מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 783 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  782  |  783  |  784  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Cable_Guy (אורי)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2009
הבעות תודה: 29
מספר הודעות: 570

#11731  נשלח: ה' 21/06/2012 21:23

sheva23 כתב:
Rיקושט , יש לך בתחתית העמוד של השרשור (מתחת לכפתור השליחה של התגובה) אפשרות חיפוש בשרשור. במטרה למצוא סרט שאתה רוצה לראות מה כתבו עליו.

אין ספק שזה אחד השרשורים הטובים ולא סתם הוא זוכה לכל כך הרבה צפיות 👍👍👍
לדעתי אפשרות החיפוש בשרשור יכלה להיות טובה יותר... קצת חבל כי דווקא בשרשור הזה מדובר בכלי שימושי ביותר.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Rיקושט
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 15, 2007

הבעות תודה: 9
מספר הודעות: 218

#11732  נשלח: ה' 21/06/2012 21:34

הוא זוכה לצפיות כי הוא שנים תחת הודעות חדשות.

אגב חיפוש, אני רציתי למצוא הודעות לגבי "The road" ואי אפשר לחפש עם גרשיים, וחיפוש The road מוצא את כל מה שיש בו The או\ו Road
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#11733  נשלח: ה' 21/06/2012 21:45

חברה, השירשור קיים. יש בו יותר ממיליון צפיות ויותר מעשרת אלפים תגובות וזה עובדה קיימת. למה הויכוחי סרק? Rיקושט למה לעורר סערה בכוס מים?
אם אתה רוצה מידע לגבי סרט מסויים תמיד אתה יכול לפנות לIMDB.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Hertz33 בתאריך ה' 21/06/2012 21:49, נערך סך הכל פעם אחת
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7356

#11734  נשלח: ה' 21/06/2012 21:46

Fright night

ערפד חדש מגיע לשכונה ומטיל טרור על התושבים. ילד, שהוא וחבריו היו חובבי ערפדים בצעירותם (הוא התגבר והם עדיין) מחליטים לבדוק האם באמת הוא ערפד.

סרט ערפדים נחמד עם קולין פארל.

6.5\10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#11735  נשלח: ה' 21/06/2012 21:46

Hertz33
אתה מתכוון יותר מעשרת אלפים תגובות...
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#11736  נשלח: ה' 21/06/2012 21:55

Alien

אחרי אכזבה הלא ניתנת לתיאור מPrometheus ועקב חור בהשכלה של אשתי שלא ראתה את הסרט הקלאסי צפיתי בו שוב בפעם הלא יודע כמה. פשוט קלאסיקה של הבמאי בוסר דאז רידלי סקוט. סיפור של ספינת חלל של כורים ששומעת שדר מכוכב נטוש ויורדת לחקור. שם הם נתקלים ביצורים מוזרים ואפלים. אוירת סייבר פאנק קודרת וקלאסטרופובית בסרט מד"ב אימה-השרדות. חובה לכל מי שמחשיב את עצמו חובב מד"ב. צפיתי כמובן בגירסת הבמאי.

9.99/10

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 15, 2007

הבעות תודה: 9
מספר הודעות: 218

#11737  נשלח: ה' 21/06/2012 22:41

Hertz33 כתב:
חברה, השירשור קיים. יש בו יותר ממיליון צפיות ויותר מעשרת אלפים תגובות וזה עובדה קיימת. למה הויכוחי סרק? Rיקושט למה לעורר סערה בכוס מים?
אם אתה רוצה מידע לגבי סרט מסויים תמיד אתה יכול לפנות לIMDB.

אז מה אם הוא קיים ומתגלגל? זה אומר שהוא טוב?
מי שאיכפת לו, מתלונן או לפחות מעביר ביקורת וזה מה שעשיתי.

למי שלא איכפת, ממשיך להתגלגל.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#11738  נשלח: ה' 21/06/2012 23:11

ריקושט,
אתה בדעת מיעוט...
עכשיו תגיד שזה לא אומר שאתה לא צודק וזה נכון אבל זה גם לא משנה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67816

#11739  נשלח: ו' 22/06/2012 8:14

Alien

כבר חודש אני מנדנד למשפחה שאני רוצה לראות את הסרט הזה (עדיף לפני פרומתאוס) אבל הגענו לזה רק אתמול. אני והבן שלי (בן 13) צופים בסרט.

אני זוכר כמה אני פחדתי כשראיתי את הסרט הזה בפעם הראשונה (ארבעת הסרטים שהכי אני זוכר מהילדות שלי זה Alien, 2001, the shining ו- star wars).

סרט איטי, שנבנה לאט (מזכיר את פרומתאוס). בניגוד ל-blade runner, הטכנולוגיה כאן מגוחכת - מחשבים וגרפיקה ברמה של שעון דיגיטלי. ה-alien לצערי כבר לא ממש מפחיד - אחרי שהוא מחסל את ג'ון הארט הוא טס (איפה הרגליים שלו?!), גדל בצורה לא הגיונית (הייתי מצפה שהוא יחסל מישהו לפני זה). הבן שלי לא נראה מזועזע במיוחד. אז או שהוא חשוף ליותר מדי סרטים מפחידים יותר, או שהסרט כבר פחות אפקטיבי ממה שהוא היה. בקיצור, למרות שהוא קלסיקה יש בו המון חוסרים.

מה שכן תפס אותי הוא עד כמה כל אחד ואחד מהשחקנים בסרט מוכר לי מאין סוף סרטים אחרים. סיגורני וויבר תפסה אותי גם לא מוכן, היא מעולם לא נחשבה בעיני כסקסית, אבל כאן בסרט היא מצליחה לייצר נוכחות מדהימה, במיוחד כשמשווים למשל לקפטן של הספינה שמראה כריזמה של אגוז לוז.

אני חושב שהפריצה הגדולה כאן היא לא רק בסביבה שיצר רידלי סקוט, אלא בהתעסקות בדברים הקטנים. העישון. הדיונים על בונוסים, ועל מה חוקי או לא חוקי. העובדה שאף אחד שם לא נראה אפילו קרוב למושלם, אפילו הבגדים הרשמיים שלהם נראים מרופטים, התחתונים לא בדיוק בגודל - הכל על בערך כי מדובר בסה"כ בספינה שאף אחד בחברה לא ממש שם עליה ***.

מפתיע היה לגלות עד כמה אסטטיקה היתה חשובה בסרט הראשון. לא רק בכמה ה-Alien דומה לספינה החיזרית (שלא זכרתי שהיא נראת זהה לזו של פרומתאוס) אלא גם הלוק של ספינת המסע, כל נושא הכוכב, העובדה שהכל רטוב בספינה (אגב, מישהו יכול להסביר לי את החדר עם השלשלאות והמים? באיזה ספינה צריכים חדר שיש בו גשם ושלשלאות מהתקרה...).

לאור הסרט מתחיל להיות כמה דברים ברורים:
1. מדוע החברה הכריחה כל מי שמקבל הודעת מצוקה להגיע ולבדוק אותה (לא אעשה ספויילרים לפרומתאוס).
2. סופת החול, והעובדה שרואים את אותו כוכב מרחוק, דווקא כן מוכיח שמדובר באותו ירח של פרומתאוס

לגבי ציון, לא חושב שאפשר לתת לסרט מהסוג הזה ציון כי הוא התיישן מאוד ב-33 שנה האחרונות...

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4695

#11740  נשלח: ו' 22/06/2012 8:29

אני לא מבין מה השרשור הזה מפריע לך. כנראה הפורמט מתאים למי שנכנס לפה באופן קבוע, כי בדרך כלל מדובר פה על סרטים עדכניים. אף אחד לא מכריח להכנס.

מה שכן, אני גם רוצה להעיר על החיפוש בפורום. זה נותן תוצאות לא מסודרות או מדוייקות.
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 510
מספר הודעות: 7698

#11741  נשלח: ו' 22/06/2012 8:48

עופר, אתה לא באמת מצפה שסרט מד"ב שאמור לחזות איך יראה העתיד, יהיה עדכני גם לאחר 33 שנה. תהיה בטוח שגם פרומיתיאוס לא יעמוד במבחן הזמן הזה למי שיראה אותו עוד 20 שנה.
רידלי סקוט אמר בראיון כי זה היה בעקרון B-MOVIE מוצלח. הוא נצמד לנוסחה של ז'אנר סרטי האימה אז (קבוצה של אנשים הכלואים במקום סגור ומנסים לשרוד רוצח מטורף).
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4695

#11742  נשלח: ו' 22/06/2012 10:24

oferlaor כתב:
Alien

כבר חודש אני מנדנד למשפחה שאני רוצה לראות את הסרט הזה (עדיף לפני פרומתאוס) אבל הגענו לזה רק אתמול. אני והבן שלי (בן 13) צופים בסרט.

אני זוכר כמה אני פחדתי כשראיתי את הסרט הזה בפעם הראשונה (ארבעת הסרטים שהכי אני זוכר מהילדות שלי זה Alien, 2001, the shining ו- star wars).

סרט איטי, שנבנה לאט (מזכיר את פרומתאוס). בניגוד ל-blade runner, הטכנולוגיה כאן מגוחכת - מחשבים וגרפיקה ברמה של שעון דיגיטלי. ה-alien לצערי כבר לא ממש מפחיד - אחרי שהוא מחסל את ג'ון הארט הוא טס (איפה הרגליים שלו?!), גדל בצורה לא הגיונית (הייתי מצפה שהוא יחסל מישהו לפני זה). הבן שלי לא נראה מזועזע במיוחד. אז או שהוא חשוף ליותר מדי סרטים מפחידים יותר, או שהסרט כבר פחות אפקטיבי ממה שהוא היה. בקיצור, למרות שהוא קלסיקה יש בו המון חוסרים.

(אגב, מישהו יכול להסביר לי את החדר עם השלשלאות והמים? באיזה ספינה צריכים חדר שיש בו גשם ושלשלאות מהתקרה...).

למרות שהסרט ישן יחסית , הוא עדיין נחשב למקדים את זמנו בכל בחינה. הסט, האפקטים שעדיין מדהימים. אפילו ה low tech המסוים מוסיף קסם ואותנתיות. לגבי השלשלאות אני חושב שזה סוג של טריידמארק קטן שלו, אני בטוח שגם ראיתי את זה בחניבעל וגלדיאטור. לא צריך את זה בחללית, אבל זאת ספינת משא וזה מתאים לז'אנר האימה והסלאשר של סוף עשור ה 70.
ronen61
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2008
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 4546

#11743  נשלח: ו' 22/06/2012 10:36

מה לצפות כשמצפים

נחמד, למרות הטריילר המגניב זה בסופו של דבר סרט בנות חביב.
האישה אהבה

6/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7356

#11744  נשלח: ו' 22/06/2012 10:40

toxin כתב:
עופר, אתה לא באמת מצפה שסרט מד"ב שאמור לחזות איך יראה העתיד, יהיה עדכני גם לאחר 33 שנה. תהיה בטוח שגם פרומיתיאוס לא יעמוד במבחן הזמן הזה למי שיראה אותו עוד 20 שנה.
רידלי סקוט אמר בראיון כי זה היה בעקרון B-MOVIE מוצלח. הוא נצמד לנוסחה של ז'אנר סרטי האימה אז (קבוצה של אנשים הכלואים במקום סגור ומנסים לשרוד רוצח מטורף).

אני מסכים איתך במאה אחוז אבל עובדה שלא כולם חושבים ככה. לראיה הציון שנתן Hertz33
leirus
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 12, 2009
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 129

#11745  נשלח: ו' 22/06/2012 14:20

Rיקושט כתב:
הוא זוכה לצפיות כי הוא שנים תחת הודעות חדשות.

אגב חיפוש, אני רציתי למצוא הודעות לגבי "The road" ואי אפשר לחפש עם גרשיים, וחיפוש The road מוצא את כל מה שיש בו The או\ו Road

כאשר אתה נתקל בבעיות בחיפוש תשתמש בגוגל בביטוי הבא:

"the road" "מהו הסרט האחרון" site:hometheater.co.il.

תחליף את השם של הסרט בין הגרשיים לפי הצורך
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  782  |  783  |  784  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה