מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 763 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  762  |  763  |  764  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#11431  נשלח: ב' 14/05/2012 21:24

Cowboys And Aliens

סרט ילדים עם סאונד ואפקטים לא רעים

חייזרים מגיעים לכדור הארץ בתקופת המערב הפרוע. הקובואים והאינדיאנים יוצאים להלחם בהם.

6\10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36438

#11432  נשלח: ג' 15/05/2012 6:27

Man on a Ledge
שוטר לשעבר אשר הופלל בשוד יהלומים, מאיים בקפיצה מבניין גבוה. תוך כדי משא ומתן עימו, מנהלת המשא ומתן מבינה שהוא לא באמת רוצה לקפוץ, אלא מונע על ידי מניעים אחרים.

סרט פעולה קליל ורדוד. התפניות בסיפור יותר מידי צפויות והסרט לא מכיל יותר מידי פעולה כפי שהוא היה צריך להיות. ברגע מסויים אמרתי לעצמי שיקפוץ וימרח כבר על המדרכה ונגמור עם זה.
פסקול DTS-HD Master Audio שמגיע לגדולה עם זוג פיצוצים יפים ומרדף בודד של מכוניות.
6/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1900
מספר הודעות: 33175

#11433  נשלח: ג' 15/05/2012 16:06

Serpico

סיפורו של שוטר ישר הנלחם לתקן את השחיתות הפושה בכח המשטרתי.

הסרט משנת 1973 בכיכובו של אל פאצ'ינו הצעיר לדעתי לא עומד במבחן הזמן. המוזיקה ארכאית, הסצנות נסגרות באופן מוזר, והמשחק של רב השחקנים בינוני.

אפשר לראות, רק בשביל הנוסטלגיה.

6/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
קרוקס44 (דובי ק.)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 08, 2005

הבעות תודה: 73
מספר הודעות: 1844

#11434  נשלח: ג' 15/05/2012 18:25

מנהטן בלי כיוון ב-vod
אכן תמונות קשות, מנהטן בלי כיוון וכך גם הסרט
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#11435  נשלח: ג' 15/05/2012 22:00

conviction

סיפור אמיתי על אהבת אחים בילתי מתפשרת.

אחיה של בטי אן הורשע בעוון של רצח מדרגה ראשונה ונידון למאסר עולם (מאסר עולם אמריקאי, לא ישראלי). בטי אן, שמאמינה בחפותו של אחיה, מחליטה ללכת ללמוד משפטים בעצמה כי אין לה כסף לממן לו עורך דין טוב.

הסרט נע בין זמנים שונים. ביניהם, הילדות של האח והאחות, לפני ובזתקופת הרצח ובמשך שהותו של האח בכלא.

7\10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#11436  נשלח: ד' 16/05/2012 7:44

Red Tails
בתקופת WWII, קבוצה של טייסי קרב אפרו-אמריקאים אשר עושים אך ורק משימות בעלי פרופיל נמוך בשל צבעם, מגוייסים למלחמה לטובת משימות מסכנות חיים. לאט לאט הם רוכשים את אמון המפקדה הגבוהה, מגלים אהבה וגם חווים מוות.

סרט רדוד על קבוצת אפרו-אמריקאית אשר מופלת בצורה גזענית ומנסה להוכיח את עצמה - והיא עושה את זה ביותר מידי קלות. כל הטייסים שם פרחי טיס צעירים ומצליחים להפיל טייסים גרמנים מנוסים. יש כאן 3-4 סצנות מרכזיות כאלו ובכולן הסיפור אותו דבר. תוסיפו גם סצנה של המלטות מכלא שבויים גרמני אשר נראית יותר מידי פשוטה וקיבלתם כאמור סיפור פשוט בלי שום שמץ של תחכום או התאמצות מצד יוצרי הסרט. כנראה שהסתמכו יותר מידי על ה- CGI שהיה טוב ופסקול ה- DTS-HD Master Audio שהיה ממש טוב. הסרט מתרכז בדמות מפקד הטייסת אשר נוטה יותר מידי לטיפה המרה ולכן מבצע החלטות שגויות ועוד התמקדות בפרח הטיס הצעיר הפזיז אשר רץ אחר התהילה, אך עם סיכון חיי חבריו ושלו.
זהירות, שעתיים!
6/10
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2473

#11437  נשלח: ד' 16/05/2012 11:08

guyezra כתב:
The Grey
קבוצת עובדים בראשותו של ליאם ניסן, מתרסקים עם המטוס שלהם בשלג והופכים לטרף של להקת זאבים הצדים אותם.

סוג של סרט אסונות, כלומר התבנית הרגילה: קורה אסון כלשהו וחבורת ניצולים מנסים להגיע מנקודה א' לנקודה ב' בנסיון להינצל.

לא רע ושומר על מתח גבוה.

7/10
[/quote]

אכן סרט מתח מוצלח, מזכיר במשהו את "Way back ", בו חבורת גברים עוברת מסע רגלי ונלחמת בעיקר באיתני הטבע.
במקרה הזה הטבע הוא שולי והזאבים שמקבלים קצת תכונות אנושיות הן העיקר.

טיפ קטן וחשוב, מבלי להכנס לספויילר,
סצנת הסיום מסתיימת כך שהצופה שואל את עצמו "מה קרה בהמשך ?"
אז החלטתי לבדוק אם החליטו לאמץ את השיטה של מרוול והרצתי קדימה את הכתוביות עוד מספר דקות, וקיבלתי תוספת של כמה שניות שמרמזת על התשובה.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2008
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 4518

#11438  נשלח: ד' 16/05/2012 11:16

אני ראיתי גם את זה, ולא הבנתי מה קרה. שלח לי בפרטי כדי לא לקלקל פה לאנשים.
תודה

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

#11439  נשלח: ד' 16/05/2012 11:52

הנוקמים 3D - סינמה סיטי

רבות כבר דובר, ועל העלילה אין צורך להוסיף, אז מאחר וקראתי הרגע ביקורת על הסרט בעין הדג שכתב דורון פישלר שכוללת פסקה שאני חותם על כל מלה שלה מצורף ציטוט שלה :

‏"הנוקמים" הוא לא סרט חשוב. זה לא סרט שיילווה אותי לאורך שארית חיי. הוא לא עוסק בפסיכולוגיה של גיבור-העל. הוא לא דן בדואליות ‏המוסרית שבנפש האדם. אין לו מסר להעביר לעולם. קשה אפילו לחלץ ממנו אלגוריה פוליטית כמו ‏מ"אקס-מן: ההתחלה". הוא לא יותר ולא פחות מחבילת בידור קיצי, אבל חבילת בידור קיצי ‏משובחת במידה נדירה. השעה האחרונה של הסרט היא ריכוז אולי חסר תקדים של מאני-שוטס ‏ענקיות, וואן-ליינרים שנונים וסצינות אקשן מתוזמרות היטב. אם סרטי קיץ הם ג'נאק-פוד תרבותי, ‏‏"הנוקמים" הוא לא יותר ממנת שווארמה, אבל השווארמה הכי טובה שאכלתם, כזאת רכה ונימוחה ‏בפה, שממוקמת היטב בפיתה גדולה שזה עתה יצאה מהתנור לצד צ'יפס חם בעבודת יד, פריך ‏מבחוץ ורך מבפנים, טחינה משובחת וערימות של תוספות שונות ומגוונות שלא אמורות להשתלב, ‏אבל איכשהו יוצרות יחד תשלובת מענגת חיך, ובתכלס, מהנה יותר מכל מנה מפונפנת במסעדת ‏יוקרה.‏"
ומי שרוצה את הביקורת המלאה :
http://www.fisheye.co.il/avengers/

זה ממש לא האביר האפל שאני ממתין לו בכליון עיניים, אבל אחלה סרט בידור לקיץ
8.5/10 ללא תלת מימד
7.5/10 עם תלת מימד

שי-כ (שי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 25, 2009
הבעות תודה: 223
מספר הודעות: 4054

#11440  נשלח: ד' 16/05/2012 14:48

avioren כתב:

8.5/10 ללא תלת מימד
7.5/10 עם תלת מימד

תודה על הביקורת המעניינת.
אתה יכול להסביר מה הכוונה בציון 8.5/7.5 ? לא נראה לי שראית את הסרט פעמיים?
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#11441  נשלח: ד' 16/05/2012 15:30

ronen61 כתב:
אני ראיתי גם את זה, ולא הבנתי מה קרה. שלח לי בפרטי כדי לא לקלקל פה לאנשים.
תודה

THE GREY

הסבר על הסרט ועל הסיום. זה סיכום שלי שבחלקו מורכב מכמה רעיונות שקראתי כדי להשלים את הפזל.
ספויילר - לא לקרוא למי שלא ראה את הסרט , הדגשתי בצהוב.

* הסרט במהותו מנסה להעביר מסר על טבע האדם כשחייו מתקרבים לקיצם.
בשלב מסויים בסרט העובדים ואטוואי (ליאם ניסן) מבינים כי חילוץ לא יגיע כיוון שהם עובדים פשוטים שלא מעניינים אף אחד שם למעלה.
לפתע רואים אנשים שלא האמינו באלוהים מתחילים לחפש אותו למעלה, או כאלה שמתחילים לחפש הצדקה למה שקורה איתם אל מול הגורל (גם בתאוריית הגורל צריך להאמין).
אטוואי בתחילת הסרט מנסה להתאבד , כלומר הבין כי אין לו בשביל מה לחיות לאחר שאשתו הלכה לעולמה (את זה מבינים במהלך הסרט בכל הפלשבקים בהם הוא כמעט מת)
תוך כדי הסרט התפיסה הזו של "אין לי סיבה לחיות" מקבלת רובד חדש ומשתנה מקצה לקצה , זאת לאחר שכמנהיג החבורה הוא חש צורך להגן על האנשים ,לגלות מנהיגות וגם אלה שמתו אז לשמור לפחות על הסיכויים להעביר את הארנקים האישיים שלהם למשפחות, ולמסור להם מספר מילים על קרוביהם שאבדו במהלך התאונה.
התפקיד החשוב הזה שהוא לוקח על עצמו/נופל עליו , גורם לו רצון עז לרצות לשרוד , גם אם הסיכויים אפסיים.

בסצנת הסיום של הסרט הוא מבין שהוא הוביל את כולם למוות, גרוע מכך למעורת הזאבים.
אחרי שנגמרים הקרדיטים רואים סצנה של האלפא שוכבת על השלג ומתנשפת בכבדות, אטוואי שוכב עם ראשו עליה, נקודה המצביע על כך שגם הוא כנראה נפצע. במהלך הסרט אומרים שמי שהורג את האלפא לא מותקף. העניין שהפעם לא בטוח שזה עוזר לגיבור שנמצא באמצע שום מקום וסביר להניח שגם הוא מוצא את מותו.

בגדול הסרט טוב, אבל לכל אורכו ציפתי לאיזה עליה או התפתחות מפתיע שלא הגיעה , אני גם מקבל את הביקורת על כך שהדמויות היו שטחיות וכך גם המונולוגים , הרבה דברים לא הגיוניים שקשורים להתנהגות הזאבים והתנהגות מוזרה גם של האנשים.
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

#11442  נשלח: ד' 16/05/2012 16:26

שי-כ כתב:
avioren כתב:

8.5/10 ללא תלת מימד
7.5/10 עם תלת מימד

תודה על הביקורת המעניינת.
אתה יכול להסביר מה הכוונה בציון 8.5/7.5 ? לא נראה לי שראית את הסרט פעמיים?

כבר ציינתי בשרשור אחר שתלת המימד במקרה הזה עושה עול לסרט, ולכן אני ממליץ לכולם ללכת לראות בגרסת דו.
מה שאומר שהסרט במתתכונת רגילה שוה 8.5 בעוד על הנזק שעושה התלת מימד (תמונה כהה מאוד ובעיות רזולוציה) אני נותן לו 7.5
בשורה התחתונה, נסו להמנע מגרסת התלת מימד , כמובן שלדעתי בלבד.

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1900
מספר הודעות: 33175

#11443  נשלח: ד' 16/05/2012 16:50

Little Big Man

ג'ק קראב הוא בן 121. כשסופר בא לתעד את סיפורו הוא שומע סיפור על נער לבן שגדל בשבט אינדאני וחי את חייו בין שני עולמות.

מערבון יוצא דופן בכיכובו של דאסטין הופמן הצעיר. סרט די מוזר שגרם לי לתהות האם אני צופה במערבון "סטנדרטי" או בפארודיה של מל ברוקס. למרות הכל די מהנה.

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
yakirh
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 14, 2009
הבעות תודה: 15
מספר הודעות: 211

#11444  נשלח: ה' 17/05/2012 1:38

Brake / נקודת שבירה (2012)

מה שבהתחלה נראה כחטיפה אקראית של אדם עם זהות לא ידועה, הופך להיות למשהו מרושע יותר כאשר החטוף הוא סוכן סמוי שעובר עינויים פיזיים קשים ונאלץ לגלות מידע סודי שנשבע לא לגלותו על מנת להציל את אנשים שהוא אוהב.

סרט מתח מעולה שריתק אותי למסך מתחילתו ועד סופו. התגעגעתי לסרטים מהסוג הזה!
9/10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#11445  נשלח: ה' 17/05/2012 7:41

The Woman in Black
במאה ה- 18, עורך דין צעיר ואלמן נוסע לקצה השני של המדינה על מנת לטפל בנכסיה של מבוגרת שנפטרה. כשהוא מגיע לעיירה, הוא נתקל בקבלת פנים קרירה ונסיונות של המקומיים להרחיק אותו על מנת שיפסיק לחפור בעברה של המבוגרת. ככל שהוא חופר עמוק יותר, מיתות אלימות של ילדים מתחילים להערם סביבו.
עם Daniel Radcliffe (הארי פוטר).

נשמע כמו סרט מצמרר ומקפיא עצמות - והוא באמת כזה, אך רק לאורך 3 דקות אם מחברים את כל הסצנות הללו יחדיו. בשאר ה- 90 דקות אתם תראו מקומיים תמהונים ואת הרי פוטר יוצא לחפש את מקור הרעש המוזר בבית ללא שרביט קסמים. אני מניח שלא התחברתי לסרט יותר מידי בשל התקופה המשעממת בה הוא מתקיים, המאה ה- 18, ומכיוון שהסיפור לא היה תפור טוב דיו.
4/10 לסרט.
9/10 לכל הסצנות המותחות אם תחברו אותן יחדיו.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  762  |  763  |  764  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה