מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 908 מתוך 1458
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  907  |  908  |  909  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 722
מספר הודעות: 4985

#13606  נשלח: שבת 30/03/2013 12:27

ziv_r כתב:
Zombieland
קולומבוס הינו צעיר בקולג' אשר הצליח לשרוד מגיפת זומבים כלל עולמית בשל קוד נוקשה שהציב לעצמו. הוא פוגש את טלהסי, בחור קשוח אשר לוקח את כל מגיפת הזומבים בקלות ורק מחפש לשתות, לנהוג ברכבים יפים ובמסע אחר טווינקי, הממתק האהוב עליו.
קולומבוס וטלהסי מתאחדים ויחד הם נתקלים בהרפתקאות - זוג בחורות שנתקעו, נוסעים להוליווד וגם לפארק שעשועים.
עם וודי הארלסון.

אני חובב מושבע של סרטים בהם רוב האנושות הוכחדה (זה אומר שאני לא אוהב אנשים?). מצבים כאלו בדרך כלל ניתן למצוא בסרטי זומבים, וירוסים ואסונות טבע. אולי לא כולם יודעים ( ), אבל הז'אנר החביב עלי הינו סרטי זומבים - וכמה שמחתי שסוף סוף יצא הסרט הזה ב Blu-ray.
אז לכבוד מאורעות מסוג זה, אני משכיב את הבנים לישון מוקדם, את האישה בחדר עם תוכניות הריאליטי, סוגר את הטלפון והסקייפ ומקרב קצת יותר את הספה למסך.

טוב, אלו היו ההכנות שלי לסרט. לגבי הסרט עצמו, יש לנו סוף סוף קצת רענון ב Plot-ים שבדרך כלל חוזרים על עצמם בסרטים מסוג זה. הסרט נפתח בהצגה משעשעת של הקוד שקולומבוס (אחד השחקנים הראשים) הנהיג לעצמו על מנת לא ליפול לטרף בפני הזומבים. מציגים לנו חוקים כמו "חגורות בטיחות" - חוק שבחיים לא הייתי חושב עליו ואז מראים סצינה למה זה כל כך חשוב לחגור חגורת בטיחות כאשר העולם שורץ בזומבים. עוד חוק בשם: "להתמתח" - ואז וידאו משעשע נוסף וככה מידי פעם לאורך הסרט מציגים בפנינו חוקים שונים אשר כולם זוכים להיות כתובים במחברת קטנה שמחזיק קולומבוס.
בהמשך הסרט, האיחוד של קולומבוס עם טלהסי, צייד הזומבים, הופך את ההתנהגות הבטוחה והקומית שראינו בסרט עד כה, לקצת יותר משעשעת ופשוט כיפית.
יש המון סצנות מקוריות בהמשך, כמו מפגש עם ביל מוריי והתרפקות על העבר שלו עם Ghost Busters, התפרקות בחנות מזכרות, חיסול זומבים בפארק שעשועים בעזרת המתקנים השונים ועוד המון.
אז למרות שלא נשמר פה הקוד של הזומבים אשר הונהג על ידי גורג' רומרו (הזומבים פה רצים), עדיין הסרט מהנה ומשעשע לצפייה. מומלץ לא רק לחובבי זומבים.
פסקול DTS-HD Master Audio מצויין ולא להתפשר על פחות.
אם הייתי צריך לסכם את כל הסרט הזה במילה אחת, הייתי בחור במילה: "כיף".
לגבי הציון, הוא הרוויח אותו בצדק:
9/10

צפיתי בסרט "מעט" באיחור ונהנתי מכל רגע. מנצל את התיאור הכול כך מפורט של זיו כי מתעצל לכתוב דברים דומים שוב

אחלה סרט מאוד זורם כיפי ומצחיק כלל לא מזכיר סרט אימה למרת מספר לא מבוטל של זרמי דם שנובעים מכל מיני נקבים בגופם של הזומבים.

מאוד מומלץ

רק בגלל שאני לא חובב סרטי זומבים כמו זיו הציון שלי מעט נמוך משלו

8/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7347

#13607  נשלח: שבת 30/03/2013 20:49

The Baytown Outlaws (תרגום באנגלית)

לא זכורות לי ביקורות על הסרט הזה בכלל פה בשירשור לכן באתי בלי ציפיוות בכלל ומאוד נהנתי. סרט קליל וזורם.

שלושה אחים מקבלים מהשריף של העיירה שלהם משימות בעד כסף להרוג עבריינים שהוא לא מצליח לעצור בגלל מגבלות החוק.
לעיירה מגיע סוכן FBI שמתחיל לאט לאט לעלות על המזימה של השריף. באותו זמן השלישייה מקבלת עבודה שהם לא רגילים לה, לחטוף אדם מעבריין רשע.

מומלץ

7.5\10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#13608  נשלח: שבת 30/03/2013 23:57

death race 3

הייתי קרוב לסגור את הבאסטה אבל הסוף הפיח בי חיים

פרנקנשטיין, הנהג הכי מוארך במירוץ הקטלני של בתי הכלא נהפך להיות סלע המחלוקת בין מנהל הכלא שבו הוא נמצא לבין מיליארדר אנגלי שמתכנן להפיץ את המירוץ בעוד כמה יעדים מחוץ לכלא בו הוא נערך.

5.5\10
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4694

#13609  נשלח: א' 31/03/2013 0:20

Life of Pi \ חיי פי תלת-מימד

רק עכשיו הזדמן לי לראות את הסרט , כתבו פה כבר לא מעט ביקורות ולכן אתייחס רק לאלמנט אחד :

צפיתי בגרסת תלת-מימד ואני חייב להגיד שזה פשוט מ-ד-ה-י-ם
מתוך עשרות סרטים שראיתי בתלת-מימד זה אחד המוצלחים אם לא המוצלח ביותר!
התלת-מימד עמוק מאוד ומורגש לכל אורך הסרט עם המון סצינות מהרהיבות - CGI במיטבו.
הסרט עצמו על מסך מלא , ללא קווים שחורים למעלה ולמטה , מה שמוסיף מאוד לביצועים.
אני צפיתי בגרסת top and bottom , מאמין ש Side by side יתן את אותו אפקט.

מומלץ מאוד עבור מי שברשותו הציוד המתאים , גם מי שכבר ראה - שווה צפייה נוספת ב 3D .

( Life.of.Pi.3D.2012.1080p.BluRay.Half-OU.DTS.x264-HDMaNiAcS )

3D - TAB

HaGingi (הג'ינג'י)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 30, 2006

הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 1642

#13610  נשלח: א' 31/03/2013 9:04

pessik כתב:
מומלץ מאוד עבור מי שברשותו הציוד המתאים , גם מי שכבר ראה - שווה צפייה נוספת ב 3D .

תודה. נצפה שוב
איזו שיטה נחשבת להכי-איכותית (אם יש הבדלים) ?

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#13611  נשלח: א' 31/03/2013 9:52

HaGingi כתב:
pessik כתב:

תודה. נצפה שוב
איזו שיטה נחשבת להכי-איכותית (אם יש הבדלים) ?

הכי איכותי יהיה לצפות בלוריי 3D מלא. צפיתי בכמה סרטים בלוריי מלא ובגרסת הsbs שלהם לשם השוואה. יש יתרון משמעותי ל בלוריי באיכות ה3d.
(1) הבעות תודה: HaGingi
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3394
מספר הודעות: 67713

#13612  נשלח: א' 31/03/2013 13:05

מומלץ מאוד לראות את הסרט בתלת מימד מלא מבלוריי. בעיני זה הסרט הראשון שעוקף את אווטאר בסיבוב מבחינת התלת מימד שלו.
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 25, 2005
הבעות תודה: 18
מספר הודעות: 421

#13613  נשלח: א' 31/03/2013 16:09

רצוי לציין שלבעלי מסך 3D פסיבי עדיף להוריד TAB מאשר SBS כי בSBS אתה מפסיד יותר רזולוציה לעומת מסכי 3D אקטיבי ולעומת זאת TAB ייראה אותו דבר על אקטיבי ופסיבי.
לא זוכר את ההסבר המדויק למה. קראתי את זה פעם בטראקר של HDMANIACS
sagi1261
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 31, 2010
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 589

#13614  נשלח: א' 31/03/2013 18:27

BLURAY AVC 3D ISO יעשה את העבודה בצורה מושלמת .
(1) הבעות תודה: HaGingi
בועזון
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2008
הבעות תודה: 53
מספר הודעות: 905

#13615  נשלח: א' 31/03/2013 23:07

Olympus has Fallen

טרוריסטים צפון קוריאנים משתלטים על הבית הלבן ועושים הרבה בלאגן בווישנגטון. פטריו-אמריקון (עכשיו המצאתי מושג...) סטנדרטי. אני די משוכנע שאמריקאים רבים באמת חשים גאווה אמיתית לאור סרטים כאלו, בזמן שאני לא יכול להתעלם מהיהירות, הרגשנות וחוסר ההגיון ברוב מה שקורה שם. לפחות להבדיל מכוננות עם שחר, הסרט לא לוקח את עצמו כל כך ברצינות.
בכל מקרה - אקשן טוב, סאונד טוב, ומשחק סביר. עלילה מופרכת לחלוטין עם לא מעט חורים והרבה קיטש. מצד שני, לא באנו בשביל עלילה, אז סבבה. הסרט עושה את העבודה.

7/10
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3688

#13616  נשלח: א' 31/03/2013 23:40

Tower Block

בנין בעיר בריטית כלשהי שנבנה כשיכון זול אחרי מלחה"ע.
פשע, סמים ואלימות הם חלק מחיי הדיירים. וכרגיל יש יזם שקיבל אישור להוריד את הבנין ורק דיירי הקומה העליונה מסרבים להתפנות.
נשמע מוכר. אז זהו שעד דקה 22 בסרט זה באמת מוכר.
ואז יש שינוי בלתי צפוי בעלילה והסרט הופך למשהו אחר לגמרי.
גם אחרי הטוויסט הסרט אינו יצירת מופת אבל דרמת מתח לא רעה.

7.5/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1585

#13617  נשלח: ב' 01/04/2013 11:44

Total recall
מי לא זוכר את זיכרון גורלי הישן והטוב של שנות ה-90 עם שוורצנגר וסטון? בהפקה כנראה החליטו שזה זמן טוב לסרט שני כשזה קיבל תפנית קלה בצורת אפקטים משכנעים יותר, גיבור מבולבל וזוג בחורות שישכנעו אותו כבר לאיזה צד הוא באמת שייך. האמת שציפיתי להתאכזב, אבל היה לא רע בכלל כולל כמה גאגים על הסרט הישן.
7/10

Once
גלן הוא גיטריסט/זמר רחוב בלילות וטכנאי שואבי אבק בבקרים. באחד הימים הוא פוגש במהגרת צ'כית שמנגנת על פסנתר ואט אט נקשרת בינהם מערכת יחסים למרות התנאים הסביבתיים הבעייתים.
הסרט מכיל קטעי שירה וניגון רבים (חלקם מוכרים). מי שזה הסגנון שלו יתחבר ומי שלא כנראה שלא.
7.5/10
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6189

#13618  נשלח: ב' 01/04/2013 15:59

Silver Linings Playbook

מורה לשעבר משוחרר ממוסד טיפולי בתקווה לחזור לאשתו. כשהתחלתי לראות, חשבתי שמדובר בעוד צ'יק פליק סטנדרטי. ככל שהתפתח הסרט נשאבנו למשחק נפלא וסרט הרבה יותר עמוק ממה שנראה על פניו.

אהבנו.

8.5/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#13619  נשלח: ב' 01/04/2013 16:13

Seven Psychopaths

אחרי המלצה של חבר וביקרת רעה מאוד שראיתי פה בשירשור, החלטתי בכל זאת לנסות והאמת, ממש לא התאכזבתי. סרט מהנה מאד.

מרטי, סופר אלכוהוליסט, מחליט לכתוב תסריט על רצחים פסיכופטים. רעיונות על פסיכופטים א מקבל מחברו הטוב, בילי, גנב כלבים למטרת החזרה כדי לזכות בפרט שמציעים בעלי הכלבים. הסיפור הולך ומסתבך כאשר בילי חוטף את הכלב של מאפיונר עצבני ורשע.

7\10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 722
מספר הודעות: 4985

#13620  נשלח: ב' 01/04/2013 16:20

oferlaor כתב:
INVICTUS

סרטו של קלינט איסטווד על ימיו הראשונים של מורגן פרימן (כלומר, מנדלה) כנשיא דרום אפריקה - אשר החליט לאחד את האומה שלו תחת הצלחה בתחום הרוגבי.

מאט דיימון אנמי ביותר בתור הקפטן של הקבוצה, משחק משעמם במיוחד (ולא, זה לא פוטבול), עלילה לא להיט ומורגן פרימן נראה כמו חקיין עלוב של מנדלה.

בקיצור, הפלופ הראשון של איסטווד מזה שנים.

7/10

צפיתי אתמול ודי מצטער שצפיתי ... המון סיבות לצפות שני שחקנים מאוד טובים במאי מדהים ועלילה מאוד מסקרנת

אבל

מסכים עם כל מילה שעופר כתב. אכן פלופ רציני מאוד של איסטווד!

מאוד לא מסכים עם הציון שעופר נתן.

5/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  907  |  908  |  909  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה