מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 821 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  820  |  821  |  822  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
AssafLots
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2012
הבעות תודה: 44
מספר הודעות: 459

#12301  נשלח: ג' 18/09/2012 10:24
God Bless America

על בחור שנשבר לו מהתדרדרות של החברה ולוקח את המושג "אנשים שצריכים להרוג" צעד אחד קדימה.
סרט נחמד שגורם לך לחשוב god bless Israel שאנחנו (בנתיים) לא כאלה, אבל זה כבר לפוסט אחר.
7/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 267
מספר הודעות: 4560

#12302  נשלח: ג' 18/09/2012 10:51

the tall man

מה שלא הסתדר לי ברמה הבסיסית ביותר של התסריט זאת העובדה שאם כל כך הרבה ילדים נעלמים בעיירה קטנה בארהב הדבר אמור ליצור היסטריה בטחונית ותקשורתית עם צוותי חדשת מכל העולם ומאות אנשי כוחות ביטחון שיעבדו 24 שעות באיזור, ובסרט מה שקורה זה ששיש סוכן FBI אחד מנומנם שעובד על המקרה ומשום מה אף עיתונאי לא חושב שהדבר הזה ראוי לסיקור.

לא רע תודות לכמה תפניות, אבל נופל מלהיות מותחן מהוקצע ומרגיש יותר כמו הפקה לטלויזיה מאשר קולנוע. יש כאן ערבוב השראות מסרטים אחרים (איש העש, ג'יפרס קריפרס, תינוקה של רוזמרי, הכפר) אבל פה הבעיה. במקום ליצור זהות לעצמו הסרט לא יודע להחליט אם הוא דרמה פסיכולוגית ,סלאשר או על טבעי. הוא נמשך יותר מדי מעבר לשיא שלו ומשם בכלל מתחיל לאבד היגיון אפילו ביחס להיגיון הפנימי שלו שגם ככה תלוי על בלימה רוב הזמן.

6/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 717
מספר הודעות: 4975

#12303  נשלח: ג' 18/09/2012 11:24

עלובי החיים - הופעת יובל ה 25 למחזמר

זה לא ממש סרט אבל התרגום מופיע באתר של סרטים לכן העזתי והכללתי אותו בשרשור הזה

הפקה מדהימה של המחזמר עם ביצועים פנומנאליים של השירים המוכרים יותר והמוכרים פחות של היצירה הזו.

בסיומה של ההופעה מגיע הצוות המקורי שהחל את ההופעות לפני 25 שנה.

למי שאוהב מחזורת זמר בכלל ואת המחזה הזה בפרט

שעתיים וחצי של הנאה מהופעה איכותית של תזמורת, שירה, תפאורה מדהימה, ותלבושות של התקופה

9/10
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6172

#12304  נשלח: ג' 18/09/2012 11:33

mulder כתב:
the tall man

מה שלא הסתדר לי ברמה הבסיסית ביותר של התסריט זאת העובדה שאם כל כך הרבה ילדים נעלמים בעיירה קטנה בארהב הדבר אמור ליצור היסטריה בטחונית ותקשורתית עם צוותי חדשת מכל העולם ומאות אנשי כוחות ביטחון שיעבדו 24 שעות באיזור, ובסרט מה שקורה זה ששיש סוכן FBI אחד מנומנם שעובד על המקרה ומשום מה אף עיתונאי לא חושב שהדבר הזה ראוי לסיקור.

לא רע תודות לכמה תפניות, אבל נופל מלהיות מותחן מהוקצע ומרגיש יותר כמו הפקה לטלויזיה מאשר קולנוע. יש כאן ערבוב השראות מסרטים אחרים (איש העש, ג'יפרס קריפרס, תינוקה של רוזמרי, הכפר) אבל פה הבעיה. במקום ליצור זהות לעצמו הסרט לא יודע להחליט אם הוא דרמה פסיכולוגית ,סלאשר או על טבעי. הוא נמשך יותר מדי מעבר לשיא שלו ומשם בכלל מתחיל לאבד היגיון אפילו ביחס להיגיון הפנימי שלו שגם ככה תלוי על בלימה רוב הזמן.

6/10

מסכים. גם אני לא ממש התרשמתי. לא מהעלילה ולא מהמשחק למרות שהטוויסטים באמת השאירו אותי מול הטלוויזיה מתוך סקרנות גרידא.
avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1585

#12305  נשלח: ג' 18/09/2012 13:20

Huber כתב:
The Grapes of Wrath

סרט קלאסיי נוסף של הבמאי ג'ון פורד, המבוסס על רומן רב מכר של ג'ון סטיינבק ("קדמת עדן"). הנרי פונדה מגלם את דמותו של טום ג'ואד, גבר שמשתחרר מהכלא לאחר ריצוי עונש מאסר על רצח. הוא מגיע לעיר הולדתו ומגלה שמשפחתו נעקרה מאדמתה ומחליטה לעבור לקליפורניה. כגודל הציפייה כך גודל האכזבה, המסע אל התקווה הופך לסיוט, מסע זועם של האדם הפשוט בתקופת השפל הכלכלי בארצות הברית של שנות ה 30.

קלאסיקה נוספת בשחור לבן המוכיחה שללא אפקטים, ללא CGI וללא רוח וצלצולים אלא רק בעזרת תסריט טוב, משחק משובח והרבה סצנות נוגעות ללב ניתן ליצור סרט מעולה.

מומלץ בחום.

9/10

אחרי הסרט המשובח 12 angry man בכיכובו של הנרי פונדה הסתקרנתי לצפות גם בסרט הזה.
לטעמי הרבה פחות טוב והעלילה נמתחת יותר מדי, יחד עם זאת המשחק מצוין והתסריט משקף מציאות לא קלה של עוני, רעב וקומוניזם טהור. בהחלט מעורר מחשבה.
6.5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2053
מספר הודעות: 35223

#12306  נשלח: ג' 18/09/2012 15:56

The Five-Year Engagement

עוד סרט על היחסים שבינו לבינה, דרמה קומית חביבה ותו לא. כנראה מומלץ רק למי שממש חובב את סוג הסרטים הספציפי הזה. הקאסט המוצלח די עוזר למנוע מהסרט הזה מלהפוך לסרט בינוני מינוס ומביא אותו לרמה של בינוני פלוס.

6.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
iakovl (יאן לנגרמן)
גורו גאדג'טים
גורו גאדג'טים

הצטרף בתאריך:
  Mar 18, 2009

הבעות תודה: 225
מספר הודעות: 5333

#12307  נשלח: ג' 18/09/2012 16:48

crusader כתב:
Red Lights,
הסרט מגולל את סיפורם של שני מדענים שמנסים להוכיח תופעות על טבעיות, יותר נכון יהיה לומר, מנסים להוכיח שהכול זה חרטה ובקלות אפשר להונות כול אחד, עד אשר הם מגלים אמן חושים עיוור שגורם להם לפקפק ובכול השיטות שלהם...
סרט אימה, דרמטי ובעל אפקטים טובים, כולל שימוש בפסקול מדוייק, סוחף ומקפיץ מאוד.
בתפקידים הראשיים: סיגורני וויבר המדהימה בתור ראש צוות המחקר, עוזרה הנאמן סילאן מרפי בתפקיד מעולה ואחרון חביב, רוברט דנירו שנמצא בתפקיד אמן החושים האפל.
הסרט עצמו מתחיל מעולה, לאט, לאט צובר תיאוצה עד הסוף המפתיע.

עכשיו ראיתי... אני נותן לו 8/10 אפילו, הסוף באמת הרג אותי

AssafLots כתב:
על בחור שנשבר לו מהתדרדרות של החברה ולוקח את המושג "אנשים שצריכים להרוג" צעד אחד קדימה.
סרט נחמד שגורם לך לחשוב god bless Israel שאנחנו (בנתיים) לא כאלה, אבל זה כבר לפוסט אחר.
7/10

סרט אמריקאי מעולה בתור פרודיה על המציאות שהאמריקאים חיים, מצחיק ונכון
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 717
מספר הודעות: 4975

#12308  נשלח: ג' 18/09/2012 17:46

The Best Exotic Marigold Hotel

חבורת פנסיונרים נוסעים למלון יוקרה בהודו כי לא נותר להם מה לעשות באנגליה.

במקום למלון יוקרה הם מגיעים ל.......

ובכן תראו את הסרט...

סרט מקסים שווה כל שנייה של צפייה מותיר אותך עם חיוך דיבילי לכל אורך הסרט עם סוף לא כל כך צפוי למרות שלא ממש מפתיע.

אהבתי מאוד!.

9/10
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1021
מספר הודעות: 6798

#12309  נשלח: ג' 18/09/2012 21:40

Dark Shadows

סרט טיפוסי של טים ברטון, הכוכב הראשי הוא כמובן ג'וני דפ, שמשחק אדם שקולל והפך להיות ערפד על ידי מכשפה מופרעת. כיאה לטים ברטון, הסרט מאד מרשים ויזואלית, עם עלילה חביבה, ומשחק מצויין של לא מעט פרצופים מוכרים. הסרט הרבה יותר קליל ממה שחושבים בתחילה, ואינו מיועד להפחיד או משהו כזה.

7/10

Lawrence of Arabia

מעולם לא ראיתי את הסרט, ועקב יציאתו ל Blu ray החלטתי לנסות. קודם כל צריך לציין לטובה את איכות התמונה, ומבחינה טכנית הסרט נראה כאילו צולם אתמול. הפסקול לעומת זאת נשמע כמו מה שמצפים מאותה התקופה, כאשר לדעתי המוזיקה היתה קצת חזקה מדי יחסית לשאר הקולות/אפקטים. מבחינת רמת המשחק, השחקנים הראשיים עושים עבודה מצויינת, אך רוב השחקנים שמסביב עושים עבודה חובבנית למדי, וגורמים לסצנות מסויימות להיראות מגוכחות לגמרי. על אף אורך הסרט (כולל ההפסקה המעצבנת באמצע), אני לא חושב שהעבירו מספיק טוב את מה שעובר על לורנס לאורך התקופה שהוא עבר בסרט, ולפעמים קיבלתי הרגשה כאילו הבמאי החליט לפתע בסצנות מסויימות לצעוק על השחקן שיהיה יותר דרמתי, מה שלא הסתדר לי. בנוסף, לא אהבתי את הפתיחה של הסרט, וגם לא את הסיום שנראה לי חד מדי ולא ראוי מספיק. בסה"כ סרט גדול ומרשים, ומי שאוהב את הסגנון של התקופה, לא הולך להתאכזב.

7/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#12310  נשלח: ג' 18/09/2012 23:25

Ozombie

ראיתי 20 דקות וסגרתי

John Carter

פנטזיה נחמדה
ג'ון קרטר, מועבר שלא מרצונו לכוכב אחר בו מנסה שליט אכזר להשתלט על הכוכב. גון בעל כורחו נאלץ לעזור לדרי הכוכב במאבק נגד השליט.

6.5\10
avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1585

#12311  נשלח: ד' 19/09/2012 8:09

stand and deliver
תלמידי בית ספר תיכון בשכונת מיעוטים זוכים לקבל מורה לא שיגרתי שמצליח להגיע איתם להישג כביר.
מבוסס על סיפור אמיתי.
מעניין מאוד ומוכיח שאין תלמידים גרועים - יש מורים גרועים.
8/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36603

#12312  נשלח: ד' 19/09/2012 12:15

Bernie
קברן בעל יחסי אנוש מצויינים (ג'ק בלאק), מצליח לתפוס את תשומת ליבה של אלמנה מבוססת כלכלית (שירלי מקליין). הוא נהנה מהחיים הטובים שבקרבתה עד שהיא מעצבנת אותו והוא יורה בה. המשפט נגדו שאמור להיות די פשוט, מתגלה כבעייתי מכיוון שהוא הצליח לשבות בקסמיו את כל תושבי העיירה.

הסרט מצולם בסגנון ריאליטי, עם הפסקות כל 30 שניות לראיון עם תושב עירייה אחר. זה די נמאס אחרי 10 דקות והסרט לא מצליח לחדש או להביא איזה שהוא עניין. אולי מכיוון שזה מבוסס על מקרה אמיתי ורצו לשמור על נאמנות למקור. בכל מקרה, מעניין אולי כהקרנה בשיעור תרבות בבית ספר, לא יותר מזה.
פסקול Dolby TrueHD Audio שגרתי.
4/10
dgent
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 29, 2007

הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2116

#12313  נשלח: ד' 19/09/2012 12:18

kingikra כתב:
Ozombie

ראיתי 20 דקות וסגרתי

כל הכבוד על האומץ ,חיכיתי שמישהו יגיב על הסרט .
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 2326

#12314  נשלח: ד' 19/09/2012 13:21
זהות גנובה

ממליץ בחום להתרחק מהסרט לפחות עד שיגיע לספריה/בית.

אם בראשון היה את מט דיימון כבחור אנושי, חביב ופגיע שפשוט עבר הכשרה מעולה, פה יש שחקן שמראש נראה נטול לב והפעם מסתבר שזה לא עניין של הכשרה מעולה אלא של כדורים שמשפרים את היכולת השכלית והפיזית. מפגר ודי הזכיר לי את הסיפור של המידי-קלוריאנים בסאגה החדשה של מלחמת הכוכבים.

לוקחים משהו טוב ומחריבים אותו עם הסברים פסבדו-מדעיים ובמקרה הזה "מחורבנים".

האקשן טוב והעלילה גרועה.

ייתכן שהייתי פחות מחמיר אם הסרט לא היה קשור לטריולוגיה המוצלחת, אבל מכיוון שהם בחרו לרכב על השם, הם גם יספגו את הציון הירוד בשל הצפייה המאכזבת.
5 מתוך 10. הפעם חבל לי שאשתי לא נתנה לי להירדם ולא ההפך.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2053
מספר הודעות: 35223

#12315  נשלח: ד' 19/09/2012 17:36

Cell 211

חואן הוא סוהר חדש הנקלע ביומו הראשון לעיצומה של מהומת אסירים. למזלו הם אינם יודעים שהוא סוהר. האם יצליח לשרוד?

תסריט חזק, דמויות מרתקות ומשחק משובח יוצרים סרט מרתק ומהנה להפליא. בהחלט לא סרט הוליוודי טיפוסי וזה חלק מהקסם שלו. מומלץ בחום.

8.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  820  |  821  |  822  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה