מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 883 מתוך 1433
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  882  |  883  |  884  | ... |  1431  |  1432  |  1433  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1927
מספר הודעות: 33307

#13231  נשלח: ה' 24/01/2013 23:55

2005 - The Taming of the Shrew

גירסה מודרנית בת-זמננו למחזה של שייקספיר, מתוך סידרה של ה- BBC בשם: ShakespeaRE-Told. קאת'רין היא חברת פרלמנט מצליחה, שרואה בעתידה ניהול מפלגתה ואולי אף התמודדות לראשות הממשלה. הבעיה היחידה היא מזגה האיום והנורא, שהותיר אותה רווקה בגיל 38. כשכל הסובבים אותם מבהירים לה שהדרך היחידה להתקדם ולהשיג את מטרותיה היא להיות אישה נשואה, היא מחליטה לעשות מעשה.

סרט טלוויזיוני מקסים ומענג של ה BBC, בכיכובם של שירלי הנדרסון (שלדעתי אמורה לקבל פרס כלשהו על גילום הדמות בסרט הנ"ל) ורופוס סיוול (פרצוף מוכר, השחקן שתמיד משחק כשחקן משנה בסרטים אחרים, כשהפעם פשוט מבריק בתפקיד הראשי) ושחקני משנה איכותיים לא פחות.

סרט משעשע ומהנה - פשוט פנינה חבויה שכמעט פיספסתי עקב העובדה שמצאתי רק גירסת SD, ולרב אני מוותר כמעט מייד בסיטואציה שכזו. הפעם משום מה חרגתי מהרגלי, ובהחלט טוב שכך!

8.5/10

באופן די מוזר (ואשמח אם משיהו יבהיר לי למה זה כך), כשמחפשים את שם הסרט ב IMDB הוא אינו מופיע בחיפוש למרות שהסרט בהחלט מופיע באתר:

http://www.imdb.com/title/tt0453555/

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
(1) הבעות תודה: Zrizi
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 683
מספר הודעות: 4834

#13232  נשלח: ו' 25/01/2013 3:36

August Rush

סרט המסתובב סביב מוזיקה. האמא צ'לנית מחוננת והאבא גיטריסט וזמר. הבן שנקרע מהוריו בנסיבות די טראגיות יוצא גאון מוזיקלי ומחפש את הוריו דרך המוזיקה.

סרט סאכריני לחלוטין הקיצ' האמריקאי מוגש לנו מזוקק וחשוף צח ומביך. המשחק של כל השחקנים אינו מגיע לרמה של משהו הוליוודי ורובין וויליאמס משחק בצורה מביכה למדי את הרע/הטוב הנצלן/המציל.

הסיפור יכל להיות Chick Flick כלל לא רע אולם המשחק המגוחך לא מותיר לצופה אפשרות לשקוע בעלילה.

המוזיקה טובה ופס הקול טוב מאוד

5.55/10
danielobreja
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 465

#13233  נשלח: ו' 25/01/2013 21:17

end of watch
ממש נהנתי מאוד התחברתי לסרט
8\10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008

הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 5228

#13234  נשלח: ו' 25/01/2013 21:28
Argo

Argo
טוב,את איראן והמשבר האמריקאי כוללם מכירים.,תוסיפו את בן אפלאק שגם ביים,ואת גון גודמןו הריי סרט מתח מהנה
משובח,עם קורטוב הומור.
9/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#13235  נשלח: ו' 25/01/2013 22:12

The Brothers Grimm

האחים ג'ייק וויל גרים הם זוג נוכלים נודדים המשתמשים בפחדיהם של הכפריים על מנת להרוויח כסף. הצרות מתחילות כשהן פוגשים בשדים האמיתיים.

טרי גיליאם הוא במאי שאני די מעריך כשבאמתחתו סרטים מהם נהניתי רבות כגון "מונטי פייטון והגביע הקדוש", "פחד ותיעוב בלאס ווגאס", "מופע הפלאים של דר' פארנאסוס" ועוד, ולכן כשראיתי שזהו סרט מבית היוצר של הבמאי היצירתי הנ"ל ציפיתי למשהו מהנה בהתאם. במקום זאת קיבלתי סרט די מטופש, ולא במובן החיובי, מבולבל, עם דמויות הזויות ומגוכחות (שחקן וולשי שמנסה לדבר במבטא צרפתי מגוחך, שחקן אמריקאי שמנסה לדבר במבטא איטלקי מגוחך לא פחות ושלל דמויות נלעגות נוספות) ותסריט מטופש להחריד (של מי היה הרעיון להכניס את כל נושא הכיבוש הצרפתי על גרמניה למרקחת הגרועה הזו שנקראת תסריט?!).

קשה לי להבין איך שחקנים איכותיים כמו מאט דיימון, הית לדג'ר ועוד הסכימו להופיע בקלישאה המבולבלת והמגוכחת הזו.

אפשר בהחלט לוותר.

5/10

kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#13236  נשלח: ו' 25/01/2013 23:40

Chained

בוב, רוצח סידרתי שסבל מהתעללות של אביו בילדותו, חוטף אמא ובן. את האמא הוא רוצח ואת הבן הוא משאיר כבן טיפוחיו.

בשנים האחרונות דיי קשה לי לצפות בסרטי אימה מבהילים (הלב חלש) אבל פה מדובר בסרט אימה בלי הבהלות בכלל. רק GORE.

6.5\10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36450

#13237  נשלח: שבת 26/01/2013 0:29

Branded
איש שיווק מבריק עובר התמוטטות אחרי שתוכנית מציאות אותה הפיק, צברה ביקורת קשה לאחר שהמשתתפת בתוכנית נכנסה לתרדמת. הוא נבהל, בורח מהעיר הגדולה ולאחר כמה שנים שהוא רועה עיזים, חברתו מביאה אותו חזרה לעיר, אך הוא מגלה שהוא חוזר עם יכולת חדשה - לראות את הכוחות של המותגים וכיצד הם גודלים על חשבון האנשים שצורכים אותם. הוא רוקם מזימה לחסל את המותגים ואת תעשיית הפרסום.

נשמע כמו סרט מעניין וזה היה יכול להיות כזה, אך הוא מאוד איטי, עם התעכבות על פרטים שלא חיונים להמשך העלילה. כל הנושא של ראיית המותגים נעשה בצורה אומנותית מידי, שעד שקיבלנו הסבר לדבר, כבר איבדנו סבלנות. בסופו של יום, זה סרט טוב על השתלטות המותגים על חיינו, רק חבל שנעשה בצורה יותר מידי אומנותית.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
6.5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#13238  נשלח: שבת 26/01/2013 1:31

Dark City

אדם המתעורר ליד גופת אישה וללא כל זיכרון לגבי מי הוא ומה בעצם קרה, מנסה להבין את המשמעות של כל מה שקורה וכל מה שקרה.

ללא ספק אחד מסירטי המדע הבדיוני מהטובים ביותר שיצא לי לראות. צפיתי בסרט לראשונה פחות או יותר בתקופה בה הוא שוחרר והחלטתי לבצע צפיה חוזרת והפעם ב HD. למרות שזכרתי לא מעט מהסרט המקורי, חלוף השנים והצפיה החוזרת הפעם בגירסת הבמאי בהחלט היו משתלמים. בסרט משחקים כמה מהשחקנים היותר חביבים עלי, החל מויליאם הארט המעולה, דרך רופוס סיוול שלאחרונה מככב בלא מעט סרטים שיוצא לי לראות, דרך קיפר סאתרלנד וכלה בג'ניפר קונלי, אחת מהנשים היותר יפות על מסך הקולנוע לטעמי.

מומלץ בחום.

8.5/10

ד"א, הנה פריט טריוויה מדהים שלא שמתי אליו לב במהלך הסרט אלא רק בדיעבד - מומלץ לקרוא אותו רק אם אינכם מתכוונים לצפות בסרט או לאחר הצפייה בו!

Has one of the shortest Average shot lengths (ASL) of any modern narrative production at 1.8 seconds. This means there is a cut almost every 2 seconds.

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3313
מספר הודעות: 67401

#13239  נשלח: שבת 26/01/2013 1:55

Killing them softly

בימוי מעולה, יוצר מאסטרפיס שלטעמי מהדרמות הטובות שראיתי לאחרונה.

8.5/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1584

#13240  נשלח: שבת 26/01/2013 4:30

Django unchained

חיכיתי לסרט כמה חודשים ואין ספק שהיה למה לחכות. סרט קלאסי של טרנטינו.
נכון, אפשר היה לקצר אותו קצת ועם סוף אחר זה היה יכול להיות מאסטרפיס, אבל עדיין היה מהנה.
ג'יימי פוקס במשחק מצוין ודה קפריו הענק מככב כרגיל. הדמות של כריסטוף וולץ הזכירה יותר מדי את המשחק שלו בממזרים חסרי כבוד אך אין ספק שהוא מוכשר מאוד.

8.7/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 240
מספר הודעות: 4390

#13241  נשלח: שבת 26/01/2013 19:33

avilior כתב:
Django unchained

חיכיתי לסרט כמה חודשים ואין ספק שהיה למה לחכות. סרט קלאסי של טרנטינו.
נכון, אפשר היה לקצר אותו קצת ועם סוף אחר זה היה יכול להיות מאסטרפיס, אבל עדיין היה מהנה.
ג'יימי פוקס במשחק מצוין ודה קפריו הענק מככב כרגיל. הדמות של כריסטוף וולץ הזכירה יותר מדי את המשחק שלו בממזרים חסרי כבוד אך אין ספק שהוא מוכשר מאוד.

8.7/10

מסכים לגמרי. אגב, אחד הדברים שאני הכי אוהב בסרטים של טרנטינו זאת היכולת שלו לקחת שחקנים שבדרך כלל עושים תפקידים של גיבורים טובים ולהוציא מהם הופעה מעולה כנבלים, במקרה הזה - סמואל ג'קסון אבל בעיקר דיקפריו.

FLIGHT

הסרט ארוך מדי ומלבד הסצינה המצויינת של התרסקות המטוס זאת דרמה די סטנדרטית וצפויה, ודנזל נותר כסיבה העיקרית לצפות עם הופעה מצוינת כרגיל. לא רע, אבל עם כזאת נבחרת ונושא רלבנטי ומעניין כמו בסרט היה אפשר לעשות דרמה חזקה יותר.

6.5/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3313
מספר הודעות: 67401

#13242  נשלח: שבת 26/01/2013 22:29

Django unchained

וואו. ללא ספק אחד הסרטים החזקים שראיתי בתקופה האחרונה. חזק במובנים רבים: דיאלוג גאוני, עלילה שבלונית משהו (אך תואמת לתפיסה של ערבוב ז׳אנרים של טרנטינו - במקרה הזה זה blaxploitation משולב בסרט ווסטארן בסגנון ״איש ללא שם״), אלימות מזעזעת, הומור שחור משחור (ליטראלית).

כל כך הרבה שחקנים מוכשרים אבל מעל כולם סמואל מאדר-פאקינג ל. ג׳אקסון בהופעה שמצדיקה אוסקר.

10/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#13243  נשלח: שבת 26/01/2013 23:34

Stolen

הרבה ביקורות רעות היו על הסרט בפורום ואני שמח על כך. באתי בלי ציפיות ונהנתי. בסה"כ סרט מותח לכל אורכו עם סיפור נחמד ובחורה יפייפיה.

וויל מונטגומרי הוא שודד בנקים מדופלם. בשוד האחרון שלו הוא נתפס ע"י המשטרה ונכנס ל 8 שנים בכלא. אחרי שיצא מהכלא, הוא נוסע דבר ראשון לפגוש את הבת שלו. מכאן העיניינים מתחילים להסתבך.

6.5\10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#13244  נשלח: א' 27/01/2013 0:24

Batman: The Dark Knight Returns, Part 1 & Part 2

בטמן לא הראה את פניו בגוטהם מזה כעשר שנים. כשחבורה חדשה של פושעים משליטה טרור בעיר, ברוס בן ה 55 נאלץ לעטות עליו שוב את המסיכה והגלימה, אולי בפעם האחרונה. כשהממשלה מחליטה סופסוף לשים קץ לפורע החוק במסיכה היא שולחת את הטוב שבבניה לעצור בעדו.

לשם הבהרה - לא מדובר בסרטים של נולן, אלא בסרטי הקומיקס הללו:

http://www.imdb.com/find?q=Batman: The Dark Knight...

בסרט מככבים כמה מהפרצופים היותר מוכרים בעולם הקומיקס של DC, עם הופעות אורח של העיתונאית לאנה לאנג, סופרמן, החץ, אשת החתול, הג'וקר, דו פרצוף ועוד. אפילו קיבלנו "רובין" חדש, והפתעות נוספות בסרט הכפול הנ"ל (חלק 2 הוא המשך ישיר של החלק הראשון ושני החלקים בהחלט יכלו להיות סרט אחד אם לא היו חייבים לפצל אותם, סביר להניח שבגלל האורך) בדמותם של חליפת בטמן חדשה מדליקה ויחודית, מאבק איתנים בין איש העטלף לאיש הברזל, התנהגות לא צפויה לחלוטין של איש העטלף, מותו של אחד הדמויות המרכזיות בז'אנר הנ"ל ועוד.

לראות? אם אתם חובבים של הז'אנר - ללא ספק, זהו אחד מהסרטים היותר חשובים בסאגה הזו אשר מהווה נקודת מפנה חשובה ב"קריירה" של איש העטלף. קצת הפריע לי שבחרו להפיק סרטים כ"כ חשובים באנימציה מהסוג הישן שנראה כיום בעידן ה CGI טיפה רע, אבל לא מספיק בשביל להפריע לי להינות מהסרטים עצמם.

ד"א - את הקול של בטמן בסרטים עושה לא אחר מאשר פטר וולר (מוכר לכם כנראה כ"רובוקופ"), כשגם את הדיבוב של שאר הדמויות הראשיות עושים שחקנים די מוכרים מעולם הטלוויזיה.

8/10

רק לי מוזר שסופרמן מדמם לפני שהוא נחשף לקריפוטנייט? ושהוא רגיש לחשמל כך?

pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 433
מספר הודעות: 4634

#13245  נשלח: א' 27/01/2013 2:14

Trouble with the Curve \ בחזרה למשחק

דרמת בייסבול על צייד כשרונות מזדקן (קלינט איסטווד)
שמנסה לאתר שחקנים מוצלחים על המגרש ,
וגם משקם את הקשר השבור עם הבת שלו .
שגרתי וצפוי .

10\6
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  882  |  883  |  884  | ... |  1431  |  1432  |  1433  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה