מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 885 מתוך 1467
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  884  |  885  |  886  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7362

#13261  נשלח: ב' 28/01/2013 21:23

oris74 כתב:
danielobreja כתב:
end of watch
ממש נהנתי מאוד התחברתי לסרט
8\10

*אזהרת ספויילר*

ציפיתי מאד לראות את הסרט ואכן ההתחלה נראית מבטיחה אבל נשברתי כשהגיע הקטע עם הילדים הקטנים ה"נעדרים".
יכול להיות שנעשיתי רגיש מדי לעת זיקנה או 'לעת הורות' אבל פשוט לא יכולתי להמשיך לראות את הסרט... לא מבין איך אפשר להראות ילדים קטנים בצורה כזו, מה עוד שאני לא מאמין שילד פעוט יכול 'לשחק בכי' כך שמן הסתם גרמו לה לבכות...

שקלתי אם לפתוח על זה שרשור יעודי שיקרא 'שימוש לא הולם בילדים בסרטים' / 'הורים מטומטמים שנותנים לילדיהם הקטנים להופיע בתפקידים לא הולמים'...

נראה לי שקצת נסחפת. בחור שעבד איתי בשנים האחרונות, כל פעם שהייתי מספר על סרט שראיתי שילדים סובלים, היה עוזב את המקום בטענה שהוא לא מסוגל לשמוע על זה. למרות היותי רווק ניצחי, אני מבין את הרגישות שיש להורים לילדים כלפי סצינות כאלה אבל:
א. זה סרט
ב. מה שיותר עצוב, זה שזה בד"כ מדמה מצבים בחיים האמיתיים.

בחיים האמיתיים אני מאוד רגיש לכל דבר אכזרי. דווקא בסרטים אני נהנה לראות דברים אכזריים בידיעה שמדובר בסרט.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3716
מספר הודעות: 36780

#13262  נשלח: ג' 29/01/2013 7:59

Nitro Circus: The Movie
Nitro Circus הינו תוכנית פעלולים בדומה - Jackass שהחלה ב- MTV ונהייתה גדולה עד כדי הופעות ברחבי US. זהו הסרט על החבורה, אשר מציג אותם מתכוננים להופעה בוגאס ועד אז, מראה אותם בשלל זינוקים, התהפכויות, התרסקויות ותרגילים שיגרמו לכם להתבונן על המסך בתדהמה.

Jackass אשר מוכר יותר בארץ, התרכז יותר בתרגילים אשר עירבו בין היתר חיות והפרשות גוף. ב- Nitro Circus, כל התרגילים זה רק זינוקים באויר עם התהפכויות ובעצם כל דבר שיש לו גלגלים ושאולי אפשר לחבר לו מנוע רב עוצמה, נכנס כאן לרשימה. לצפות רק ב- 3D, לא רואה כיצד אפשר לראות סרט כזה בצורה אחרת. תמונה חדה ואיכות תלת מימד כמו בסרטי הדגמה.
פסקול DTS-HD Master Audio שהיה יכול להיות הרבה יותר Groovy.
7/10
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 713
מספר הודעות: 7756

#13263  נשלח: ג' 29/01/2013 10:12

kingikra כתב:
oris74 כתב:
danielobreja כתב:
end of watch
ממש נהנתי מאוד התחברתי לסרט
8\10

*אזהרת ספויילר*

ציפיתי מאד לראות את הסרט ואכן ההתחלה נראית מבטיחה אבל נשברתי כשהגיע הקטע עם הילדים הקטנים ה"נעדרים".
יכול להיות שנעשיתי רגיש מדי לעת זיקנה או 'לעת הורות' אבל פשוט לא יכולתי להמשיך לראות את הסרט... לא מבין איך אפשר להראות ילדים קטנים בצורה כזו, מה עוד שאני לא מאמין שילד פעוט יכול 'לשחק בכי' כך שמן הסתם גרמו לה לבכות...

שקלתי אם לפתוח על זה שרשור יעודי שיקרא 'שימוש לא הולם בילדים בסרטים' / 'הורים מטומטמים שנותנים לילדיהם הקטנים להופיע בתפקידים לא הולמים'...

נראה לי שקצת נסחפת. בחור שעבד איתי בשנים האחרונות, כל פעם שהייתי מספר על סרט שראיתי שילדים סובלים, היה עוזב את המקום בטענה שהוא לא מסוגל לשמוע על זה. למרות היותי רווק ניצחי, אני מבין את הרגישות שיש להורים לילדים כלפי סצינות כאלה אבל:
א. זה סרט
ב. מה שיותר עצוב, זה שזה בד"כ מדמה מצבים בחיים האמיתיים.

בחיים האמיתיים אני מאוד רגיש לכל דבר אכזרי. דווקא בסרטים אני נהנה לראות דברים אכזריים בידיעה שמדובר בסרט.

לא הבנת אותי: ברור לי שזה סרט וברור לי שיש דברים חמורים מזה במציאות. מה שלא ברור לי ואף פעם לא אבין זה איך אפשר לתת לילדים לשחק בתפקידים כאלו?? זה ברור לי שילד לא יודע לשחק בכי אלא אם כן זה אמיתי (כלומר גרמו לו לבכות) וגם אין שום סיכוי שילד שחקן שנמצא בסצינה כמו זו שבסרט לא יסבול. זה מה שמפריע לי - אבל אני באמת לא רוצה להסיט את השירשור הזה למקומות האלו
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1021
מספר הודעות: 6802

#13264  נשלח: ג' 29/01/2013 13:40

Flight

דנזל הוא טייס אלכוהוליסט. אחת הטיסות שלו מתרסקת, הוא נחת כמו מלך, אבל עכשיו מחפשים אשמים.
דנזל תותח כרגיל, וג'ון גודמן גם עושה יופי של עבודה. הסרט (כמו הרבה אחרים) מתעסק באלכוהוליזם.

8/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 290
מספר הודעות: 4704

#13265  נשלח: ג' 29/01/2013 21:15

the collection

פורץ שנלכד על ידי סאדיסט רצחני שאוהב למלכד את הסביבה שלו במלכודות קטלניות, הוא היחיד שנמלט ממנו, ועכשיו חייב לחזור לאותו מקום כדי לעזור לחלץ בחורה שנחטפה.

מיועד בעיקר לחובבי סדרת SAW, אני חושב שמדובר באותם מפיקים והסגנון באמת מאוד מזכיר את הסרטים האלה.
סהכ חזרה על אותם שטיקים, ולפעמים קצת לא הגיוני ומוגזם. אין חדש תחת השמש, יכל להיות הרבה יותר טוב אבל נראה שמראש הוא לא יועד לקהל שמחפש חוויה מתוחכמת מדי. אפשר להנות תוך כדי ולשכוח שעה אחרי זה.

6.5/10
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2898

#13266  נשלח: ג' 29/01/2013 21:50

mulder כתב:
the collection

פורץ שנלכד על ידי סאדיסט רצחני שאוהב למלכד את הסביבה שלו במלכודות קטלניות, הוא היחיד שנמלט ממנו, ועכשיו חייב לחזור לאותו מקום כדי לעזור לחלץ בחורה שנחטפה.

מיועד בעיקר לחובבי סדרת SAW, אני חושב שמדובר באותם מפיקים והסגנון באמת מאוד מזכיר את הסרטים האלה.
סהכ חזרה על אותם שטיקים, ולפעמים קצת לא הגיוני ומוגזם. אין חדש תחת השמש, יכל להיות הרבה יותר טוב אבל נראה שמראש הוא לא יועד לקהל שמחפש חוויה מתוחכמת מדי. אפשר להנות תוך כדי ולשכוח שעה אחרי זה.

6.5/10

אולי היית נהנה יותר אם היית רואה את The Collector מ2009 שקדם לסרט הנ"ל.
http://www.imdb.com/title/tt0844479/?ref_=fn_al_tt...
אבל אני מסכים שניהם די בינוניים למרות שיש הרבה מאוד גרועים מהם בתחום. היום נדיר לראות סרט מתח\אימה שמקבל ממוצע של 6.5, רובם לא עוברים את 5.
itsik123
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 30, 2009
הבעות תודה: 12
מספר הודעות: 684

#13267  נשלח: ג' 29/01/2013 23:04

Django unchained

חולה על טרנטינו, הוא עושה לי זאת שוב, זה לא סרט זה אומנות !!!
כל סצינה מושקעת ברמות, הדיאלוגים מדהימים, אוסף השחקנים והמשחק המעולה של כולם (אני דווקא אהבתי יותר כריסטוף ואלץ) ,
לחובבי אומנות הצילום - הצילום בסרט זה חוויה אין דברים כאלו, מיקום השחקנים בפריים, זוויות הצילום שהוא בוחר,
המרחק, סוג העדשה, הרקע והנופים ואיך שהמצלמה זזה,
התפאורה הנסתרת - מה שנכנס בתוך הפריים ולא ממש בפוקוס, אור וצל, שילוב המוזיקה עם הסצינה,
המעברים בין סצינות, ועוד...

סיפור העלילה על ג'נגו יפה אבל לא מפיל אבל בסך הכול נהנתי מאוד מהמכלול ומהחוויה הכללית,
יש הרגשה של סרט קולנוע מסוג אחר שלא רואים כל יום,
לגבי אלו שמוטרדים מהאלימות בסרט, זה בהחלט יותר עדין מהסרטים הקודמים שלו,
אבל "הסריטה" של טרנטינו עם ההגזמות שלו חיה ובועטת מידי פעם.

מומלץ,

9.5/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#13268  נשלח: ד' 30/01/2013 8:45

Sinister
על מנת לקבל השראה לכתיבת ספר, סופר מעביר את משפחתו לבית בו התקיים רצח מזוויע של המשפחה הקודמת שגרה בו. הוא מגלה בעליית הגג סרטי 8mm אשר מתעדים רציחות קודמות. ככל שהוא מתקדם בחקירה וצופה עוד ועוד בסרטים, דברים מוזרים מתחילים להתרחש בבית.

עוד פעם סרט על בית שהיה בו רצח בעבר? נדמה שזה ז'אנר מהפופולארים ביותר בסרטי המתח\אימה בשנים האחרונות. מה חדש כאן? כלום האמת.
פסקול DTS-HD Master Audio שאני מתקשה להאמין שתשאירו אותו על עוצמה גבוהה.
5/10 ורק מכיוון שהיו כמה סצנות בודדות באמת מבהילות.
pargit
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2007
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 911

#13269  נשלח: ד' 30/01/2013 9:25

חיי פיי
ראיתי אתמול בסינמה ראשון באולם 4 (קטן), ממש לא מומלץ שם כי המקרן ממש מעפן והבנתי שביס פלנט ראשון הרבה יותר טוב.
חוץ מזה סרט נחמד מאד, לא זכרתי את כל הסיפור אבל היה נראה לי שמשכו קצת יותר מדי והמציאו דברים, תקנו אותי אם אני טועה.
צילומים יפים, שחקן אחד (הילד) שמחזיק סרט שלם בעצמו, וסה"כ כיף לראות. מה שכן הוא זז לאט יותר מה"כמעט 3 שעות" של ההוביט.

8/10.
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#13270  נשלח: ה' 31/01/2013 10:50

Here Comes the Boom
מורה בתיכון מוצא עבודה נוספת כלוחם UFC על מנת לגייס כסף שיציל את הבית ספר מקיצוצים. במהרה הוא הופך לכוכב הבמה, מחזיר את אמון תלמידיו בו וזוכה באהבת עמיתיו לעבודה.
עם סלמה הייק וקוין ג'ימס.

סרט נוטף הוליוודיות עם סוף צפוי ולא יכול להיות אחרת כאשר זה נוגע למורה, תלמידים שאסור לאכזב וכסף מהנצחונות שנועד על מנת להציל משרה של מורה למוזיקה.
5/10
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 442
מספר הודעות: 4730

#13271  נשלח: ה' 31/01/2013 23:39

To Rome with love \ לרומא באהבה

אוסף של סיפורים מוזרים ולא קשורים על מספר דמויות ברומא ,
חלקם לא ממש ברורים , קצת הזוי , מעט מצחיק .
לא הצלחתי לרדת לסוף דעתו של וודי אלן..

10\6
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 442
מספר הודעות: 4730

#13272  נשלח: ה' 31/01/2013 23:43

mulder כתב:
the collection

6.5/10

תודה על ההמלצה !!!
אני חובב מושבע של SAW
ובטוח הייתי מפספס את הסרט הזה ללא הביקורת
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 740
מספר הודעות: 5041

#13273  נשלח: ו' 01/02/2013 11:25

Righteous Kill

אל פצ'ינו ורוברט דה נירו הם זוג שוטרים ותיק מאוד עם ניסיון רב ולא כל כך מובן איך הם לא יוצרים עדיין לפנסיה נתקלים ברוצח סדרתי אשר למרבה הפלא מחסל רק פושעים מססריחים שהמערכת לא כל כך מצליחה להרשיע. ודי ברור שהרוצח מגיע מתוך המשטרה. הצמד יחד עם צמד צעיר ונימצץ מנסה למצוא את הרוצח..... ואני בטוח שזה לא ספויילר ...... מצליחים למצוא את הרוצח!!!

סרט טוב שזורם לאט אבל מספק את כמות ההרוגים המינימלית לסרט מתח.

המשחק של נרו ופצ'ינו טוב מאוד ושאר השחקנים (פרט לעורכת הדין הבלונדינית לטעמי) עושים עבודה טובה מאוד.

אין אקשן! יש מתח והסרט מעורר עניין

די מומלץ

7.5/10
tomer_h (תומר הוברמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2010
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1959

#13274  נשלח: ו' 01/02/2013 15:52

כל פרט על הסוף (ולפעמים גם על ההתחלה או האמצע) הוא סיכוי סביר לספוילר... יש מבינינו אנשים שלא אוהבים לדעת יותר מדי פרטים על הסרט, רק את המינימום ההכרחי בשביל להנות ממנו כאשר נראה.
רק בשביל זה, כדאי לשמור על המינימום במסירת פרטים על תוכן הסרט עצמו, כדי לא לקלקל לאחרים.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2169
מספר הודעות: 36480

#13275  נשלח: ו' 01/02/2013 19:26

Music Within

סיפורו האמיתי של ריצרד פימנטל, שחזר מויאטנם חירש והחליט לשים לו למטרת חייו לשפר את חייהם של הנכים והמוגבלים.

מכירים את הסרטים הללו בהם השחקן הראשי עושה עבודה סבירה, אך מאפיל עליו דווקא שחקן משנה כלשהו? זה בדיוק המצב בסרט הנוכחי, כשהשחקן הראשי משחק לא רע בכלל, אך המשחק של שחקן המשנה שלצידו (מייקל שין) פשוט מתעלה עליו בכמה רמות ופשוט ראוי לפרס כלשהו.

דרמה חביבה, במיוחד מכיוון שמדובר בסיפור אמיתי, מהנה וכיפית לצפייה - שזה גם החיסרון שלה. במקום להתמקד בבעיות שהגיבור חווה ובקשיים שבמטרה שלו, הסיפור סב בעיקר סביב הטפל ואיכשהו הכל מסתדר לבד. לא שזה הופך את הסרט לסרט רע, פשוט לסרט פחות איכותי לדעתי.

סרט הוליוודי טיפוסי ושמאלצי ברמה מסויימת אך עדיין מהנה.

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  884  |  885  |  886  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה