מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 811 מתוך 1452
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  810  |  811  |  812  | ... |  1450  |  1451  |  1452  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4575

#12151  נשלח: ו' 24/08/2012 20:34
Re: The Cold Light Of Day / חטיפה לאור יום

clubnet כתב:
תקציר הסרט:
"חטיפה לאור היום" הוא מותחן פעולה בכיכובו של ברוס וויליס. הסרט מתאר מה קורה בשעה שמשפחתו של ברוקר, אמריקאי מצליח, נחטפת במהלך נופש בספרד. יש לו רק כמה שעות בכדי לאתר אותה, לחשוף קנוניה ממשלתית ולעמוד על הקשר בין החטיפה לסודות מעברו של אביו.

והנה מגיע למסך עוד סרט חטיפה, ובראשו עוד לו ברוס וויליס שלנו.. לא להרבה זמן
עלילה נדושה ודבילית הפעם..יש כמה מרדפים ויריות פה ושם..חוץ מזה כלום לא קורה בסרט..
אין מתח בסרט פיספוס אחד גדול.
ציון שלי 4. סרט חלש

לא ממש מפתיע. לא יודע אם נכון לומר בכיכובו של ויליס, ממה שהבנתי הוא בתפקיד משנה. איך נפלו כוכבים.. הבן אדם עדיין אחד השחקנים האהובים עליי, לא יודע מה עובר עליו עם הסרטים האלה. בכל מקרה הטריילר לא שכנע אותי וגם הביקורות ב RT קטלו אותו לגמרי.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4575

#12152  נשלח: ו' 24/08/2012 20:59

the avengers

רבאק, כמה פעמים אפשר לנסות להשמיד את ניו יורק בסרטים? קחו כל סרט שעשה את זה בעשור האחרון, וזה בערך אותו הדבר. אולי הרשימה הזאת תעזור לכם:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_set_in_...

ההתלהבות שלי מאפקטים ירדה מרוב הסרטים מהסוג הזה, שום דבר כבר לא ממש מפתיע ושום אפקט כבר לא משאיר אותי משתאה איך עשו את זה, כשהתשובה היא עם מחשב חזק. בגלל זה סרטים עם פעלולים משנות ה 70-90 עדיין מצליחים לבדר אותי, אולי הם ניראו פחות זוהרים אבל כל איפור מדהים, כל אפקט שנראה טוב, היה חייב מחלקה שלמה של אנשים מוכשרים שעשו משהו מחומרים אמיתיים רוב הזמן, שבסוף נראה על המסך לא כמו משהו שרואים במשחק מחשב. ועל זה יש לי כבוד ענק לתת להם בראייה לאחור.

האורך מוגזם - לא ברור לי מה ההיגיון לעשות סרטים עם IQ של מלפפון באורך של "הסנדק", ורוב הדיאלוגים בקטעים הדרמטיים שבאים למלא את הזמן (או לתת לקהל כמה דקות לצאת לשירותים) לא משכנעים ונשמעים יבשים ושטחיים עד מגוחכים.

בקיצור, לקחו את כל הצ'יזיות האקשן והאפקטים והעלילות החוזרות על עצמן ועשו מזה סרט.

שווה בעיקר בשביל ההומור וה one liners , ולפחות הסרט היה טוב יחסית הרבה יותר מאיירון מן 2 וקפטן אמריקה.

לדעתי איירון מן הראשון ו X-מן נשארו הכי טובים בז'אנר מכל בחינה שיכולה להיות.

6/10
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 705
מספר הודעות: 7684

#12153  נשלח: ו' 24/08/2012 21:39

The Intouchables

סרט מדהים!! מרגש ומצחיק עם משחק מעולה. נהנתי מכל רגע.

10/10
sagi1261
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 31, 2010
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 589

#12154  נשלח: ו' 24/08/2012 23:26

הנוקמים. כרגע סיימתי לצפות בסרט בגרסת תלת מימד על מסך של 150״,אפקטים מרהיבים שכיף לצפות,לגביי העלילה פשוט משעממת בטרוף עם סוף ידוע מראש ללא שום תוכן.6/10
קרוקס44 (דובי ק.)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 08, 2005

הבעות תודה: 78
מספר הודעות: 1865

#12155  נשלח: ו' 24/08/2012 23:31

6 או שבעה דברים (אם אני לא טועה) לעשות לפני גיל 30
סרט אמריקאי מטופש המתמודד עם השאלה הנ"ל ועל התלאות בדרך להגשמתם ,סה"כ די משעמם
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7331

#12156  נשלח: ו' 24/08/2012 23:33

Red Tails

לא הולך לי עם סרטים שמקבלים ציון גבוה בפורום הזה. או שהטעם שלי לא קולע לממוצע פה או שהציפייה הורסת את הצפיה.
אח שלי וחבר שלו באו לראות את הסרט וממש עשו צחוק מהעלילה לכל אורכו. זה לא סרט גרוע אבל בהחלט מאכזב אורחים

טייסת כושים במלחמת העולם השניה. עם כל הגזענות והזלזול, כנגד כל הסיכויים הם עושים שמות בכל משימה ששולים אותם אליה.

5.5\10
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 193
מספר הודעות: 3625

#12157  נשלח: שבת 25/08/2012 1:08

הממונה על משאבי אנוש
ישראלי. הממונה על משאבי אנוש במאפיה ישראלית יוצא למסע כדי להשיב את גופתה של עובדת זרה מהמאפיה לארץ מולדתה.

תסריט טוב מאד, קאסט חביב, טיפונת ארוך מדי (היו כמה סצינות שהייתי מוותר עליהן). סה"כ שווה צפיה.

7.5/10

We Bought a Zoo
בנג'מין מיי הוא עיתונאי שאיבד את אשתו. בניסיון לשקם את חייו הוא רוכש ועובר לגור יחד עם שני ילדיו בגן חיות כושל במטרה לנסות לשקמו, ללא כל ניסיון קודם אך בעזרת צוות גן החיות והקהילה המקומית.
עם מאט דיימון, סקרלט יוהנסון.

קאסט מצוין, סקרלט יוהנסון מדהימה כתמיד ומאט דיימון במיטבו.
פסקול חביב, בימוי נהדר. הפתעה נעימה מאד על אף ציפיות לא גבוהות במיוחד.
הדבר היחיד שהפריע לי היו הדמויות של הילדים שקיבלו יותר מדי זמן מסך בלי הצדקה.

9/10

Intouchables
בעקבות תאונת מצנח רחיפה, פיליפ, אריסטוקרט עשיר, שוכר כמטפל ביתי את את האדם הכי פחות מתאים לעבודה - דריס, צעיר מהסלאמס שזה עתה השתחרר מהכלא. שני עולמות שונים ורחוקים מתערבבים ומולידים חברות משוגעת ובלתי צפויה.

מצוין.

9/10

The Lorax
מבוסס על הספר מאת דוקטור סוס.

אנימציה יפה, דיבוב בינוני, יותר מדי טיפשי לעתים. סה"כ חביב ובר צפיה כשאין משהו אחר לראות.

7/10

Heat
רוברט דה נירו ואל פאצ'ינו בסרטם המשותף היחיד, כמייצגיו של שני צדי החוק. דה נירו הוא ארכי-פושע מתוחכם שמתכונן למכה של המאה ופאצ'ינו הוא הבלש המשטרתי ששם לו למטרה אובססיבית, לתפוס אותו על חם.

בקצרה: הרבה יותר מדי ארוך, בנקל היה אפשר לחתוך חצי שעה. חוץ מזה, מצוין.

8/10

Circumstance
סרט איראני בהפקה אמריקאית שצולם בלבנון.
עטאף היא בת למשפחה איראנית אמידה, חברתה הטובה ביותר שירין איבדה את שני הוריה, יחדיו הן חוקרות את גבולות המותר והאסור בטהרן השמרנית תוך כדי התמודדות עם אילוצי החיים, הבדלי המעמדות בחברה רדיקלית ונטייתן המינית.

סרט עם המון פוטנציאל שמפספס בענק.
קאסט מצוין, בימוי חובבני ועלילה שמתחילה מצוין וממשיכה לא משהו בכלל.
יש כמה דברים שהפריעו לי:
1. העלילה קודמה בזכות כך שמרהן עקב אחרי אנשי הבית בסתר, אך כשעטאף עוקרת את המצלמה מהקיר רואים שהיא למעשה גלויה לעיני כל. זה פשוט לא מסתדר עם התנהגות ההורים, עטאף או שירין שהתנהגו כאילו הם בפרטיות מוחלטת.
2. מרהן הוצג כפנאט שחושק בשירין לעצמו ורק מבקר את כולם ולא כקנאי דתי אמיתי, משום כך לא סביר שיזמין את הממונה עליו שהוא אדם דתי שמרן ביותר למסיבה שכוללת נשים חשופות ושרות ובלי הפרדה בין נשים לגברים, עוד יותר לא סביר שאדם כזה יסכים להתארח במסיבה כזו ולא יתקומם על עצמם קיומה.
3. שירין נאנסה פעמיים במהלך הסרט אבל בניגוד לכל מה שמראים לנו על אופיה במקום להראות התנגדות כלשהי היא פשוט נכנעת. צורם לי במיוחד שלאחר האונס על ידי מרהן (לאחר החתונה) היא כורעת תחתיו ומקבלת את מרותו רק משום שהוא מראה לה את אהבתו.
4. דמות האב בסרט לא ברורה, חסרת עמוד שדרה והססנית. בתחילה הוא מדבר על כך שיום אחד איראן תהיה חופשית, לאחר מכן הוא מנסה להגן על כבוד ביתו אך מתקפל בקלות ומתעלם מהבגידה של בנו, נאמר שאת זה ניתן להסביר בכך שהוא חשש לחייו. אך מה שלא ברור לי זה מדוע הוא לא סייע לעטאף לעזוב את המדינה, הרי ממה שמוצג לנו בתחילה מדובר באדם ליברלי ששואף לחופש ולטוב ביותר עבור משפחתו, הרי אם אכן כך אין שום סיבה שימנע זאת ממנה.
אלו הדברים העיקריים, יש עוד כמה נקודות קטנות שצרמו לי אבל הן יחסית זניחות.

7/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2056
מספר הודעות: 35253

#12158  נשלח: שבת 25/08/2012 2:27

Nunatak כתב:
הממונה על משאבי אנוש
ישראלי. הממונה על משאבי אנוש במאפיה ישראלית יוצא למסע כדי להשיב את גופתה של עובדת זרה מהמאפיה לארץ מולדתה.

תסריט טוב מאד, קאסט חביב, טיפונת ארוך מדי (היו כמה סצינות שהייתי מוותר עליהן). סה"כ שווה צפיה.

7.5/10

אפא מצאת את הסרט הנ"ל ב HD? באיזו גירסה צפית?

Circumstance
סרט איראני בהפקה אמריקאית שצולם בלבנון.
עטאף היא בת למשפחה איראנית אמידה, חברתה הטובה ביותר שירין איבדה את שני הוריה, יחדיו הן חוקרות את גבולות המותר והאסור בטהרן השמרנית תוך כדי התמודדות עם אילוצי החיים, הבדלי המעמדות בחברה רדיקלית ונטייתן המינית.

סרט עם המון פוטנציאל שמפספס בענק.
קאסט מצוין, בימוי חובבני ועלילה שמתחילה מצוין וממשיכה לא משהו בכלל.

צפית עם כתוביות באנגלית אני מניח?

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36625

#12159  נשלח: שבת 25/08/2012 8:51

Safe
ג'ייסון סטאטם משחק בסרט טיפוסי נוסף לפילמוגרפיה האישית שלו. הפעם הוא לוחם זירה אשר מנצח בקרב הלא נכון וגורם להפסדים כבדים של בכירים בארגון הפשע בעיר. כאשר הם קוטלים את משפחתו ומאיימים להרוג כל אדם שהוא אי פעם יהיה איתו בקשר, הוא עובר עיר ומגלה צעירה סינית מחוננת מתמטית אשר צמודה לארגון הפשע הסיני בעיר וזוכרת בראש את כל העברות הכספים. הצעירה הסינית בורחת וסטאטם עוזר לה להמלט מסינדיקט הפשע הרוסי, הסיני ומהמשטרה אשר כולם רוצים את המספרים שיש בראש של הסינית הצעירה.

סרט פעולה מצויין נוסף של סטאטם. למרבה הפלא, הסרט לא כזה שטוח, יש כאן עלילה לא לינארית ובלתי צפויה, כאשר אחד הדברים שעושים את הסרט לטוב הינו העובדה שיש כאן 3 גופי פשע שונים אשר רודפים אחרי סטאטם והעלמה שבמצוקה. תוסיפו לזה אלימות קיצונית למדי שלא ראינו בעבר בסרטי סטאטם וגם מספר רב של צילומים מקוריים וקמצוץ הומור - וקיבלתם יופי של סרט לסופשבוע.
8/10
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2475

#12160  נשלח: שבת 25/08/2012 11:40

ziv_r כתב:
Safe
ג'ייסון סטאטם משחק בסרט טיפוסי נוסף לפילמוגרפיה האישית שלו. הפעם הוא לוחם זירה אשר מנצח בקרב הלא נכון וגורם להפסדים כבדים של בכירים בארגון הפשע בעיר. כאשר הם קוטלים את משפחתו ומאיימים להרוג כל אדם שהוא אי פעם יהיה איתו בקשר, הוא עובר עיר ומגלה צעירה סינית מחוננת מתמטית אשר צמודה לארגון הפשע הסיני בעיר וזוכרת בראש את כל העברות הכספים. הצעירה הסינית בורחת וסטאטם עוזר לה להמלט מסינדיקט הפשע הרוסי, הסיני ומהמשטרה אשר כולם רוצים את המספרים שיש בראש של הסינית הצעירה.

סרט פעולה מצויין נוסף של סטאטם. למרבה הפלא, הסרט לא כזה שטוח, יש כאן עלילה לא לינארית ובלתי צפויה, כאשר אחד הדברים שעושים את הסרט לטוב הינו העובדה שיש כאן 3 גופי פשע שונים אשר רודפים אחרי סטאטם והעלמה שבמצוקה. תוסיפו לזה אלימות קיצונית למדי שלא ראינו בעבר בסרטי סטאטם וגם מספר רב של צילומים מקוריים וקמצוץ הומור - וקיבלתם יופי של סרט לסופשבוע.
8/10

התקציר כבר פורט בהרחבה, אז נשאר לי רק לתת חוות דעת.
מי שאוהב את גייסון סטאם ורגיל להרבה אומנות לחימה דוגמת סרטי המשלח הולך להתאכזב כאן.
עלילה מסורבלת וחסרת הגיון, לא מספיק קרבות גוף (אבל כשיש הם מצויינים), ובעיקר יריות (מה שבעיני פחות מרשים).
ואפילו סיום קיטשי מטופש.
לא כל כך גרוע, אבל ממש לא מה שהתרגלתם מגייסון סטאם.
6/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6173

#12161  נשלח: שבת 25/08/2012 11:50

Safe

לדעתי:

מכות ופעולה: 9/10

עלילה: 3/10
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2475

#12162  נשלח: שבת 25/08/2012 11:55

הדיקטטור

עוד קומדיה מבית מדרשו של סאשה ברון כהן
הסרט מחולק לשני חלקים,בהם החלק הראשון עוסק בדיקטטור לפני הפוטש, שאלו 22 דקות מבריקות ומאוד משעשעות .
החלק בו הדיקטטור נפגש עם ראש פרוייקט הגרעין ומנהל דיון על סרטים מצויירים גאוני בעיני.
לעומת זאת, מרגע שהדיקטטור מאבד את הזקן (וזה לא איזה ספויילר ..), הסרט מתדרדר להומור פיפי קקי כפי שסשה ברון אוהב.
כך שהייתי מחלק את 22 הדקות הראשונות עם ציון 8
ואת היתר עם ציון 6.

בסה"כ מקבל ממני ציון משוקלל של 6.5/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4684

#12163  נשלח: שבת 25/08/2012 14:02

Margaret \ מרגרט

נערה צעירה ,אשר מעורבת בעקיפין בתאונה קשה בה נהרגת הולכת רגל מבוגרת ,
מנסה להתמודד עם השלכות התאונה , וגם עם יחסיה הרעועים עם ההורים שלה ועם מערכת החינוך.

למרות השחקנים המובחרים בסרט: אנה פקין (גיבורת הסדרה "דם-אמיתי" , ו"רוג" מהסרט אקס-מן)
ומאט דיימון שיש לו תפקיד צדדי מאוד - עדיין מדובר בסרט ארוך ומתיש (שעתיים וחצי) ,
לא זורם , עם המון קטעים מתים , לא ממש הבנתי מה מנסים להציג בסרט.

שורה תחתונה - אפשר לוותר.

5/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 717
מספר הודעות: 4976

#12164  נשלח: שבת 25/08/2012 15:12

The Avengers

חמשת גיבורי על מכמה וכמה סדרות של קומיקס נקראים אל הדגל להציל את המין האנושי מעבדות.

אז לא ידעתי שיש צורך מסויים להמכיר את גיבורי העל ואת הסיפור שלהם מסרטים קודמים ולכן כל תחילת הסרט היתה חידה גדולה בשבילי.

לאחר שהקטע הזה הובן החל הסרט בכול מיני דיאלוגים שמנסים להכניס הגיון בעלילת הסרט משהו מעט פילוסופי שלא היה במקום לטעמי.

ואז התחילה המלחמה!!! ואיזו מלחמה זו הייתה....וואו.

ברור למדי מי הרע ומי הטוב.

ולא נותר לנו אלא לכבות את התאים האפורים ולהנות מהפיצוצים והאפקטים המרהיבים שיש בסרט.

הסאב עבד שעות נוספות והמסך המלא (16:9 ולא 2.35:1) הציג את האפקטיב במלוא הדרם ומאוד הוסיף להנאה.

בסה"כ סרט שאסור לחפש בו הגיון או עלילה צריך להינות מהאפקטים ומהרעש שהוא מייצר. כאשר ניגשים לצפייה בגישה כזו, מאוד נהנים מהסרט.

רשימת הקרדיטים בסוף הסרט מאוד מאוד מאוד מאוד ארוכה אבל בסופה מצפה הפתעה מאוד מצחיקה ששווה לחכות לה

בסך הכול סרט גדוש אפקטים, צבעוני ,רועש ומהנה מאוד

8/10

הערה לא ממש קשורה לסרט

ראינו את הסרט ביום חמישי בערב ממש לאחר הביקור בלייזר סיטי (לא מובן למה לא עשו למפגש הזה מאמר סיכום??? עופר?!) שם היה חדר אקוסטי עם מעכת קולנוע ביתי וציוד מהשורה הראשונה רמקולים ענקיים של קליפש ומגבר של פיוניר.

לאחר הצפייה בסרט הוסכם פה אחד שלאוזניים שלנו השמע מהסטאפ בחדר ההקרנה שלנו נשמע טוב יותר ממה ששמענו בחדר האקוסטי בלייזר סיטי. תחושה טובה ורבת סיפוק (ולא ממש אובייקטיבית) לכל הדיעות
Cable_Guy (אורי)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2009
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 527

#12165  נשלח: שבת 25/08/2012 17:07

mulder כתב:
Huber כתב:
Cabin in the Woods

5 חברים יוצאים לחופשה בבקתה ביער, מםה והלאה הדברים רק ילכו וישתבשו כשעליהם להבין מה בדיוק קורה להם.

התיאור נשמע בדיוק כמו כמו סרט אימה/סלאשר טיפוסי, נכון? ובכן מסתבר שלסרט הנ"ל יש טוויסט די מעניין לכל אורכו ואפילו הסוף שלו לא לגמרי צפוי, מה שעוזר לו להיות יחסית חדשני ודי מרענן יחסית לשאר הסרטים השטאנציים בז'אנר הנ"ל. תוסיפו לזה יכולות משחק סבירות לחלוטין של הקאסט (אחד השחקנים הראשיים הוא השחקן ששיחק את תור בסרט תור ובנוקמים), קטעי אימה מוצלחים וקיבלתם סרט בהחלט שווה צפייה לכל מי שאוהב את הז'אנר.

7.5/10

באמת סרט די יוצא דופן ומפתיע. רוב הזמן קשה לנחש מה יקרה וכל 5 דקות בערך יש פיתול בעלילה.

מומלץ!
8/10

קראתי את הביקורות, ראיתי ואני חולק עליכם בגדול!
אני ואישתי אוהבים את הזאנר אבל ממש לא אהבנו את הסרט, הרגיש לנו די דבילי לאורך הסרט והסוף לא שינה את התחושה. לא באמת מפחיד, סתמי ומאכזב.
5.5/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  810  |  811  |  812  | ... |  1450  |  1451  |  1452  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה