מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 880 מתוך 1426
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  879  |  880  |  881  | ... |  1424  |  1425  |  1426  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1021
מספר הודעות: 6798

#13186  נשלח: ד' 16/01/2013 13:44

Seven Psychopaths

קומדיה שחורה, מהסרטים "המוזרים" האלה, שמתעסקים על יצירת סרטים. מזכיר לי את Get shorty.
תכלס, ללא המשחק המעולה של השחקנים פה, הייתי משתעמם מאד מהר.

6/10

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2009
הבעות תודה: 29
מספר הודעות: 408

#13187  נשלח: ה' 17/01/2013 4:39

Cloud Atlas
סרט מעניין, עם הפקה מושקעת, לעיתים מושקעת מדי, שיוצרת תחושה מעט מבולבלת ומעייפת (3 שעות). בכל זאת אני ממליץ ונהניתי, למרות המסר הקיטשי.
איכשהוא נראה לי שעריכה מוקפדת יותר, היתה יכולה לייצר סרט מופת באורך של שעתיים, ולהעביר את המסר במלואו עם 4 סיפורים במקום 6.
משחק טוב של שחקנים רבים, בייחוד טום הנקס והוגו ויבינג. צילומים יפים, ורגעים רבים שמזכירים את מאטריקס - האי ג'ו צ'אנג נראה כמו ניאו וכל פעם שאני רואה את הוגו ויבינג אני יכול לשמוע בתוך הראש אותו אומר Mr Anderson לאט ומתודית.
עכשיו שכתבתי את הביקורת, מתחשק לי לראות שוב את הסרט....
8.5/10
(1) הבעות תודה: שח_מט
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Zrizi
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2009

#13188  נשלח: ו' 18/01/2013 12:33

Killing them softly
ראיתי את הסרט למרות הביקורות המעורבות ברשת, ונהניתי מאד.
סרט פשע איטי עם הרבה אופי שמנסה להיות סרט קאלט. יש לסרט DNA ייחודי, בדומה לסרטים של טרנטינו וגאי ריצ'י, אבל בסגנון אחר וייחודי (ואיטי יותר). סרט של דיאלוגים יותר מעלילה. סרט שמכניס אותך להוויה ותרבות ספציפית. מזכיר קצת את In Bruge המצוין.
שחקנים טובים מאד, עלילה שמנסה להעביר מסר וביקורת על הפוליטיקה בארה"ב ע"י המיקרוקוסמוס של עולם הפשע בעיר אמריקאית באופן שקשה לפספס.
מאד מתאים גם לראות עכשיו באווירת הבחירות בארץ. משהו לגבי חופש היכולת לשנות דברים, ויאוש מהמערכת בהחלט מעורר הזדהות.
אני לא בטוח שהבנתי את כל הניואנסים, אבל ממה שהבנתי בהחלט נהניתי, ואני מחכים לסרטים נוספים של אמדרו דומיניק (הבמאי).
8/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 208
מספר הודעות: 7315

#13189  נשלח: ו' 18/01/2013 14:24

The Dark Knight Rises

טוב כפי שהזכרתי פה בשירשור כבר בעבר, סרטים כאלה בחיים לא יקבלו אצלי ציונים טובים על עלילה מהסיבה הפשוטה שכל שוברי הקופות האלה בדרך כלל הם סרטי ילדים מטופשים. ברור מי הטוב. ברור מי הרע וברור מי ינצח בסוף.
HAVING SAID THAT, אני בדרך כלל מאוד נהנה מהאפקטים והסאונד והסרט הזה לא אכזב בשני הפרמטרים האלה. בנוסף לכך גם העלילה לא היתה גרועה ולא השתעממתי למרות אורכו ועל כן אני אתן לו ציון טוב

7\10
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6127

#13190  נשלח: ו' 18/01/2013 15:02

The Snows of Kilimanjaro

דרמה נחמדה על אנשים טובים.

7.5/10
tomer_h (תומר הוברמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2010
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1947

#13191  נשלח: ו' 18/01/2013 15:23

The Raid Redemption

סרט אינדונזי שכתבו עליו כאן רבות, הסיפור מתחיל בצורה פשוטה - צוות משטרה מיוחד מגיע לבניין דירות אשר בשליטת פושעים מסוכנים ומתכוון להשתלט עליו ולנקות אותו. בדרך הכל משתבש ומי ששורד תקוע בו ומנסה למצוא דרך החוצה.

סרט פעולה פשוט מצויין, אקשן קשה ואגרסיבי, מכות, הרבה דם והרבה קרבות נהדרים עם כוריאוגרפיה מצויינת.
הסאונד כמובן בהתאם, טוב מאוד ומהנה וגם בוידאו נהנים מתמורה טובה כאשר הקרבות הם לא סטייל הוליווד אלא אומנויות לוחמה שהדגש הוא על מראה טוב של המכות והמהלכים.

7.5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1822
מספר הודעות: 32158

#13192  נשלח: ו' 18/01/2013 20:02

Detachment

מורה מחליף שנודד מבית ספר אחד למשנהו, מוצא קשר מיוחד עם התלמידים בבית הספר אליו הוא מועבר.

זהו מסוג הסרטים שבהם אם הבמאי היה פחות מנסה לעשות סרט "אומנותי" (פלצני) ומתמקד בסיפור ובשחקנים הנפלאים העומדים לרשותו - היינו מקבלים יצירת מופת. אם היו מסירים את המונולוגים של הדמויות, את הצילומים ההזויים, את קטעי האנימציה וכו, ומתרכזים ברצף העלילה נטו, הסרט וקהל צופיו היו רק מרוויחים חוויה איכותית יותר.

במקום זאת קיבלנו סרט דרמה מאוד אומנותי והרבה פחות איכותי. שלא אובן לא נכון, ישנם לא מעט סצנות עוצמתיות ודיאלוגים חזקים בסרט, והשחקנים עושים עבודה נפלאה (ובראשם אדריאן ברודי המוכשר שתפור לתפקיד כמו כפפה ליד, ולצידו שלל שחקנים איכותיים נוספים כגון ג'יימס קאן, סמי גייל שעושה תפקיד מדהים ועוד), והסרט ברובו מהנה - רק באמת הייתי רוצה לראות את אותו הסרט תחת כנפיו של במאי דרמתי אחר.

סה"כ לא סרט רע, רק לעיתים מעט הזוי.

6.9/10

ד"א - אני מניח שגם זו החלטה בימואית, אבל הסרט גרעיני להחריד לכל אורכו, לעיתים יותר ולעיתים פחות. לדעתי אין הצדקה ואפילו לא "אומנותית" לצלם סרט כיום בצורה שכזו.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3271
מספר הודעות: 67280

#13193  נשלח: ו' 18/01/2013 22:27

Cloud atlas

אוסף סיפורים לאורך מאות שנים שמדגימים כביכול את הקשר בין אנשים לאורך ההיסטוריה. בפועל הסיפורים ברובם ריקניים ומעט פשטניים, הדמויות פלקטיות ומי שעשה את הליהוק והאיפור צריכים להיות מפוטרים לאלתר.

מיותר. ארוך. מתיש.

6/10

Star Wars retune of the sith

הפרק השלישי והאחרון שנעשה בסדרה. איפור וגרפיקה שלראשונה תואמים את חזון לוקאס. זה גם סרט בוגר שלמעט הבלחות קצרות (רובוט שמתעצבן שהגנרל לא מעריך אותו ומפטיר you're welcome באמצע סצינה) לא עושה בדיחות קרש מרגיזות או משכתב את העבר.

זה סרט ארוך מדי בחצי שעה אבל תפקידו היא להראות את סערת הרגשות שהובילה ליצירת ויידר. זו צפיה שלישית שלי באופן מלא בסרט, הפעם עם הבן הקטן ותוך כדי הסברים תכופים. לטעמי הסרט עשיר מדי באקשן ודל מדי במצבים שדוחפים את אנאקין לבחור בצד הרע. יש מעט מדי הסברים לרקע של פאלפטין ומה שקרה לו עם דארט׳ פלייגוס בצעירותו. עם זאת זה הסרט המוצלח בעיני בטרילוגיה השניה והוא משאיר טעם של עוד.

8.5/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1822
מספר הודעות: 32158

#13194  נשלח: ו' 18/01/2013 23:29

The Possession

הסרט הנ"ל הוא בעיקרון הגירסה המודרנית ל"מגרש השדים" רק שהפעם במוטיב יהודי ולא נוצרי. מתחיל מעט איטי אבל צובר תאוצה לקראת האמצע. כמו שציינו פה לא מחדש כלום, אבל עדיין מהנה.

שווה צפיה.

7/10

נ.ב. - הופתעתי לראות שהסרט נעשה בתקציב יחסית קטן בתעשייה הזו - "רק" 14 מיליון דולר. האפקטים בהחלט עשויים היטב ולא הייתי מנחש שזה סרט "דל תקציב". בנוסף קראתי שהסרט בגירסתו המקורית קיבל דירוג למבוגרים בלבד ועבר עריכה על מנת לקבל דירוג לקהל צעיר יותר (PG-13), ולמרות שאני מבין את השיקול הכספי שמאחורי ההחלטה לעריכה (נגישות לקהל רחב יותר) בהחלט הייתי מעדיף לצפות בגירסה ה"מקורית".

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 208
מספר הודעות: 7315

#13195  נשלח: ו' 18/01/2013 23:34

The Expendables 2

טוב אז כפי שרשמתי על באטמן גם פה לא ציפיתי ליותר מידי. בלי קשר, לא הצלחתי לצפות בגרסת הבלוריי המלאה כי בדקה 6-7 הסרט נפסק והיתה לי הודעה על המסך שאומרת שכותר הבלוריי שלי פיראטי ואני לא אוכל לצפות בו פעם ראשונה שזה קורה לי.

חבורת הזקנים נשלחת להביא תוכן של כספת שהיתה על מטוס שהתרסק. איש רשע שרוצה להשתלט על העולם (מוכר לכם?) משבש את תוכניותיהם.
האם הם יצליחו להתגבר על כך (איזה מתח)?

6\10 בעיקר בגלל האפקטים והסאונד.
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3649
מספר הודעות: 36413

#13196  נשלח: שבת 19/01/2013 0:47

Hit and Run
בחורה צעירה צריכה להגיע לעיר הגדולה לטובת ראיון עבודה. החבר שלה, אשר נמצא בתוכנית להגנת עדים, מתנדב להסיע אותה, אך החבר לשעבר של הצעירה מזדנב אחריהם וגם מזעיק חבורת פושעים אשר בעברם עניין בלתי סגור עם החבר.
עם קריסטין בל.

סרט לא ברור כל כך. בדרך כלל אנחנו עדים בסרטים לפשע ואז רואים כיצד האדם נכנס לתוכנית להגנת עדים וכמובן תמיד מבצע משהו שחושף אותו, הפעם הסרט מתחיל מהאמצע, האדם כבר נמצא בתוכנית להגנת עדים ומחליט לצאת ל- Road Trip עם החברה. הסרט לא החליט אם הוא קומדיה, פעולה או Chick Flick. יש לנו ערבוב של סצנות מיותרות לגמרי כמו בחירת שם ה- Alias של הכוכב הראשי או כל הסיפור של האונס בכלא או האפליקציה לחיפוש סטוצים, מצד שני, יש לנו Muscle Car וכמה סצנות של מירוצים. מעין ערבוב לא ברור של סצנות שמתחברות לסרט מיותר לגמרי.
פסקול DTS-HD Master Audio שלא היה מרים כפי שהוא היה יכול להיות בסרט שכזה.
4/10
Zrizi
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2009

#13197  נשלח: שבת 19/01/2013 10:15

Seven Psychopaths
חצי פרודיה על סרטי אקשן, חצי סרט מודע לעצמו שמנסה לשבור את המדיום, לא מעט קטעים מעולים, ושחקנים מצויינים (כריסטופר ווקן, וודי הארלסון, קולין פארל, סם רוקוול). לא מתאים לכל אחד, סרט לא אפוי עד הסוף, מדיום רייר.
7/10

אגב, לא סרט GORE אם מישהו חושש מהכותרת, האלימות קומית ומגוכחת.
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 430
מספר הודעות: 4605

#13198  נשלח: שבת 19/01/2013 20:07

leirus כתב:
embedded כתב:
pessik כתב:
Arbitrage / הצעה מגונה

ריצ'רד גיר מגלם סוכן השקעות ערמומי וחלקלק שמסתבך עם החוק , ועם בני משפחתו
וגם מועל בכספי המשקיעים בפרשיית מיזוג חברות מורכבת.
כאשר בלש עקשן רודף אחריו ואישתו מאיימת עליו שתעזוב אותו
המתח בסרט נבנה בעקביות ועד הרגע האחרון לא ניתן לצפות כיצד יסתיים.

10\8

כל גרסה שהורדתי הקול מגיע לפני השפתיים.

מה עושים?
איזו גרסה ראית?

גם אני נתקלתי בבעיה הזו, עד שמצאתי את Arbitrage.2012.BluRay.810p.DTS.x264-PRoDJi ללא כל בעיות

Arbitrage.2012.LIMITED.720p.BluRay.x264-REFiNED
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1021
מספר הודעות: 6798

#13199  נשלח: שבת 19/01/2013 21:34

Killing them softly

באתי עם ציפיות אבל התאכזבתי. הסרט נראה כאילו מישהו מנסה לחקות את טרנטינו, אבל לא ממש הלך לו.
הסרט זז לאט מדי, והדמויות של בראד פיט וג'יימס גנדולפיני לדעתי מבוזבזות, וחבל.

5/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1582

#13200  נשלח: שבת 19/01/2013 22:09

Trouble with the curve
צייד כשרונות קשיש יוצא לחפש שחקן בייסבול צעיר במטרה להחתימו לליגה הבכירה בעונה הקרובה. ראינו כבר לא פעם את קלינט איסטווד במשחקו כזקן נרגן, אבל זה עובד לו אז למה להחליף. ג'סטין טימברלייק ואמי אדאמס מלוהקים לזוג הצעיר שמתחבר כנגד כל הסיכויים.
לסיכום, אם באים בלי ציפיות לדרמה איכותית או לטווסטים בעלילה אפשר אפילו להנות.
7/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  879  |  880  |  881  | ... |  1424  |  1425  |  1426  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה