מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 781 מתוך 1472
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  780  |  781  |  782  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2218
מספר הודעות: 37487

#11701  נשלח: שבת 16/06/2012 22:15

Swordsmen/Wu xia

כשיצרן נייר פשוט מצליח להרוג 2 פושעים מטילי אימה, מתחילים לצוץ שאלות לגבי זהותו האמיתית.

כל חובב סרטי קונג פו יודע שסרטים אלו היא אוסף של קטעי קרבות (ברמה זו או אחרת) שעטופים בעלילה שהינה לרב תירוץ (לעיתים קלוש) לחבר בין קטעי הקרבות. הסרט הנ"ל הינו אחד מסירטי הקונג פו היותר יוצאי דופן שיצא לי לראות מכ"כ הרבה בחינות, החל מהעובדה שהעלילה היא המרכיב המרכזי ולשם שינוי קטעי הקרבות רק מקדמים אותה וכלה בעובדה שהקרב האמיתי הראשון מגיע רק לקראת אמצעו של הסרט, כשחציו הראשון הינו יותר קרב מוחות בין שני הדמויות הראשיות. זהו סרט שונה, מיוחד, לעיתים מטריד אבל יותר מהכל - מרתק ומהנה.

כל מי שצופה הרבה בסרטים מסין/הונג קונג יזהה בסרט לא מעט פנים מוכרות.

מומלץ בחום.

8/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
(1) הבעות תודה: שי-כ
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 303
מספר הודעות: 6198

#11702  נשלח: שבת 16/06/2012 22:17

( WU XIA (Swordmen /Dragon

הופתעתי

דרמה בלשית סינית המשלבת אומנויות לחימה. במאי פיטר צ'אן (שרי המלחמה), דוני ין (גיבור, ייפ-מאן) וטקאשי קאנשירו (מחול הפגיונות) במשחק מצויין.

נהניתי מכל רגע

9/10

נערך בפעם אחרונה על-ידי integral בתאריך שבת 16/06/2012 22:19, נערך סך הכל פעם אחת
(1) הבעות תודה: שי-כ
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 303
מספר הודעות: 6198

#11703  נשלח: שבת 16/06/2012 22:18

הובר...הקדמת אותי ב 2 דקות
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2218
מספר הודעות: 37487

#11704  נשלח: שבת 16/06/2012 22:23

integral - אתה כמעט גורם לי להרגיש אשם

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3725
מספר הודעות: 36813

#11705  נשלח: א' 17/06/2012 7:33

Rogue
קבוצת מטיילים נתקעת על גבעת חול קטנה באמצע ביצה לאחר שתנין ענק הפך את סירת התיור שלהם. הגאות מגיעה במהירות, התנין הענק שם לו למטרה את הקבוצה והם מנסים להגיע לגדה לפני שהתנין יצליח לטרוף את כולם.

יש כאן אלמנטים בסיסים ופרימיטיבים. מצד אחד יש לנו תנין ענק שפלשו לו לטריטוריה. מצד שני, קבוצת מטיילים שרק מנסה לחיות ולהגיע לחוף בבטחה. אל תצפו כאן למלכודות מתוחכמות, ציידים עם רובים גדולים או בחורות מעורטלות, יש כאן כמה יצרים בסיסים ביותר של השרדות מעל 90 דקות באמת מותחות.
מה שגם יפה זה שהתנין נראה כאן בדרך כלל בחושך, לסצנות קצרות ואלימות, דבר אשר מגביר את המתח והאימה בכל פעם שהוא מופיע על המסך. סרט ישן יחסית משנת 2007 וראוי לזמנכם.
פסקול DTS-HD Master Audio שלא מכיל יותר מידי קולות של שבירת עצמות ולעיסת בשר כפי שהיינו מצפים.
7.5/10
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 3696

#11706  נשלח: א' 17/06/2012 10:46

The Aggression Scale

סוג של B-Movie עם שחקנים מוכרים. פושע כלשהו יוצא לחופשה מהכלא כשהוא מתכנן לברוח עם כסף שגנבו ממנו ושולח חבורת דבילים להשיג אותו חזרה.
הדבילים מגיעים למשפחה שבה הבן הצעיר הוא סוג של אוטיסט עם נטיות רצחניות ויכולות של נינג'ה.
מכאן החיים שלהם מסתבכים עד שנגמרים.
ויש גם בת בלבוש חושפני. למי שדברים כאלה מעניינים אותו.
הסרט דל תקציב. דל תסריט ודל משחק. אבל מסיבה כלשהי לא מאבד עניין.
רק אם אין לכם משהו סביר לראות.

6

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7372

#11707  נשלח: א' 17/06/2012 20:21

Sleeping Beauty

סרט הזוי ומוזר.

בחורה צעירה שצריכה כסף נואשות עובדת במספר משרות כולל זנות כדי להתפרנס. כשזה לא מספיק לה, מוצאת הבחורה כתבת דרושים בעיתון ומחליטה להתקשר. המעסיקים הדיסקרטיים דורשים ממנה דברים מאוד מוזרים.

5\10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 296
מספר הודעות: 4733

#11708  נשלח: א' 17/06/2012 22:18

8mm

בלש פרטי (ניק קייג') נשכר על ידי אלמנה מיליונרית כדי לברר האם סרט סנאף שהיה בכספת הפרטית של בעלה הוא אמיתי.
בהדרגה הוא מגלה שהוא נשאב לעולם חולני ומסוכן בו אין גבול למה שאנשים מסויימים יעשו.

סרט מטריד, עם הופעה מדודה של קייג', שמצליח ליצור דמות אמינה ופגיעה. למרות כל מיני חלקים מדי "הוליוודיים" הסרט מצליח לשמור רוב הזמן על אווירה אפלה ולוחצת.

7.5/10

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
freesoul28
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 16, 2010
הבעות תודה: 35
מספר הודעות: 477

#11709  נשלח: ב' 18/06/2012 10:23

avioren כתב:
crusader כתב:
Prometheus,
נתחיל בזה שכול חובב סרטי מד"ב חובה עליו לראותו, זה מבלי קשר להיותו סרט פרי יצירתו של הבמאי רדלי סקוט.
כבר עברו יומיים ואני עדיין חושב על הסרט, עלילה סוחפת, אני לא אכביר במילים, שכן ככול שתבואו פחות מוכנים לעלילה, ככה תהנו יותר והסיפור יתגלה לכם, לאט, לאט.
השחקנים (נומי ומייקל בעיקר), המשחק, הבימוי, האווריה ופס הקול פשוט מדהימים.
הכול שזור למקשה אחת מרהיבה של מד"ב שעשוי בצורה שהרבה זמן לא ראיתי, ללא ספק הציפייה השתלמה ובגדול.
הסרט נצפה בתלת מימד ביס פלאנט. איכות תמונה מדהימה, כמו שציינו כבר קודמי, הסרט מעט חשוך לתלת מיימד, אבל החוויה שווה את זה.
אין ספק שהסרט הזה יהפוך להיות רפרנס על מדף סרטי הבלו-ריי שלי.
עוד אספקט אחד חשוב, לכול חובבי סדרת הנוסע השמיני, תתרכזו טוב ותכינו את עצמכם, הסוף של הסרט יתן לכם "סטירה לפנים", מעבר לזה מבחינת העלילה רדלי התעלה על עצמו ואין ספק שרבות עוד נסתר ואני מניח שיתגלה לנו בעתיד, יותר מזה לא אהרוס.
ציון 10\9.5
לרוץ ולראות, כבר אמרתי לא?! אז למה אתם מחכים...

גם אני צפיתי בסרט בייס פלאנט, ואני חייב לציין שבניגוד לצפיה בסינמה סיטי, שם משתמשים במשקפיים אקטיביות, הצפיה היתה הרבה יותר נוחה ואיכותית בייס פלאנט.
מה עוד, שהסרט האחרון שצפיתי בסינמה סיטי, היה הנוקמים, אשר עבר התאמה גרועה לתלת מימד, בעוד פרומטיאוס צולם במקור בתלת מימד.
הסרט עשיר בויזואליות מרהיבה, ואני חייב להודות שהפתיח של הסרט פשוט מדהים, וכמו כן מספר סצנות דוגמת ההדמייה של מערכת השמש.

לצערי, הסרט מלא חורים ושאלות שאין עליהן תשובות, ולא מעט התנהגויות חסרות הגיון של החוקרים.
מצד שני, חצי השעה האחרונה פשוט מצויינת, כך שבסיכום הכללי נהניתי מאוד וממליץ בחום.
8.8/10
* 9 לא מגיע לו בגלל בעיות התסריט שהזכרתי, אבל הוא בטח יותר מוצלח מהנוקמים שקיבל ממני 8.5

ייס פלאנט שיחקו אותה עם המשקפיים הפסיביות, הסרט ממש מעולה לדעתי, האפקטים ממש מדהימים, חובה ללכת לראות את הסרט.

9/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#11710  נשלח: ב' 18/06/2012 10:33

A Thousand Words
אדי מרפי משחק סוכן של סופרים, בעל הערכה גבוהה מעמיתיו ומצליח בעבודתו. יום אחד הוא מגלה בגינה שלו עץ, אשר משיר עלה על כל מילה שיוצאת לו מהפה, כאשר העלים יגמרו, חייו עלולים להסתיים. מרפי, אשר נשען רבות על מילותיו בעבודה ובחיי האישיים, צריך ללמוד להסתדר ללא מילים.

קומדיה משעשעת בסגנון אדי מרפי. הייתי מצפה לסרט עם משמעות קצת עמוקה יותר לאור הרעיון הטוב והתכוונתי לתת לו ציון נמוך בהתאם, אבל הסרט שווה מזמנכם רק בגלל המשחק של מרפי. זהו שחקן קומי מבריק, אשר דיבורו השוטף והקולח והתנהגות הגוף שלו הינו ייחודית ויוצאת דופן בעולם הוליוודי בו רוב השחקנים מתנהגים כמו בובות על חוטים והרבה פחות אנרגטים.
בקצרה, הסיפור טוב, הסוף לא משהו - ומרפי עושה את כל הסרט.
פסקול DTS-HD Master Audio שבשגרה.
6.5/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3437
מספר הודעות: 67935

#11711  נשלח: ב' 18/06/2012 10:44

Promotheus

לא אקלקל. אפשר להגיד שהסרט מצד אחד יפה (התלת מימד מדהים), אך יש לי הרבה חורים בעלילה.

8/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31741

#11712  נשלח: ב' 18/06/2012 15:14

ziv_r כתב:
Chronicle
שלושה חברים אשר נחשפים בטעות לחומר חייזרי מוזר, מקבלים כוחות טלקינטים. במהרה הכח החדש עולה להם לראש.

הסרט מצולם בסגנון המכשפה מבלייר, עם מצלמת חובבים אשר נישאת על ידי אחד השחקנים. ז'אנר הריאליטי הזה לא רק שמעצבן לצפייה, אלא גם שגומר את הסבלנות. אם נדבר על העלילה עצמה, היא לא כזאת מעניינת. אין כאן איזה רשע שהנערים יוצאים מולו כמו בסרטי Superhero אחרים וזה בסדר גמור, כי זהו לא סרט Superhero, מה שכן יש כאן זה חבורת נערים שמשתעשעים עם הכוחות שקיבלו עד לשיא בתום הסרט בו הכח עולה לאחד מהם לראש והוא עצבני על כולם.6/10

ואני שואל, מתי יפסיקו עם הקישקוש הזה שלי צילום עצמי
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#11713  נשלח: ב' 18/06/2012 16:28

גם אני חשבתי כך עד שראיתי את Project X, צורת הצילום הזאת יושבת בול על הסרט.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 431
מספר הודעות: 31741

#11714  נשלח: ב' 18/06/2012 16:38

ziv_r כתב:
גם אני חשבתי כך עד שראיתי את Project X, צורת הצילום הזאת יושבת בול על הסרט.

לגבי פרוייקט X, שם באמת הטכניקת צילום פחות מפריעה.

לגבי הסרט עצמו, מישהו זוכר את הקליפ הדודה והדוד של דני סנדרסון?
אז זה אותו הדבר רק משתוללים יותר, יותר ציצים ופחות מצחיק.
לא נהנתי...

מצד שני באמת הלכו רחוק עם המסיבה אז
5/10
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2898

#11715  נשלח: ב' 18/06/2012 23:58

Prometheus

אני באמת לא יודע איך חובב מדע בידיוני יכול לתת ציון גבוהה לסרט הזה. אם אתם חובבי מד"ב אבל לא ראיתם את Alien וAliens (מרוב הסתירה במשפט הזה מלצלצלת לי האוזן) אפשר להנות מהסרט. אשתי נהנת וגם אני נהנתי מהאוירה והצילום הנהדר. היה אפשר להסתדר בלי ה3D של80% מהסרט לא היה נחוץ. העלילה מלאה חורים יותר מגבינה שוויצרית או הגנה אירית, מה שתרצו הורידו לי מהחוויה. איך רידלי סקוט נתן לתסריטאי לא מנוסה לחרב את הבייבי שלו? האם לא קרא את התסריט טרם התחיל בצילומים?

בקיצור 8/10 על בימוי,צילום,אפקטים וסאונד.

5/10 על התסריט וגם זה בנדיבות.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  780  |  781  |  782  | ... |  1470  |  1471  |  1472  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה