מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 767 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  766  |  767  |  768  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4694

#11491  נשלח: ד' 23/05/2012 20:45

the innkeepers

2 פקידי קבלה נשארים לסוף שבוע אחרון במלון בו הם עובדים לפני שהוא נסגר לתמיד. בזמן הפנוי הרב שיש להם הם מנסים להשיג הוכחות לקיומה של רוח רפאים, שהשמועה אומרת שיש במלון הישן.

הדמויות של 2 העובדים מצליחות להיות חביבות ונגישות, וקל להאמין שהעיסוק הנואש שלהם ברוחות ומה שהם עושים במלון מגיע לא מתוך טמטום גמור שיש לדמויות בסרטים כאלה אלא פשוט כי העבודה שלהם אפרורית וחסרת אופק או עניין. זאת נקודה חשובה בשבילי כי אם הדמויות האלה לא היו אמינות בעיניי לא הייתי מתחבר באותה רמה.

בד"כ קשה לי להיות מושפע מסרטים כאלה, ולא מעט פעמים אני מתאכזב. במקרה הזה הבמאי טי ווסט (שגם המלצתי פה על הסרט הקודם שלו the house of the devil) מצליח שוב לקחת רעיון פשוט ולהוציא ממנו את המקסימום, בלי אפקטים מרהיבים, בלי להתחכם יתר על המידה ומצליח לאזן בצורה מרשימה בין הומור טבעי ומתח גבוה. שילובים כאלה לא קל למצוא היום.

מומלץ למי שמחפש סיפור אימה שמתבשל לאט ושלא מסתמך בעיקר על אפקטים.

8/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#11492  נשלח: ה' 24/05/2012 8:46
AVENGERS

אין צורך לפרט. אקשן חביב מאוד ומתובל בהומור מוצלח (בייחוד קטעים עם הענק הירוק).
8 מתוך 10

chronicals
מתאר כמה צעירים שזוכים בכוחות על עם צילום כמו המכשפה מבלייר. מה שמרענן בסרט הוא שזה מראה איך הכוח משחית ומה כנראה באמת היה קורה עם צעיר בודד שזוכה בכוחות על (בניגוד לסרטים כמו ספיידרמן שבהם כוחות העל מייד מנוצלים לטובת הכלל והגיבור אלטרואיסט בצורה נדירה).

מעניין ומהנה לצפייה
8 מתוך 10

אגב, מבין שניהם, הנוקמים הוא סרט שרובכם לא תקדישו לו מחשבה אחרי שתצאו מעבר לכך שתקראו על השיאים שהוא שובר. במובן הזה chronical הוא סרט יותר מעניין לטעמי.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2482

#11493  נשלח: ה' 24/05/2012 17:07

מצטרף להמלצה על chronicals
אכן הסרט מצולם בסגנון ריאליסטי , מישהו אמר קלוברפילד ??
התחושה בדקות הראשונות קצת מעיקה אודות למצלמה המתנדנדת, אבל די מהר מתרגלים.
השילוב של צילום אותנטי יחד עם אפקטים ממוחשבים, משפר ומרשים הרבה יותר מאפקטים בסרטים עשירי תקציב, מאחר והתחושה היא של צילום אמיתי לחלוטין.
סצנת הסיום מרשימה מאותן סיבות שציינתי קודם.

8/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#11494  נשלח: ה' 24/05/2012 18:21

The Bounty

סיפורו של המרד על הבאונטי.

סרט עמוס בכוכבים כגון מל גיבסון, אנטוני הופקינס, ליאם ניסן, דניאל דיי לואיס ועוד כמה וכמה פרצופים מוכרים. לי אישית הסרט נתן תחושה של סרט טלוויזיה מושקע ולא של סרט קולנוע. הסאונד בסרט לטעמי מרגיש מעט מיושן. סה"כ סרט חביב, לאוהבי סרטים תקופתיים בלבד לדעתי.

6.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#11495  נשלח: ה' 24/05/2012 21:57

Chronicals התחיל טוב אבל בחצי השני של הסרט לא אהבתי את השינוי החד שחל בדמות של הנער, וגם את החרפון חסר הפרופורציות בעלילת הסרט עצמו.
בהחלט יכלו לעשות עם זה משהו הרבה יותר מוצלח (כנראה בגלל זה הסרט נכשל יחסית בקולנוע)
נותן לו 6 רק בגלל הרעיון המעניין

molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 735
מספר הודעות: 5033

#11496  נשלח: ו' 25/05/2012 1:55
MACHETE

באיחור גדול ראיתי את הסרט. קראתי את הביקורות ורובם היו בעד אז אמרתי נראה.... טעות טעיתי טועים טעות!!

Netstat כתב:
תת רמה של סרט ,המבויים ע"י רוברט רודריגז ,ונופל מכל קודמיו .עלילה שראינו באלף סרטים ,רק לצורך הצדקת הקזת דם ושיסוף אברים ,ולא עוזרים שלל השחקנים שלוהקו לסרט .
כיביתי לאחר שעה ,כשהבנתי שאת הסרט הזה כבר ראיתי .
ציון 4 לאוהבי הזאנר ,2 לכל השאר .

מסכים במאה אחוז עם הציתות ומתבייש להודות שלא כיביתי באמצע ובסופו של סרט הבנתי שאני לא מספיק מתוחכם להינות מסרט פרודיה טוב (כפי שכולם אמרו)

2/10 בזכות קטע אחד שהעלה חיוך על פני והוא תוצאת הדיון על אורך המעיים של האדם
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#11497  נשלח: ו' 25/05/2012 2:06

Men in Black III

גורל כדור הארץ נמצא (כרגיל) בסכנה, והפעם הסוכן ג'יי יצטרך לחזור בזמן על מנת להציל את העולם ואת שותפו.

אם החלטתם לצפות בחלק השלישי בסידרת סרטים אני אניח שצפיתם בקודמיו, או לפחות בראשון, אז אני אסכם את זה כך - פחות טוב מהראשון, יותר טוב מהשני, עדיין שווה צפייה.

צפיתי בתלת מימד, שוב אותה דילמה, התלת מימד מוסיף לחוויה אך גורע מהאיכות עקב הכהות. וויל סמית כמעט ולא הזדקן בעשר השנים מאז הסרט הקודם בסידרה - די מדהים.

7.5/10

integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 303
מספר הודעות: 6198

#11498  נשלח: ו' 25/05/2012 8:16

תעבור לתלת פאסיבי
ronen61
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2008
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 4546

#11499  נשלח: ו' 25/05/2012 9:40

chronicals
מתאר כמה צעירים שזוכים בכוחות על עם צילום כמו המכשפה מבלייר. מה שמרענן בסרט הוא שזה מראה איך הכוח משחית. וכמו שכתבו לפני, היה נחמד אם באיזה שלב בסרט היו עוברים לצילום רגיל.

7 מתוך 10

משימה בלתי אפשרית 4

אויי טום קרוז, כמה שאתה מזדקן בקרוב זה באמת יהיה משימה בלתי אפשרית. היה נחמד אם היו עושים גירסה חדשה לסרט, אבל עדיין נותן את מנת האקשן הנדרשת.

8/10
idan309
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 20, 2005

הבעות תודה: 237
מספר הודעות: 2525

#11500  נשלח: ו' 25/05/2012 15:25

mulder כתב:
Act of valor

טרוריסט מוסלמי קיצוני מתכנן פיגוע בארהב, ויחידת "אריות הים" נשלחת לעצור בעדו.

מה שמייחד את הסרט לטוב ולרע זו העובדה שהשחקנים הראשיים הם באמת לוחמים אמיתיים של היחידה. זה מוסיף לאותנתיות, אבל מבחינת יכולת משחק זה היה קצת בעייתי, למרות שעבור סרט אקשן הייתי אומר שהם עשו עבודה טובה מספיק.

העלילה די בסיסית, עם לא מעט מצ'ואיזם פטריוטי וקלישאות, בלה בלה בלה. אבל הסיבה לראות זה כמובן האקשן, פה הסרט מצטיין עם סצינות מסחררות ועוצרות נשימה. מי שרוצה לראות - הכי טוב על מסך הכי גדול שאפשר.

7/10

מסכים לגמריי, חווית הצפייה במקרן בקטעי האקשן מעלות את הציון מבחינתי ל-8.5.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#11501  נשלח: ו' 25/05/2012 17:26

mulder כתב:
Act of valor

מה שמייחד את הסרט לטוב ולרע זו העובדה שהשחקנים הראשיים הם באמת לוחמים אמיתיים של היחידה. זה מוסיף לאותנתיות, אבל מבחינת יכולת משחק זה היה קצת בעייתי, למרות שעבור סרט אקשן הייתי אומר שהם עשו עבודה טובה מספיק.

העלילה די בסיסית, עם לא מעט מצ'ואיזם פטריוטי וקלישאות, בלה בלה בלה. אבל הסיבה לראות זה כמובן האקשן, פה הסרט מצטיין עם סצינות מסחררות ועוצרות נשימה. מי שרוצה לראות - הכי טוב על מסך הכי גדול שאפשר.

7/10

תיאור מדוייק לחלוטין של הסרט שצפיתי בו כרגע. אהבתי את העובדה שהסרט מתאר קרבות בעידן המודרני (כולל שימוש במזל"טים, ראיית לילה ועוד) בצורה די ריאליסטית. קטעי הקרבות בסרט הנ"ל נראים כלקוחים מאחד ממשחק CALL OF DUTY ואחיו. השימוש בלוחמים אמיתיים אכן מוסיף לריאליסטיות של הקרבות בסרט אך מצד שני יכולות המשחק הלא קיימות של הלוחמים הללו מודגשים ע"י קאסט השחקנים ה"אמיתי" בסרט. פה ושם הייתה לי תחושה שהסרט הוא פרסומת תדמיתית לצבא ארה"ב ולגיבוריו, אך בסופו של היום, סה"כ סרט מהנה ומומלץ לחובבי סרטי קרבות/מלחמה.

7/10

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#11502  נשלח: ו' 25/05/2012 21:22

Ghost Rider Spirit Of Vengeance

ג'וני בלייז נקרא שוב בדמותו של פרש הרפאים והפעם על מנת למנוע מהשטן מלתפוס גוף אנושי חדש וחזק יותר.

ניקולס קייג' מוכיח לנו שוב שימיו ככוכב גדול חלפו וכנראה לא יחזרו שוב. השחקן הנ"ל מצליח כבר כמה שנים לעשות סרט בינוני אחד אחרי השני. אינני זוכר מתי הפעם האחרונה שהשם ניקולס קייג' היה ערובה לאיכות.

הסרט הנוכחי מזכיר לנו שאפשר בקלות לקחת סיפור טוב מבוסס קומיקס ולהפוך אותו לסרט בינוני ומטה. הסרט לא ממש גרוע, אבל במקביל - לא מספיק טוב. לעומת הסרט הראשון בפרנצ'ייז, בסרט הנוכחי יש יותר אקשן ויותר אפקטים עשויים היטב, מה שלא מציל אותו מלהיות סרט נשכח וסתמי.

5.5/10

ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36758

#11503  נשלח: ו' 25/05/2012 21:33

The Flowers of War
בזמן מלחמת העולם השנייה, יפן כובשת עיר סינית בשם ננגינג. קברן מערבי (כריסטיאן בל) מגיע לעיר במהלך הלחימה עבור עסקים ובמהרה הוא הופך את עורו ופורש חסות על קבוצת נערות צעירות אשר תופסות מחסה ומתאהב בזונה אשר מהווה חלק מקבוצה גדולה יותר של נשים אשר גם כן תפסו מחסה במנזר מפני הצבא היפני הכובש.

סרט מלחמה מצויין. הסרט אומנם ארוך ונמשך כמעט שעתיים וחצי, אז זה מכיוון שהוא כולל מספר רבדים טובים שמשתלבים יחדיו, אם זה החייל הסיני הבודד אשר הינו היחידי ששרד מהפלוגה שלו ולא מוותר ונלחם להציל את הנערות, האב הסיני אשר משתף פעולה עם היפנים על מנת להציל את ביתו אשר מסתתרת במנזר, קבוצת הזונות אשר מתחילות להבין לאט לאט שהן במלחמה ולא במסיבה, הצעירות אשר תמיד במנוסה מפני אונס של חיילים והסיפור הראשי של הקברן, אשר מתחזה לכומר ועושה כל מה שביכולתו על מנת להציל עוד ועוד חיים.
הסרט מכיל מספר קטעים גרפים קשים, לכן הוא לא יתאים לכך אחד, אבל מעבר לכך, זהו סרט מלחמה מעולה ושונה מהרגיל.
לא לוותר על פסקול Dolby TrueHD אשר בולט היטב במספר הרבה של סצנות היריות אשר קיימות לאורך הסרט.
8.5/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4694

#11504  נשלח: ו' 25/05/2012 21:58

Huber כתב:
mulder כתב:
Act of valor

7/10

תיאור מדוייק לחלוטין של הסרט שצפיתי בו כרגע. אהבתי את העובדה שהסרט מתאר קרבות בעידן המודרני (כולל שימוש במזל"טים, ראיית לילה ועוד) בצורה די ריאליסטית. קטעי הקרבות בסרט הנ"ל נראים כלקוחים מאחד ממשחק CALL OF DUTY ואחיו. השימוש בלוחמים אמיתיים אכן מוסיף לריאליסטיות של הקרבות בסרט אך מצד שני יכולות המשחק הלא קיימות של הלוחמים הללו מודגשים ע"י קאסט השחקנים ה"אמיתי" בסרט. פה ושם הייתה לי תחושה שהסרט הוא פרסומת תדמיתית לצבא ארה"ב ולגיבוריו, אך בסופו של היום, סה"כ סרט מהנה ומומלץ לחובבי סרטי קרבות/מלחמה.

7/10

לגבי COD גם אני חשבתי ככה תוך כדי צפיה. היה שם קטע אחד שהזכיר לי במיוחד, זה עם האקדח בהילוך איטי מזוית הראיה של הלוחם.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7355

#11505  נשלח: ו' 25/05/2012 22:37

The dead

סרט זומבים טיפוסי. בהחלט לא שובר קופות אבל זומבים לפי ההגדרות המדוייקות של זיו. מה שהפריע לי בסרט זה ההבהלות. בשנים האחרונות אני ממעט לראות סרטי אימה כי קטעים מבהילים כבר לא עושים לי טוב (מה לעשות? מזדקנים). בד"כ בסרטי זומבים כמעט ואין הבהלות כי הזומבים איטיים ורק המתח של האם הם יתפסו את הבן אדם או לא זה מה שעושה את הסרט מבחינתי. כל המקרים בהם הזומבי מופיע פתאום משום מקום מיותרים ופוגמים באיכות הסרט, מבחינתי.

בזמן מלחמה בין אמריקאים לסיירה לאונים מתפשטת מגיפה של זומבים. מטוס אמריקאי מתרסק לים ורק אחד מהנוסעים נשאר בחיים.
הסרט מתאר את מסע ההשרדות המפואר של האיש.

6\10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  766  |  767  |  768  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה