מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 780 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  779  |  780  |  781  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
adirbooking
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 30, 2011
הבעות תודה: 97
מספר הודעות: 2088

#11686  נשלח: ו' 15/06/2012 21:00

Hertz33 כתב:
מסכנה: לא שותים וכותבים פוסטים.

מסכנה - לא כותבים מסקנה עם כ'
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#11687  נשלח: ו' 15/06/2012 21:03

נראה לי שגם אני קצת שתוי

עברית כשה ספה...

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1926
מספר הודעות: 33305

#11688  נשלח: ו' 15/06/2012 22:29

Wrath of the Titans

בימים שלפני המצאת המקלחת, הסבון וההיגיינה האישית.... לא, לא, אני סתם צוחק, אחרי שתצפו בסרט תבינו את כוונת המשורר. פרסאוס, בנו של זאוס, חוזר שוב והפעם על מנת להציל את העולם ואת האלים מהרס מוחלט ע"י אבי האלים - קרונוס.

אז מה היה לנו פה? מגוון רחב של מפלצות מדליקות? יש. אלים? יש. גיבורים אמיצים וגיבורות יפיפיות? יש. קרבות עשויים היטב? יש. נראה כמתכון המנצח לסרט קייצי קליל ומהנה. את האמת, לפני הצפייה בסרט נכנסתי ל IMDB וראיתי שהציון לא ממש מזהיר. כנראה בגלל שהגעת עם ציפיות ריאליות, הופתעתי לטובה. הסרט שהינו סרט המשך ל Clash of the Titans שהיה די בינוני, מצליח להתעלות על המקור באופן מפתיע ובלא מעט. עמוס בכוכבים מעולים (ליאם ניסן, ראלף פינס ועוד), אפקטים מדהימים וקרבות אפיים - הסרט בהחלט מספק את הסחורה ואף יותר.

מומלץ.

7.5/10

ronen61 כתב:
Wrath of the Titans

אני כנראה מקדים את המאוחר, אבל אם למישהו יצא לראות את גרסת HD עם כתוביות בעברית?ראיתי ביקורות של גולשים שמתלוננים שהכתוביות על הפנים.

הכתוביות אכן על הפנים. מי שתרגם את הסרט (מתרגם המכנה את עצמו MaxFrad) בהחלט צריך לפרוש. חלק מהטעויות היו ממש מביכות, והיה נראה שמי שתרגם או שלא צפה בסרט ותרגם מטקסט אנגלי לעיברי ללא התאמה לקונטקסט בסרט או שפשוט איננו יודע אנגלית. מצד שני אני רואה שהעלו היום תרגום חדש לסאבסנטר, יתכן שהתרגום הזה איכותי יותר, אני אישית צפיתי עם התרגום שהיה קיים לפני זה שהועלה היום.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#11689  נשלח: ו' 15/06/2012 22:39

Wrath of the Titans

Huber כבר רשם תקציר אני רק אוסיף שלא התרשמתי מהסרט. אומנם האפקטים והסאונד טובים אבל המשחק הבינוני ומטה גרם לסרט לא להתרומם.
סאם וורט'ינגטון שהיה שחקן אלמוני באווטר, לאחר הצלחת הסרט נותן הופעות דיי בינוניות בסרטים בינוניים לדעתי.

6/10

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3311
מספר הודעות: 67399

#11690  נשלח: ו' 15/06/2012 23:50

Overnight

דוקומנטרי על עלייתו ונפילתו של יוצר ״בונדוק סיינטס״. איש שהשתן עלה לו לראש כמעט מיידית אחרי ההצלחה הראשונה שלו.

רואים מיד שהבחור לא בסדר אבל גם מה שנעשה לו על ידי התעשייה (הארווי ויינשטין) מעורר רחמים.

8/10

Perfect sense

סרט על אהבה על רקע איבוד חושים הדרגתי של כל האוכלוסיה.

יש רגעים טובים אבל סה״כ סרט מדכדך למדי.

6.5/10

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36444

#11691  נשלח: שבת 16/06/2012 7:42

Wrath of the Titans
המשכו של Clash Of The Titans אשר מתרחש כמה שנים לאחר מכן. לאחר מאורעות הסרט הראשון, פרסוס פרש לחיות חיי דייג שוחר שלום יחד עם בנו. כאשר בני האנוש מפסיקים להתפלל לאלים, כוחם יורד ואל רשע מאיים לצאת מגהנום ולהשמיד את כל האנושות. פרסוס חובר לחבריו ויחדיו הם יוצאים להציל את המצב.

סרט פנטזיה טוב עשיר ב- CGI מרהיב ומשכנע, עם מפלצות מעופפות, לוחמים בעלי 4 ידיים ושני ראשים, סייקלופסים ולבסוף גם מפלצת בגודל הר עשויה לבה - בין כל הסצנות הללו נמצא את העלילה הלא יותר מידי עמוקה, אז טובה דיו על מנת להדביק את כל סצנות הפעולה הללו יחדיו בצורה משכנעת ומהנה.
זהו Blockbuster קיצי מהנה, עם תמונה 16:9 שממלאה יפה את כל המסך ופסקול DTS-HD Master Audio עשיר בבאסים.
7.5/10
זורו44 (שלומי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008

הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 5228

#11692  נשלח: שבת 16/06/2012 8:59

פרומותיאוס
9\10
סרט עתידני העוסק בשאלת מקור החיים,מי יצר אותנו ולמה?
השנה 2089 ומיליארדר שעסוק בחיי נצח ,ממן מחקר של קבוצת חוקרים היוצא ברכב חלל "פרומותיאוס"
למצוא את התשובות.
לאוהבי הזאנאר מדע בדיוני.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2008
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 4518

#11693  נשלח: שבת 16/06/2012 9:47

Huber כתב:
Wrath of the Titans

בימים שלפני המצאת המקלחת, הסבון וההיגיינה האישית.... לא, לא, אני סתם צוחק, אחרי שתצפו בסרט תבינו את כוונת המשורר. פרסאוס, בנו של זאוס, חוזר שוב והפעם על מנת להציל את העולם ואת האלים מהרס מוחלט ע"י אבי האלים - קרונוס.

אז מה היה לנו פה? מגוון רחב של מפלצות מדליקות? יש. אלים? יש. גיבורים אמיצים וגיבורות יפיפיות? יש. קרבות עשויים היטב? יש. נראה כמתכון המנצח לסרט קייצי קליל ומהנה. את האמת, לפני הצפייה בסרט נכנסתי ל IMDB וראיתי שהציון לא ממש מזהיר. כנראה בגלל שהגעת עם ציפיות ריאליות, הופתעתי לטובה. הסרט שהינו סרט המשך ל Clash of the Titans שהיה די בינוני, מצליח להתעלות על המקור באופן מפתיע ובלא מעט. עמוס בכוכבים מעולים (ליאם ניסן, ראלף פינס ועוד), אפקטים מדהימים וקרבות אפיים - הסרט בהחלט מספק את הסחורה ואף יותר.

מומלץ.

7.5/10

ronen61 כתב:
Wrath of the Titans

אני כנראה מקדים את המאוחר, אבל אם למישהו יצא לראות את גרסת HD עם כתוביות בעברית?ראיתי ביקורות של גולשים שמתלוננים שהכתוביות על הפנים.

הכתוביות אכן על הפנים. מי שתרגם את הסרט (מתרגם המכנה את עצמו MaxFrad) בהחלט צריך לפרוש. חלק מהטעויות היו ממש מביכות, והיה נראה שמי שתרגם או שלא צפה בסרט ותרגם מטקסט אנגלי לעיברי ללא התאמה לקונטקסט בסרט או שפשוט איננו יודע אנגלית. מצד שני אני רואה שהעלו היום תרגום חדש לסאבסנטר, יתכן שהתרגום הזה איכותי יותר, אני אישית צפיתי עם התרגום שהיה קיים לפני זה שהועלה היום.

יצא לי לראות אותו אתמול, חוץ מהקטע של הכתוביות שהיו על הפנים. הסרט היה נחמד, לא טוב כמו הקודם אבל עדיין שווה צפייה.

7/10
crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1922

#11694  נשלח: שבת 16/06/2012 12:44

Prometheus,
נתחיל בזה שכול חובב סרטי מד"ב חובה עליו לראותו, זה מבלי קשר להיותו סרט פרי יצירתו של הבמאי רדלי סקוט.
כבר עברו יומיים ואני עדיין חושב על הסרט, עלילה סוחפת, אני לא אכביר במילים, שכן ככול שתבואו פחות מוכנים לעלילה, ככה תהנו יותר והסיפור יתגלה לכם, לאט, לאט.
השחקנים (נומי ומייקל בעיקר), המשחק, הבימוי, האווריה ופס הקול פשוט מדהימים.
הכול שזור למקשה אחת מרהיבה של מד"ב שעשוי בצורה שהרבה זמן לא ראיתי, ללא ספק הציפייה השתלמה ובגדול.
הסרט נצפה בתלת מימד ביס פלאנט. איכות תמונה מדהימה, כמו שציינו כבר קודמי, הסרט מעט חשוך לתלת מיימד, אבל החוויה שווה את זה.
אין ספק שהסרט הזה יהפוך להיות רפרנס על מדף סרטי הבלו-ריי שלי.
עוד אספקט אחד חשוב, לכול חובבי סדרת הנוסע השמיני, תתרכזו טוב ותכינו את עצמכם, הסוף של הסרט יתן לכם "סטירה לפנים", מעבר לזה מבחינת העלילה רדלי התעלה על עצמו ואין ספק שרבות עוד נסתר ואני מניח שיתגלה לנו בעתיד, יותר מזה לא אהרוס.
ציון 10\9.5
לרוץ ולראות, כבר אמרתי לא?! אז למה אתם מחכים...

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#11695  נשלח: שבת 16/06/2012 13:46

Huber,

יצא לך פעם לתרגם סרט? זאת עבודת פרך. מאז שעשיתי את זה (תירגמתי חצי סרט עם עוד מישהו שתירגם את החצי השני) אני לא נוהג לבקר מתרגמים אלה רק להעריך את המאמץ שלהם.

TRANSIT

גם אני אוסיף את עצמי למבקרים שנתנו ציון גבוה לסרט אבל... אני חייב לומר שסרטים מהסוג הזה אף פעם לא יקבלו אצלי את הציון הכי גבוה. אני חייב שבסרט יהיה איזה טוויסט או קטע קורע לב וכו'. סרטים כדוגמת טרנזיט ו LONELY PLACE TO DIE שהם מאוד קצביים ולא משעממים לרגע הם אכן סרטים טובים אבל לא מצויינים.

משפחה במשבר שיוצאת לקמפינג כדי לאחות את הקרעים בתוכה מתערבבת בעל כורחה עם חבורת עבריינים שזה הרגע חזרו משוד של משאית ברינקס.

7.5\10
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2473

#11696  נשלח: שבת 16/06/2012 15:28

crusader כתב:
Prometheus,
נתחיל בזה שכול חובב סרטי מד"ב חובה עליו לראותו, זה מבלי קשר להיותו סרט פרי יצירתו של הבמאי רדלי סקוט.
כבר עברו יומיים ואני עדיין חושב על הסרט, עלילה סוחפת, אני לא אכביר במילים, שכן ככול שתבואו פחות מוכנים לעלילה, ככה תהנו יותר והסיפור יתגלה לכם, לאט, לאט.
השחקנים (נומי ומייקל בעיקר), המשחק, הבימוי, האווריה ופס הקול פשוט מדהימים.
הכול שזור למקשה אחת מרהיבה של מד"ב שעשוי בצורה שהרבה זמן לא ראיתי, ללא ספק הציפייה השתלמה ובגדול.
הסרט נצפה בתלת מימד ביס פלאנט. איכות תמונה מדהימה, כמו שציינו כבר קודמי, הסרט מעט חשוך לתלת מיימד, אבל החוויה שווה את זה.
אין ספק שהסרט הזה יהפוך להיות רפרנס על מדף סרטי הבלו-ריי שלי.
עוד אספקט אחד חשוב, לכול חובבי סדרת הנוסע השמיני, תתרכזו טוב ותכינו את עצמכם, הסוף של הסרט יתן לכם "סטירה לפנים", מעבר לזה מבחינת העלילה רדלי התעלה על עצמו ואין ספק שרבות עוד נסתר ואני מניח שיתגלה לנו בעתיד, יותר מזה לא אהרוס.
ציון 10\9.5
לרוץ ולראות, כבר אמרתי לא?! אז למה אתם מחכים...

גם אני צפיתי בסרט בייס פלאנט, ואני חייב לציין שבניגוד לצפיה בסינמה סיטי, שם משתמשים במשקפיים אקטיביות, הצפיה היתה הרבה יותר נוחה ואיכותית בייס פלאנט.
מה עוד, שהסרט האחרון שצפיתי בסינמה סיטי, היה הנוקמים, אשר עבר התאמה גרועה לתלת מימד, בעוד פרומטיאוס צולם במקור בתלת מימד.
הסרט עשיר בויזואליות מרהיבה, ואני חייב להודות שהפתיח של הסרט פשוט מדהים, וכמו כן מספר סצנות דוגמת ההדמייה של מערכת השמש.

לצערי, הסרט מלא חורים ושאלות שאין עליהן תשובות, ולא מעט התנהגויות חסרות הגיון של החוקרים.
מצד שני, חצי השעה האחרונה פשוט מצויינת, כך שבסיכום הכללי נהניתי מאוד וממליץ בחום.
8.8/10
* 9 לא מגיע לו בגלל בעיות התסריט שהזכרתי, אבל הוא בטח יותר מוצלח מהנוקמים שקיבל ממני 8.5

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2006
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 136

#11697  נשלח: שבת 16/06/2012 15:45

The Intouchables

דרמה/קומדיה (אחת המצחיקות שראיתי מזה הרבה זמן) .

כל מילה מיתורת ,לרוץ לראות.
10/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1926
מספר הודעות: 33305

#11698  נשלח: שבת 16/06/2012 16:02

kingikra כתב:
Huber,

יצא לך פעם לתרגם סרט? זאת עבודת פרך. מאז שעשיתי את זה (תירגמתי חצי סרט עם עוד מישהו שתירגם את החצי השני) אני לא נוהג לבקר מתרגמים אלה רק להעריך את המאמץ שלהם.

לא. אין פה עיניין של חוסר הערכה, אבל אני אישית חושב שלתת מידע שגוי יותר גרוע מלא לתת מידע בכלל, ותרגום קלוקל בהחלט נכנס אצל לקטגוריה הזו. צופה שאינו מבין אנגלית מקבל את התרגום "ככתובו וכלשונו" ותלוי לחלוטין במתרגם, לכן יש צורך לקחת את מלאכת התרגום כאחריות ולא לקחת על עצמך אחריות שכזו כאשר אין לך את היכולת לתרגם כראוי.

אני לא מאמין גדול בחצאי עבודות. זו דעתי האישית.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 30, 2009

הבעות תודה: 47
מספר הודעות: 1637

#11699  נשלח: שבת 16/06/2012 23:01

פרומיתיאוס זמין לבינתיים רק בצפייה בתלת מימד? לא מצאתי אף הקרנה של 2D.

או שזה יבוא מאוחר יותר? או שבכלל לא?

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008

הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 5228

#11700  נשלח: שבת 16/06/2012 23:13

קיים גם בצפיה רגילה.
אני הורדתי חלקים רבים מהסרט את המשקפיים ,פשוט לא היהצורך בהם,למעט התרגום.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  779  |  780  |  781  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה