מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 950 מתוך 1440
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  949  |  950  |  951  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7325

#14236  נשלח: שבת 20/07/2013 10:57

The place beyond the pines

לסרט פוטנציאל אדיר. הסיפור מתפתח יפה מאוד אבל היה חסר לי משהו.

פעלולן של אופנועים (קיר המוות), משתענע להתחיל לשדוד בנקים בגלל מצבו הכלכלי הרעוע. כמו כן, הוא מגלה שנולד לו בן מבחורה שיצא איתה שנה לפני.
הוא מנסה בכל כוחו להיות האבא המושלם אך העיניינים מסתבכים.

6.5\10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 689
מספר הודעות: 4877

#14237  נשלח: שבת 20/07/2013 19:22

The Gray

סתם סרט

עלילה שמתפתחת לשום מקום זאבים אנשים בשלג והמון דיבורים.

אין התחלה ואין סוף

אכזבה די גדולה עבורי

אבל ראיתי עד הסוף

4.6/10
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 488
מספר הודעות: 7559

#14238  נשלח: שבת 20/07/2013 21:25

דרך אגב הסוף של הסרט הזה לא נגמר ישר בכתוביות הסיום אלא יש עוד כמה שניות אחרי.
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6151

#14239  נשלח: א' 21/07/2013 1:12

Killing Season

רוברט דה נירו וטרבולטה בסרט שנראה דל תקציב, על חייל סרבי בדימוס שבא לסגור עניין פתוח מהמלחמה בבוסניה עם קצין אמריקאי בדימוס. העלילה די בנאלית, קטעי האקשן הספורים הם קצרים ממוקדים וחזקים. סה"כ שווה צפיה לדעתי ולו רק כדי לראות את שני הענקים הללו ביחד.

7/10
tomer_h (תומר הוברמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2010
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1950

#14240  נשלח: א' 21/07/2013 9:51

The Evil Dead (1981)

לאחר שראיתי כאן ביקורות לגבי חידוש לסרט והשוואה למקור, החלטתי לראות עם אשתי את שניהם והתחלנו במקור.
הסיפור פשוט מאוד (אפילו פשוט מדי), קלישאה של סרטי אימה בה כמה חברים נוסעים לנופש בבקתה ישנה ביער ולאחר גילוי של ספר מתים מתעוררים שדים שמשתלטים עליהם.

אם מסתכלים על זה היום, בעיקרון סרט גרוע מאוד. אם מסתכלים על זה מנקודת ראות של שנת 81 לסרט בתקציב נמוך... הוא גם גרוע אבל כנראה טוב לתקופתו.
אני לא מדבר על האפקטים העלובים של דם מלאכותי, איברים שנראים כמו של בובות במקום אדם וחלב במקום קצף מהפה.. אפילו הסיפור לא משכנע ולא מנסה לספר משהו מקורי, סתם השתלטות רנדומלית ללא תיאום של שד על האנשים וצעקות והפחדות מכל עבר, לא תמיד עם קשר חזק לסיפור.
לא נהניתי... גם שהסתכלתי על זה בהקשר של פעם להיום, היו סרטי אימה ישנים טובים בהרבה שניתן להנות מהם גם היום, זה לא אחד מהם.

4/10
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 701
מספר הודעות: 7644

#14241  נשלח: א' 21/07/2013 10:36

Silver Linings Playbook

סרט קלאסי לצפייה עם האישה - משחק טוב של כולם אבל אוסקר לג'ניפר לורנס?? היא משחקת מצוין בסרט אבל זו בהחלט לא הופעה של אוסקר - כנראה שלא היתה לה ממש תחרות בשנה שעברה...

רוברט דה-נירו מעולה - חבל שהוא מתבזה לעיתים בקומדיות רדודות.. עדיף שיתמקד בדברים כאלו

7.5

Oz: The Great and Powerful

סרט לא רע - מתאים בעיקר לצפייה עם הילדים. עבודה מצוינת בכל מה שקשור לדמיון ופנטזיה, משחק טוב של פרנקו.

7
epony (אור)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 22, 2005
הבעות תודה: 1422
מספר הודעות: 10565

#14242  נשלח: א' 21/07/2013 10:37

tomer_h כתב:
The Evil Dead (1981)

לאחר שראיתי כאן ביקורות לגבי חידוש לסרט והשוואה למקור, החלטתי לראות עם אשתי את שניהם והתחלנו במקור.
הסיפור פשוט מאוד (אפילו פשוט מדי), קלישאה של סרטי אימה בה כמה חברים נוסעים לנופש בבקתה ישנה ביער ולאחר גילוי של ספר מתים מתעוררים שדים שמשתלטים עליהם.

אם מסתכלים על זה היום, בעיקרון סרט גרוע מאוד. אם מסתכלים על זה מנקודת ראות של שנת 81 לסרט בתקציב נמוך... הוא גם גרוע אבל כנראה טוב לתקופתו.
אני לא מדבר על האפקטים העלובים של דם מלאכותי, איברים שנראים כמו של בובות במקום אדם וחלב במקום קצף מהפה.. אפילו הסיפור לא משכנע ולא מנסה לספר משהו מקורי, סתם השתלטות רנדומלית ללא תיאום של שד על האנשים וצעקות והפחדות מכל עבר, לא תמיד עם קשר חזק לסיפור.
לא נהניתי... גם שהסתכלתי על זה בהקשר של פעם להיום, היו סרטי אימה ישנים טובים בהרבה שניתן להנות מהם גם היום, זה לא אחד מהם.

4/10

ממליץ לך בחום לראות את הסרטים האחרים בסדרה: Evil Dead 2 ו-Army of Darkness - הסרט הראשון הפך לקאלט די מהר (אפילו מקבל ציון מרשים מאוד של 7.6 ב-IMDB), וההמשכים שלו בהחלט יותר טובים..!
tomer_h (תומר הוברמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2010
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1950

#14243  נשלח: א' 21/07/2013 10:45

אחרי הרמה של הסרט הזה חשבתי לקפוץ לראות מה עשו עם זה ב-2013, אבל אני אקח את ההמלצה ואנסה לשרוד את האחרים לפני ואחזור לרשמים כאן
Galna (Gal Naim)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 09, 2011

הבעות תודה: 35
מספר הודעות: 480

#14244  נשלח: א' 21/07/2013 11:27

עצבניות אש (The Heat)

זוכרים את הסרטים משנות ה-80 על זוגות של שוטרים שמצמידים אותם לעבוד יחד על תיק גדול למרות שהם ממש שונים אחד מהשני? (נשק קטלני, מפגש לוהט וכו') אז זה סרט כזה, אבל עם הרבה יותר הומור והרבה יותר פמיניסטי.

מצחיק, אבל לא הרבה. האקשן צונן והעלילה ממוחזרת (כולל מפקד המשטרה הצעקני...)
6.5/10

maladjusted
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 19, 2005
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 622

#14245  נשלח: א' 21/07/2013 13:07

epony כתב:
tomer_h כתב:
The Evil Dead (1981)

4/10

ממליץ לך בחום לראות את הסרטים האחרים בסדרה: Evil Dead 2 ו-Army of Darkness - הסרט הראשון הפך לקאלט די מהר (אפילו מקבל ציון מרשים מאוד של 7.6 ב-IMDB), וההמשכים שלו בהחלט יותר טובים..!

זה כואב איך קלאסיקות מתקשות לעמוד במבחן הזמן.
היום לא הייתי מתלהב גם מ hellraiser.
ראיתי לאחרונה את חלון אחורי של היצ'קוק ולמרות הציון המדהים בIMDB, סצינת השיא עם הפלאש פשוט העלתה בי גיחוך של זלזול (כל שאר העבודה בסרט נשארה מצוינת וכמעט רלבנטית).
mrunderhill
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 06, 2009
הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2250

#14246  נשלח: א' 21/07/2013 13:26
Resident Evil: Retribution

מדובר פה באחת מסדרות המשחקים האהובות עלי. אני עוד זוכר את הפלייסטיישן שהיה לנו במגורים בצבא, כאחד היה משחק והשאר ישבו מסביב וצפו כמו בסרט. והאמת - עדיף לחזור לזה ולא לצפות בסרט המיותר הזה. ברור לי שינסו לחלוב את המותג הזה עד תומו, אבל נראה לי שכבר חלפנו את הנקודה הזו. אין. אפילו שמץ של עלילה בסרט הזה, ובמצב כזה לא איכפת לי כמה האפקטים יפים וכמה הסאונד מדוייק, זה לא שווה את הזמן שלי.
אליס שוב מתעוררת עם בעל, הפעם אפילו יש ילדה. פתאום באים זומבים. פתאום היא חזרה במתקן של אמברלה - הכל זה מין הולודק או משהו כזה. ואז זורקים מין רקע דבילי כדי שהיא תוכל להיות בניו יורק, מוסקבה ועוד כמה שטויות. פשוט כיביתי באמצע, ולסרטים האלו אם יצאו עוד כבר לא אחזור.

0/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3672
מספר הודעות: 36511

#14247  נשלח: א' 21/07/2013 13:27

Only God Forgives
בבנקוק, לאחר שצעיר אמריקאי מקומי נרצח באכזריות, משפחתו יוצאת לחפש את האחראים למעשה. במהרה העיניינים מסתבכים.

נשמע כמו סרט פעולה טוב, אבל תשמעו, ראיתי את הסרט לכל 90 הדקות שלו ועד הסוף לא הבנתי איך הסרט הזה יצא לאור. הסרט מכיל לכל אורכו דיאלוגים שיכולים להתחבר לכדי דקה בלבד. רוב הסרט, משהו כמו 99% ממנו (ואני לא מגזים), זה שקט, המון סצנות של שקט ומבטים, עם מעט סצנות דימיוניות ופנטזיה, משהו לא ברור וללא פואנטה. זהו סרט שחייבים לעשות עליו פארודיה בדמות בדיחת בזוקה, כי את כל העלילה אפשר לדחוף לשם.
1/10
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 6151

#14248  נשלח: א' 21/07/2013 13:58

ziv_r כתב:
Only God Forgives
בבנקוק, לאחר שצעיר אמריקאי מקומי נרצח באכזריות, משפחתו יוצאת לחפש את האחראים למעשה. במהרה העיניינים מסתבכים.

נשמע כמו סרט פעולה טוב, אבל תשמעו, ראיתי את הסרט לכל 90 הדקות שלו ועד הסוף לא הבנתי איך הסרט הזה יצא לאור. הסרט מכיל לכל אורכו דיאלוגים שיכולים להתחבר לכדי דקה בלבד. רוב הסרט, משהו כמו 99% ממנו (ואני לא מגזים), זה שקט, המון סצנות של שקט ומבטים, עם מעט סצנות דימיוניות ופנטזיה, משהו לא ברור וללא פואנטה. זהו סרט שחייבים לעשות עליו פארודיה בדמות בדיחת בזוקה, כי את כל העלילה אפשר לדחוף לשם.
1/10

אני ראיתי את 10 הדקות הראשונות של הבדיחה הזאת ומחקתי.

0/10
dor8 (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 25, 2008
הבעות תודה: 201
מספר הודעות: 4835

#14249  נשלח: א' 21/07/2013 14:24

Only God Forgives

בהמשך למה שזיו כתב ראיתי את הסרט אתמול ואכן אין מה לראות שם, עלילה שאינה מתחברת לשום דבר וגם אני
הייתי קרוב לעצור את הסרט כמה פעמים לולא כמה קטעים בודדים של חרבות ודם....
לוותר !

0.5/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 335
מספר הודעות: 3778

#14250  נשלח: א' 21/07/2013 15:53

dor8 כתב:
Only God Forgives

בהמשך למה שזיו כתב ראיתי את הסרט אתמול ואכן אין מה לראות שם, עלילה שאינה מתחברת לשום דבר וגם אני
הייתי קרוב לעצור את הסרט כמה פעמים לולא כמה קטעים בודדים של חרבות ודם....
לוותר !

0.5/10

ראיתי את הסרט ההזוי הזה: משפטים ועלילה תלושים מהמציאות, משחק "תיאטרלי" מוגזם, ושתיקות ארוכות כנצח.
כנראה בגלל שהסרט לא ממש סחף או עניין, מצאתי את עצמי חושב בכלל על דברים אחרים משך כל הצפייה, כך שכשהגעתי לסוף הסרט, לא הבנתי מה באמת קרה שם...

לחלוטין לא ברור הציון היחסית גבוה (6.3) ב-IMDB.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  949  |  950  |  951  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה