בסרט הוא של צ'ייסי אפלק שנותן משחק ממש טוב ומשכנע, הביום והתסריט הוא של בן אפלק והם עושים את הסרט הזה מה שהוא.

ולסרט עצמו.... סרט מתח טוב מאוד עם עלילה המתרחשת בדרום בבוסטון בשכונות העוני הקשות שלה ומספר על זוג שנשכר כדי לעזור למצוא ילדה קטנה שנחטפה. הסרט מראה את החיים בארה"ב מהצד הלא כל כך יפה. החיים של שכבת הביניים הנמוכה בשכונות הפשע והאלימות הסמים והזנות של ארה"ב כאחד שחי תקופה בבוסטון, הסרט מכניס את הצופה בצורה מאוד ריאליסטית לאווירה ולאורח החיים הקשה והמאוד לא אופטימי שם.

במקביל מתחרשת החקירה של החטיפה והסיפור נשאר מותח ממש עד הסוף.

כמו כן הסרט מציף בעייה הומנית אתית מאוד קשה ומותיר את הצופה (לפחות אותי) בדילמה, ללא תשובה מוחלטת.

אז בנושא הסרט הזה אני לא מסכים עם mulder שאמר שזה סרט סתמי. לעומת זאת אני מסכים עם HaGingi שנתן את הסרט כדוגמה לסרט עם מורגן פרימן שלמרות שזה לא ממש סרט בכיכובו של מורגן פרימן זה סרט טוב מאוד

מאוד מומלץ
8.8/10

ronen61
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #11226 

המבריח

כשראיתי את הטריילר ישר נזכרתי בעקיצה ב60 שניות. רק חבל שהסרט הזה הוא עקיצה ב100 דקות.
נחמד לראות אותו ביום כיפור כשאין כלום בטלווזיה, אחרת אפשר לוותר.

4/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #11227 

Zorba the Greek

סופר אנגלי קריר ועצור ממוצא יווני נוסע לאי קטן ביוון על מנת לטפל במכרה שקיבל בירושה. חייו ישתנו לנצח כאשר הוא יפגוש את זורבה, יווני בגיל העמידה עם תשוקה אדירה לחיים.

לדעתי, לכל שחקן דגול יש תפקיד אחד מיוחד שמהווה את התפקיד של חייו, התפקיד אותו נולד לגלם (מרלון בנרדו כסנדק, דאסטין הופמן כאיש הגשם, קלינט איסטווד כהארי המזוהם ועוד). זורבה היווני מהווה את הדמות והתפקיד הזה לשחקן אנטוני קווין. הדמות אותה הוא מגלם כ"כ מלאת חיים ועמוקה שהיא מאפילה לחלוטין על כל שאר הדמויות והשחקנים בסרט.

הסרט עצמו הינה קלאסיקה שלדעתי חייבת להיות ברשימת הצפייה של כולל חובב קולנוע המכבד את עצמו. הסרט עדיין רלוונטי למרות גילו המתקדם ומצליח להוכיח שניתן ליצור סצנות חזקות ומלאות הבעה ללא שורה בודדה של טקסט וללא מילה כתובה אחת כשכל הסצנה מועברת בהבעות פנים ובמבטים שאומרים את הכל.

הנה ציטוט בלתי נשכח מהסרט:

[left]Am I not a man? And is a man not stupid? I'm a man, so I married. Wife, children, house, everything. The full catastrophe. [/left]

מומלץ בחום.

8/10

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #11228 

ronen61 כתב:המבריח

כשראיתי את הטריילר ישר נזכרתי בעקיצה ב60 שניות. רק חבל שהסרט הזה הוא עקיצה ב100 דקות.
נחמד לראות אותו ביום כיפור כשאין כלום בטלווזיה, אחרת אפשר לוותר.

4/10
...
אכן ,איזה פער בין הטריילר לסרט עצמו..
את הטריילר ראיתי לפני שלושה חודשים ואמרתי לעצמי, נראה אחלה סרט,מהיר וקצבי.
בפועל קיבלתי סרט שנחמד לצפות כשאין אלטרנטיבה אחרת, בינוני מינוס,עלילה שבחלקה חסרת הגיון ,וצפוי כל כך, בעיקר הסיום שמתיימר להיות מתוחכם.

6/10
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #11229 

All Good Things

מבוסס על סיפור אמיתי.

אדם מעט מעורער בנפשו מתחתן עם אישה יפה שאוהבת אותו מאוד היחסים בינהם לא פשוטים כלל והבחור מגלה מידי פעם התפרצויות אלימות והתנהגות מאוד מוזרה.

מבוסס כאמור על סיפור אמיתי אבל הפרשה לא פוענחה ולכן גם בסרט אין תשובות לכל השאלות למרות שיוצרי הסרט די מובילים את הסרט כך שהצופה מגיע למסקנות שהם מאמינים בהם.

מאוד נהניתי מהסרט אותי הוא תפס לכל אורכו ולא חשתי משועומם או עם רצון כל שהוא ללחוץ על FF.

מוזר שבאמת לא הצליחו לפתור את הפרשה הזו.

כפי שאמרתי נהניתי ואני ממליץ

8/10

dgent
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 159 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

נושא שלא נקרא #11230 

molvy כתב:All Good Things

מבוסס על סיפור אמיתי.

אדם מעט מעורער בנפשו מתחתן עם אישה יפה שאוהבת אותו מאוד היחסים בינהם לא פשוטים כלל והבחור מגלה מידי פעם התפרצויות אלימות והתנהגות מאוד מוזרה.

כפי שאמרתי נהניתי ואני ממליץ

8/10
...
לא יודע מאיפה הסרט קפץ אבל גם צפיתי בו בשבוע שעבר (NETFLIX כנראה הקפיצו לי אותו) , אכן , סרט עם סיפור קצת מוזר אבל די מסקרן מאחר והוא מבוסס על סיפור אמיתי .
+1 להמלצה (Y)

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #11231 

Dark Tide
קייט (האלי בארי) הינה צוללנית אשר מתמחה בצלילה עם כרישים לבנים. הקריירה שלה מסתיימת בצורה פתאומית לאחר תאונה קטלנית שאירעה לשותף שלה במהלך צילומים מתחת למים. שנה לאחר מכן, קייט נכנעת לפיתוי אשר מעמיד לפניה איש עסקים עמיד אשר מפציר בה לחזור למים ולעזור להגשים את חלומו בצלילה עם כרישים לבנים. במעמקי הים, כאשר כרישים לבנים בסביבה, שום דבר לא יכול ללכת כשורה.

שלל צילומים טובים של כרישים לבנים ענקים, מישהו נאכל, האלי בארי בבגד ים, עוד מישהו נאכל, האלי בארי בבגד ים - הסוף.
פסקול DTS-HD Master Audio עם הרבה בלונים מתחת למים ושלא הדגיש מספיק את קולות הכרסום של הכרישים. זה לא סרט Gore, יותר כמו מתח קליל ביותר לכל המשפחה.
5/10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #11232 

mission impossible 4 : ghost protocol

בסדרה הזו קורה מה שקורה בכל סדרת סרטים: כל סרט נהיה בעצם יותר קיצוני ועם יותר אפקטים מהקודם, כאשר הפרק האחרון (3) היה כ"כ אבסורדי שכבר היה קשה להתייחס לזה ללא רחמים...

מצד שני, היה חידוש מרענן בצוות וטום קרוז נראה שהוא לוקח את עצמו מעט פחות ברצינות (ופסיכיות) מהשנים הקודמות. הוא עדיין נראה משונה מאוד ומשחק ברצינות יתר, אבל רואים שהתסריטאים והבמאי נהנו לעשות את הסרט. בסופו של דבר מדובר על סרט קיץ מהנה, כזה עם סאונד טראק מעניין, דמויות טובות והרבה פחות אפקטים גרנדיוזים אבסורדים מהפרקים הקודמים. לא שאני אומר שזה היה משעמם או לא מוגזם באפקטים - הם פשוט היו במינון הנכון.

בקיצור, סרט אקשן כיפי, לא פחות ולא יותר.

8.5/10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #11233 

Contraband

מארק וולברג מבריח יחד עם קרוב משפחה לא מעט דברים בשביל להציל את אשתו וילדיו.

הסרט זז במהירות של צב, היו מקצרים אותו בחצי שעה ואפשר היה להגיע לסרט הרבה יותר קליט.

יש לי בעיה עם הסלחנות של וולברג לפאשלות של הצעיר. יש כאן כמה פאשלות עלילתיות שאם אני לא רוצה ספויילרים קשה לי לתאר. העובדה שפתאום זה בסדר להבריח מני סחורות שבהתחלה היו off limits, העובדה שהפלילו שם אנשים שלא ברור שהם רעים, והכי מרגיז הסיום המאוד לא ברור שלא הבנתי מאיפה זה בא להם פתאום (סוג של תעלול תסריטי שאני מאוד לא אוהב) למרות שהיה מאוד ברור לאורך השליש האחרון של הסרט שזה מגיע...

7/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #11234 

The Children
מה שהיה אמור להיות איחוד משפחתי בין זוג אחיות ומשפחותיהן לרגל חג המולד, הופך במהרה לחג קטלני בשל מחלה שהילדים חוטפים אשר גורמת להם לרצוח את הוריהם.

סרט מתח דבילי. כל הסיפור של הילדים שחוטפים מחלה מוזרה מאיזה חומר דביק לא ברור ולא מקבל הסבר עד לסוף הסרט. הילדים פתאום מקבלים יכולות חיסול של חוליית קומנדו וכל המבוגרים פתאום חסרי ישע, זוחלים על הרצפה ולא מסוגלים להשתלט על הילדים. היו כמה סצנות בודדות באמת מותחות, אבל זה לא מספיק בשביל להשאיר אותי בעניין ובסוף התחלתי לשחק עם ה- FF.
3/10

Hertz33
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 138 פעמים

נושא שלא נקרא #11235 

Kiss the Girls & Along came a spider

אוקיי, לאחרונה קראתי פה המלצות של חברי הפורום והחלטתי לצפות בשני הסרטים במחשבה שפיספסתי משהו מעניין. מסתבר שלא, וגם אם ראיתי אני מבין למה שכחתי אותם מייד. לפי דעתי מדובר במותחנים בינוניים עם עלילה מדשדשת. לשני הסרטים משותפת דמות של פרופיילר בשירות המשטרה שמגולם ע"י מורגן פרימן. בראשון הוא רודף אחרי רוצח סדרתי אשר חוטף נערות שבינהן אחייניתו ובשני הוא רודף אחרי פושע שחטף את בת של חבר קונגרס כלשהו. הדמות של פרימן לא קריזמטית ולא מבריקה במיוחד, לפחות זה לא מאופיין בסרט ועלילה של הסרטים דיי בנאלית וקיטשית.

6/10

נ.ב. כנראה קשה להתעלות על מותחן מעולה Se7en בכיכובו של אותו מורגן פרימן ובראד פיט. באמת מותחן על רוצח סידרתי אפל ועשוי היטב שמבחינתי מתעלה אפילו על שתיקת הכבשים.
מי שעוד לא ראה, לרוץ לראות.
10/10 מבחינתי.
"על החתום...."

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”