מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 830 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  829  |  830  |  831  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3370
מספר הודעות: 67609

#12436  נשלח: שבת 29/09/2012 22:36

looper

למעט איפור מאוד מלאכותי וחורים פה ושם בעלילה נהננו מאוד

9/10

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 09, 2011

הבעות תודה: 35
מספר הודעות: 481

#12437  נשלח: שבת 29/09/2012 22:39

uriler כתב:
Dredd

אני בכוונה לא כותב Dredd 3D, מכיוון שבחרתי לראות את זה ב-2D בלבד (למרות שזה צולם ב 3D, ולא פוסט פרודקשן, על סמך המלצות וביקורות זרות).

למי שלא מכיר את הקומיקס או את הסרט המקורי (Judge Dredd ב"כיכובו" של סטלון, שמוזכר בשרשור הזה בעמוד 303...), מדובר על עולם עתידני (אחרי מלחמה רצינית), בו כל האוכלוסיה סגורה בערי ענק מוקפות מדבר רעיל למדי.
בערים יש עוני רב ופשיעה שכמעט ולא נגמרת, והיחידים שפועלים נגד הם "השופטים" - הכלאה של שוטר / מושבעים / שופט ותליין. הם מסתובבים בעיר, תופסים פושעים, שופטים אותם במקום ובמידה וצריך - מבצעים את העונש (אלא אם זה מאסר, ואז הם קוראים לאיסוף מהמוקד. אגב, אם העונש הוא מוות - גם אז קוראים לאיסוף מהמוקד... לחוות מיחזור גופות).

בסרט הנוכחי (שאין לו קשר עלילתי לראשון, חוץ מהדמות הראשית) השופט דרד מלווה שופטת טריה במשימה פשוטה לכאורה, שהופכת למאבק כנגד כנופייה אלימה במיוחד ששולטת במתחם מגורים סגור ובעייתי. הכל סובב סביב סם חדש הנמצא ברחובות, Slo-mo (קיצור ל"הילוך איטי"), ומהר מאוד מבינים מאיפה שמו.

לטעמי - הסרט מצוין.
אקשן בלי הפסקה (כולל קטעים שממחישים את העולם העתידני בזויות פחות מוכרות, כמו הזלזול הבוטה של הפושעים בחיי אדם), קצת דילמות, דמויות מעניינות (Dredd לא מוריד את המסכה מפניו בשום שלב של הסרט, כך שכל הבעות הפנים מסתכמות בזוית הפה ובמשחקים עם הקול. זה מספיק כדי לתת לו לא מעט אופי) ועלילה הגיונית (ביחס לז'אנר כמובן).

מבחינה טכנית, יש כמה קטעים פשוט מדהימים ויזואלית (בלי טיזרים - אבל אני יכול להגיד שבאחד מהם מעורבים 3 מקלעים מרובי קנים (Gatling Guns)), הסאונד משתלב מצוין עם הסרט והתחושה שהסרט מעביר נעה בין מצוקה קלה לייאוש עמוק, אותם תחושות שמשדר גם הקומיקס המקורי. מי שמחפש תקווה - קשה מאוד למצוא אותה פה.

מבחינת תלת מימד - יש כמה קטעים שבהחלט הייתי רוצה לראות שוב ב-3D, ונראה שהצילום בצורה הזו כן היה יכול להוסיף, אבל מכיוון שהסרט די כהה בסה"כ, יכול להיות שבחרנו נכון.

אני נותן לו 9/10 לאוהבי הז'אנר, 7.5/10 לאלו שנהנים מאקשן אבל זה לא הסגנון המועדף שלהם.

אני לא רוצה לחזור על מה שכתב uriler בעיקר כי אני מסכים עם הרוב. זה בהחלט סרט אקשן-מד"ב מהנה, מותח ויעיל.

אבל, אני לא כ"כ אהבתי שהדמות הראשית לא מורידה את הקדסה כל הסרט ורק הפה שלו חשוף. קארל אורבן הוא שחקן מוכשר וחבל לא לנצל את המנעד שלו בתור דמות, במיוחד בתור דמות ראשית שהיא בין היחידות שעוברת קשת רגשות רחב ואפילו שינוי (כראוי לכל דמות ראשית).
הצילום מרהיב בלשון המעטה. הסם המדובר הוא תירוץ טוב לכמה מצילומי הסלו-מו הכי יפים שראיתי לאחרונה. ולצד השוטים החדים והמוקפדים האלה ישנם כמה סצנות שנראה כאילו צילמו אותם במצלמת וידאו מלפני 10 שנים והיא אפילו לא HD אבל השילוב של הסגנונות דווקא מעניין ומוסיף לתחושה המבלבלת של העולם המתואר בסרט. הסיבה לאיכות הצילום הייתה ברורה ברגע שקראתי את שם הצלם - אנטוני דוד מנטל - הצלם של "נער החידות ממומבאיי" ו- "127 שעות".
עיצוב הסאונד הוא סוחף ומעורר, עוטף ומקיף את הצופה בכל ההתרחשויות הקטנות אבל לא מסיח את הדעת אלא דווקא ממקדת את היחס במה שמתרחש בעלילה - המרדף בסצנת הפתיחה הוא אחד הטובים שראיתי הקיץ ויש לו סיכוי להפוך לסצנת ההדגמות הבאה שלכם ברגע שיגיע אליכם למערכת בבית.

סה"כ:
3/5. כי יש שם כישרון קולנועי ברור, אבל הסיפור והדמויות לא מחדשות.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2054
מספר הודעות: 35223

#12438  נשלח: שבת 29/09/2012 22:59

Red Lights

דובר פה רבות על הסרט, הדיעות היו מאוד חלוקות ולכן החלטתי לראות על מה המהומה. בסופו של דבר, עוד סרט סביר ותו לא, שום דבר שמצריך ציון מחמיא או ציון מביך. למרות שהטוויסט בסוף הסרט גורם לחלק מהסצנות להיראות באור שונה, לי הוא הרגיש מעט מאולץ (Deus ex machina).

סרט סביר, העביר את הערב, שום דבר מעבר.

6/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1585

#12439  נשלח: א' 30/09/2012 0:19

Galna כתב:
Looper

בעתיד, מסע בזמן אפשרי, אבל לא חוקי, ורק ארגוני פשע משתמשים בו. במציאות זו, גיבור הסרט ג'ו (ג'וזף גורדון לויט) משמש "לופר". כלומר, הוא רוצח שכיר עם תפקיד אחד בלבד - לחכות לקורבן שיישלח אליו מהעתיד, להרוג אותו, ולהיפטר מהגופה. אבל כל זה משתבש יום אחד, בעת שהוא מזהה את אחד הקורבנות שלו שנשלחו מהעתיד כגרסה המבוגרת שלו עצמו (ברוס וויליס).

אז בואו נתחיל בזה שזה סרט מעולה! מותח, מפחיד, מערב ז'אנרים...
כל מה שקראתי וראיתי על הסרט הזה היה רק ההתחלה למסע מרתק ונפלא של קולנוע חכם רגיש ומדוייק.
הדמויות ברורות ומנומקות, הסיפור חדשני ומקורי עם תפניות מורכבות אבל לא מסובכות, משחק ראוי של כל המשתתפים (אחד הטובים של ויליס), אפקטים וחדשנות ויזואלית נהדרים ומקסימים. כאלה שבאמת נותנים את התחושה של סרט שלא רק מספר על העתיד אלא ממש מושפע ממנו.

המגרעות היחידות הן שאולי היה מקום לטיפה יותר הומור (באמת רק קצת יותר) ולמרות שגורדון-לויט עושה עבודה נפלאה בתור ברוס ויליס הצעיר, האיפור עליו נראה לא כ"כ טוב...

מומלץ ביותר
4.5/5

סרט עשוי היטב, חסר עוד משהו בעלילה שיהפוך אותו לאחד הטובים, אבל סה"כ הוא מספק את הסחורה.
8/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#12440  נשלח: א' 30/09/2012 1:17

Mientras Duermes - Sleep Tight

סרט ספרדי בכיכובו של לואיס טוסאר (למי שצופה בסרטים ספרדים הוא מוכר).
סופר בביניין דיירים פרטי בספרד שנראה על פניו תמים וחביב הוא בעצם פסיכופט מדופלם. הוא עורב לשכנה שבה הוא מאוהב מתחת למיטתה וכשהיא נרדמת הוא מסמם אותה ושוכב איתה. ילדה שגרה בדירה ממול, יודעת עליו וסוחטת ממנו כספים תמורת שתיקה. העיניינים מסתבכים כשחברה של השכנה נכנס לסיפור.

7\10
שח_מט
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 107
מספר הודעות: 3812

#12441  נשלח: א' 30/09/2012 11:08

Into the wild - 2007

התיישבתי לראות שוב אחרי 4 וחצי שנים. זה היה הסרט הראשון שהקרנתי על הפלזמה.

עיבוד תסריט של שון פן לספר באותו שם שכתב עיתונאי ב 1996 על בחור שבין 90 ל 92 סיים קולג' והחל במסע לחיפוש עצמי עד אלסקה הרחוקה.

משום מה הסרט לא הוקרן בקולנוע בארץ.... וגם באוסקר די התעלמו ממנו (כבר אמרתי שמזמן הם לא מדד בשבילי).

הסרט ארוך ובדר"כ איטי אבל מציג נופים עוצרי נשימה וזוית ראיה מעניינת על העולם החומרני שלנו. גם הפסקול משובח בעיקר עם שירים מקוריים של אדי וודר.

אחד הטובים שיצא לי לראות, בצפיה שניה הוא אפילו יותר מרגש. ציון 9 אצלי. לחובבי דרמות משובחות בלבד...

http://en.wikipedia.org/wiki/Into_the_Wild_(film)

שחר

חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 497
מספר הודעות: 7613

#12442  נשלח: א' 30/09/2012 15:49

kingikra , אני מבין שראית עם תרגום באנגלית כי אין לזה עברית.
שי-כ (שי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 25, 2009
הבעות תודה: 228
מספר הודעות: 4094

#12443  נשלח: א' 30/09/2012 15:50

תיאור מדויק שחר
(1) הבעות תודה: שח_מט
avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

#12444  נשלח: א' 30/09/2012 15:54

שח_מט כתב:
Into the wild - 2007

התיישבתי לראות שוב אחרי 4 וחצי שנים. זה היה הסרט הראשון שהקרנתי על הפלזמה.

עיבוד תסריט של שון פן לספר באותו שם שכתב עיתונאי ב 1996 על בחור שבין 90 ל 92 סיים קולג' והחל במסע לחיפוש עצמי עד אלסקה הרחוקה.

משום מה הסרט לא הוקרן בקולנוע בארץ.... וגם באוסקר די התעלמו ממנו (כבר אמרתי שמזמן הם לא מדד בשבילי).

הסרט ארוך ובדר"כ איטי אבל מציג נופים עוצרי נשימה וזוית ראיה מעניינת על העולם החומרני שלנו. גם הפסקול משובח בעיקר עם שירים מקוריים של אדי וודר.

אחד הטובים שיצא לי לראות, בצפיה שניה הוא אפילו יותר מרגש. ציון 9 אצלי. לחובבי דרמות משובחות בלבד...

http://en.wikipedia.org/wiki/Into_the_Wild_(film)

שחר

בהחלט סרט מצוין
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#12445  נשלח: א' 30/09/2012 17:17

toxin כתב:
kingikra , אני מבין שראית עם תרגום באנגלית כי אין לזה עברית.

אכן כך

לא היה מסובך להבין.
avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

#12446  נשלח: א' 30/09/2012 17:35

Hell and back again
סרט דוקומנטרי על חייל אמריקאי שנפצע באפגניסטן ועובר תהליך שיקום לא פשוט שכולל גם כאב פיזי וגם התמודדות נפשית עם זכרונות העבר שמכים בו ללא הרף.
הסרט מוכיח שהכניסה של ארה"ב לאפגניסטן הייתה מיותרת, גרמה נזק וגבתה קורבנות גם לאמריקאים וגם לעם האפגני.
עוד שגעון גדלות אמריקאי שאין בו טיפת מחשבה.
8/10
wallalon
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 14, 2009

הבעות תודה: 179
מספר הודעות: 1865

#12447  נשלח: א' 30/09/2012 17:57

מחוברים לחיים - פעם שנייה

10\10 - ככה עושים קולנוע
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4563

#12448  נשלח: א' 30/09/2012 18:28

kingikra כתב:
Mientras Duermes - Sleep Tight

סרט ספרדי בכיכובו של לואיס טוסאר (למי שצופה בסרטים ספרדים הוא מוכר).
סופר בביניין דיירים פרטי בספרד שנראה על פניו תמים וחביב הוא בעצם פסיכופט מדופלם. הוא עורב לשכנה שבה הוא מאוהב מתחת למיטתה וכשהיא נרדמת הוא מסמם אותה ושוכב איתה. ילדה שגרה בדירה ממול, יודעת עליו וסוחטת ממנו כספים תמורת שתיקה. העיניינים מסתבכים כשחברה של השכנה נכנס לסיפור.

7\10

השחקן הראשי הוא זה ששיחק את האסיר מאלמדרה ב CELL 211, נראה כל כך שונה בשניהם. שחקן מעולה.
Lior_M (ליאור)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2006

הבעות תודה: 284
מספר הודעות: 7145

#12449  נשלח: א' 30/09/2012 19:29

guyezra כתב:
אף אחד לא מחכה לגירסת הבמאי של Prometheus ?
אמור להיות שם תוספת של 20 דקות

ובכן ידידי,
לא.מבחינתי לפחות, ה 20 דקות האלו יהיו מיותרות בדיוק כמו ה 124 דקות בגרסה הנוכחית.

Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

מספר הודעות: 2897

#12450  נשלח: א' 30/09/2012 19:41

Lior_M כתב:
guyezra כתב:
אף אחד לא מחכה לגירסת הבמאי של Prometheus ?
אמור להיות שם תוספת של 20 דקות

ובכן ידידי,
לא.מבחינתי לפחות, ה 20 דקות האלו יהיו מיותרות בדיוק כמו ה 124 דקות בגרסה הנוכחית.

אגב מסתובב ברשת הקטעים שירדו בחדר עריכה וסיום אלטרנטיבי. אני מניח שזה אקטואלי למי לא הוריד את הבלוריי המלא.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  829  |  830  |  831  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה